BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hete #270247 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Csendes szomszédság... :) )


Meg nem zavarja a hangos zene.Igazság szerint semmi se . . .

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270235 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A helyi temető itt van az utca túloldalán.
A szobámtól kb 15-20 méterre.
Mi a furcsa az ilyesmiben?

Csendes szomszédság... :) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270230 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
---"Kicsit nagyon más: osztkiránduláson (amúgy csak azért várom, mert jó helyekre megyünk, Krasznahorka, Sárospatak, Miskolc, mittudoménmégmi:P) valszeg temető mellett fogunk aludni, ruulz :D "---

Hihi.. Nem nagy cucc temető mellett aludni. :P Táborban -Aggteleken- temető mellett aludtunk,de olan szinten közel volt a temető,hog a tábor udvarának egy rész maga a temető volt.. Jah meg bennt a temetőben volt hinta, meg libi. És aztán elkeztünk gondolkodni,hogy oda miért kell.. :roll: Jah és utána jöttek a bocik,akik a temetőnél legeltek és akkor végképp kifeküdtünk a helytől..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270197 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit nagyon más: osztkiránduláson (amúgy csak azért várom, mert jó helyekre megyünk, Krasznahorka, Sárospatak, Miskolc, mittudoménmégmi:P) valszeg temető mellett fogunk aludni, ruulz :D [/quote]

Hehe :D Mi nyáron voltunk a Krasna Horkánál.Egy jó tanács:NE HÉTFŐN MENJETEK :D És mégegy:ne hagyd ki az ágyút!Mászd meg te is ;)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270190 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Járt valaki mostanában Klastrompusztán a pilisben?
Felháborító,hogy néz ki a pálos kolostor romja.
Gondoza egyátalán valaki ? Mert nekem nem úgy tünt.
Annyira boszantó. . . Hagyjuk szétrohadni az értékeinket.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270178 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én sajna nem futhatok, de szurkolni szívesen mennék nektek. Ezeknek a tömegfutásoknak amúgyis jó a hangulatuk :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270175 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ötlet tetszik! (kár hogy nem tudok bármikor eljutni Pestre :( )
Neked pedig Sok Sikert! :bounce: :bounce: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270094 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, mennyire illik ide, de a hirdetmények meg a fontos infók közé nem akartam beírni ezt. A lényeg az, hogy eszembe jutott megint valami, amin még korábban gondolkodtam.
Szóval mi lenne, ha rendeznénk egy közös futást? Azért nem kell azt hinni, hogy amolyan spontán önszervezésű dologról beszélek, hanem a 20. Plus Budapest Nemzetközi Maratonról. Október másodikán lesz, és lehet nevezni ekiden váltóban és maraton stafétában. Tehát csapattal. És az volt az ötletem, hogy mi lenne, ha egy ilyen versenyre kimenne egy csapat az MTT színeiben néhány olyan emberrel, akinek lenne kedve egy jót mozogni.
Most egyelőre ennyit az egészről; ha van rá igény, többet is mondhatok, vagy az érdeklődők keressék fel EZT az oldalt.
Ja, és szurkoljatok nekem a vasárnapi félmaratonhoz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270068 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aranill írta:

Ben Kenobi írta: A tanár-diák kapcsolathoz: ha jól tudom, a tanárnak ma már hivatalosan tényleg nem szabad vernie a gyereket.


Az hol vagyon leírva, hogy a gyerekek nem verhetik és alázhatják megh tanáraikat? :roll:

Sehol. Sajnos.... :(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270067 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: A tanár-diák kapcsolathoz: ha jól tudom, a tanárnak ma már hivatalosan tényleg nem szabad vernie a gyereket.


Az hol vagyon leírva, hogy a gyerekek nem verhetik és alázhatják megh tanáraikat? :roll:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270061 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Alison minden évfolyam fentvan tavalyig. az ideiek még nincsenek mert nem készltek még képek. A tietek is fentvan:) ITT


Úristen, de übergázos képek :D Főleg az elsősök :mrgreen:
Bár ahogy nézem a negyedikes fent van, csak a harmadikos nincs. :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete - 19 éve 3 hete #270058 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem a ygereknek nem árt, ha néha kap egy-két (nem túl nagy) atyai (vagy éppen anyai) pofont. :) Én is kaptam. :D Mégse ártott meg szvsz, sőt. :) A tanár-diák kapcsolathoz: ha jól tudom, a tanárnak ma már hivatalosan tényleg nem szabad vernie a gyereket. Csak a gyerekek is változtak, visszapofáznak a tanárnak, olyankor érthető, ha esetleg eljár a tanár keze (nekem is eljárna vsz). Ez viszont már nevelés kérdése, ami nagyrészt a szülőn múlik. Hogy mit enged meg neki és mit nem. Csak az a baj, hogy a legtöbb szülő is hasonlóképp gondolkozik, hogy a gyerekének igaza van, mindent megtehet, mert mittudomén. :? :roll: Asszem ez megint a mai, romló világ "származéka"... :( (ezeket osztályomból vett tapasztalataimból szedtem) [size=9:2lobtxoy](bezzeg mamámék idejében: sarokban kukoricán térdelés, a tanár hajánál fogva rángatta ki a gyereket a padból, stb; de az egy más kor volt :P )[/size]

Kicsit nagyon más: osztkiránduláson (amúgy csak azért várom, mert jó helyekre megyünk, Krasznahorka, Sárospatak, Miskolc, mittudoménmégmi:P) valszeg temető mellett fogunk aludni, ruulz :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270056 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alison minden évfolyam fentvan tavalyig. az ideiek még nincsenek mert nem készltek még képek. A tietek is fentvan:) ITT
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... =09&oszt=c
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... =10&oszt=c
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... =12&oszt=c

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270051 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDESZIG/fa/...005/11a2004-2005.jpg


Basszus, Feribá batikolt pólóban... :up: :mrgreen: :evil3:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270050 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek olyat találtam:DDDD
Ma jártam bent a könyvtárunkban és ott mondta a könyvátros néni, hogy újítják a honlapot. Na mondom felnézek mit találok:DD

szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 2003-v.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 2003-d.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 3-2004.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 4-2005.jpg

Így változott az osztályom az elmult négy évben. Idei kép még nincsen mert nemkészült. a 10.esen nem vagyok rajta ne keressetek.


Te jó ég, hány emberrel jártam Én egy osztályba ezek közül, atyám. Csak ezek a képek vannak fent, vagy más osztályoké is?
Mellesleg látszik az ablakunk is az egyiken :P :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek olyat találtam:DDDD
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 2003-d.jpg



Ezen szinte csak te mosolyogsz. Sztrájkötő! :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270036 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek olyat találtam:DDDD
Ma jártam bent a könyvtárunkban és ott mondta a könyvátros néni, hogy újítják a honlapot. Na mondom felnézek mit találok:DD

szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 2003-v.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 2003-d.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 3-2004.jpg
szerver4.kanizsay.sulinet.hu/KDE ... 4-2005.jpg

Így változott az osztályom az elmult négy évben. Idei kép még nincsen mert nemkészült. a 10.esen nem vagyok rajta ne keressetek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270032 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: jah szokása volt:) ha jol emlékszem akkor éppen csunyán beszéltem, vagy vigyorogtam amig leszidot. sajnos a mai napig vigyorgok ha leszidnak


Sajnos énis. Főleg ha tanár szid le, pedig olyankor nagyon nemkéne... :P De remélem a nő már leszokott róla... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270031 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah szokása volt:) ha jol emlékszem akkor éppen csunyán beszéltem, vagy vigyorogtam amig leszidot. sajnos a mai napig vigyorgok ha leszidnak

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270028 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, ezt mégis hogy??? Egyszercsak odament és lekevert egyet? 8O


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270027 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyának volt egy barátnője aki előszeretettel pofozott engem. Voltam kb2-3 éves. Anyukám meg rászolt, hogy ne pofozzon már. Aztán közölte, hogy szeretetből üt. hát nemtom mennyi szeretet lehet abban, hogy egyszer akkora pofont kaptam, hogybeestem az ágy alá.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #270002 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Én sem vagyok verés párti, de szvsz egy gyereket, mire felnő, háromszor meg kell verni!
Persze nem állandóan, csak a megfelelő pillanatban


Szvsz csak akkor szabad bármi olyasmit tenni egy gyerekkel (de amúgy bárkivel) szemben,ami fájdalmat okoz, ha mnem dühből, idegességből etc. tesszük, hanem csak azért, mert szeretjük,és jót akarunk neki. Szvalbármennyire megérdemli a visszakézből pofont, előbb inkább szólni, lehiggadni 1 mp alatt és utána :P
Vagy biztosítani a ygereket, hogy nem gyűlöltük meg... :( vagy mittomén.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269983 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen!
Én is emlékszem pár alkalomra mikor úgymond (kedvenc irodalomtanáromat idézve) "megkaptam a megfelelőt", nagyobbrészt (tán teljes egészében) jogosan és arra is emlékszem hogy utána majdhogynem nekem állt feljebb. Még jó hogy senki nem olvasott akkor a gondolataimban!
Ilyenkor mindig megfogadtam, hogy ha gyerekem lesz én ugyan nem fogom verni (bár arról viták szólnak, hogy egy-egy szülői pofon verésnek számít-e). Azt hiszem ezek a pofonok is hozzájárultak, hogy némiképpen tűrhető emberke lett belőlem. De most is az a véleményem, hogy nem ez a helyes gyereknevelés módja.
Az már más kérdés, hogy akkor is ilyen nagyszerű erkölcsi nézeteim lesznek-e, mikor 10 órás munka után, hullafáradtan, stresszesen hazaérkezek kicsi otthonomba és a gyerekek meg csak visítoznak és hangoskodnak!
Majd kiderül! Remélem kiállom a "próbát"

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete - 19 éve 3 hete #269979 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm az én szüleim abszolút megbeszéléspártiak, egészen kicsi korunktól kezdve megkérdezik a véleményünket mindenféle családi kérdésben, és Rózsa/anyumat jópáratoknak nem kell bemutatnom - meg hát az egész helyzet önmagáért beszél, de bizony néhányszor eljárt Anyu keze is. :P Idegesség, fáradtság... egyről biztosan tudom h. teljesen ok nélkül kaptam. :twisted: 1x 2x okkal de persze el lehetett volna máshogy intézni, ezt ő is beismerte. De szerintem ennyi még nem árt :wink:
[size=9:371y12fy]igen, újra a rendíthetetlen optimistát hallhattátok... olvashattátok :P :) [/size]

Rudyard Kipling A Dzsungel Könyvében írta: Ebből láthatjátok, hogy Mauglinak sok mindent kellett kívülről megtanulnia, s ugyan kifáradhatott, amíg százszor is elmondta ugyanazt a dolgot. De hát Balú azt mondta Bagirának, amikor egyszer elpüfölte Mauglit, s a gyerek dühösen rohant el.

- hiába, az emberkölyök - emberkölyök. Az egész törvényt meg kell tanulnia.

- De gondold meg, milyen kicsike - mondta a fekete párduc, aki elkényeztette volna Mauglit, ha szabadjára engedik. - Hogy férhet meg abban a kis fejben annyi hosszú beszéd?

- Van-e a Vadonban olyan kis teremtés, hogy ne lehetne megölni? Ugye, hogy nincs.

No, hát ezért tanítom ezekre a dolgokra, és ezért verem meg, persze nagyon szelíden, ha elfelejti.

- Szelíden? Értesz is te a szelídséghez, te vén vastalpú! - morogta Bagira. - Az arcát egészen összevissza verted csupa szelídségből. Az ám!

- Inkább én verjem összevissza tetőtől talpig, én, aki szeretem, mintsem hogy tudatlanságból baja essék - felelte Balú nagy komolyan. - Most a Vadon mesterszavaira tanítom, amik megoltalmazzák a madaraktól és kígyóktól s minden négy lábon vadászó állattól, a maga csapatját kivéve. Ha ezeket a szavakat megjegyzi, az egész Dzsungelben mindenkitől oltalmat kérhet. Hát ez nem ér meg egy kis verést?

Forrás

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269976 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Én sem vagyok verés párti, de szvsz egy gyereket, mire felnő, háromszor meg kell verni!
Persze nem állandóan, csak a megfelelő pillanatban


Hihi.. Ez érdekes. Ugyan még nem nőttem fel,de én pölö egyetlen egyszer sem voltam megverve. *Jólnevelt picilányábrázat* Valahogy mindig megértettem, ha valami nem volt okés. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269964 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr! Teljesen igazad van, és szerintem is a verés a legutolsó eszköz, amihez nyúl az ember, sokszor mondtam itt, hogy csak egy-egy szülői elpáholás, de van amikor nincsen idő a hosszadalmas procedúrákra.
Én, mint gyakorló apa, szembesülök ezekel a problémákal, és sokszor egy kis trükkel is meglehet oldani a probémákat.
Egyszer az egyik kislányom, nem volt hajlandó felöltözni, és amikor hazaértem, már indúlni kellett volna az iskoába. Ő még hálóingben sétafikált a lakásban.
Mondtam neki, hogy ötözzön már, mert menni kell, de csak megvonta a vállát, persze ebben az esetben hamar eljár a szülő keze, (ha tudtok valami jó megoldást, írjátok ide) én mégis megoldottam. Ráadtam a táskát, és mondtam, hogy ha ő így akar iskolába menni, akkor így is fog. Papucsban és hálóingben. Volt ám elkerekedett szem, az autóban meg már bömbölés is. :D Hamar beszaladt, és felötözött... többet az öltözés már nem volt probléma :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269958 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerek verés vs nem verés:
Persze elviekben nem szabad verni a gyereket de a szülő is ember, ő is lehet türelmetlen, rosszkedvű, és olyankor alacsony az ingerküszöb.
És persze a gyerekek sem egyformák, láttam már egypárat akiket minden további nélkül felpofoztam volna, hogy "tudják merre hány méter". Persze lehet hogy ha az én gyerekeim lettek volna másként gondolom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269957 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítséget szeretnk kérni valakitől aki beszél sindarinul, szívesen tartana egy hangulatos teaházban (Pécsen a babits gimnáziumban) egy nagyon alap nyelvleckét, és ráér 17.-én pénteken.
Az utiköltséget természetesen fizetem.
Egy már korábban említett irodalomversenyen veszek részt és egy kampányhét keretein belül szeretném bizonyítani, hogy a gyűrűk ura a legjobb könyv. A hét csúcspontja lenne ez a teaház ahol beszélgetnénk a könyvről, hallgatnánk a film és enya zenéit és a könyv világát közelebb hozva megtanítanánk pár tünde mondatot az érdeklődőknek.
Szinte bármilyen technikai eszköz rendelkezésre áll, ha időben szóltok.
Ha valakit érdekel a dolog írjon privit, e-mailt vagy keressen msn-en.
5.-étől 9.-éig nem leszek itthon de előtte vagy utána tudok válszolni az esetlegesen felmerülő kérdésekre.
Előre is köszönöm a segítséget.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269954 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ha az én porontyom elveti majd magát a földön és visít akkor hagyom hadd visítson majd elfárad. Egy idő után abbahagyja.. Anyáék ezt csinálták velem és bevált:DD

Veréssel baromira nem értek egyet! Nekem sokkal nagyobb büntetés az amikor anya nem szól hozzám. Inkább pofozna meg...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269953 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem a verés a legutolsó dolog amit kaphat a gyerek a szülőtől. Engem sem vertek meg soha, mégis értelmes, normális, tisztelettudó ember lett belőlem (asszem :D ). Ha egy szülő megveri a gyerekét, az szvsz azt jelzi, hogy nem tud vele kommunikálni, persze ennek is meglehet az oka (a szülő nyolcműszakban dolgozik, stb) és gyakorlatilag nem is ismerik egymást, nem tudnak normálisan (barátilag) elbeszélgetni, és ami a legrosszabb a gyerek nem tiszteli a szülőt, de azt nem veréssel kell elérni, hanem törődéssel. Szerintem. Ha már egyszer megvan a gyerek, akkor neveljük is.
Persze ez így nagyon szépen hangzik, és tudom hogy az életben nem minden úgy van ahogy az ember elképzeli/eltervezi, de ha egyszer az ember gyereket vállal, akkor vállalja a felelőségget is. :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.732 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére