BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 1 hónapja #269131 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem is tudom, talán nem jó ötlet beírnom az alábbiakat, de mindegy, szóval a napokban elkövetett agymenéseim:

-Hogy hívják a délkelet-ázsiai viccet?
-Thai-fun (tájfun).

Egytyúk, kéttyúk, háromtyúk, négytyúk, öttyúk, HATTYÚK

Honnét ered a bagó kifejezés? Onnét, hogy egy angol cigizve sétált, meglátott az úton egy hátizsákot, és ezen annyira meglepődött, hogy így kiáltott fel: "Bag! Oh!"

Utólagos elnézésem mindenkitől, tudom, nem poénos, és tudom, jobb, ha az elmegyógyintézettel próbálkozom... :oops: :) vagy a festészettel... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269122 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?


Nem meglepő.De ha ezt diák mondta volna---> *KITAGADÁS*
Távozzatok tőlem tanévváró tanulók!!!!
(/me utál suli)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269045 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dehogynem, Papa, a születés helye szerint legalábbis. A dél-afrikai Bloemfoneinben született 1892. jan. 3-án. 8) :oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269037 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: www.anagykonyv.hu/?action=NewsDetail&id=680&newsTypeId=5

Szerintem egész jó. :)


Egészen jó, csak Tolkien NEM Dél-afrikai :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268998 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?

Én csak egy dolog miatt várom valamicskét: törifakultációóóóóóóó! :P :D :lol: :)

Nos ilyen szempontból én:magyar faq. és angol faq miatt várom....ja meg a kórus miatt:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268990 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.anagykonyv.hu/?action=NewsDe ... wsTypeId=5

Szerintem egész jó. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268942 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Therion írta: Ha ennyire szemszúró akkor elnézést...kiszedem...


Egyáltalán nem szemszúró,sőt! Jó ilyenekről is beszélgetni, ki mint vélekedik erről. Elvégre mindenki különböző,ettől szép az élet.. ((Elvileg.. :cry: )) Raktad vissza az aláírásodat!! :P Nem kötözködésnek szántam.. De ha úgy vetted, tényleg ezer BOCS!!!!!!! Sajnálom.. :( :cry:

Atar: szerintem jól fogod magad érezni az új helyen,sok sikert hozzá ;)

AnyCi: Lássuk csak azt az aláírást!! Kivesézzük az első betűtől az utolsóig :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268904 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

Ismételten kérek mindenkit, akinél bármiféle MTT-s jelmez, vagy tábori kreatív holmi van az küldjön egy e-mailt a következő címre: ery@tolkien.hu

Kérem, hogy az e-mailben írja le pontosan, melyik jelmez, milyen holmi található nála.

Előre is köszönöm.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268894 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?

Én csak egy dolog miatt várom valamicskét: törifakultációóóóóóóó! :P :D :lol: :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268891 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cirmos írta:

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?

És amíg tanultam a nyár vége felé én is vártam a tanévkezdést. Persze nem a tanulás után volt égető vágyam, hanem a sulit minden hátránya ellenére egy jó "bulinak" tartottam (nem találtam jobb szót).

Ezzel teljesen egyet értek!!! Én is pontosan így érzek!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268890 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?


Munkahelyváltás után én is izgatpttan "várom":)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268889 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?


Szerintem nem. Néha én szívesebben lennék diák a munka helyett. És amíg tanultam a nyár vége felé én is vártam a tanévkezdést. Persze nem a tanulás után volt égető vágyam, hanem a sulit minden hátránya ellenére egy jó "bulinak" tartottam (nem találtam jobb szót).

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268887 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta: Meggondolatlan mondatom mostantól kísért minden tizenévest, s a legváratlanabb pillanatokban tör rá, hogy a kétségbeesésbe taszítsa! :twisted:

Akkor csak úgy zárójelben jegyezném meg, hogy engem ez a gondolat idestova kb. már két hete rohadtul nyomasztott, jó mélyre taszítva, ha nem is folyamatosan. :P :roll: :D

gilloth írta: ha nekem is sikerülne elérnem, hogy a aláírásaimtól valakinek gondolatai támadjanak..... *vágyakozvanéz*

Írország rúlz, háttérképem is olyan. :D :) Meg úgy Észak általában rúlz. ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #268886 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Therion írta: Ha ennyire szemszúró akkor elnézést...kiszedem...


Szerintem, nem szúrta senki szemét ;) , csak elgondolkodtatta őket és mivel eltérő gondolataik támadtak, ezért volt némi vita is, de ez már végképp nem miattad volt ;)
ha nekem is sikerülne elérnem, hogy a aláírásaimtól valakinek gondolatai támadjanak..... *vágyakozvanéz* Persze attól még neked lehetett rosz érzés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268882 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én várom a tanévkezdést. :twisted:
Meglepő?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268872 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Beleg: nagyon kicsin múlt, hogy nem töröltem a hozzászólásod... egyelőre...
Bár nem sérti a fórumszabályokat, de ne rontsd már el a szünidő maradékát...


Utólag is elnézést, bár mentségem, hogy a közelgő suli gondolata megbontotta elmémet! :(

Sajnos kétlem, hogy a törléssel elérnél valamit! Meggondolatlan mondatom mostantól kísért minden tizenévest, s a legváratlanabb pillanatokban tör rá, hogy a kétségbeesésbe taszítsa! :twisted:

Na! Akkor engedemetekkel bevenném a gyógyszereimet! :wink:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268867 Írta: Therion
Therion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha ennyire szemszúró akkor elnézést...kiszedem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268864 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Bár nem sérti a fórumszabályokat, de ne rontsd már el a szünidő maradékát...

*egyetértőenbólogat* :) :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268857 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem lehetne egy országos tüntetést szervezni a suli ellen? *reménykedvenéz*

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268851 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: nagyon kicsin múlt, hogy nem töröltem a hozzászólásod... egyelőre...

Bár nem sérti a fórumszabályokat, de ne rontsd már el a szünidő maradékát...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268842 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zanussi..? :D Bocs,de most így hirtelen más jutott eszembe.

Beleg: muszáj..? Ezt muszáj volt bevágni..? Nem elég kín ez a tudat mindenkinek..? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268841 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit témához vág: látta vki Zanussitól a Csendes érintés c. filmet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268840 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyetértek PiciRigóval. A zene az egyetlen dolog, ami soha nem hal meg, és az egyetlen ami képes mindig megújúlni. ;) És egy jó zenész mindig képes újítani. Szerintem. :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268838 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta:

Alyr Arkhon írta:

PiciRigó írta: Therion: Az idézeteddel kapcsolatban, sztem ez nem igaz.. A zene a zenészben sosem hal meg.. Soha..


Azér ez így nemigaz. Van akiben meghal.

Szerintem nem meghal...csak elhalkul és nem akarja,vagy nem tudja többé felhangosítani....


Erre most tudnék mondani egy jó kis történetet,de inkább nem pityergetek meg senkit sem, de lényeg hogy nem hal meg, nem megy nyugdíjba és nem halkul le sem, max átalakul, átadódik, de furcsa emberek a zenészek. :wink: A zene örök. Mindennek van egy bizonyos ritmusa. Ha viszont lehalkul, meghal satöbbi, akkor megkérdőjelezendő a zenész kifejezés jogosan való használata arra az emberre..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268810 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: Ez övön aluli volt. De ha tud valaki valamilyen módot az idő folyamának megállítására, vagy legább a lelassítására azt örömmel hallgatom.
Más: nem tud valaki egy oldalt ahol elemzés van a Gyűrűk Uráról? Ugyanis nehéz rendzserezni a gondolataimat és jól jönne egy támpont, vagy vezérfonál.
És újra megkérdezném hogy esetleg a gyűrűvers nincs-e meg valakinek franciául.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268807 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felszólítok minden általános és középiskolást, hogy mától kezdve hét napig így fogalmazzon:
:twisted: A JÖVŐ HÉTEN KEZDŐDIK A SULI!!! :twisted:

Uram Isten miket beszélek!? Szomorú dolog ez! :( :cry:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268791 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

PiciRigó írta: Therion: Az idézeteddel kapcsolatban, sztem ez nem igaz.. A zene a zenészben sosem hal meg.. Soha..


Azér ez így nemigaz. Van akiben meghal.

Szerintem nem meghal...csak elhalkul és nem akarja,vagy nem tudja többé felhangosítani....

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268790 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ahhoz tényleg eléggé ki kell belőle ábrándulni / meg kell csömörleni tőle, h meghaljon. [size=9:jip3my0u](amúgy a zene sztem ugyanúgy okozhat függőséget, mint a drog ;) )[/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268787 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Therion: Az idézeteddel kapcsolatban, sztem ez nem igaz.. A zene a zenészben sosem hal meg.. Soha..


Azér ez így nemigaz. Van akiben meghal.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268785 Írta: piroska
piroska válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Therion: tényleg nem igaz... ha egyszer valakiben van zene, az sosem fogy el, vagy hal meg!
na, de ezen kár agyalni, veszekedni, amugy szép idézet :)
:oops: :oops: :oops: :oops:

Kérdezdmeghogyénvagyokeatélapo.tevagyatélapo?nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.498 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére