BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 1 hónapja #268707 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Therion: Az idézeteddel kapcsolatban, sztem ez nem igaz.. A zene a zenészben sosem hal meg.. Soha..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268674 Írta: Therion
Therion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondoltam esetleg beköszönök.

Üdv mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268653 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
közkívánatra

éééélllo,
áp éjuccuc, éjuccuc
áppáp éjuccuc, éjuccuc
áp éjuccuc, éjuccuc
áppáp éjuccuc, éjuccuc

ás ám midikis ám
midikis ám midikis ám
ás ám midikis ám
midikis ám midikis ám

áp éjuccuc, éjuccuc
áppáp éjuccuc, éjuccuc
áp éjuccuc, éjuccuc
áppáp éjuccuc, éjuccuc

áp éucéucék ám
ápáp éucéucék ám
áp éucéucék ám
ápáp éucéucék ám

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #268651 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Keresek én, nem ülök a nemlétező babérjaimon.... azon már rég túlléptem, hogy van egy végettségem. Illetve kettő. Ezek nem kellenek - ez van. A gond az, h pl ha eladónak v akár felszolgálónak is mennék, úgy tűnik, mindenütt szakmai végzettséget ésvagy tapasztalatot várnak amit meg is tudok érteni.
De nem adom fel. Azért sem.
Ja igen, és remélem nem tűnt úgy, mintha panaszkodni akarnék, mert nem azért írtam be. Mindazonáltal, köszi mindenkinek aki biztatott. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268606 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést a gépfagyasztásokért. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268600 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: nekem akkorát fagyott vele a gépem, hogy öröm volt nézni 8) :) :)

Nekem csak firefox belassult, másodszorra bejött, de a böngésző nem ítélte biztonságosnak, inkább hagytam. :P :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268597 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Más.
Ajánlom fiogyelmetekbe: www.bigad.com.au/
Nekem nagyon tetszik!


Ez nagyon jó :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268592 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Más.
Ajánlom fiogyelmetekbe: www.bigad.com.au/
Nekem nagyon tetszik!

nekem akkorát fagyott vele a gépem, hogy öröm volt nézni 8) :) :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268571 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Más.
Ajánlom fiogyelmetekbe: www.bigad.com.au/
Nekem nagyon tetszik!


Ez nagyon teccik! :D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268559 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

Virág (Leila) írta: Tudom, hogy hülye vagyok :roll: , de ezeket hol találom? Mármint ezeket a gombokat :?


Ha vársz pár másodpercet, bejönnek elvileg... :roll: ;)


Sajnos nem jönnek be :? pedig már vártam :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268558 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Virág (Leila) írta: Tudom, hogy hülye vagyok :roll: , de ezeket hol találom? Mármint ezeket a gombokat :?


Ha vársz pár másodpercet, bejönnek elvileg... :roll: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268557 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy hülye vagyok :roll: , de ezeket hol találom? Mármint ezeket a gombokat :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268556 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha a Low, Medium vagy a High gombok vmelyikére kattintasz, (és Explorer a böngésződ, nekem legalábbis az Opera nem nyitotta meg) akkor megtekinthetsz egy reklámszerűséget. :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268555 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bejön egy oldal, de mi ezen a jó? Csak sima fekete, egy szöveggel, ami angolul van, és én nem tok angolul, szóval nem nagyon értem :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268554 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más.
Ajánlom fiogyelmetekbe: www.bigad.com.au/
Nekem nagyon tetszik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268490 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
oh az ,hogy be legyek jelentve az nekem is fontos volt ám:) Most be vagyok:)
Egyébként szerintem kitartás kérdése az egész

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268489 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ehez a munka témához:

Azért azt is figyelembe kell venni, hogy egy diáknak, mint Rabyn, szinte mindegy, hogy mit dolgozik (hangsúlyozom szinte), és az sem lényeg, ha nincs bejelentve, igazából csak az számít, hogy kapjon némi pénzt.
De egy felnőtt embernél, mint Papa, már nem mindegy, hogy be van-e jelentve, meg hogy mennyit kap, mert nem feltétlenül csak magára kell költenie azt a pénzt, amit megkeres.
Ja, és ha hosszabb távon szeretne dolgozni valaki, akkor már az is számít, hogy mit csinál, mert nem mindegy hogy nap, mint nap stresszelve megy az ember dolgozni, mert nem szereti, vagy jókedvűen, mert van sikerélménye a munkájában. És a kor is nagyon számít: bizonyos kor alatt a tapasztalatlanság miatt nem alkalmazzák az embert, bizonyos kor fölött meg már azért, mert "öreg".

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268488 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Rabyn írta: Akkor be kell utazni a legközelebb városba.


Persze BP kicsit messze van, és gyökeret ereszteni sem egyszerű idegenben


nem csak Budapest van mint város.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268478 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy-két napon belüli válasszal:

Fiú vagy lány lakó(szoba)társat keresünk.
(Drizzt, Arden és én)

Nagyon sürgős, mert Drizztnek jövő héten lejár az albérlete, és lakást kell találnunk - most van egy talán jó ajánlat.

Hívjatok (20/200-66-25) vagy írjatok mailt ( morgana@tolkien.hu ), privit.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268473 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Akkor be kell utazni a legközelebb városba.


Persze BP kicsit messze van, és gyökeret ereszteni sem egyszerű idegenben

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268471 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor be kell utazni a legközelebb városba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268470 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Természetesen én kicsit lustább is vagyok, és nálunk "falun" nincsen is annyi lehetőség, mint a "városban".

Szorgalom ruuulz...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268469 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezért a pénzét én is sokat dolgozom, de megéri.
Annak idején amikor anyunak nem volt munkája mert itthon volt a hugommal és már nem mehetett vissza a bölcsibe ahol dolgozott takarítani járt másokhoz. mert EZ is munka. A nagyim is takarít nyugdíjkiegészítés céljából. Amikor emberek nyavajognak, hogy jaaaj nincsen munkám így meg úgy... Talán előszőr keresni kell, kilincselni, életrajzoka szanaszét küldeni és akkor lesz. Nem álomállás de kezdtetnek megteszi.
Életem első munkahelyén 12 órát dolgotam, de minimum nyolcat-hatoto. három héten át és a végén 20ezret kaptam. Nem voltam bejelentve de nemvolt baj. A következő helyen napi 10 órát dolgoztam az első hűárom napot ki se fizették az utolsora pedig 4ezret kaptam.
De kerestem és találtam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268467 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ezért írtam egy évet. (Alyr: ha rendszeres munkám lenne akkor keresnék annyit, hogy eltartsam magam mivel alkalmaként olyan 7-8ezer forintot keresek) Egy év alatt nem hiszem el, hogy nem lehet munkát találni. Oké persze mondjuk nem a szakmájában az embernek de amig nem talál jobbat addig is el lehet helyezkedni valahol. Csak kitartónak kell lenni és kész. És nem kell rögtön a hudenagypénzt várni... Legalábbis szerintem.


sajnos a multik és a maszekok nem így gondolják, ők úgy tartják, hogy jó lessz neked semmipénzért is dolgozni, és még be sem jelentenek...
aztán meg nem szívesen fizetnek

irigyellek a jó fizudért, én feleannyi pénzért szoktam 10 órát dolgozni

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268466 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezért írtam egy évet. (Alyr: ha rendszeres munkám lenne akkor keresnék annyit, hogy eltartsam magam mivel alkalmaként olyan 7-8ezer forintot keresek) Egy év alatt nem hiszem el, hogy nem lehet munkát találni. Oké persze mondjuk nem a szakmájában az embernek de amig nem talál jobbat addig is el lehet helyezkedni valahol. Csak kitartónak kell lenni és kész. És nem kell rögtön a hudenagypénzt várni... Legalábbis szerintem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268440 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: őszintén sajnálom a dolgot, de nagyon jól tetted, hogy regisztráltál!

Szívemből kívánom, hogy mielőbb legyen állásod!

esetleg iratkozz be valamelyik, a Munkaügyi központ által támogatott képzésre! (Addig is kapsz keresetpótló juttatást).

Csatlakozom! ;)

Más:
Szeretném bejelenteni, hogy végre működik a keresztesek.lap.hu! :) )) Köszönet érte Wellnek, aki segítette jónéhány linkkel az oldal létrejöttét. ;) Ha tudtok linket, ami nincs fenn, írjatok! :D (amúgy sztem elég gyér a tartalma, de alig találni normális leírásokat :? )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268431 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bizony...
Nekem is négy hónapba telt most munkát találnom, és azt hiszem, igencsak szerencsés vagyok. A négy hónap ugyan egy éven belül van, de igencsak gyér a piac, szóval ha az ember lecsúszik az egyikről, nem feltétlenül talál záros határidőn belül másikat, és az idő ilyenkor igen gyorsan tud telni.

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268429 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Biztson én vagyok a gonosz de aki akar az talál magának munkát egy éven belül. Én legalábbis találtam magamnak igaz, hogy nem rendszeres, de legalább van!


Azért munka és munka között különbség van.
Keresel annyit, hogy fenntartsd magad és a lakásod?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268423 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Biztson én vagyok a gonosz de aki akar az talál magának munkát egy éven belül. Én legalábbis találtam magamnak igaz, hogy nem rendszeres, de legalább van!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268422 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Igen, jó lenne látni...... :)

Bár aligha érdekel, de vagyok olyan önző, hogy leírjam: regisztrált munkanélküli lettem. :roll: Jobb, mint regisztrálatlan ugyanaz. 8)


Már ha vígasztal, én is az vagyok, sőt már ellátást sem kapok...
Majd idővel rutinossá válsz én már negyedszer vagyok az :roll: :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.705 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére