BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hónapja #266263 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szerintem akinek egy csöpp kis esze van az nem veszi komolyan azt amit Manson csinál. Kár, hogy kevés embernek van csöpp ki esze.


Vagy hogy csak CSÖPP KICSI van...az sokszor nem elég ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266257 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem akinek egy csöpp kis esze van az nem veszi komolyan azt amit Manson csinál. Kár, hogy kevés embernek van csöpp ki esze.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266233 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
előbb számoljuk fel mi őt :twisted:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266232 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyilván nem Manson fogja felszámolni a kereszténységet - ennyiben tényleg nem érdemes őt túlzottan komolyan venni (bár ha valaki imahadjáratot akar ellene indítani, tőlem végül is nyugodtan tegye - ez amúgy is elég általános elfoglaltság a történelmi egyházakról leszakadt keresztény kisközösségekben...). Amiben azt gondolom, mégiscsak káros, az az, hogy fogékony korban lévő embereket irányít egyfajta olyan "lázadáskultusz" felé, amiben a magam részéről nem sok alternatívát/fantáziát, ám annál biztosabb jövedelmet látok...

Ráadásul mindezt meglehetősen gyenge (bár kétségkívül igen hatásos) zenével... :D

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266231 Írta: Drakolini
Drakolini válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos ez igaz, de én is teszek egy véleményt: a társadalom három részből áll: 1 bölcsből, 9 vezérből, és 90 idiótából. A bölcs annyira kisebbségben van, hogy elvonul valami elvont dologgal foglalkozni (legyen ez matematika, kémia, vagy költészet [itt nem a tanárokra, hanem a tudósokra gondolok]). A 9 vezér (uralkodók, politikusok :twisted: , banda főnökök) a legerősebb zászlója alatt összegyűlik, és vele kormányoznak. A 90 idióta követik őket, és engedelmeskednek nekik :lol: . Szerintem ez rendkívűl érdekes, mert ha a 90 idióta felébredne, akkor ők is irányíthatnának 8O .

Online D&D - Szerepjáték A Fórumon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266206 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A hirnév és a hatalom egymással járnak, de mindkettőt felelősséggel kell kezelni. Ha valaki egy bizonyos rétegre túl mély benyomást tesz, két féle reakciót válthat ki. Egy tiltakozót és egy követőt. És ami nagy, az mindig is megosztotta az embereket. Lett légyen az a Nightwish, egy politikus vagy csak egy tonhalas pizza. Ez ugyanúgy igaz azokra a hirességekre, akik minden lelkiismeretfurddalás nélkül átgázolnak minden társadalmi konvención és felrúgják az etikai szabályokat. Lázadok voltak/vannak/lesznek, igy követők is akadni fognak majd, akik vevők lesznek a gyökeres változtatásokra, vagy akár az anarhikus hullámokra.
És kivételesen értem is azt, amit mondtam ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266130 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Az a kérdés, hogy meliyk felekezet rakhatta fel ezt a cikket.

Magam részéről azt gondolom, hogy bármi is legyen M.M lelkében, az ilyesmi nem játék. Nem (csak) azért, mert esteleg sokakat sérthet, hanem mert atényleg komoly károkat okozhat önmagában.


Önmagában mért okozhat károkat?
Azokban okozhat károkat akik komolyan veszik, mint ahogy Léofwine is írta.
Ha ő komolyan venné magát, nem tűnne fel pl Eminem klipben.

Ha valaki vagy valami ténylegesen fenyegetné a kereszténységet (és nem csak a lázadó korszakban lévő kamaszokat célozná meg az ilyen kijelentéseivel) akkor azzal az egyház sokat nyerne, mert fenyegetettségben megnő az összetartás és nem azzal lennének (vagy inkább lennénk, mert a Vatikánban aligha kérdéses a pápa iránti bizalom) elfoglalva, hogy a pápa Hitlerjugend volt-e és ha igen akkor vajon akarta-e.


A cikkről: Én is láttam egy klipjét, nem mondom, ogy vonzó a látványvilág, de határozottan jól van megcsinálva.
Viszont nem értem, hogy az összes metálegyüttes ellen mért nem hirdetnek imakampányt? Vannak Mansonnál sokkal durvábbak is, azok meg nyugodtan koncertezhetnek... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266060 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a kérdés, hogy meliyk felekezet rakhatta fel ezt a cikket.

Magam részéről azt gondolom, hogy bármi is legyen M.M lelkében, az ilyesmi nem játék. Nem (csak) azért, mert esteleg sokakat sérthet, hanem mert atényleg komoly károkat okozhat önmagában.

Szerintem is PR fogás, mint ahogy a neve is. Azt gondolom, hogy mivel nem ismerjük személyesen, ezért a lelkivilágáról, és a tényleges szeméyliségéről érdemben nem tudunk sokat mondani. Attól, hogy úgy néz ki, ahogy, meg azt csinálja, amit, még lehet értékes ember.

Kerszténység felszámolása: filozófusok hada próbálkozott vele, plusz az erkölcsi felfogás teljes negálásával. Sikertelenül. Diktátoroknak annál jobban ment az iylesmi, de teljesen nekik se jött össze. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266042 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: a cikket én sem azér raktam be, hogy Mansont fikázzam. Az a véleményem, hogy egy nagyon értelmes emberről van itt szó, inkább az egyház az, ami kicsit túldramatizálja a dolgot. Manson nagyon tudja mivel lehet az embereket megfogni, pont ez a negatív reklám dolog. Mert róla mindenki beszél. :deal: Aki szereti az azért, aki meg nem, az meg azért, ahogy kinéz, vagy amiket csinál. És pont ott van a baj, hogy komolyan vesszük, amit csinál. Ha felfognánk úgy, hogy ez egy jó karikatúra a mai világra nézve, már semmi baj nem lenne. Viszont az a baj, hogy vannak fiatalok is, akik túl komolyan veszik, ilyen szempontból az egyházat is megértem, hogy fél. Nem mintha egyetértenék a mai egyházzal, de ebbe ne menjünk bele. :nono: Szal vannak azok a rajongók, akik szerik a zenéjét, és vannak azok, akik úgymond "követik", és ezekkel van a baj, ők tényleg gondot okozhatnak. Szal egyszerűen a fanatizmussal van a baj, akármelyik oldalt is nézzük.... :roll:

Amúgy tényleg vannak jó számai.... :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #266004 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Mansonhoz csak annyit, hogy a Sweet Dreams c. számot ismerem csak tőle, ami szvsz jó, de amúgy maga az alak eléggé visszataszító. :roll:


Valahogy nem tudok nem egyetérteni veled :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265977 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kifejezetten félek, hogy az egyik CD-n amit a táborba viszek van vagy 4 Manson szám.
A kereszténységfelszámolós dolog nyilvánvalóan PR fogás, Manson célja az volt, hogy amerika legveszélyesebb emberének (vagy milyének) válasszák meg, és amikor ez a '90-es évek közepe táján megtörtént közölte, hogy minden amit ezután csinál csak irónia.
Egyébként számos együttesnek vagy énekesnek segített és segít menedzselési vagy egyéb szempontokból, (pl Linkin Park) ő az az ember aki (szerintem) 1. nem gondolja véresen komolyan amit csinál, 2. van elég intelligens ahhoz, hogy ne egy külön stúdió gyártsa neki a hírnevet.

A gyereksírásos dolog sztem cseppet sem durva, nekem megvan az a szám, és a sírás nyilvánvalóan digitális.

Látvány: Mansonnál külön súlyt kap a dolog, nagyon meg van tervezve minden nyilvános megjelenése, van neki acél fográtétje meg kontaktlencséje, meg minden, meg is lepődött amikor valaki ezek nélkül felismerte Tokióban, ahol átlagturistaként nézelődött. A klipjeit elég régóta egy rendezőnő rendezi, aki szerintem igen jól érti a dolgát, lévén hogy az egyetlen emészthető Christina Aguilera klipet is ő rendezte.

Ennyit hirtelen Manson védelmében. AZ tény, hogy belépett a Church of Satan-ba, de hogy mennyire gondolta komolyan azt nem tudom. (más részről ez az egyház nem az ördögöt imádja, csak a lázadás példaképének tekinti...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265964 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: hehe, Manson elérte amit akart. :D
higgyétek el, ő egy nagyon okos ember. ez az egész csak PR-fogás, egyetlen célja van, a hírnév elérése, és pont emiatt, amit a "keresztények" csinálnak, el is éri. a lényeg nem a hiten, a meggyőződésen van, hanem azon, hogy botrányt keltsen. megtalálta azt a pontot, ami az egész világon sokaknak fájhat, és minden alkalommal csapásokat mér rá. lehet, hogy elítélendő, de én azt mondom, egyszerűen csak okos húzás ez az image.... :)


Hallottunk már ugyebár a negatív reklámról... :roll: Vannak sztárok, akik azzal tartják fenn a hírnevüket, hoyg folyton megbotránkoztató dolgokat művelnek, Manson is iylen.

Ring: az haggyán, eggyik koncertjén ezeket a csecsemősírásos cuccokat úgy "illusztrálta" a színpadon, hogy műanyagból készült csecsemőknek tépkedte le a kezeit meg a lábait, amiből persze fröcskölt a vér.... 8O :eek4: :dead:
Ehhez képest Ozzie Osborna a denevér harapdálásával kispályás.... :roll: :pimp:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265961 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, azért emlékszem amikor a nővérem Manson korszakát élte...
Gondolom, ti is hallottatok pár számot tőle, de én egyszer egy olyat
hallottam amikor babák sírását keverték, valami iszonyú felkavaró volt!!
Ilyet minek, van aki hallgatja?
Jó persze, vannak jó számai (lsd. Mátrix) de igen kevés.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265955 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silcucc írta: hehe, Manson elérte amit akart. :D
higgyétek el, ő egy nagyon okos ember. ez az egész csak PR-fogás, egyetlen célja van, a hírnév elérése, és pont emiatt, amit a "keresztények" csinálnak, el is éri. a lényeg nem a hiten, a meggyőződésen van, hanem azon, hogy botrányt keltsen. megtalálta azt a pontot, ami az egész világon sokaknak fájhat, és minden alkalommal csapásokat mér rá. lehet, hogy elítélendő, de én azt mondom, egyszerűen csak okos húzás ez az image.... :)

Vlhol Eminem is így vált híres/hírhedté...csak az ő zenéje vlhogy jobban bejött annó. Amúgy egyszer már elképzeltem, hogy is mehet haza Manson-papa. Berúgja az ajtót, majd halkan visszacsukja, nehogy felébredjenek a szomszédok; felrak egy kis Mozartot; készít egy sörös-tejes turmixot; megeteti a hörcsögöt; felveszi a pink nylon hálóruciját; majd hasznosítja lengőbordái hiányát. "Plüss-szörny" Persze ez egy meglehetősen szőrmeresztő fantazmagória ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265952 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen, kétségtelenül okos marketing-húzás volt a limitált zenei kvalitások imázzsal való kifoltozása... Szvsz enélkül nem nagyon futott volna fel, pláne nem ennyire :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265950 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hehe, Manson elérte amit akart. :D
higgyétek el, ő egy nagyon okos ember. ez az egész csak PR-fogás, egyetlen célja van, a hírnév elérése, és pont emiatt, amit a "keresztények" csinálnak, el is éri. a lényeg nem a hiten, a meggyőződésen van, hanem azon, hogy botrányt keltsen. megtalálta azt a pontot, ami az egész világon sokaknak fájhat, és minden alkalommal csapásokat mér rá. lehet, hogy elítélendő, de én azt mondom, egyszerűen csak okos húzás ez az image.... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265949 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Húúúh! 8O Marilyn Manson Magyarországon koncertezik..? Mikor, hol? :cooljump:

Benne van a cikkben. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265948 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húúúh! 8O Marilyn Manson Magyarországon koncertezik..? Mikor, hol? :cooljump:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265947 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Mansonhoz csak annyit, hogy a Sweet Dreams c. számot ismerem csak tőle, ami szvsz jó, de amúgy maga az alak eléggé visszataszító. :roll:

Az se Manson-szám, ő csak feldolgozta... (amúgy MM-nak azok a számai a jók, melyeket másoktól vett át... :roll: SZVSZ.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265945 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit más:
Egy érdekes cikk (avagy számomra még egy ok, miért részesítem előnyben a Firefoxot az explorerrel szemben :) ): www.terminal.hu/newsread.php?id=20201807050516

Mansonhoz csak annyit, hogy a Sweet Dreams c. számot ismerem csak tőle, ami szvsz jó, de amúgy maga az alak eléggé visszataszító. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265944 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, Manson annak idején a "kereszténység végleges felszámolását" jelölte meg élete céljául, és bár azóta rájött, hogy ez azért túl ambiciózus dolog, gondolom lehetett arra számítani, hogy lesznek olyanok, akik nem felejtették ezt el neki :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265943 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm...találtam egy érdekes cikket a neten, nem akármilyen fanatikus. Félre ne értsétek, nem vitagerjesztés céljából, sem mélyen vallásos, sem mansonrajongü nem vagyok, de sztem érdemes elolvasni! Érdekfeszítő! 8)

Marylin Manson sátánista koncert elleni imahadjáratra felhívás


Egy közös ima - és böjtösszefogásra szeretnélek kérni titeket!

Bizonyára ti is tudjátok, hogy Marilyn Manson készül Magyarországra koncertezni.



Nem tudom, ki mennyit tud róla, de el kell mondanom, hogy egy olyan sátánista emberről van szó, aki ezt maga is egyértelműen megvallja. A koncert témáját így jelölte meg: "Against all gods" (Minden isten ellen) Olvastam egy riportot vele még tavaly, ahol dühben égve mondta, hogy utálja a keresztényeket, férgeknek nevezte Jézus követőit.

Mikor valaki megkérdezte, nem fél-e a Sátántól, azt mondta, hogy nem, mert szövetségben áll vele.

Azt hiszem, tovább nem is kell bizonygatnom, hogy NAGYON NINCS SZÜKSÉGÜNK RÁ, HOGY IDEJÖJJÖN!!!!! - hogy megpróbálja egy ütéssel lerombolni, amit Isten rajtunk keresztül felépített.

Hiszem, hogy annak ellenére, hogy a koncert már be van tervezve, szervezés alatt áll, és már hirdetik mindenütt (augusztus 23-án, kedden este 8-kor készül koncertezni a Budapesti Sport Arénában), hiszem, hogy szellemi, harccal el tudjuk érni, hogy ez még se valósuljon meg!

Hallottam egy történetet, ami igaz, és nagyon bátorító: Az USA-ban az egyik városban, ahova szintén készült ez a sátánista énekes és együttes, olyan közbenjárásba kezdtek a keresztények, hogy valamilyen módon egyszerűen nem kapott helyet az együttes a koncertre a városban (emberileg tekintve a keresztényektől teljesen függetlenül), így a városon kívül egy szabadtéri színpadot állítottak fel. A keresztények azonban még mindig nem hagyták abba az imát és a böjtöt. A koncert napján csak azon a helyen, ahol a koncert lett volna, olyan eső kerekedett, és tartott egész nap, hogy "elmosta" a teljes technikát, és Marilyn mérgesen, dühösen távozott. "Soha nem jövök vissza ide" - mondta a sátánista, mire a keresztények: "Hallelúja, ezt akartuk!" Tűzzük ki célul ezt mi is!!!! Nem hagyhatjuk, hogy idejöjjön a világ leghírhedtebb sátánista énekese!!! Semmi helye Magyaroszágon, ahol Isten ébredést ígér!!!!!

Kérlek titeket "Isten szerelmére" - ahogy Pál mondja, hogy IMÁDKOZZATOK ÉS BÖJTÖLJETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérlek küldd tovább ezt az e-mailt mindenkinek, aki keresztény, és bekapcsolódhat a szellemi harcba!!!

Mert, azért azt tudnunk kell, hogy "Harcunk nem test és vér ellen folyik, hanem erők, hatalmak és szellemi erősségek ellen" - ne Marilyn Manson ellen, hanem az általa képviselt szellemiség - démon(ok) - ellen harcoljunk!!! Harcoljunk!!!!!!!!!!!

Köszönöm!

A felhívás terjesztőjeként szeretnék hozzáfűzni egy-két apróságot.

Az első, hogy én láttam egy videoklipjét ennek a Masonnek: tényleg sátáni.

A második, ami nagyon fontos, kiemelendő: "Mert, azért azt tudnunk kell, hogy "Harcunk nem test és vér ellen folyik, hanem erők, hatalmak és szellemi erősségek ellen" - ne Marilyn Manson ellen, hanem az általa képviselt szellemiség - démon(ok) - ellen harcoljunk!!! Harcoljunk!!!!!!!!!!!"

A harmadik, hogy kérjük hozzá Jézus Vére oltalmát.

Negyedik: amerikai testvérekkel az Úr kegyelmének sikerült, most rajtunk a sor kérni a kegyelmet!

Bocsánat, ha ezekkel nem mondtam volna újat valakinek.

Dícsértessék a Jézus Krisztus!! Áldjon meg az Úr Benneteket!

2005. július 10.


"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265941 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Seneca nem biztos, h segít - Finntroll ilyen esetekben jobbnak tűnik, legalábbis szvsz :) Én a magam részéről ilyenkor valami durva fizikai igénybevételt szoktam alkalmazni, de persze ez sem biztos, hogy jó recept...

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265935 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Javaslom, kerüld az embereket addig, amíg le nem nyugszol :) Legegyszerűbb, ha kerülöd a konfliktusokat; akkor tuti nem bántasz meg senkit, ha nem találkozol senkivel :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265929 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A sportolás is segít, vagy egy kis mozgás. Én ilyenkor elmegyek járni egyet valami békés helyre lehetőleg....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265926 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam nem így azért... sírva alvás nincs, inkább arról van szó, hogy amit máskor esetleg föl se vennék,m akkor valami hatására nagyon fölveszem. Általában nem is azzal a jelenséggel van bajom, hanem tök mással, vagy ép magammal.

csak nem szeretem, ha kekec vagyok mással- mert nem érdemli meg a másik, és nekem is lelkifurdalásom van utána.

Mostanában amúgy Senecától olvasom A haragról c. könyvet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265925 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Segytségets zeretnék kérni: ti mit szoktatok akkor tenni, ha összevissza (egyértelműbben fogalmazva: hisztisek) vagytiok, és élő fának holt levelébe is beleköttök?

1. folytatom a már megkezdett puzzle kirakását vagy
2. takarítok vagy
3. megfésülöm a macskát
4. megkérek valakit, hogy öntsön nyakon hidegvízzel


de mindenképpen valami fizikai tevékenységet végzek, lehetőleg olyat, amihez minél kevesebbet kell gondolkodni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265916 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Segytségets zeretnék kérni: ti mit szoktatok akkor tenni, ha összevissza (egyértelműbben fogalmazva: hisztisek) vagytiok, és élő fának holt levelébe is beleköttök?

ekkor mindenkibe kötekedel, jól összeveszel vkivel, vki sírva megy aludni, aztán másnap bocsánatkérés stb. nálam így zajlik :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265871 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyanna, gratulálok!!!!

:P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265870 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Segytségets zeretnék kérni: ti mit szoktatok akkor tenni, ha összevissza (egyértelműbben fogalmazva: hisztisek) vagytiok, és élő fának holt levelébe is beleköttök?


Finntrollt és Dimmu Borgirt hallgatok... ha már jobban vagyok, akkor Lake of Tearst (nem vagyok zenefüggő, áh, dehogy... :P )
Na meg elolvasom Karinthy "Így írtok ti"-könyvét ezredszer ;)
Fizikálisan pedig igen jót tesz, ha rendezgetem a (nőcik figyelem!!) szépítőszeres szekrénykémet... az mindig megnyugtat 8)


Más:
több, mint két év után elértem a 250. hozzászólásomat :D :D

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.499 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére