Gondolatok

Több
20 éve 4 hónapja #195550 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Gondolatok
ami itt található meg ;) amúgy nem tudom, lehget hogy jó lenne ha a tanár kezébe kerülne a levél, meg lehet hogy nem is.. nem tudhatjuk hogy reagálja le.. dehát, próba csersznye.. végülis van egy igazgató aki a jó oldalon áll, nagy baj nem lehet.. legalább katasztrófa...

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195547 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: őszinte csodálatom, tiszeletem, és szívemből kívánom, hogy ne legyen több gondod! Ezt a levelet ha tudod le kéne juttatni a tanárodnak, biztos elgondolkodna rajta. Ja, és még valami: bárki bármit is mond, te egy remek ember vagy, és van egy hely, ahol mindenki szeret. :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195467 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: én nem ahhoz szeretnék gratulálni, amit tettél, hanem ahhoz, hogy egy igazi Jó Ember vagy. :P

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195446 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn, szintén meghajolok előtted. Keveseknek van ereje/bátorsága egyfelől kiállni, másfelől megnyílni és szembenézni a dolgokkal.

Riszpekt!


[size=9:1znp6ibc](Majd még jövök egy témával, ami foglalkoztat, de nincs pofám belerondítani a jelenlegibe)[/size]

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195445 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn, én ahhoz gratulálok, hogy az igazgatónővel ilyen jól el tudtad intézni a dolgot! Megnyíltál neki és őszinte voltál, s nem titkoltál el semmit, s biztosan ezért állt melléd! Le a csúcsos süveggel előtted! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195443 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: Fogadd elismerésemet!Ez tényleg bátor tett. És ha a tanárnődnek megmutatod és nincs rá reagálás, akkor vele van a hiba!De eléggé!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195418 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: Minden elismerésem! (minden egyéb elismerő jelző csak halvány másolata lenne a valóságnak)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195412 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn, nagyon bátor és klassz cselekedet volt, amit tettél, le a kalappal! :up: :bounce: A levelet pedig mindenképp mutasd meg a tanárnődnek, ha ezen nem gondolkozik el, akkor semmin se...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195401 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gondolatok
rabyn, szerintem add oda a tanárnődnek a levelet, többek között ő is sok mindent tanulna belőle, ami kell, ahhoz,hogy tanárként, emberként tudjon viselkedni.

az pedig hogy boldog vagy, azt hiszem a legnagyobb kincs a világon.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195397 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn, fantasztikus ez a levél. Nincsenek is szavaim...

Te olyan igazi jó ember vagy.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195393 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Alcarcalimo: Te igen.. de vajon más tanár megtenné-e ezt? vagy "én vagyok itt az isteni hatalom és tekintély" elven lehetetlenné tenné a gyerek további életét?

Én, ha valaha tanítani fogok, arra fogok törekedni, hogy NE kelljen ilyen levelet mégcsak magában se megfogalmazni annak a gyereknek, akiért én vagyok a feleős...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195383 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn!!!
Nagyon klassz csajszi vagy... komolyan!!!

S majd alkalomadtán eljuttathatnád azt a levelet... nem volt abban semmi sértő!

(perme ha tanárként kapna ilyet, biz' elgondolkodna 1-2 dolgon...)

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195380 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gondolatok
8O
Javaslom Rabynnak a Bátorság Érdemrendet! :wink:
Nagyon szép volt! :itscool:

És ez a levél... :roll: 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195350 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ringbearer írta: tudod milyen kevesen mernék ezt megtenni?


Túl kevesen szerintem...

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195344 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolatok
Dodie: hmm, én mindig egy ilyen bátyót szerettem volna, aki megvéd blabla, de öö azthiszem itt már van egy két bátyám, úgyhogy... :wink:
a nővéreddel pedig biztos kijöhetnétek valahogy, biztos több közös témátok is lehetne pl. egyszer leülhetnétek "nosztalgiázni" vagy ilyesmi..
persze ha nem megy, akkor nem kell erőltetni, de meg kell értenie, hogy akkor neki is jobb lenne..

Rabyn: cseten elmondtam, de...tényleg le a kalappal.
tudod milyen kevesen mernék ezt megtenni?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195343 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Köszönöm nektek de komolyan! (szippszipp)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195337 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn! Mi melletted állunk. Tudjuk, hogy nem vagy hazudós, és reméljük, hamarosan végre rájönnek, mibajod, és kigyógyítanak belőle. Az ofőd meg ha ilyen, ideje lenne új munkahelyet keresnie. De cseppet se tanárként. Mert ha így bánik egy diákjával, akkor az az ember nem való tanárnak.

Ankalimon írta: Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra.

Ez az iskolánk jelmondata :) Minden nap, mikor bemegyek, ezt látom. (pont a ballagós harang mellett van, ezt ballagáskor minden 12-es meghúzza, jelezvén, hogy elmegy) És már nemegyszer elgondolkoztam, hogy milyen egyszerű kép, és milyen igaz. Nagyon szép.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195335 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn,

Bátor voltál, és igazad volt. Nagy-nagy virtuális ölelés...

Én is egy Weöres idézettel biztatnálak:
Egyetlen parancs van, a többi csak tanács: igyekezz úgy érezni, gondolkozni, cselekedni, hogy mindennek javára legyél.
Egyetlen ismeret van, a többi csak toldás: Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195311 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn, örülök, hogy végül jól alakult ez az ügy! Nagyon bátor vagy, hogy visszaszóltál a tanárnődnek. Remélem, a többi dolgod is megoldódik hamarosan.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195310 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Esgal írta:

mivel beteg, így gyereket szülnie is muszáj


nem igazán értem az összefüggést...


Az összefüggés? Olyan betegsége van, hogy kb egy év múlva műtik, és lehet hogy olyan komoly a baj hogy mindent kivesznek belőle onnan.. és később már nem lehet gyereke így...

Rabyn, sztem jól tetted hogy kiosztottad.. Én 5. éve "viselem" el az ofőmet, és már rá is ráférne.. bár én már párszor kiosztottam, de nem nagyon vette észre magát.. neked viszont gratulálok ehhez :) őszintén! ;) és remélem hamar rendbejössz és kiderül mi a bajod..

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195304 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gondolatok
Rabyn: szívemből örülök, hogy számodra jól alakult, és szívből remélem, rendbe jönnek a dolgaid.

Weöres Sanyi bácsi küldi Neked:


"Mi lesz vélem, nem tudom.
Eltévedtem az uton.

Ha szenvedni tévedtél el,
hat vagy hét fegyveres
védelmez, hogy el ne ess.
Bor, szalonna, zsold kell nékik,
de mindegy, nem tőled kérik."


A Valák ereje legyen veled és valamennyi szabad és jóakaratú lény áldása kísérjen!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195303 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Köszönöm de komolyan:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195296 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Morgana írta: *ölellek*

Rabyn, büszke vagyok Rád.
Nagyon örülök, hogy így alakult.

Szeretünk, ezt ne feledd el soha!


Csatlakozom!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195294 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Gondolatok
*ölellek*

Rabyn, büszke vagyok Rád.
Nagyon örülök, hogy így alakult.

Szeretünk, ezt ne feledd el soha!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195288 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Üdvözletem nektek!

Úgy gondoltam leírom ami velem történt a mai napon.
A ma történteknek hosszú előzményei vannak, a sztori a következő: életemben másodszor felvittek az igazgatói irodába.
Az történt ugyanis, hogy az osztályfőnököm már tulajdonképpen tavaly félév óta. (szal 9.es korom óta) állandoan hazugnak, csalónak, lopósnak nevez. Eddig tudtam tűrni.
Még a múlthéten megszültetett ez a levél www.freeweb.hu/gyzyke/tt.htm
amit végül nem állt módómban odaadni. Ugyanis ma reggel az első órán kérte az ellenőrzőket (az enyém speciel nála van) mondtam, hogy nála van, ő meg mondta, hogy tantestületit kapok.
- Miért?
- Mert hazudtál?
-ÉN? MIKOR?
- Amikor lógtál énekről.
- NEM SZÁNDÉKOSAN LÓGTAM!!! ÉS NEM SZOKTAM HAZUDNI TESSÉK MÁR EZT ELFELEJTENI!
- Elfelejtettél na persze!
- MÉRT A TANÁRNŐ SOSE FELEJT EL SEMMIT??
-Nem
-AKKOR NAGYON JÓ LEHET A TANÁRNŐNEK!
- KIVEL BESZÉLSZ TE ÉDES LÁNYOM?
- MAGÁVAL ZSUZSANÉNI!
- HOGY MERSZ ÍGY BESZÉLNI??
- MIÉRT HOGY BESZÉLEK?
- Na gyerünk az igazgatóhóz!

Ekkor már igazán nagyon dühös voltam és legszívesebben felrúgtam volna a tanerőt ám mégsem tettem.
Bementünk az igazgatóiba, én az előtérben vártam, és ezt hallottam:
- Magdikám lehoztam egy diákot az osztályombol, mert kiabált velem.
- értem.
- Tudod EZ AZ akivel mindig baj van (megj. mikor van velem baj de őszíntén???)Hazudott, mert azt mondta, hogy volt énekórán én később megkérdeztem a Gergőt (ő az énektanár és a mostani magyartanárom is akitől később szóban és írásban kértem bocsánatot, ha tudom hamarabb is lemegyek hozzá) és teljesen kiakadt.
Behívtak engem is.
- Mond el mi történt, miért kiabáltál az osztályfőnököddel.. (igazgató)
- Azért mert hazugnak nevezett, mert soha semmit se hisz el nekem! Én tényleg nem (itt már zokogtam,hogy pontosan miért azt nem tudom, de attol is féltem, hogy most kirugnak és akkor milesz?) dirrekt lógtam arról az órárol! Volt óránk aznap a tanárúrral és úgy emlékeztem ének volt, elfelejtettem, mert ezer más gondom is van mint az énekóra.
- Mi gondja lehet egy 16
-17
- egy 17 éves lánynak?
- Sok minden...
Erre kiküldte az ofőmet és leültetett..
Akkor elmeséltem neki (még mindig bőgve), az összes rohadék vizsgáltatot, hogy még mindig nem tudnak semmit, hogy nem múlt el a rosszullét, hogy ez aggaszt, hogy idegesít, hogy túl kicsi lakásban élek a családommal, (azt, hogy sokszor a barátaim miatt is kivagyok mert aggodom értük azt már nemmondtam)
erre mondta, hogy mért nemmegyek pszihologushoz. Elmeséltem neki,hogy a pszihologusom elfeljetett eljönni az utobbi 2 találkozora így inkább majd máshoz megyek. Meg nem akarok-e koliba lakni.. Mondtam, hogy nem! Semmiképpen SE!
Akkor mondta, hogy kérjek bocsánatot az ofőtől és menjek vissza.
Megmostam az arcom, (bár még hüppögtem) és nagyon halkan bocsánatot kértem.

A következő óra is az ofővel volt, dogát írtunk, és kajakra odajött nekem segíteni!!! Tuti, hogy a szünetben leszúrták!! Ebben szinte biztos vagyok mert olyan normálisan viselkedett mint év elején. (és az régen volt) De nem kellett a segítsége mert tanultam a dogára, (valahogy éreztem, hogy veszekedni fogok) szal legalább négyes lesz.
Egésznap mindenkiek mesélnem kellet,hogy mi volt, mior bementem az osztályba ott nyugatagattak páran, és mindeni azt hitte most kirugtak, de gratuláltak, mert már ráfért az ofőre, hogy valaki kiossza. És ezek után még összehoztam egy két és fél oldala Kölcsey elemzést, egy ötöst számtechből és még tanultam ma a matekra is. (holnapdől el, hogy megbukom-e vagysem)

Szóval ez történt ma velem, és gondoltam megosztom veletek. Ha anyuékat behívatja az ofő az neki lesz rossz ebben biztos vagyok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195287 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Gondolatok
Tesók.. nekem 3 van:P néha ennek nagyon örülök, többnyire azonban nem. nem is arról van szó, hogy a magántulajdon mint olyan szinte nem létezik, nagyobb lakás híján a privát szféra se igen, henm ez az állandó "beleszólokazéletedbe" dolog idegesít.. És most közölném azokkal, akik azt hiszik, legkissebbnek lenni jó dolog: NEM AZ! Ugyan az ikrek(a bátyám és a nQvérem) csupán egy évvel és egy hónappal idQsebbek nálam, régen ez sok gondot okozott. "Te ne beszéljél így velem, és vagyok az idQsebb!" öeeehhh. Ez az évek során megváltozott, sokszor volt a baráti körünk is azonos, ami teher és áldás is egyben. teher, mert megnehezíti az elkülönülést, és folyton úgy éreztem, hogy mindig a "Marciék tesója" maradok.. csak egy szériatartozék, akit meghívnak valahova, mert a tesókat is meghívják.. persze késQbb rájöttem, nem így volt, de akkoriban így éreztem. Még jártam is egy osztályba a bátyámmal, aki betegség miatt ismételte az elsQ osztályt, és elég szörnyqek volta az elsö évek.. Mindenképpen be akarta bizonyítani, hogy Q aztán nem fog velem kedves lenni csak azért mert a tesója vagyok, ezért még szemetebb volt mint másokkal. késQbb ez is megváltozott, megvédett, sQt, rábvette a haverjait is hogy megvédjenek. P az akit a legjobban szeretek a tesóim közül. Bár ikrek a nQvéremmel, mégis mi hasonlítunk egymásra jobban. Az érdeklQdési körünkben is(kivéve a zenét :roll: ), meg sok minden másban. Nem beszélgetünk túl sokat(egyik tesómmal se beszélgetek sokat), de amikor igen, az nagyon jó. beszélünk könyvekrQl, filmekQl, feklolvasok neki(diszlexiás, ezért ha szöveget akarok neki mutatni többynire felolvasom), filmet nézünk együtt, nézem ahogy játszik a gépen és fordítva, szal inkább csendben ülünk együtt, vagy csak az egyikünk beszél, mégis valahogy sokkal szorosabb a kötödés közöttünk, mint a nQvérem és köztem, vagy akár kettejük között(pedig ismétlem, ikrek). Olyan álmodozón mint én. Ezzel ellentétben a nQvéremmel nagyon nem jövünk ki.. vagyis, csak nagyon nagyon ritkán. akkor sem vagyunk.. jóban, inkább csak épp nem veszekszünk. én nem tolerálom Qt, Q nem tolerál engem. nagyon kevés a közös bennünk, (talán csak a zene :roll: :wink: ) és ezt folyton folyvást érzékeltetjük is a másikkal. én dacosan, Q fennsQbbségesen. Mivel egy szobában vagyunk, folyton betolakodik a privát szférámba, errQl persze nem Q tehet, de mivel Q csinálja, rajta élem ki a dühömet, hogy nem lehet saját szobám. Annyira nem olyan mint én... A divatnak él, de nem ruházkodásban, hanem inkább... nem is tudom, amit menQ szeretni, azt szereti, a többi dolgot lenézi. Így van az én vonzódásommal is a könyvekhez, meg az MTT-hez. nem egyszer kérdezte amolyan igazi "kérdezzükahülyegyereketmiazabúgócsigaamiveléppjátszik" stílusban, hogy "na és mirQl szoktatok beszélgetni egy ilyen talin? Frodóról meg Legolasról/haladás az is hogy megtanulta a neveket../??" eleinte még görcsöltem h elmagyarázzam hogy is megy ez, de már feladtam. szarkasztikus választ adok, pl hogy "Persze, és meghívjuk Tolkient is a talikra..." ezen persze megsértQdik, és jön a vita... soha nem is akartam iagzából hogy jóban legyünk. egész kicsi korom óta a bátyámmal vltam mindig, vele játszottam, velem mászkáltam. Belémrögzült, hogy Q az aki tud a dolgaimról, Q az aki ért engem.. persze lehet h ez majd változni fog.. nem tudom..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195285 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én azóta jövök ki az öcsémmel, mióta gimnazista. Nagyjából akkorra már benőtt a feje lágya, lehet vele értelmesen beszélgetni, és még hitelez is. :) A húgom nehezebb eset, mert van köztünk tíz év (öcsémmel csak kettő). És én nem tudok igazán mit kezdeni a kicsikkel. Ráadásul húgom még az átlag tízesnél is szőkébb...már látom, h pár év múlva hogy rá lesz kattanva Szpírszre (nem Bélára! :) ), meg a boybandekre. Persze nyilván bennem is van a hiba, tolerálhatnám, hogy kicsi és ebből kifolyólag nem normális, csak nehezen megy...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #195264 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Üdv!
Elég régen voltam itt, de most újra beleszólnék a dolgokba. A jótestvér-rossztesvér témával kapcs., én egész jól megvagyok a tesómmal. Régen mindig le volt égve, én meg hiteleztem neki kamatra. :twisted: Persze csak azért mert viszonylag nagy összegeket kért kölcsön, és sokáig nem adta vissza. Aztán mikor összegyűlt 15000 Ft adóságga (kamat nélkül!) beköptem a szüleimnek, ők meg kifizettek engem, és a tesómtól megvonták egy időre a zsebpénzt, mert akkor is le volt égve. Na, akkor kicsit összekaptunk, de azóta tök jól kijövünk, és csak néha kapunk össze. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #195250 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hamár a testvérekről van szó! Mi kifejezetten utáltuk a bátyámmal egymást, sokat veszekedtünk. Most mióta kolis vagyok tök jól kijövünk és már nem veszekszünk egyáltalán.és egy csomót beszélgetünk!Azt hiszem ezt a korral az ember kinövi hogy utálja vagy veszekedjen a testvérével.

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #195233 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gondolatok

mivel beteg, így gyereket szülnie is muszáj


nem igazán értem az összefüggést...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.692 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére