BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 1 hónapja #268116 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Well-of-Souls írta:

Panniii írta: Nincs meg valakinek a gyűrűvers franciául vagy esetleg latinul? (vagy mindkét nyelven)

Parancsolj, latinul:

Tres anuli regibus Elbium sub divo
Septem autem dominis Pumilorum lapideis in aulis
Novem Mortalibus sub potestate mortis
At unus Atro Principi in suo throno
In terra Mordoris ubi umbrae manant
Unus anulus ad omnes regendos, unus ad omnes detegendos
Unus anulus ad omnes cogendos, et in tenebris vinciendos
In terra Mordoris ubi umbrae manant.


Én csak a másfeledik sorig jutottam vele. Rulz.
Bár én az Úrra inkább a dominust használnám szerintem. Asszem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268113 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igazából kedves Woland a virtuális dumaszoba úgynézki halálán van

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268107 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HELLA!!!!!!!!!!!!!!
végre netközelben és ékezetekkel,amiota a szesszio megkezdodott nem jartam erre, de megtört a jég és hamarosan megint leszek, szeptemberben megyek K várra és megint éjjeleket lóghatok a csettten feltéve ha lesz valaki,nem ugy mint most
Mindenki vakációzik,(kérdőjel)
:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268099 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmm tókinen internacionále

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268092 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minek kell nektek spanyolul meg franciául? 8O

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268084 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már így felmerült a téma, nem tudja valaki spanyolul? Köszi! :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268082 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panniii írta: Nincs meg valakinek a gyűrűvers franciául vagy esetleg latinul? (vagy mindkét nyelven)

Parancsolj, latinul:

Tres anuli regibus Elbium sub divo
Septem autem dominis Pumilorum lapideis in aulis
Novem Mortalibus sub potestate mortis
At unus Atro Principi in suo throno
In terra Mordoris ubi umbrae manant
Unus anulus ad omnes regendos, unus ad omnes detegendos
Unus anulus ad omnes cogendos, et in tenebris vinciendos
In terra Mordoris ubi umbrae manant.

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268074 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok!

esetleg valaki nem tudja hol lehet kord hátizsákot venni? mert már nem tudom hol keressek, eddig sehol se találtam :(
ha valaki tudja, írjon, légyszi :lol: :D
köszi 8)
Lyra

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268016 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Ez a 200. hozzászólásom, hurrá. :mrgreen: :cheers: 8) :dance:


Gratula hozzá! :cheers: :cheers: és még 1000-ret, hogy sok legyen :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268015 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a 200. hozzászólásom, hurrá. :mrgreen: :cheers: 8) :dance:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267998 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs meg valakinek a gyűrűvers franciául vagy esetleg latinul? (vagy mindkét nyelven)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267945 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: _Neo viszont már asszem 2003-ban megmondta, h. "tévedés! Salgó soha nem volt Tarján!" :P


ő már csak tudja... :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo viszont már asszem 2003-ban megmondta, h. "tévedés! Salgó soha nem volt Tarján!" :P

Amúgy azt akartam mondani h. a 3 jelmezes megvan :!: [size=9:37c2kvnm](márcsak a jelmez kell, de holnap elvileg az is meglesz :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267874 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy mondjuk másképpen, amikor a főrendör "összejön" a Nightwish énekesnőjével?

SalgóTarján...

(_Neo öcsémnek szeretettel, nah, elhúztam 3 napra:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267858 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Noh, gyermekeim, új avatarokat küldtem be, és most van egy új sajátom is, végleges, és tényleg Ízisz.

Az új avatarok: vannak klassz és élethű Haldírok, 2 nagyon jó Pippin, Gil-Galad ==> tisztára mint a filmben, Ulmo, Manwe, Tulkas, Thingol, Melkor, Elrond, Elros, Galadriel, egy szép Varda meg jópár ismeretlen arcú lény. Jah, és egy zöldfejű vigyorgó Yavanna! :D remélem tetszenek!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267849 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FONTOS/SÜRGŐS!

Ide is berakom, hátha az MTT ALdeont nemnézik annyian... :P
Nem tudom, miért pont én, de a következő e-mailes megkeresést kaptam 1-2 hete a tolkien.hu-s e-mailemen:

Szia Kincső!
> >
> > Mátyássy Áron vagyok a Filmműszeti
> Egyetemről.
> > Osztálytársam, Gigor Attila jövő héten
> forgatja
> > diplomafilmjét, amibe kétségbeesve keresünk
> jelmezes,
> > beöltözött rajongókat szereplőnek. Kérlek,
> amennyiben
> > nektek vannak ilyen jellegű jelmezeitek, vagy
> > vállalkozókedvű jelmezes ismerőseitek, kérlek
> í­rj erre
> > az e-mailra, vagy hí­vj a 30-851-21-61 számon,
> vagy í­rd
> > meg a számodat, visszahí­vunk.
> > Előre is köszi
> > Mátyássy Áron I. asszisztens


Szia!
> Milyen jellegű film, pontosan milyen jelmezesek
> kellenek, pontosan mikor és
> pontosan hol? :)
> Kiss Kincső

> >
>
>
> Szia Kincso!


Bocs hogy csak most valaszolok, eddig nem jutottam
gephez. A filmunk zarojelenete egy Hungarocon-jelleg


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267844 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rion írta: bammeg Beleg. Ugyanaz az avatarunk :?:

Hohohohó! Én előbb választottam ki! Bibibibííí! :lol: :lol: 8) :wink: :twisted:
Megjegyzem engem nem zavar!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267819 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Az a gyanúm a tánc topicot kevesen olvassák, ezért ide is írom:
Kérem azokat akik szívesen részt vennének a Nightwish: Moondance-ben (vagy a Macskák-ban) az jelezze a Tánc topicban. Akkor is ha már korábban megtette, mégegyszer. KÉRETIK CSAKIS AKKOR, ha TÉNYLEG tudod vállalni a próbákat!
Kis infó: Moondancet elvileg Esgallal közösen, Macskákat Esgal koreografálja. Őszi táncestre mennek, ha igaz. :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267809 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Régebben dumáltunk a felvételiről. Én vettem egy olyan felvételi tájékoztatót (szép kék szine van, tiszta gyönyörű). Szóval ebben azt olvastam, hogy a +7 pontot akkor nem adják meg az emelt szintű érettségiért, hogyha abból a tárgyból az adott szakon kötelező emelt szintűt tenni. Ezek szerint csak a nyelvszakon (angol, német...) nem számítják be a 7 pontot az emeltre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267783 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oisin rakta be a Germán-Kelta topicba, de azt hiszem, nem baj, ha itt is látjátok. Engem nagzon felzaklatott.

Dear Friends,

The TaraSkryne Valley - one of Ireland's richest and most important archeological landscapes - is being despoiled by the construction of a Motorway! (Do you remember the Hitch Hikers Guide to the Galaxy?) The Motorway with a big junction is planned to be built just a few hundred meters from the Hill of Tara - Ireland's mythical center and its' High Kings' fort - itself. Dr. Muireann Ni Bhrolchain, leader of the protesting university professors, has sent me a short brief on the situation and a request for help:

August 2003 The Irish Planning Authority gives permission for a tolled motorway from Dublin Kells, Co Meath, proposed to go through the landscape of Tara.

This plan would include a floodlit 53-acre interchange, 1500 metres from the top of the Hill. Planned width of the motorway 27 metres, actual land take could be double that figure. Rath Lugh, Rathmiles and Ringlestown Rath are outer defences of Tara. Rath Lugh would sit isolated from the centre – Tara.

Various Reports warn: “this section of the M3 runs through one of the richest and best-known archaeological landscapes in Europe” and “no mitigation would remove the effects of this route on the Hill of Tara or on its outlying monuments.”

May 2005 Over 320 academics worldwide say to the Irish Government: “We appeal to the Government to take an enlightened step and reverse the decision to route the M3 through the TaraSkryne Valley.”

May 11th 2005 the Minister for the Environment gives consent for excavating 38 sites to clear the way for the road against the advice of the Heritage Council, the Discovery Programme, the Director of the National Museum, the 320 academics and huge objections from the general public.

June 2005 Excavations begin. Against best advice, diggers are used to move the topsoil. Pick axes are used in the trenches. Despite assurances from the Government that the planned road is further away from the Hill than the existing N3, the dig site is 4 fields away from the top of the Hill and beside the existing road.

We would like to put the Government under constant pressure to achieve a reversal of its former decision and find an alternative solution that doesn't cause such an irreparable damage to this important archeological landscape and to the Heritage of Ireland itself. Please support our cause.

Alternatives: move that short section of motorway out of the Valley.
revert to the original plan – bypass the 3 towns on the route;
upgrade the existing road;
re-open the existing rail link from Dublin to Navan;
Tara SHOULD BE designated as a WORLD HERITAGE SITE and the area a Heritage Park.

Our cause is support by Stuart Townsend, Jim Fitzpatrick, Seamus Deane and Frank McGuinness.
Further action includes peaceful protests, bringing the campaign to Europe and UNESCO.

More information and pictures of the site:
www.TARASKRYNE.ORG
www.INDYMEDIA.IE

What can you do?
Write to the Taoiseach and the Minister:
taoiseach@taoiseach.ie / minister@environ.ie

Write to the newspapers in Ireland:
ken@meath-chronicle.ie
lettersed@irish-times.ie
independent.letters@unison.independent.ie
lettersed@irish-times.ie
letters@examiner.ie
editor@sbpost.ie
ireland@sunday-times.co.uk
letters@dailyireland.com / m.mccourt@dailyireland.com
sunday.letters@independent.ie
newsdesk@irishnews.com
echo.letters@limerick-echo.ie
echo.letters@cork-echo.ie

Write to the newspapers in your own country.
Write to the Irish embassy in you country.

Best Regards,
Dr. Muireann Ni Bhrolchain


"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267708 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hivatalos pályázat az "Őszi Találkozó" megszervezésére

A Magyar Tolkien Társaság Elnöksége pályázatot hirdet az "Őszi Találkozó" megszervezésére. A pályázatot a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2005. szeptember 10. éjfélig.

Tudnivalók :
A Találkozó ideje 2005. október.
Az Őszi Találkozó egy 2-3 napos, ottalvós, szervezett-programos cool-turális és a közösségnek szóló hétvége Magyarországon.
E 2-3 nap alatt szeretnénk ha bemutatkozna egy város, egy falu, megismerhetnénk a helyi kulturális, történelmi és gasztronómiai értékeket és jól éreznénk magunkat együtt.
A szervezőknek gondoskodniuk kell a szállásról és a szervezett programokról (például kiállítások, fürdők, színház stb. )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267657 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

KönnyTigris írta: Éjjel rajzfilm? Hool?? Nekem kék!! :D Én nem csak éjjel, nappal is imádom a rajzfilmeket, szal nekem töményen jöhet ;) Akár Vili is.

Asszem talán a dunnatévén volt. :D Legalábbis úgy emlékszek. :P

Más: Megújult a BG honlapjaaa. :D Nemrég még tök más volt. :P
www.blind-guardian.com/

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267648 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éjjel rajzfilm? Hool?? Nekem kék!! :D Én nem csak éjjel, nappal is imádom a rajzfilmeket, szal nekem töményen jöhet ;) Akár Vili is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267545 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rion írta: bammeg Beleg. Ugyanaz az avatarunk :?:



Íme a szép magyar nyelv :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267544 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Nimrocco mirimafea írta: (NEm azért mondom,mert én éjjel rajzfilmeket szoktam nézni..)


Persze, te is mást nézel :mrgreen:


Én a szemhéjamat szoktam nézni belülről ;)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267539 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bammeg Beleg. Ugyanaz az avatarunk :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267538 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tud valaki egy ijászboltot Kom-Egom megyében? :urukhai1: :urukhai2: :urukhai1: :sarumane1: :urukhai2: :urukhai1: :urukhai2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267491 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Silima írta:

Ethuil írta: Én is láttam már azokat a meséket. Volt olyan is ahol homokkal rajzoltak, tudjátok, mikor van egy világító asztal és szórják rá a homokot :D


Cakó Ferenc szokott néha ilyeneket csinálni, nagyon szép homokrajzos filmeket láttam már tőle! Meséket annyira nem... :)

Mesék ÉS homokos rajzok :twisted: :D

Homokos "esti mese"? Egy pillanatra elkapott a hányingerhez hasonló érzés! De már jobb... :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267392 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy eltévedt hozzászólás, vagyis inkább elkeseredett kiáltás:

Shaman írta: Ajánló: NAGYON UNOM MÁR A MUNKAHELYEM, SŐT AGGASZT (HALÁL KOMOLY) HA VALAKI TUD HOZZÁM MÉLTÓ MUNKÁT AHOL MINIMUM 50 EZER HAVI MEGVAN DE OTTHON ALHATOK, GONDOLOK ITT TAKARÍTÁS, WC-S VAGY EGYÉBB ESZEMHEZ KÖTHETŐT(PAPÍRJAIMHOZ), AZ LEGYEN SZÍVES SZÓLJON VAGY DOBJON EGY PRIVIT.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267382 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

Ethuil írta: Én is láttam már azokat a meséket. Volt olyan is ahol homokkal rajzoltak, tudjátok, mikor van egy világító asztal és szórják rá a homokot :D


Cakó Ferenc szokott néha ilyeneket csinálni, nagyon szép homokrajzos filmeket láttam már tőle! Meséket annyira nem... :)

Mesék ÉS homokos rajzok :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.564 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére