BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hete #271065 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Napóleon fekete és fehér festéket hozatott, és kivezette a társaságot a főútra nyíló ötreteszes kapuhoz."

George Orwell: Állatfarm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271053 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"ANN-374D Ausztrál szakszeminárium 2. G v 60 4 219,223"

/ELTE kredites tanegységlista :D :D /

Idhren: Kötve hiszem, hogy a Morgue utcai kettős gyilkosság c novellában szerepelne ez a mondat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271044 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271041 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké játszunk:)))

1. Ragadd meg a hozzád eső legközelebbi könyvet
2. Csapd fel a könyvet a 23. oldalon
3. Keresd ki az ötödik mondatot
4. Tedd közzé a szöveget az oldaladon ezekkel az instrukciókkal együtt.

"- Belegyüsz mint az ecceri kecske - mont - csak a nő véreidett ne maceráld mikor férhez akarnak meni me a férfinép manapság ügen rittka, mer a háború kipusztitotta őkett."

(nemmondomegmibőlvan)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271035 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Most nem tudom, hogy hová is tegyem ezt:
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/15614383#2
De talán itt jó lessz, egy cikk a King-kongról...


"Jackson úr üzeni, hogy épp valahol Kinn Kong..." :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271018 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Okés :twisted: (de biztos meggondoltad? :wink: )

-Hagyd abba egy kicsit, kérlek, és mondd meg, ki a fene vagy te és ti mind, és mit kerestek itt kimaskarázva mint ocsmány szörnyetegek, akik vedelitek derék cimborám, Will Wimble temetésrendező télire elraktározott melengető rozspálinkáját?

(E.A.Poe: A Morgue utcai gyilkosság)

Jó kis mondat, jelentőségteljes... :mrgreen: :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #271016 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na játsszunk!
Add tovább - page 23 játék.

1. Ragadd meg a hozzád eső legközelebbi könyvet
2. Csapd fel a könyvet a 23. oldalon
3. Keresd ki az ötödik mondatot
4. Tedd közzé a szöveget az oldaladon ezekkel az instrukciókkal együtt.

A nagy tűzhely körül tömérdek puha szőnyeg tarkállott, párnák hevertek szanaszét, pihenésre csábítón; és valamelyest arrébb, ott állt egy mély öblű karszék, remekbe faragott karfájú-lábú.

(J. R. R. Tolkien: Az elveszett mesék könyve I kötet) Mondanom se kell, miért épp ez volt hozzám a legközelebb. :D
(A blogol.hu-n láttam ezt a játékot)

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270967 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Most nem tudom, hogy hová is tegyem ezt:
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/15614383#2
De talán itt jó lessz, egy cikk a King-kongról...

Én már nagyon várom...
Lehet már tudni pontos dátumot? (Azt tudom, hogy december, legalábbis a jobb helyeken.)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270950 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most nem tudom, hogy hová is tegyem ezt:
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/15614383#2
De talán itt jó lessz, egy cikk a King-kongról...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270873 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kikerült a Nagykönyv szigetes 12es listája!!
ÍmE:


1. George Orwell: 1984
2. Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg
3. Mihail Afanaszjevics Bulgakov: A Mester és Margarita
4. John Ronald Reuel Tolkien: A Gyűrűk Ura
5. Gabriel García Márquez: Száz év magány
6. Jerome David Salinger: Zabhegyező
7. Douglas Adams: Galaxis útikalauz stopposoknak
8. Alan Alexander Milne: Micimackó
9. Rideg Sándor: Indul a bakterház
10. Gárdonyi Géza: Egri csillagok
11. Fjodor Mihajlovics Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés
12. Daniel Keyes: Virágot Algernonnak

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270826 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Nagy Könyv műsor- és programsorozat őszi folytatását és egyben a döntő szakaszt a TOP12 könyvből készülő irodalmi versenyfilm sorozat alkotja. A szeptember 22-ei „sorsoló” műsorban már részleteket láthatunk a művekből, és ekkor dől el sorsolással az is, mely művek kerülnek párba egy-egy adásban október elsejétől hat héten keresztül. A hat elődöntőben tehát két-két regény mérkőzésére kerül sor, a műsorok után pedig egy hétig szavazhatnak a nézők az általuk kiválasztott filmre sms-ben, vezetékes telefonon és az interneten is.
Az adások időpontjai:
SZEPTEMBER 22. SORSOLÁS
OKTÓBER 1. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
OKTÓBER 8. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
OKTÓBER 15. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
OKTÓBER 29. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
NOVEMBER 5. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
NOVEMBER 12. 18 órától VERSENYFILMEK páros mérkőzése
NOVEMBER 19. 18 órától ÖSSZEFOGLALÓ (és a 6. forduló eredményhirdetése)
A nézők szavazatai alapján derül ki, mely hat regény jut be a középdöntőkbe, amelyekben - november 24-én és december 1-jén - hármasával mérik össze erejüket a regények köré szerveződő csapatok. December 10-én még utoljára lehetőség nyílik arra, hogy a kiesett regényekből egyet ismét beszavazhassanak a nézők a játékba. Így december 15-én, a döntőben is három mű versenyez majd A Nagy Könyv, azaz „Magyarország kedvenc könyve” címért.

Minden regényt egy-egy ismert, népszerű személyiség mutat be, ő lesz a film ARCA, főszereplője és műsorvezetője, neki kell meggyőznie a nézőket arról, hogy az általa képviselt műre szavazzanak. A játékfilmes eszközöket, dramatikus elemeket is tartalmazó 25 perces alkotások azonos feltételekkel kerülnek a képernyőre; nyolc nap alatt, nyolcvan óra utómunkával kell elkészíteni a stáboknak a produkciót.

A Gyűrűk ura
Arc: Csányi Vilmos
Producer: Varga Gábor – Hollósi G. Zsuzsa
FILMPLUS
Rendező: ifj. Vitray Tamás
Operatőr: Szatmári Péter

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270773 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vicces amugy, hogy szinte csak én szrevezkedem ylen lázasan az osztáyból. A többiek nemcsinálnak semmitse. De nembaaaaj:))) Én ÉLVEZEM:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270770 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok, most jöttem haza a balcsiról ahol egy hétig nyaraltam az iskola jóvoltából (és pénzéből) :D
Alison West: Nekem is el tudod küldeni azt az internetcímet? Ugyanis mi még csak neki sem álltunk kitalálni, hogy mi legyen a tánc.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270762 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta:

Rabyn írta: nálunk az a gáz, hogy nincsenek fiuiunk akikkel lehetne táncolni ezért kellv alami olyan ami nem páros tánc. Elég lesz a keringőre összeszedni a fiukat.


Ha megnézed azt a weboldat, amit adtam, azon majdnem az összes táncnak van olyan verziója, amit kevés fiúval is lehet táncolni. Egyébként ettől nem kell félni, ha jó a koreográfus, akkor simán meg tudja csinálni csak lányokkal is.

Néhány lány beöltözik fiúnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270755 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: nálunk az a gáz, hogy nincsenek fiuiunk akikkel lehetne táncolni ezért kellv alami olyan ami nem páros tánc. Elég lesz a keringőre összeszedni a fiukat.


Ha megnézed azt a weboldat, amit adtam, azon majdnem az összes táncnak van olyan verziója, amit kevés fiúval is lehet táncolni. Egyébként ettől nem kell félni, ha jó a koreográfus, akkor simán meg tudja csinálni csak lányokkal is.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270748 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: img.tar.hu/gondazsofi/img/13485702.jpg
aki kitalálja mi ez az kap tőlem egy szelet coskit.


Öhh.. tom hogy már lelőtték előttem,de ez SAJTreszelő..? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270735 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk az a gáz, hogy nincsenek fiuiunk akikkel lehetne táncolni ezért kellv alami olyan ami nem páros tánc. Elég lesz a keringőre összeszedni a fiukat.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270727 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy próbálhatnátok charlestonozni is, mi is azt akart6unk, csak kiderült, h egy másik osztálky ezt már tavaly évvégén lefoglalta előttünk... :(
Azóta mi se tudjuk, mit csináljunk...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270724 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az nem is reszelő hanem egy: Hogyishívjákmicsodaizé !!! Kapok csokit ????? :D :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270695 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd válassz csokit:))

őőőő mit is akartam... valami hudenagyonokos beszélgetőstémát...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270692 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Jaco és Alyr kap tőlem csokit:))


NYÁMM :D :D :D
köszönöm :D :D

puszi:)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270689 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaco és Alyr kap tőlem csokit:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270688 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez marha egyszerű, egy ülőke kinti aféle jukasztott vasbóóó

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270686 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: img.tar.hu/gondazsofi/img/13485702.jpg
aki kitalálja mi ez az kap tőlem egy szelet coskit.


Reszelő?

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270685 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
img.tar.hu/gondazsofi/img/13485702.jpg
aki kitalálja mi ez az kap tőlem egy szelet coskit.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270676 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
járjunk csárdást:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a baj, hogy akkrámit mondok azt mondják, hogy Neeeeee ezt neee de ötletük nincsen...
tipp?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270653 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én minden este keringőzök a fürdőszobában, és éneklem hangosan az internacionalét.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270652 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A palotásnak egyszerű, gyorsan megtanulható lépései vannak, lehet hozzá változatos koreográfiákat kidolgozni és jól is néz ki! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270651 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én láttam egyszer egy ballagást (az unokaöcsémét) 30 fiú táncolta a kán-kánt. Szerintem tök jó. Külömben Darkék idén a rómeó és júliára táncoltak. Nagyon klassz volt.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.428 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére