BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hónapja #265392 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvike!

Miután Hyarnustar népének tagjai között igény mutatkozott, és engedélyt kaptunk rá a tábvezektől, meghirdetem, hogy a várgesztesi táborban
gitár-önképző
tartatik valamelyik nap néhány órán által. :wink:
:arrow: Mindenki, aki rendelkezik gitárral, hozza el! :wink: (már ha van kedve ilyesmihez)
bármilyen gitártudással jöhetsz, a cél hogy kedvet csináljunk egymásnak és segítsük egymást :wink: :idea:
néhány olyan is jöhet, akinek nincs saját hangszere, ha lesz aki kölcsönadja neki :wink: a közösködést célszerű egy gitártulajjal előre lebeszélni.
remélhetőleg nem ez lesz az utolsó alkalom :P :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265391 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is jó szórakozást kívánok a táborosoknak, érezzétek jól magatokat, meg vigyázzatok egymásra/magatokra! ;)

[size=9:2x9s9ehw]/me meg holnap utazik görögoba ^-^/[/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265336 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Kérdés. szombat este tíz körül miért pang a fórum?

(Amúgy nappal is pang szvsz).Mi van veletek?


Kitört a nagy nyári szünet, mindenki készül a táborokra, utazik el, pihen és senkinek sincs kedve a gép előtt punnyadni, habár..van hogy olyan meleg van, hogy jobb itt ülni, mint kinnt sülni..

Sajnos énis megyek el itthonról, szal kicsit OFF lesz ugyan, de szeretnék előre is jó szórakozást kívánni a Nagy Nyári Táborosoknak. Már csak 23-án lenne lehetőségem rá, de akkor már késő..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265333 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdés. szombat este tíz körül miért pang a fórum?

(Amúgy nappal is pang szvsz).Mi van veletek?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265325 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fëanor Númenessë írta: Legolast jobban kedvelem, mint Haldírt, csak azt mondta,, hogy olyan avatar nem volt :) Kár, hogy Haldír meghalt a Két Toronyban...tényleg igazán kár érte. :bawling: Legolas életben maradt mindvégig, jeeeee!! :haldir1: :legolas3:


Vigasztaljon, hogy a könyvben nem hal meg. (hacsak Lórien ostromakor nem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265297 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legolast jobban kedvelem, mint Haldírt, csak azt mondta,, hogy olyan avatar nem volt :) Kár, hogy Haldír meghalt a Két Toronyban...tényleg igazán kár érte. :bawling: Legolas életben maradt mindvégig, jeeeee!! :haldir1: :legolas3:

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265262 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:haldir1: tessék, itt a Haldír - ikon (bár elég béna).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265237 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jólvan, na! Én először még csak ebben a fórumban tartózkodom :)

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265236 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fëanor Númenessë írta: Hmm...miért pont a Haldír topicban? :legolas3:

gondolom ezért:

Fëanor Númenessë írta: Át is írtam :) Betettem egy Legolasos avatart, mert Haldírt nem találtam. Ők ketten jönnek be a tündék közül igazán. :legolas1: :legolas3: :legolas5:


"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265233 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm...miért pont a Haldír topicban? :legolas3:

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265228 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fëanor Númenessë írta: Át is írtam :) Betettem egy Legolasos avatart, mert Haldírt nem találtam. Ők ketten jönnek be a tündék közül igazán. :legolas1: :legolas3: :legolas5:


Mmm, Eru hozott :) ! Haldír topicban várunk sok szeretettel ;) !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265220 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Priviben válaszoltam. :wink:

Óvatosság: nem feltételeztem semmi rosszat. (nem szokásom előítéletesnek lenni) :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265216 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem értem, milyen rokon?
Kösz a jókivánságokat, nem fognak engem kirakni fórumszabályok megszegéséért, mert nem sokat szoktam fórumozni. Tegnap regisztráltam.

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265214 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fëanor Númenessë írta: Üdv! Most regisztráltam, és azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet olyan "e" betűt írni, mint ami a Feanor névben van? Azért, mert egy oldal szerint (amit már nem tudom, hol találtam) az én tündenevem Feanor Númenesse, de nem tudom azt az "e"-t. Szóval előre is köszönöm, aki megmondja :legolas1:


ÁÁ, üdv kedves Rokon, hát kiengedtek? :P :P

Jó fórumozást és légy óvatos! :P :P

Minden jót!

(dekódolásért folyamodj Eryhez) :twisted:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265206 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Át is írtam :) Betettem egy Legolasos avatart, mert Haldírt nem találtam. Ők ketten jönnek be a tündék közül igazán. :legolas1: :legolas3: :legolas5:

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265186 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Junkiesfan írta: Köszönöm a segítséget! Akkor a nevem Fëanor Númenessë :legolas3:


Hajrá! :)
Ha akarod meg is tudod változtatni fent a "profil"-nál

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265166 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a segítséget! Akkor a nevem Fëanor Númenessë :legolas3:

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265161 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Különben, mint tudjuk Tolkien utálta az allegóriát és a Gyűrűháború NEM a világháborúkat szimbolizálja, mert akkor Szauron győzött volna. :P

Nem egészen. Tolkien azt mondta, hogy Szauront nem lát a világban, de Szarumánt nagyon sokat.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265160 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: Flo00 néha szokott beszélni, csak gondolom akkor nem volt ott a tolkien.hu pedig épp teljesen lefagyott és gondolom visszalépett neki a mIRC amint lehetett, Papsajt meg később jött vissza, így lett övé az op. szóval nem vette el :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265123 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ízisz írta: Amikor először a csetre keveredtem, évünk legelején, tehát januárban, és még december végén voltak vagy 10-15-en mindig.. Most meg? Én direkt estefelé, du. megyek, sehol senki... csak az elmaradhatatlan Flo00, aki most valahogy elvette Papi op-ját, és Papi kiabál 2 mp-ként.. néha Atanvarno az örök és elmaradhatatlan, na persze Papi a csúcs!!! Szóval most meghal a cset, vagy ez csak holtpont????? :roll: :roll: :?:


Az ilyen vicceskedvű chatelők ellen, mint Fl00, van egy jó módszer: szóljatok valamelyik chat operátornak (pl Alyr, Namarie, Léli, vagy akár én), rövid úton lerendezzük.

Ahogy Kincső is mondta, nyáron az emberek és egyéb fajok elköltöznek máshova, ahol nem mindig van net, vagy van jobb dolguk, mint a monitort nézni. Türelem, lesz itt még rekorddöntés a chaten :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265122 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Junkiesfan írta: Üdv! Most regisztráltam, és azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet olyan "e" betűt írni, mint ami a Feanor névben van? Azért, mert egy oldal szerint (amit már nem tudom, hol találtam) az én tündenevem Feanor Númenesse, de nem tudom azt az "e"-t. Szóval előre is köszönöm, aki megmondja :legolas1:


Erre gondolsz? ë? Mert akkor a magyar billentyűzeten egymás után nyomod meg a jobb oldali Alt-ot (Alt Gr), a jobb fent ü betű alatt van két pötty, és utána az E betűt, így jön ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265117 Írta: Fëanor Númenessë
Fëanor Númenessë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv! Most regisztráltam, és azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet olyan "e" betűt írni, mint ami a Feanor névben van? Azért, mert egy oldal szerint (amit már nem tudom, hol találtam) az én tündenevem Feanor Númenesse, de nem tudom azt az "e"-t. Szóval előre is köszönöm, aki megmondja :legolas1:

Őrült vagyok,
van aki ezt mondja rám.
De a világ tesz ilyenné,
nem az én hibám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265106 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Különben, mint tudjuk Tolkien utálta az allegóriát és a Gyűrűháború NEM a világháborúkat szimbolizálja, mert akkor Szauron győzött volna. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265104 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Lenne egy kérdésem felétek.
Nemrégen (kb másfél hónapja) újraszúrattam a fülemet. Egészen addig nem volt vele gond míg bele nem raktam anya arany fülbevalóját, most viszont a sima ezüst is irritálja és viszket mint állat. Mi a nyavaját csináljak vele? (nem akarom kiszedni... és csak a bal fülem csinálja ezt)

vegyél patikában sokszázalékos alkoholt és gyakran tisztítsd meg vele! segíteni szokott

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265103 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: sztem mindenképpen érdemes legalább 1-2 napra kivenni a fülbevalót és pihentetni a füledet. Esetleg megnézni, hogy nem ment-e bele valami, mivel csak az egyik viszket meg iesmi. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265099 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos Rabyn valószínüleg begyulladt a füled, mert az arany talán ötvözet volt. Próbáld ki az orvosi fémet. Én csak tudom nekem szinte semmit nem bír a fülem csak a színtiszta ezüstöt meg az orvosi fémet. Ha bizsu kerül bele azonnal viszket és egy órán belül már vérzik is.
A pihentetés is jót tesz neki de ahhoz ki kell venni. esetleg a kövirózsa is segít. (nemhiába tanulok biofizika osztályban :D )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265092 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne egy kérdésem felétek.
Nemrégen (kb másfél hónapja) újraszúrattam a fülemet. Egészen addig nem volt vele gond míg bele nem raktam anya arany fülbevalóját, most viszont a sima ezüst is irritálja és viszket mint állat. Mi a nyavaját csináljak vele? (nem akarom kiszedni... és csak a bal fülem csinálja ezt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265085 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyár van, emberek! Nyáron mindig jóval kevesebb az ember (&egyéb) a neten... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265080 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem meg hidegen hagyott az egész :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265077 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:mrgreen: Én kitettem a nevem mögé, hogy többet senki ne küldje el, mert akkor baj lesz :P Mellesleg nagy ész volt aki kitalálta :disagree: [size=9:7x12hlst](és azok is akik továbbküldték :P )[/size]

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.763 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére