BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 4 hete #269621 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

Brisa írta:

Rabyn írta: Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


Lehet, csak az két külön főiskola. :wink:


Szegeden a Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai Karon vannak olyan szakpárok, hogy pl. magyar-tanító, vagy töri-tanító. És ahhoz, hogy általános iskola felső tagozatos diákjait tanítsa valaki elég a főiskolai diploma is, sőt ezzel még középiskola első két osztályában is lehet oktatni (az más dolog, hogy én egy főiskolai diplomával rendelkező magyartanárnál érettségiztem :roll: ).

Egyszerűen meg kell nézni a felvételi tájékoztató elején az összes szakot tartalmazó táblázatot, hogy ami tetszik, az hol van. :wink:


No, ez tényleg jó dolog, de úgy tudom, a kétszintű felsőoktatási rendszer bevezetésével párhuzamosan eltörlik a főiskolai tanárképzést, az egyetem 3+2 éves lépcsőkből áll majd helyette. Állítólag ez egy-két éven belül be fog következni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269611 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FELHÍVÁS!!!
Kérnék mindenkit aki nézi és szereti a Szivek Szállodája (Gilmore Girls) című sorozatot (MTV, 18:40), írja már alá ezt a petíciót. Köszönöm szépen.
www.peticio.hu/?module=6&pdid=2129

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269576 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

Rabyn írta: Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


Lehet, csak az két külön főiskola. :wink:


Szegeden a Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai Karon vannak olyan szakpárok, hogy pl. magyar-tanító, vagy töri-tanító. És ahhoz, hogy általános iskola felső tagozatos diákjait tanítsa valaki elég a főiskolai diploma is, sőt ezzel még középiskola első két osztályában is lehet oktatni (az más dolog, hogy én egy főiskolai diplomával rendelkező magyartanárnál érettségiztem :roll: ).

Egyszerűen meg kell nézni a felvételi tájékoztató elején az összes szakot tartalmazó táblázatot, hogy ami tetszik, az hol van. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269551 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ja jah csak mi ketten lógunk fent

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269550 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Van egy oylan sanda gyanúm hogy a chat meghótt

Nyugalom, kicsi vendég urak, amíg élünk, remélünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269549 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van egy oylan sanda gyanúm hogy a chat meghótt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269535 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Persze ez igaz, de a szülők a tanártól várják hogy nevelje a kölkét, amit ő nem csinál, aztán meg ráérős idelyében kinyalja a lurkó seggét, amitől az önérzetes, hisztis és korlátolt lessz.

A kormányok meg nagyon igyekeznek, hogy ezt az elsőrangú oktatást szétverjék, és lesílányítsák az amerikai szintre, ahol a diák tanulás helyett feljelenti, vagy elövi a tanárát. :?
Sajnos szvsz ezirányba tendálunk igen erősen... :x

És szerinted mi lenne a megoldás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269532 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze ez igaz, de a szülők a tanártól várják hogy nevelje a kölkét, amit ő nem csinál, aztán meg ráérős idelyében kinyalja a lurkó seggét, amitől az önérzetes, hisztis és korlátolt lessz.

A kormányok meg nagyon igyekeznek, hogy ezt az elsőrangú oktatást szétverjék, és lesílányítsák az amerikai szintre, ahol a diák tanulás helyett feljelenti, vagy elövi a tanárát. :?
Sajnos szvsz ezirányba tendálunk igen erősen... :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269530 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Aki alsósokat tanít, az tanító; vagyis főiskolát végzett, és nem szakosodik (annyira :) ) Felsőben meg már tanárok vannak, akik egy-egy tantárgyra szakosodnak, és egyetemet végeztek. Attól független lehet, hogy mehet együtt a kettő...olyat hallottam már, hogy valaki felsősöket tanított, de közben a napközit is vitte, ami szerintem nem lehet egy hálátlan feladat.
Egyébként szerintem ha nem ereszkedik le a tanár a gyerekekhez, és normális hangon beszél velük, valamint emberként kezeli őket, akkor nem kis tetű egyik sem :) Egy kis jó szó elég, és máris kezes bárányok lesznek...sajnos a pedagógustól kellene megkapniuk azt a törődést, amit otthon kellene kapniuk...és sajnos a pedagógusok sem adják meg...a szülők miatt...lenézik őket, utálják, meg minden :( A legtöbb pedagógus elég gáz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269529 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Megjegyzem, hogy a gyerekek szerintem nem kis tetűk... Mindet lehet kezelni csak fel kelll bennük kelteni az érdeklődést..
Egy szakos tanárnak lehet lenni amelett, hogy valaki tanító? pl alsósokat tanítok de felősősket meg magyarra tanítok.

Lehet, de az két külön diploma. Kell egy tanítőnői és egy magyar szakos tanári képesítés hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269527 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megjegyzem, hogy a gyerekek szerintem nem kis tetűk... Mindet lehet kezelni csak fel kelll bennük kelteni az érdeklődést..
Egy szakos tanárnak lehet lenni amelett, hogy valaki tanító? pl alsósokat tanítok de felősősket meg magyarra tanítok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269526 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Rabyn írta: Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


Hát általános alsóban még nincsen töri, s ott tanárok helyett még tanítók vannak, de ne izgulj, nem kell annyi évszámot megtanulnod hozzá! :wink:


csak gyomor kell a sok kis tetű elviselésére, és főleg a nagypofájú tahó szüleikhez... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269525 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


Hát általános alsóban még nincsen töri, s ott tanárok helyett még tanítók vannak, de ne izgulj, nem kell annyi évszámot megtanulnod hozzá! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269524 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem nehéz a történelem és az évszámok, hogyha összefüggésében látjuk az eseményeket, nem pedig különálló történések összefüggéstelen halmazaként. Ilyenkor elég egy-egy nevezetes esemény dátumát ismerni és ahhoz képest be lehet tájolni minden egyebet.
Bár nem pont erről szól, én némely életem során történt eseményt oscar-díjkiosztókhoz és filmekhez képest tudom visszaidézni. :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269523 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


Lehet, csak az két külön főiskola. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269522 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ... a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )


nos nekem töriben a politikai téma,ami nem fekszik....azt hiszem lesznek is vele problémáim...de a háborós részeket nagyon szeretem;)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából most azon filozofálok, hogy általános iskolai tanár leszek (alsó felső remélem lehet mindkettőt) és a magyar lenne az egyik szak talán a töri a másik, csak az a sok tetves rahedli évszám az nem megy nekem: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269505 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: uuh töri.... Na nálunk ez egy gáz dolog mert ebben az évben gyakorlatliag nem volt óránk!!!! Mária Teréziát vettük aszt csókolom. Ilyen szutyok feladlapokat "oldottunk" meg...
Hogy mi lesz szeptembertől arról fogalmam sincsen... Vagyis tudom.)) Különórák...

Nekem az elmúlt évben nem volt törim, és talán ez az egyetlen óra, amit kíváncsian várok :P Remélem valami normális tanárunk lesz.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269494 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: uuh töri.... Na nálunk ez egy gáz dolog mert ebben az évben gyakorlatliag nem volt óránk!!!! Mária Teréziát vettük aszt csókolom. Ilyen szutyok feladlapokat "oldottunk" meg...
Hogy mi lesz szeptembertől arról fogalmam sincsen... Vagyis tudom.)) Különórák...


Töri különóra? Bármikor... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269476 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
uuh töri.... Na nálunk ez egy gáz dolog mert ebben az évben gyakorlatliag nem volt óránk!!!! Mária Teréziát vettük aszt csókolom. Ilyen szutyok feladlapokat "oldottunk" meg...
Hogy mi lesz szeptembertől arról fogalmam sincsen... Vagyis tudom.)) Különórák...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269471 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet hogy jobban jársz ha törit füzetből tanultok... mi 7-8.-ban alig nyitottuk ki a könyvet, csak forrásokhoz. 9.-ben viszont csak a könyvet használtuk, és mindenki utálja, mert 1. megszokta h. a saját jegyzeteiből tanul 2. senki nem figyel órán mert minek. :roll:

Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz: mit illusztrál a Gondolinos kép?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269469 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én kiváncsi elszek az idei könyveimre. Lesz anatomia könyvem: ) Olyanom még ugysecsinen.
egyébként a könyvillusztárciok zseniáliásan el lettek szurva eddig a könyveinmkben))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269467 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: No emberek (és egyéb kreatúrák)! Tankönyv ügyben egy hozzászólás részemről. most kaptam meg az 5. osztálynak szóló "Miről mesél a múlt?" című tankönyvet s abban szerepel egy kép, amely Gondolin ostromát ábrázolja! (A John Howe féle)
Ez itt ni!


De jó!!! :D
És mit akartak illusztrálni vele?

Egyébként azt hiszem, hogy az ált. suli 6. osztályosainak szóló matekkönyvben (Apáczai kiadós, ha jól emlékszem) a tengelyes tükrözést Tolkien bácsi által rajzolt tünc-címerekkel illusztrálják. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269465 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: No emberek (és egyéb kreatúrák)! Tankönyv ügyben egy hozzászólás részemről. most kaptam meg az 5. osztálynak szóló "Miről mesél a múlt?" című tankönyvet s abban szerepel egy kép, amely Gondolin ostromát ábrázolja! (A John Howe féle)
Ez itt ni!

És milyen képaláírással, vagy csak úgy simán be van szúrva? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269463 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No emberek (és egyéb kreatúrák)! Tankönyv ügyben egy hozzászólás részemről. most kaptam meg az 5. osztálynak szóló "Miről mesél a múlt?" című tankönyvet s abban szerepel egy kép, amely Gondolin ostromát ábrázolja! (A John Howe féle)
Ez itt ni!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269399 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nálunk is rohadtul drágák a könyvek, bár én sose veszem hanem kapom őket. Azt nem értem, hogy mi a túrónak kell megvenni ha nem használjuk őket...


Nálunk is van néhány "iszonyat szükséges" tankönyv. Ezeknek élből az asztal aljában a helyük. Pl. rajzból már a második könyvet vesszük (csak tudnám, miért nem volt jó az első, négy évre szóló? :? ), mióta ezzel a tanárral vagyunk (4. éve) és eddig csak a színkör miatt kellett. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269376 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nálunk is rohadtul drágák a könyvek, bár én sose veszem hanem kapom őket. Azt nem értem, hogy mi a túrónak kell megvenni ha nem használjuk őket...


Jah,tavaly is 3féle számtechkönyvet kellett megvennünk, ebből 1-et nyitottunk ki pontosan 3-szor az év folyamán.. :? Ráadásul a többi már mostanra nem is jó, mert csak arra az évre lett volna,ha kellett volna.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #269364 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk is rohadtul drágák a könyvek, bár én sose veszem hanem kapom őket. Azt nem értem, hogy mi a túrónak kell megvenni ha nem használjuk őket...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269306 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panniii írta: mert kötelező az iskolánk irodalomtanára által írt nem túl érthető de nagyon drága könyvet megvenni.

Ismerős. Mi rajzon a tanár által lektorált könyvből tanulunk, de egy nagy zagyvaság az egész. :roll: :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269303 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Hehe, tankönyvtéma rulez, nekem tavaly minimum 3 olyan könyvem volt, amit ki se nyitottunk (de még talán több is) :P :roll:
Ben: Köszike :)


Nálunk beiskolázáskor az alap tankönyvcsomag volt 25.000Ft. A vicc az benne, hogy van amit egyáltalán nem is használtunk szóval legalább 10.000 fölösleges volt. Utána meg minden évben még 6-7000 mert kötelező az iskolánk irodalomtanára által írt nem túl érthető de nagyon drága könyvet megvenni. Ráadásul a legvékonyabb könyvünk 500 oldal és ebből mindennap hatot hetet vinni is kell. (papíron)
Én még jól jártam mert nagycsaládosok vagyunk és ingyen kapom a tankönyveket. De a többiekkel szemben igazságtalanságnak tartom, hogy megvetetnek olyanokat amik nem fognak soha kelleni de ki kell egészítenünk a tanárok keresetét.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.552 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére