BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 1 hónapja #271262 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eredményhirdetés következik:
A nyerteeeeeeeeeeeeeeeeees: Alyr! :D :bounce:

Szóval akkor így hangzik:
"Javarészt veled fog beszélgetni, sok-sok kérdése lesz, hiszen neked van mondandód a fiáról, Boromirról."

Emellett különdíjat érdemel Estel, aki picivel ugyan, de sajnos mellétrafált. :twisted:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271258 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is mondok. :)
"Ezzel nekitámaszkodtam az ablakkeretnek, ott állt a járdán egy ember, ovális kiskalapban, kockás lovaglónadrágja zöld tiroli harisnyájába gyűrve, fintorgatta az orrát, s a hátán katonai rücksackot hordott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271253 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nem Boromir?

De, sztem is az.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271252 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nem Boromir?

Szerintem is!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271245 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem Boromir?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #271239 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... :arrow: Boromir
8)

[size=9:2v2n8dk9](khm. :oops: )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271232 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Túl könnyű lenne, ha az utolsó szót beírnám, úgyhogy azt csak kipontozom. Ki jön rá a leghamarabb?

"Javarészt veled fog beszélgetni, sok-sok kérdése lesz, hiszen neked van mondandód a fiáról, ....-ról."

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271215 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Talált süllyedt... Aiszkhülosz: Leláncolt Prométheusz. Az öcsém asztalán volt, készül az éreccségire, és ismétel :P ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271214 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Na, ezt tudjátok vajon? Középsulisok előnyben... :P

"Elfeleded, milyen ő, tehetetlen, erőtlen, halovány, akár az álom, vakon él, a sötétnek a foglyaként."


Ööö... Valamilyen Prométheusz a címe, ha jól tudom. :? :?:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271197 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy hívják az agresszív fapásztort?

Hent.


(Bocs.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271187 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És hogy hívják azt, amikor erdőben állatokat hajtó és lövő férfiemberekről születik erőteljesen homoerotikus jellegű iromány?

- VadáSLASH...

(csak hogy én is fárasszam a jónépet...)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271185 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, ezt tudjátok vajon? Középsulisok előnyben... :P

"Elfeleded, milyen ő, tehetetlen, erőtlen, halovány, akár az álom, vakon él, a sötétnek a foglyaként."

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271181 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az enyém az egy Komisz Kölök Naplójából való:) Bevalloom még nem sikerült elolvasni, de ez az ötödik mondat érdekessé tette számomra:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271178 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy hívták volt W. Shakespeare-t, ha nem folyton a hülye szerelemről ír szonetteket, hanem egy kedves, zöld, bohókás behemótról?
???
SHREKspeare...

(Bocs, William... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271158 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"A vendéget vacsoráig már nem is láttuk, enni akkor se kért, evett a tápintézetben - ahogy nevezte -, a Kollégiumban a többi lelkésszel, de az este folyamán már nem foglalkozott többé hiányos vagy túl gazdag neveltetésemmel, engem meg anyám bölcsen ágyba parancsolt."
Na ez most direkt nem adó-/számviteli könyv, és nem is a már "lelőtt" Biblia&társai polcról van, h. ne legyen segítség :P de nem olyan ismerhetetlen. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271149 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az enyém Gerlóczy Márton: Igazolt hiányzás. Érdemes elolvasni, egy mai 20 éves útkereséséről szól.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271148 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit más, most találtam, szvsz tökjó:
natloz.znet.hu/Magyarorszag/index2.htm
Indzsoj! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271146 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O Hát rabyn meg tünde:) bevallom h lövésem sincs mi lehet

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271144 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: a tied mi volt? Először a Bakterház ugrott be, de csak a nyelvezetéről.
Az enyémet tudja valaki? Közel áll hozzátok az írója életkorban.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271145 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jut eszembe minden Pécsinek, és Pécs környékinek: Pénteken A Babits Mihály Gimnáziumban délután Tolkien teaházat tartunk. Aki Gyűrűk Urás hangulatú jelmezben érkezik valódi lembast kap ajándékba (az interneten bukkantam rá a receptjére) Egyébként fincsi teák, régies szörpök (bodza, birsalma) no meg lembas kóstolható. És Felagund előadást fog tartani a sindarin nyelvről. Szóval akit érdekel azt szeretettel várjuk.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271141 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aha:) talált . grat! akkor nemis fárasztalak tovább titeket:D

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271140 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor Wilhelm Hauff?

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271139 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D nem. Lehet h nekeis vmi közelebbi után kellett volna nyúlnom:)
Najó vmi népszerűbbet.Ő írta a kis mukk történetét is

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271138 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
V. J. Propp?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271135 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öö :) hmm német . stuttgartban született. Ennek a mesének a címe meg az h : A kőszív :) de többet nem tudok segíteni

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271134 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor valami elvont angol?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271133 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szörcsög, mondj még róla vmit. :) Légyszí!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271132 Írta: szörcsög
szörcsög válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most mondjam meg???:D amúgy nem horror szokásos happyend:)

"józan ész, mikor kimész én becsukom az ajtót..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #271131 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát így semmi, tök homály az agyam.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271130 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hábazzeg:DDD Annyi mindent meséltetek táborba hogy nem emlékszem rá mi volt...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.359 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére