BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hete #270645 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bögyös Fredegár írta: Nálunk is megy a balhé a tánccal kapcsolatban... A keringőt már elkezdtük gyakorolni, de a másikra még nincs (elfogadható) ötletünk... Most az ofő vette át az uralmat, így nekünk nem nagyon van beleszólásunk...


Csárdásra nem gondoltatok?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270642 Írta: lodarazs
lodarazs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na már meg is változtattam a nevem, remélem ez már tetszik(érteni) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270638 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bögyös Fredegár írta:

bepállottpöcs írta: Jaj szegénykém :-) Na csókolom csókolom, hát itt vagy Nálatok ! :-)

Tulajdonképpen mit is akarsz mondani, kedves öhömm...? A második mondatodnak nem nagyon látom értelmét... Volnál szíves világosabban leírni, amit akartál? Köszönöm!


Jól ismerjük az illetőt ne hagyjátok hergelni magatokat. Tiszteletem! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270637 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

bepállottpöcs írta: Jaj szegénykém :-) Na csókolom csókolom, hát itt vagy Nálatok ! :-)

Tulajdonképpen mit is akarsz mondani, kedves öhömm...? A második mondatodnak nem nagyon látom értelmét... Volnál szíves világosabban leírni, amit akartál? Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270636 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, kedves új itt kettővel alattam, lennél szíves valami kulturált és nyomdafestéket tűrő nevet választani magadnak? Tudod ez egy kulturált fórum, avagy, ahogy Brisa mondta, "szeretjük megőrizni legalább a látszatát, h. kulturális társaság fóruma vagyunk." :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270635 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bögyös Fredegár írta: Nálunk is megy a balhé a tánccal kapcsolatban... A keringőt már elkezdtük gyakorolni, de a másikra még nincs (elfogadható) ötletünk... Most az ofő vette át az uralmat, így nekünk nem nagyon van beleszólásunk...


Ha kell, tudok mutatni weboldalt, olcsón vállal tánctanítást a leányzó, nagy választékkal :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270632 Írta: lodarazs
lodarazs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj szegénykém :-) Na csókolom csókolom, hát itt vagy Nálatok ! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270631 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk is megy a balhé a tánccal kapcsolatban... A keringőt már elkezdtük gyakorolni, de a másikra még nincs (elfogadható) ötletünk... Most az ofő vette át az uralmat, így nekünk nem nagyon van beleszólásunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270610 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: okély és köcc:))
Ja és ha valakinek van valami jóó tippe osztálytáncra szalagavtóra akkor az mondja:)) Mert az osztályunk ötletelennségben szenved. (lehetőleg olyat amihez NEM kellenek fiuk mert csak 3 van)


Igen, azt is megírtam. :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270608 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
okély és köcc:))
Ja és ha valakinek van valami jóó tippe osztálytáncra szalagavtóra akkor az mondja:)) Mert az osztályunk ötletelennségben szenved. (lehetőleg olyat amihez NEM kellenek fiuk mert csak 3 van)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270602 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: FIGYELEM!! A SEGÍTSÉGEKET KÉRNÉM NAGYON FONTOS!!
Ha tudtok olyan helyen Budapesten a 4. kerület (újpest) környékén ahol ÓLCSÓN lehet JÓ minőségű kosztümöt varratni akkor szóljatok! Rettentően fontos lenne mert ahol az osztályunk varratta volna az mégsem jön össze. alapjáraton fekete-fehér csíkosra gondoltunk, szoknyával, nadrággal hosszúújut. Szal ha tudtok valakit, vagy egy jó heylet akkor síkítsatok! Ugyanez vonatkozik a Tablofotóra is, de az még bőven ráér.


Mé nem egyből hozzám jössz, mi már tavaly ezt végigjártuk, ugyanott. :mrgreen:
Priviben küldök infókat. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270598 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!! A SEGÍTSÉGEKET KÉRNÉM NAGYON FONTOS!!
Ha tudtok olyan helyen Budapesten a 4. kerület (újpest) környékén ahol ÓLCSÓN lehet JÓ minőségű kosztümöt varratni akkor szóljatok! Rettentően fontos lenne mert ahol az osztályunk varratta volna az mégsem jön össze. alapjáraton fekete-fehér csíkosra gondoltunk, szoknyával, nadrággal hosszúújut. Szal ha tudtok valakit, vagy egy jó heylet akkor síkítsatok! Ugyanez vonatkozik a Tablofotóra is, de az még bőven ráér.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270594 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szőke mázascsuprok mind.... :evil:

No de majd leközelebb... Nem hiszem el, h ennyire bénák lennénk... Lassacskán csak fel tudunk állni!!!! Hajrá Magyarok!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270581 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MEG A SVÉDEKNÉL JOBB A LEVEGŐ....

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270577 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg mert ott van olyan ember aki egy lehetetlen helyzetet is be tud rúgni, nálunk meg nincs... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270564 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyertek a Svédek


de csak azért mert oltári nagy MÁZLIJUK volt!!

A mI csapatunk jobb volt!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270448 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És Ost-in-Edainban a tündeelőadással összekötött Elentárihantale része volt. :wink:
*nosztalgia* :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270430 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Tudja valaki, hogy ez mi?


Ez egy alliteráló vers, amit vélhetőleg a proff írt az egyik jegyzetéhez... 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270390 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Tudja valaki, hogy ez mi?

A Gyűrű Keresésében van benne, az Istarokról szóló részben, őróluk szól. :) [size=9:1qsuak9u](az utolsó két sor anno aláírásom is volt, régi szép idők :) ) :P )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete - 19 éve 2 hete #270388 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudja valaki, hogy ez mi?

Tudod-e a tant? - titkok titka volt
jöttek ők öten - ősi messzi tájról,
egy tért vissza csak - a többi soha többé,
Középfölde őket - nem keresei már
míg Dagor Dagorath - nem jő és a Düh.
Hogy hallotad az - Amanföldi hős
Nyugati Urak - tanácsát a titkost?
Eltűnt ezer út - erre vezető,
s Manwe hallgat hogyha - halandókra lel.
Hol hajdan Nyugat volt - onnan hozta szél,
alvó füledbe fújta -egy fekete éjjel
csöndjében a hírt, - hozta hűvösen
elfelejtett tájról - elsüllyedt időből
évek tengerén át - a töprengő észig
Az Első Király emlékében él még
Szauron, a végső végzetes veszély...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270373 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Ardeth írta: Járt valaki mostanában Klastrompusztán a pilisben?
Felháborító,hogy néz ki a pálos kolostor romja.
Gondoza egyátalán valaki ? Mert nekem nem úgy tünt.
Annyira boszantó. . . Hagyjuk szétrohadni az értékeinket.


Az elmúlt hónapokban háromszor jártunk ott, kétségbeejtő :cry:

De a környéken lévő többi rom (Pilisszentkereszt, stb.) szintén elszomorító állapotban van.


Sajnos nem csak elszigetelt esetről van szó. Pl: Visegrádra is többet áldozhatnának. Meg . . . vagy még több ezer helyre.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270358 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
amugy az van benne hogy 150000 dollár egy videoklipp de amit csináltak az csak 15 dollárba került és hogy mi minden hasznosra lehetne költeni a maradék sok pénzt ... korházak étel oktatás meg ijenek

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270355 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez úgy utólag jutott eszembe!
Látta valaki a Vendettát a Viasaton? Az elmúlt két hétben volt (nem tudom mikor pontosan). Nagyon komolyra és megrázóra sikeredett az a film.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270346 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy írta: no emberek worldonfire.ca/ ezt tesség megnézni :) én megnéztem és elgondolkottam hogy mijen igaz ...

Háát... Szomorú dolog ez!
Bár a kettőnek semmi köze egymáshoz, ez is olyan megható volt, mint a bővített Király visszatér 4. CD-jén a rákos fiúról szóló kisfilmek!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270308 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cirmos írta: Remzy: Bár a feliratokat nem mindenhol értettem, de a képek magukért beszélnek...

detto

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270305 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remzy: Bár a feliratokat nem mindenhol értettem, de a képek magukért beszélnek...

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270302 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A helyi temető itt van az utca túloldalán.
A szobámtól kb 15-20 méterre.
Mi a furcsa az ilyesmiben?

Csendes szomszédság... :) )

Jó neked *irigy*. :P :) ) Szvsz sokkal jobb, mint hétvégenként Lagzi Lajcsit hallgatni kényszerből. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270258 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
no emberek worldonfire.ca/ ezt tesség megnézni :) én megnéztem és elgondolkottam hogy mijen igaz ...

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270254 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ardeth írta: Járt valaki mostanában Klastrompusztán a pilisben?
Felháborító,hogy néz ki a pálos kolostor romja.
Gondoza egyátalán valaki ? Mert nekem nem úgy tünt.
Annyira boszantó. . . Hagyjuk szétrohadni az értékeinket.


Az elmúlt hónapokban háromszor jártunk ott, kétségbeejtő :cry:

De a környéken lévő többi rom (Pilisszentkereszt, stb.) szintén elszomorító állapotban van.
(tegnap voltunk a Vértesben, Csókakő várában, azt láthatóan elkezdték felújítani, de mintha jó ideje már semmi nem történne vele... :? )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270253 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: ---"Kicsit nagyon más: osztkiránduláson (amúgy csak azért várom, mert jó helyekre megyünk, Krasznahorka, Sárospatak, Miskolc, mittudoménmégmi:P) valszeg temető mellett fogunk aludni, ruulz :D "---

Hihi.. Nem nagy cucc temető mellett aludni. :P Táborban -Aggteleken- temető mellett aludtunk,de olan szinten közel volt a temető,hog a tábor udvarának egy rész maga a temető volt.. Jah meg bennt a temetőben volt hinta, meg libi. És aztán elkeztünk gondolkodni,hogy oda miért kell.. :roll: Jah és utána jöttek a bocik,akik a temetőnél legeltek és akkor végképp kifeküdtünk a helytől..

Krasznahorka itt van nem messze, érdemes ott szétnézni én már vagy ezerszer voltam ott, meg neném is onnan származik, a vár éjszaka a legszebb ki van világítva :) Jó utat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.000 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére