Tolkien Tábor 2024

Informatikai segítségnyújtás

Több
12 éve 6 hónapja #403685 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Hát majd még próbálkozom vele, de eddig nem jött össze!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403678 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Grondir írta: Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy ezen a képen átírja magyarra az angol szöveget alul? Én sajnos nem értek photosophoz, és társaihoz. A szöveg lehetőleg az legyen, mint az új kiadású GyU-ban. Ja, és ha lehet A/3-as méretben legyen. De nekem az is jó, hogy ha a könyvből szkennelitek be/fényképezitek le a fenti méretben.
Köszönöm szépen! :)

A könyvben így van: "Feanori betűkkel, a Beleriandban honos módban ez áll itt: Ennyn Durin Aran Moria: pedo mellon a minno. Im Narvi hain echant: Celebrimbor o Eregion teithant i thiw hin." Ehhez nem annyira photoshop kell (egy fekete-fehér képen egy téglalap alakú részt simán kicserélsz Paintben is), inkább az itt használt betűtípust kéne beszerezni. (Ami nem esélytelen, rengeteg Tolkien-font van mindenfelé a neten, keress rá.) A könyvből befotózhatom neked, de csak fényképezőgéppel, szóval egy icipicit mindenképp torzul, és papírméretben nem tudom megmondani a lehetséges méreteket, csak megapixelben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403671 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy ezen a képen átírja magyarra az angol szöveget alul? Én sajnos nem értek photosophoz, és társaihoz. A szöveg lehetőleg az legyen, mint az új kiadású GyU-ban. Ja, és ha lehet A/3-as méretben legyen. De nekem az is jó, hogy ha a könyvből szkennelitek be/fényképezitek le a fenti méretben.
Köszönöm szépen! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403117 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Na, csak sikerült megoldani. :) Ha esetleg valakinek hasonló problémája támadna, akkor az alábbi oldalon az utolsó hozzászólást nézze meg, és kövesse az ott leírtakat, majd utána az első hozzászólásban leírtakat:

superuser.com/questions/209361/windows-7...esnt-appear-properly

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403058 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Hát, ha csak azok a minialkalmazások nem mennének, de sajna az óra meg a naptár se megy, amiknek meg ugye nem kell netkapcsolat.

Egyedül egyébként az óra jelenik meg, de az is csak úgy, hogy a helyében egy fekete négyzet van egy az egyébként nem látható 12 óránál beragadt vörös színű másodperc mutatóval. :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403035 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Cerebrum írta: Egyébként kb. azóta van ez, mióta az ESET Smart Security (vagy mi a túró a neve) fel lett rakva. Lehet esetleg annak valami köze ehhez?

Abban van tűzfal is, nem lehet, hogy alapból blokkolja az alkalmazásaid internetelérését, és esetleg azzal függnek össze a problémák?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403023 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Próbálgattam már ki-bekapcsolgatni őket, de az baj, hogy némelyik meg se jelenik, vagy lehet, hogy megjelenik, csak én nem látom, mert ugyan odarakja, csak nem jelenítődik meg. :) Egyébként a Windows saját hibaellenőrzőjét is végigfuttattam már, de az sem segített. Mondjuk nem is igazán értem. Egyik nap még működnek, gép kikapcs, másnap bekapcs, aztán meg már nem mennek... :roll:

Más hiba azóta, ami néha előjön, bár nem tudom mennyire releváns, hogy a felgördülő Start-menü néha beragad, és nem gördül vissza.

Egyébként kb. azóta van ez, mióta az ESET Smart Security (vagy mi a túró a neve) fel lett rakva. Lehet esetleg annak valami köze ehhez?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402984 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Próbáld meg egyesével kikapcsolni-visszakapcsolni őket, hátha valamelyik példány a gáz. Amúgy viszont megjelenítési problémának vélem elsőre. Más problémát nem vettél észre, ami például az Aero felülettel kapcsolatos? (Átlátszóság hibás megjelenése, stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #402803 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Az szerintetek mitől lehet, hogy a minialkalmazásaim (W7) egyik napról a másikra elcsesződtek? Vagy csak a helyük jelenik meg, vagy csak ilyen fekete négyzet (pl. az óra helyén).

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400476 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nagyon szépen köszönöm. :)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400457 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
CTRl-Alt és nyilak billentyűvel lehet ide-oda forgatni a monitor képét

www.vispnet.org/digitalcity/news/domainN...AAAWYQV&men=AAAALZKF

gugli a barátod :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400455 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Akkor fordítsátok hozzá a monitort is, és nem lesz gond! :mrgreen:

A billentyűkombinációt sajnos nem tudom, pedig régebben tudtam, szórakoztam is ezzel a suliban a gépeken! :D Viszont azt durvának tartom, hogy egy szaki nem tudja. :shock:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #400453 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni.
A mostohaanyám unokája rácsapott a billentyűzetre, és megfordult a kép a monitoron.( Mármint fejjel lefelé) Kihívtak egy szakit, de nem sokat tudott csinálni. Nincs valami ötletetek? Valamiféle billentyűkombináció kéne ide, legalábbis ezt mondták.

Üdvözletét küldi: Nimelloss

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399284 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Mivel egy időben betevőm egy részét használati utasítások (jó minőségű) fordításából kerestem, azért - és csak azért - rákérdezek: láttad már a gép használatiját? :)

(Amúgy simán elhiszem, hogy láttad, csak a magyar nyelvűben ez épp nincs, vagy érthetetlen. Én is találkoztam elrettentő dolgokkal, akár egészen drága cuccoknál is. Volt egy 205-ös Peugeot-m, annak a gépkönyvében állt ez a gyöngyszem, jóval a bármilyen gépi fordító alkalmatosságok előtt: "A rásegítős kivitelű gépkocsikba csak plomba nélküli tüzelőt szabad tölteni."
Megfejtés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399268 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Igen, köszönöm, ez volt a probléma. Nekünk Dell notebookunk van, és a helyes kombináció Fn plusz F2 volt.
Köszönöm a segítséget Nektek! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399265 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Szerintem nézd meg a Windows tűzfal beállításaiban, lehet, hogy ott kell külön engedélyezni a wifit.
A wifi bekapcsoló gombon, ha a klaviatúrán van, leggyakrabban ilyen , vagy ilyen minta található.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399263 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Az én Eee notebookomon vannak a billentyűkön kék ikonok is, ezek közül az F2 a wifi kapcsoló, amit az Fn gombbal együtt kell megnyomni. Ez egy négyállapotú kapcsoló, ami a wifi+bluetooth kapcsolója, ha elkezdem nyomkodni, kiírja, h. épp mire kapcsoltam át. :) És én se tudtam ezt, amíg nem volt programozó pasim, de azért neked nem adom ezt a tanácsot, h. jöjjél össze eggyel h. tudj ilyeneket :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399260 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Attila írta: Windows 7 van rajta, egyébként hol tudjuk ezt a gépen bekapcsolni? Nem nevetni, tényleg nem tudjuk.


Általában van egy gomb/kapcsoló a lapitopin, amivel a wifit lehet ki-be kapcsolgatni. Alaposan meg kell nézni a gépet kívülről (az oldalán lehet, meg a billentyűzet környékén - vagy akár az egyik billentyűre rárajzolva).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399254 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Windows 7 van rajta, egyébként hol tudjuk ezt a gépen bekapcsolni? Nem nevetni, tényleg nem tudjuk. Egyébként először azzal próbálkoztunk, hogy újraindítottuk az egészet, ami működni szokott az esetek 99%-ban...nos ez abba az 1 %-ba esett.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399244 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Attila: alap hiba szokott lenni, hogy nincs bekapcsolva a wifi a gépen (egyáltalán biztos, hogy van benne?). Nézzétek meg, hogy aktív-e. Illetve milyen oprendszere van? Mert azt tudom, hogy a win7 alapból csúnyán lekorlátozza a felhasználói jogokat, bár abban nincs tapasztalatom, hogy a wifire mit mond.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399240 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Semmilyen hálózatot sem érzékel, ellentétben anya notebookjával, ami a mi hálózatonkon kívül még 4-et. :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399237 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Más környékbeli hálózatokat érzékel? Ha megnézed a router adminisztrációs felületén, az SSID broadcast be van kapcsolva?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399236 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a házunkban az emelten van egy számítógép, ami kábelen kapja az Internet hozzáférést. Lent a földszinten anya notebookján van Internet, wifin keresztül. A bátyám notebookja is lent van, de az nem érzékeli a wifit. Mit kell csinálni, hogy azon is legyen Internet? Mivel ünnepek vannak nem igazán tudunk hova/kihez fordulni. udnátok segíteni? Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398968 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Figyelem!

Weblap designer kerestetik az alabbi kovetelmenyekkel:

- flash, xhml, php, java, html stb... -ben ismert
- photoshophoz is erto, Gyuruk Urat szereto,
- rugalmas, rendszeresen elerheto, tapasztalt.

Arajanlat kozos megegyezes alapjan.

Ha ismersz valakit, vagy te magad is erdekelt vagy benne tessek irni a thereon kukacom gportal ponty hu -ra.

[Nem feltetlen egyetlen embert keresek, csapatmunka eseten eloszlik a munka, de a fizetes marad a megbeszelt osszeg mindenhol]

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396995 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Köszi! Félig már aludtam, talán ezért nem jutott eszembe a barátunk. No meg igazándiból arra is kíváncsi lettem volna, hogy valakinek van-e olyan, amit használt és nagyon elégedett (vagy éppen elégedetlen) vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396994 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Sötét Úr írta: .mov Quick Time fájlokból lehet valami ingyé'programmal szerkeszthető videót csinálni? Mondjuk .avi-t?


Pölö FXBEAR Free MOV Converter innen.

Nem mellesleg a gugli mondta arra, hogy "free mov converter" :D

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396975 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
.mov Quick Time fájlokból lehet valami ingyé'programmal szerkeszthető videót csinálni? Mondjuk .avi-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396857 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Köszi!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396848 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás

Rabyn írta: Helyhó!

A következő probléma van a laptopommal: négy éves a drága advent márkájú és az utóbbi időben ha számítógépes játékot játszom kikapcsol. Először csak a sims3al csinálta ezt, de legutóbb már a diablót sem bírta egy óránál tovább. Szerintetek mi lehet a baja?
A másik gond az, hogy akármit csináltunk is vele, nem enged be másokat a gépembe, illetve én nem tudok másokhoz csatlakozni, ami azért baj, mert így nem tudunk pl Ageoffozni sem, illetve nehezebb áthúzni egyik gépről a másikra adatokat.

Rabyn


Advent? Hhhmmm, nynammnyamm. Valami OEM gyártó lehet. Mindegy nem ez a kérdés.

A következőt javasolnám. Ki kell tisztítani (portalanítani) belülről a gépet, még mielőtt valami elfüstölne. Mert véleményem szerint valami, vagy több dolog is túlmelegszik a gépedben, ezért áll le. Négy év alatt elég rendesen elporosodhatott. Ha lehet olyan tisztítsa meg, aki valamennyire ért is hozzá, és esetleg eszköze (kompresszor, esetleg sűrített tisztító gáz/levegő) is van hozzá.

A tisztítás után a (feltehetően) Windózt is ki kell ganézni.
0, Ha van akkor egy windows-tól független , CD-ről indítható vírus irtás.
1, A feleslegesen telepített, vagy feleslegessé vált programokat uninstall/törlés
2, CCleaner programmal (ingyenes) eltávolítani a szemetet a rendszerből és a registry-ből is.
3, Check disk. Sokáig tart de hasznos.
4, Töredezettség mentesítés.
5, frissíteni mindent, Windows, driverek, telepített programok (Skype, Messenger etc), Vírusirtó.
6, A 2,3,4 újra.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #396809 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Informatikai segítségnyújtás
Helyhó!

A következő probléma van a lapotpommal: négy éves a drága advent márkájú és az utóbbi időben ha számítógépes játékot játszom kikapcsol. Először csak a sims3al csinálta ezt, de legutóbb már a diablót sem bírta egy óránál tovább. Szerintetek mi lehet a baja?
A másik gond az, hogy akármit csináltunk is vele, nem enged be másokat a gépembe, illetve én nem tudok másokhoz csatlakozni, ami azért baj, mert így nem tudunk pl Ageoffozni sem, illetve nehezebb áthúzni egyik gépről a másikra adatokat.

Rabyn

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.542 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére