BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 1 hónapja #268420 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: 30.000ért Szegeden akár egy egész házat bérelhetne.... ^^

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268416 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Igen, jó lenne látni...... :)

Bár aligha érdekel, de vagyok olyan önző, hogy leírjam: regisztrált munkanélküli lettem. :roll: Jobb, mint regisztrálatlan ugyanaz. 8)


őszintén sajnálom a dolgot, de nagyon jól tetted, hogy regisztráltál!

Szívemből kívánom, hogy mielőbb legyen állásod!

esetleg iratkozz be valamelyik, a Munkaügyi központ által támogatott képzésre! (Addig is kapsz keresetpótló juttatást).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #268402 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, jó lenne látni...... :)

Bár aligha érdekel, de vagyok olyan önző, hogy leírjam: regisztrált munkanélküli lettem. :roll: Jobb, mint regisztrálatlan ugyanaz. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268397 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is én is énis :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268367 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

olorin.papa írta: Nekem sajnos nincsen rá módom, hogyéőben tekintsem meg Pók remekeit, de nagyon felcsigáztatok, és szívesen venném, sőt kérlek titeket, hogy ha lehet némi képpel segítsetek ki engemet.
Előre is Köszönöm!


Hátöööizé.... csatlakozok ehhez a kéréshez!

Hm.. én is. :oops:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268358 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Nekem sajnos nincsen rá módom, hogyéőben tekintsem meg Pók remekeit, de nagyon felcsigáztatok, és szívesen venném, sőt kérlek titeket, hogy ha lehet némi képpel segítsetek ki engemet.
Előre is Köszönöm!


Hátöööizé.... csatlakozok ehhez a kéréshez!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268354 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem sajnos nincsen rá módom, hogyéőben tekintsem meg Pók remekeit, de nagyon felcsigáztatok, és szívesen venném, sőt kérlek titeket, hogy ha lehet némi képpel segítsetek ki engemet.
Előre is Köszönöm!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268352 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A 27 éves lányunokatesómnak, Krisztinek keresek albérletet, ami lehet szoba és lakás is. Mivel bölcsiben dolgozik gondozónőként, az állambácsi pedig nem hajlandó megfizetni a munkájukat tisztességesen, ezért csak max. 30 ezer Ft-ot tud az albérletére szánni havonta. Ha valaki esetleg tudna a paramétereknek megfelelő lehetőséget, az keressen meg lécci. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268351 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pók, láttam, és nagyon jó lett! Szellemes! ;) Gratula! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268344 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!!!

A tábor időtartama tévesen ment ki a levelekben, brutális sajtóhibáról van szó.

Mint ahogy ebben a topikban is olvashattátok, az utolsó nap, a hazautazás nem vasárnap, hanem szombaton történik.

Erről haladéktalanul kimennek az érteítő levelek is, remélhetőleg mindenki megkapja még pénteken, illetve sms-t kap minden érintett. Értesítsetek akit tudtok!

Az ebből adódó problémákért leginkább engem célszerű szidni, mert az én szigorú tekintetem alatt csúszott át ez a téves információ, amely még csak tervbe sem volt soha véve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268331 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pók: holnap meek megnézem:) Mikor meséltem itthon, hogy kint van a plakátod akkor rögtön mindenki menni akart megnézni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268330 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát köszi aranyosak vagytok :P IRUL:
Csak azért írtam be hátha valakinek van kedve megnézni. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268328 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Két lelkes önkéntest keresek, akik segítenek nekem, a raktárban rendet tenni és a tábori holmikat leltározni.

Erre augusztus 19-én 11:00-tól kerülne sor.
Jelentkezéseket priviben kérem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268292 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, PókBátyus! :) Mi mind egyén.. izé, büszkék vagyunk rád! :D ;) De komolyan :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268285 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gumipók írta: Szijasztokk,

Régen írtam már ide...igazából csak dicsekedni jöttem.
Ugyanis ki lett állítva a 6. ARC plakátkiállításon az egyik művem. Sajnos nem az amelyiken Lamorak van csövesnek öltözve, hanem a másik ::::) Nekem ez akkor is nagyon jó hír.
Szóval csak aki még nem járt arra az keresse a 17.es plakátot. Az ottaniak csak "a Gyur-Csányos" plakátként emlegetik. Valahogy lehet rá szavazni köszönségszavazattal is , de azzal nem vagyok teljesen képben. Meg amúgy sem baj, ha nem nyer...lényeg, hogy kinn van. :NAGYVIGYOR: ::::)


A plakát tényleg nagyon jó! Mi a prospektus alapján szúrtuk ki.
Legnagyobb elismerésem Pók!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268270 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
WOW Pók, ez nagyon khirály! :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268265 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gumipók,

büszkék vagyunk Rád!!!
:dance:

(én itt vagyok nem messze a plakátkiállítástól, de az elmúlt napokban kétszer űzött úgy haza a záporeső, hogy nem tudtam megnézni... :x )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268259 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gumipók írta: Szijasztokk,

Régen írtam már ide...igazából csak dicsekedni jöttem.
Ugyanis ki lett állítva a 6. ARC plakátkiállításon az egyik művem. Sajnos nem az amelyiken Lamorak van csövesnek öltözve, hanem a másik ::::) Nekem ez akkor is nagyon jó hír.
Szóval csak aki még nem járt arra az keresse a 17.es plakátot. Az ottaniak csak "a Gyur-Csányos" plakátként emlegetik. Valahogy lehet rá szavazni köszönségszavazattal is , de azzal nem vagyok teljesen képben. Meg amúgy sem baj, ha nem nyer...lényeg, hogy kinn van. :NAGYVIGYOR: ::::)


Tisztelt uram! Örülök, hogy ismerhetem önt.

Gratula a művedhez :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268255 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Pók! :) ) :D 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268251 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pók elismerésem :)

Grat! 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268248 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ohhh,én a Lamorakosat is megnézném :D
Gratulálok papa!! ;)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268217 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:hello: :hello: Nagy GRATULA Kedves Pók! :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268216 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gumipók:

GRATULÁLOK!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268212 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztokk,

Régen írtam már ide...igazából csak dicsekedni jöttem.
Ugyanis ki lett állítva a 6. ARC plakátkiállításon az egyik művem. Sajnos nem az amelyiken Lamorak van csövesnek öltözve, hanem a másik ::::) Nekem ez akkor is nagyon jó hír.
Szóval csak aki még nem járt arra az keresse a 17.es plakátot. Az ottaniak csak "a Gyur-Csányos" plakátként emlegetik. Valahogy lehet rá szavazni köszönségszavazattal is , de azzal nem vagyok teljesen képben. Meg amúgy sem baj, ha nem nyer...lényeg, hogy kinn van. :NAGYVIGYOR: ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268210 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
véleményem szerint semmivel nem volt jobb most a reál mint a pfv
de ugye nálunk 11 embert cseréltek :)

még lehet hoyg nyerhettünk volna

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268202 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
3-1 a Real javára.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268198 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Beleg egyetértek. Tényleg jól támadtak, és szívvel lélekkel harcoltak. Azonban hiába, persze az eredmény nem is fontos gazán.

Mi is lett a vége?
Én az 1:1 ig láttam.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268187 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg egyetértek. Tényleg jól támadtak, és szívvel lélekkel harcoltak. Azonban hiába, persze az eredmény nem is fontos gazán. Szerdán Magyar - Argentín, és Horvát - Brazil :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268184 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Láttátok tegnap a Real meccset?
Mióta élek, azt hiszem először néztem úgy válogatott meccset, hogy tetszett a magyarok játéka (na jó talán egy magyar-olaszra emlékszem)?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268155 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Well-of-Souls: Köszönöm a verset. Sokat segítettél vele.

Léofwine: Azt nem tudom, hogy spanyolul miért kell, de én egy verseny miatt kértem, ahol egy hétig kampányolni kell a könyvért és az iskolában tanulható összes nyelven próbálunk kampányszövegeket írni, illetve a plakátokon a gyűrűvers lesz fenn minden tanulható nyelven vagyis magyarul, angolul, németül, latinul, franciául és olaszul.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.699 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére