BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #264058 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megtaláltam az avataromat!!! :D :D
www.enchantedstudios.com/images/SilverNereid.jpg
www.ladysrealm.com/mermaids/coral.jpg
Van hozzá történet is:
Cora is the Nereid who gave her name to the Coral Seas and the sea creatures that built the atolls and reefs that fringe the tropic seas. Cora lived in a coral palace and is said to have dined on seafoam and pearls. Because in her youth she loved a sailor who was lost at sea, her father Nereus granted her request for dominion over the cruel waters in which he died. Here, she memorialized her lost love by creating one of the loveliest spots in the entire water kingdom. She is known as the protectress of sailors and fishermen, and for her enchanting song often heard on quiet moonlit nights. Her insignia is the seahorse and she is especially fond of the purple queen fish and fairy basslets that play hide and seek in the floating tendrils of her hair. She is shown in her own silver and Coral Sea performing the dance of the tides.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264052 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz egy részről jó, hogy Tolkien nem kötelező, mert sokan úgy állnak hozzá, hogyha valami kötelező, az már tuti csak rossz lehet. Így Tolkient is megutáltatnák sok emberrel. Persze a kivétel tuti elolvasná. Mellesleg én is jobban örülnék ha nevü írok fantasy-és sci-fi regényeit oktatnák. :D
Persze tudom Tolkien nem a szokásos fantasy blablabla. :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264050 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a kötelezőket csak nagyon ritkán olvasom el.(értsd:soha) Talán egyet ha elolvastam, teljesen elveszik a tanárok az egésztől a kedvemet. A Kőszívű az kegyetlen volt :D Nem is sikerült végigrágnom magam rajta. De ha egyszer Tolkien lenne a kötelező, na akkor más lenne az élet. :wink: :D

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264041 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mindíg elolvastam a kötelezőket... Ennek az lett az eredménye, hogy utáltam olvasni :roll: Egészen addig, amíg rá nem akadtam Tolkien bácsi könyveire :D Onnantól kezdve meg tudtam, hogy milyen könyveket kell keresni ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264017 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébként ha én magyartanár lennék akkor azt csinálnám, hogy fel-fel olvasnék a diákjaimnak a könyvekből, az érdeksebb részeket aztán olvassa tovább:)) Mi csináltunk olyat általánosban, hogy felolvastunk órákon a kötelezőkből és így mindenki elolvasta őket.
meg nem az órai füzetbe vezetettném a kötelezőkről az elemzést hanem egy különbe, és így közben haladhatnánk az órai anyaggal is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264014 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hááát, hogy őszintén megmondjam, én a kötelezők közül a kincskeresőt olvastam el, meg a pál utcai fiúkat :mrgreen:

felsőben meg feladta a tanár hogy ha akarjuk elolvassuk, ha nem, nem, úgyis megnézzük videon ...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264011 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Általános alsóban én a Vukkal szenvedtem meg nagyon. :D Felsőben meg a Kőszívűvel, belekezdtem ugyan, de bevallom, mai napig nem olvastam el. :) ) A Légy jó mindhaláligon végigküzdöttem magam, egy-két elalvással megtarkítva. :? Gimiben eddig mindent elolvastam, a Hamlet eleinte nem tetszett, de nagyon jó, a Goriot apó is nagyon tetszett, meg az Antigoné is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264006 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én bevallom nőiesen, hogy az összes kötelezők közül általánosban asszem egyet se olvastam el felsőben. Gimi első osztályában mindet elolvastam mert muszáj volt. (szerettem volna legalább egy négyest magyarból) másodikban mááár igyekeztem kevesebett elolvasni. Ebben az évben pedig csak a Goriot apót olvastam el, mert megígértem a tanárnak:DDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264001 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Nekem 7drb. kötelezők röviden van, abból kiírom a tartalmát de el is olvasom, komolyan, nem viccelek. ez azért jó mert olvasás közben nem kel még jegyzeteléssel is bajlódnom, meg ha nem értem a szöveget így megérthetem. :D


ezekkel az a baj, hogy azért egypár dolog nincs benne a rövidítettekben. Meg azér nem minden kötelező olyan rossz...

(bár az orosz irodalmat énis ilyen rövidítettben olvastam)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263998 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem 7drb. kötelezők röviden van, abból kiírom a tartalmát de el is olvasom, komolyan, nem viccelek. ez azért jó mert olvasás közben nem kel még jegyzeteléssel is bajlódnom, meg ha nem értem a szöveget így megérthetem. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263996 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Nálunk szlovákiban nem divat elolvasni a kötelezőket, csak a tartalmukat, mindig csak ketten-hárman olvasgattjuk el.


Szerintem nálunk sem "divat" (legalábbis az én osztálytársaim egy idő után mindent elkövettek, hogy szerezzenek egy "kötelezők röviden" kötetet :mrgreen: ))

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263994 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk szlovákiban nem divat elolvasni a kötelezőket, csak a tartalmukat, mindig csak ketten-hárman olvasgattjuk el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263955 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Brisa írta: Gondolom Namarie arra gondol, hogy egyes könyvek mellett pl. iskolák kampányoltak, itt-ott be is segítettek a szavazásban meg ilyesmik. Úgyis mondhatnám, hogy csak a szokásos. :D


Rosszabb verziót is hallottam... de ha igaz, és van valóságalapja, azt mondom, hogy roppant szellemtelen és felháborító dolog, és a gyerekek szabadságának teljes semmibevétele... abban van igazság, hogy a kötelezők a legismertebek, de: nagyon- nagyon sok gyerek nem szereti ahhoz az adott regényt, hogy ilyen arányok jöjjenek ki.


Na igen: "vagy ezt ikszeled be kölköm, vagy megbuksz" (nem számít, hogy addig mondjuk színötös volt a gyerek). :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263950 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Gondolom Namarie arra gondol, hogy egyes könyvek mellett pl. iskolák kampányoltak, itt-ott be is segítettek a szavazásban meg ilyesmik. Úgyis mondhatnám, hogy csak a szokásos. :D


Rosszabb verziót is hallottam... de ha igaz, és van valóságalapja, azt mondom, hogy roppant szellemtelen és felháborító dolog, és a gyerekek szabadságának teljes semmibevétele... abban van igazság, hogy a kötelezők a legismertebek, de: nagyon- nagyon sok gyerek nem szereti ahhoz az adott regényt, hogy ilyen arányok jöjjenek ki.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263947 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miket produkál az élet...:
www.geographic.hu/index.php?act= ... =2&id=5063
:?

[size=9:2wpiyrs4](Elnézést a nem témába vágó hszért. :oops: )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263944 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom ki mennyit olvas, de a nagy közönség biztosan csak az ilyen"sablonkönyveket" ismeri, amiket kötelező volt elolvasni. Olyanra pedig senki nem szavaz, amit nem olvasott. Egyébként szerintem nyilván van egy helyezési lista, hiszen nem szavaztak az összes könyvre ugyanannyian, de ezt nem teszik közzé hogy ne beflyásolják majd a fő szavazást. A 12-ből választják ki a Nagy könyvet, de úgy hogy mindegyik azonos esélyekkel tiszta lappal indul. 8O

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263943 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Persze, vagy aki csak a suliban olvas könyveket, mitn az említett Egri csillagok, ami nekem spec tetszett, de azért nem egy GYU, szal azok biztosan azt a könyvet jelőlik, hiszen csak azokat ismerik. Ezért egyértelmű, hogy ezeknek a könyveknek nagyobb az esélyük. De ez csak egy fáradt agy szüeménye.. :roll:

Meg az Egri csillagokat jobban is ismerhetik, történelem, illetve irodalom órákról. :) Igaz, a film megnövelte a népszerűségét, de nem mindenkinél. Bár, ha nekem adtak volna szavazólapot, és megmondják, hogy erre meg erre a regényre szavazzak, nem érdekel, akkoris a GyU-ra szavaztam volna. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263923 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze, vagy aki csak a suliban olvas könyveket, mitn az említett Egri csillagok, ami nekem spec tetszett, de azért nem egy GYU, szal azok biztosan azt a könyvet jelőlik, hiszen csak azokat ismerik. Ezért egyértelmű, hogy ezeknek a könyveknek nagyobb az esélyük. De ez csak egy fáradt agy szüeménye.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263918 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Talin elmondom. De tényleg... :P vagy priviben.

Vicc nélkül: tényleg olyan infó, hogyha ezt itt valaki meglátja, simán megvádolhat minket rágalmazással, de legalábbis rosszhiszeműséggel. 8De lehet, hogy csak én reagálom túl.. :roll: )


Az szinte "köztudott", hogy állítólag az iskolákban százával osztották szét a kisdiákok között a szavazólapokat a tanárnénik/bácsik, és megmondták a gyerekekne, hogy "erre, meg erre szavazzatok kölkeim". Legalább is én ilyeneket hallottam, konkrét intézmény(eke)t nem említettek. Mondjuk ezt a fajta "kampányolást" erősen elképzelhetőnek tartom. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263917 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolom Namarie arra gondol, hogy egyes könyvek mellett pl. iskolák kampányoltak, itt-ott be is segítettek a szavazásban meg ilyesmik. Úgyis mondhatnám, hogy csak a szokásos. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263912 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Talin elmondom. De tényleg... :P vagy priviben.

Vicc nélkül: tényleg olyan infó, hogyha ezt itt valaki meglátja, simán megvádolhat minket rágalmazással, de legalábbis rosszhiszeműséggel. 8De lehet, hogy csak én reagálom túl.. :roll: )

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263910 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta:

Phaedra/Namarie írta:

Ben Kenobi írta:

PiciRigó írta: Szerintem csak csináltak egy listát, amin rajta vannak a könyvek, de csak úgy, hogy helyezés nélkül. Mondjuk ABC- sorrendben vagy ilyesmi.. :)

Ez nem abcben volt, az holtbiztos. :) Az a neten is fent van, és nem uaz.


lehet a könyvtár kutyult.. amúgy ha elmondanám, mit hallottam, hogyan és miért lett első az Egri csillagok és bizonyos könyvek miért kerültek be közbotrány lenne


Akkor mondd el! :twisted:

Mondd! :) )
Az elképzelhető, hogy kavart valamit a könyvtár, csak azt nem tudom, minek... :? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263909 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Ben Kenobi írta:

PiciRigó írta: Szerintem csak csináltak egy listát, amin rajta vannak a könyvek, de csak úgy, hogy helyezés nélkül. Mondjuk ABC- sorrendben vagy ilyesmi.. :)

Ez nem abcben volt, az holtbiztos. :) Az a neten is fent van, és nem uaz.


lehet a könyvtár kutyult.. amúgy ha elmondanám, mit hallottam, hogyan és miért lett első az Egri csillagok és bizonyos könyvek miért kerültek be közbotrány lenne


Akkor mondd el! :twisted:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263906 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

PiciRigó írta: Szerintem csak csináltak egy listát, amin rajta vannak a könyvek, de csak úgy, hogy helyezés nélkül. Mondjuk ABC- sorrendben vagy ilyesmi.. :)

Ez nem abcben volt, az holtbiztos. :) Az a neten is fent van, és nem uaz.


lehet a könyvtár kutyult.. amúgy ha elmondanám, mit hallottam, hogyan és miért lett első az Egri csillagok és bizonyos könyvek miért kerültek be közbotrány lenne

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263904 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Szerintem csak csináltak egy listát, amin rajta vannak a könyvek, de csak úgy, hogy helyezés nélkül. Mondjuk ABC- sorrendben vagy ilyesmi.. :)

Ez nem abcben volt, az holtbiztos. :) Az a neten is fent van, és nem uaz.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263901 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem csak csináltak egy listát, amin rajta vannak a könyvek, de csak úgy, hogy helyezés nélkül. Mondjuk ABC- sorrendben vagy ilyesmi.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263892 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

Ben Kenobi írta:
Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.


de még niiincs meg a helyezési lista!! lehetetlen szvsz:) majd a kisfilmek "harca" után lesz helyezés, nem? én legalábbis így tudom..

Hát, nem tudom... Szvsz fura lenne, ha csak úgy hasraütésszerűen csináltak volna egy listát. :P De nem vitatom, lehet, hogy igazatok van, ehhez én vajmi keveset értek. :oops: :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263846 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

Ben Kenobi írta:
Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.


de még niiincs meg a helyezési lista!! lehetetlen szvsz:) majd a kisfilmek "harca" után lesz helyezés, nem? én legalábbis így tudom..

Nagyon kíváncsi vagyok a kisfilmekre.. Nem tudom milyenek lesznek. A filmet forgatják le vmi rövidített változatban vagy egy ajánlót csinálnak neki híres emberek megszólaltatásával.

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263842 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor ezennel közhírré tenném:

A 2004-es MTT tábor topicjai bezárásra kerültek, és át lettek helyezve az Archívumba. Ez határozott kérés volt az idei tábor szervezőitől.

A Fingolfin-csapatnak egyetlen topic maradt meg, hogy leszervezhessük a csapattalit. Nem diszkrimináció[size=9:2uo9gogw] (dehogynem :D )[/size], csak szükségszerűség.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263840 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Diszkrimináció... :P Ulmo addig nem zárja be, amíg meg nem egyeznek egy csapattali helyében éd időpontjában.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.472 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére