BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hónapja #263814 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Eltűntek a régi tábori csoportok topicjai :(
Kivéve a Fingolfint.
Azt miért nem?

Tippelj.... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263812 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eltűntek a régi tábori csoportok topicjai :(
Kivéve a Fingolfint.
Azt miért nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263802 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ismét:

Nos, KEDVES NÉPEK! Mivel már nagyon unom az itthon üldögélést, lesz egy Margitszigeti tali szerdán, azaz július 6-án 16:00-tól a Margit hídhoz közel eső buszmegállóban !!!
Ha valakinek van jobb ötlete a Margitszigetnél, az visítson egy privi keretében, és az is aki jönne, mert különben, ha megint 3-an bulizgatunk lefújom az egészet és szomorú leszek..

+ és aki jön hozzon fizbit, tollast, röplabdát stb., ha tud!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263797 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:
Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.


de még niiincs meg a helyezési lista!! lehetetlen szvsz:) majd a kisfilmek "harca" után lesz helyezés, nem? én legalábbis így tudom..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263782 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!
MTT "Nagy Nyári" Táborosok!

Aki még nem küldte el a diákigazolványának számát az mtttabor@tolkien.hu címre az mihamarabb tegye ezt meg!
Ennek hiányában ugyanis be kell fizetni az idegenforgalmi adót. Ami nem kevés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263767 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Sajnos én nem tudtam jelentkezni a táborba mert túl későn kezdtem foglalkozni vele... :evil: :cry: Pech, de tulajdonképpen miből áll ez a tábor, mármint milyenek a programok? kíváncsi lennék rá.. És milyen csapatok vannak? :)

A Tolkien.Hu főoldalán megtalálod a két tábor felhívását, ott mindent megtalálsz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263713 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos én nem tudtam jelentkezni a táborba mert túl későn kezdtem foglalkozni vele... :evil: :cry: Pech, de tulajdonképpen miből áll ez a tábor, mármint milyenek a programok? kíváncsi lennék rá.. És milyen csapatok vannak? :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263682 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A "NAGY NYÁRI" (KREATÍV KÖZÖSSÉGI) TÁBORRAL KAPCSOLATOS ÜZENET:

Aeglos írta: Kedves leendő táborlakók!

Remélem mindannyiotok megtalálta már a csapatát. Aki nem, az sürgősen szóljon. Nicknevet csak azután változtassatok (ha valaki ilyesmit tervezett), hogy megtaláltátok a topikot és írtatok bele. Hamarosan mindenki kap majd egy e-mailt, amiben értesítjük az eddigi befizetéseiről, a csapatáról, csapatvezetőkről, csapatszínekről, a keretjátékról részletesebben, valamint (és ez itt elég fontos!), hogy milyen történeteknek nézzen utána a tábor elejéig. :idea: :!: (Ha nem sikerül beszerezni az adott műveket, akkor a Magyar Tolkien Társaság könyvtárából is utána lehet nézni a dolgoknak, a táborban.)

A tábor ideje alatt a csapat lesz majd a "családotok". A csapatoddal fogsz a legtöbb időt együtt tölteni, együtt fogtok felkészülni a próbatátelekre, amelyek elé a kontinensen való élet állít. Ne veszítsd el a fejed a nehéz helyzetekben sem, teremts barátságokat, köts új ismeretségeket, hogy ne legyen gyarmatunk népe híján az összefogásnak a szorongattatások idején sem!

Azt, hogy melyik csapat tagja vagy, nem tudod megváltoztatni. Se most, se a tábor alatt. Biztos, hogy vagy az arculat, vagy a csapattársak szimpatikusak lesznek. :wink:

Mindenkinek nagyon jó készülődést kívánonk a táborra Nólindir nevében is!
Legyetek ügyesek, ötletesek, kreatívak, a csapatotoknak szüksége van rátok!!! Hajrá! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263680 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ilweran írta: Jut eszembe, nem lesz valami MTT-s rendezvény a nagyközönségnek a GYU 50. évfordulója alkalmából????? Úgy tudom, Angliában ünnepelnek, mi nem????? :hein:


Lehetséges... :sejtelmesmosoly: Nem mondhatok semmit. :összevarrtszáj:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263675 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó mindenki!
Ma végre sikeresen abszolváltam az utsó vizsgám, úgyhogy elkezdődhet a meg nem érdemelt pihenés..... :dance:
Mindenkinek nagyon jó pihenést, kellemes nyarat, nyaralást, táborozást, stb-t kívánok!!!!!!
Jut eszembe, nem lesz valami MTT-s rendezvény a nagyközönségnek a GYU 50. évfordulója alkalmából????? Úgy tudom, Angliában ünnepelnek, mi nem????? :hein:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263668 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: És mit mondtál? :D

Ha röviden össze akarom foglalni a lényegét: Hogy ez egy naaaaaaaaaaaaaaagyoooooooooooooooooooooooon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó társaság

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263666 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mit mondtál? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263664 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt most muszáj ide beírnom, annyira boldog vagyok :D

Most jöttem haza az OTP-ből, voltam befizetni a tábort... Egy kis várakozás meg kavarodás után, végre odakerültem az egyik pénztárhoz a csekkel. Váratlanul megkérdezi a pénztáros, hogy milyen társaság ez, és hogy van-e ennek valami köze a Gyűrűk Urához :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263660 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ERU is van :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
AZ továbbra SEM helyezési sorrend e tökmindegy. Ha lesz helyezési sorrend akkor az a hivatalos oldalon fog előszőr megjelenni....

A telepünkön van egy IRU meg egy ERY rendszámú autó is:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263646 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Tegnap láttam egy Renault márkájú kocsit, melynek JRT volt a rendszáma (csak még egy R betű hiányzott belőle... :wink: ). Ja, s ráadásul az is rá volt írva a kocsira hogy elf. 8)


Én egy ERY rendszámút láttam csak :D

A Kis Herceget általános suliban tanítják? Én nem találkoztam vele. :? Mikorkörül van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #263618 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, KEDVES NÉPEK! Mivel már nagyon unom az itthon üldögélést, lesz egy Margitszigeti tali szerdán, azaz július 6-án 16:00-tól a Margit hídhoz közel eső buszmegállóban !!!
Ha valakinek van jobb ötlete a Margitszigetnél, az visítson egy privi keretében, és az is aki jönne, mert különben, ha megint 3-an bulizgatunk :lol: lefújom az egészet és szomorú leszek.. :cry: :wink:

+ és aki jön hozzon fizbit, tollast, röplabdát stb., ha tud!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263605 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan régen nem jártam itt, hogy el is felejtettem, hol tartottam a legutóbb, és éppen melyik fórumba vártam választ. Hát igen, a vizsgaidőszak hosszú volt... de vége van :)
Már majdnem felhőtlen lehetne örömöm, ha nem kellene dolgoznom ahelyett, hogy pihenhetnék kedvemre...
Nem baj, legalább nem unatkozom... :roll:

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263600 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap láttam egy Renault márkájú kocsit, melynek JRT volt a rendszáma (csak még egy R betű hiányzott belőle... :wink: ). Ja, s ráadásul az is rá volt írva a kocsira hogy elf. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263592 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Vagy nem :lol: :oops: Én például az összes kötelezőt utáltam, és sorba ki is hagytam őket :D


Vannak köztük jók, de pl. a Pál utcai fiúkat meg a Kis herceget nem általános iskolásoknak kéne tanítani... 8O
Na meg Jókai... :? Valahogy a Kőszívű ember fiai óta rá sem bírok nézni... 8O :oops:
Viszont Fekete Istvánt a kötelezők szerettették meg velem. :itscool: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263574 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer


Vagy nem :lol: :oops: Én például az összes kötelezőt utáltam, és sorba ki is hagytam őket :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263572 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer :)
De azért nem árt ha magyar könyv is van a listán


A Micimackó is rajta van, igaz? Azt nem tudom, hova sorolnám... :roll: :oops: Eredetiben meg sem közelíti Karinthy fordítását... :) 8) Jó, külföldi író, de akkor is... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263567 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

Menelcar írta: 2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert


Jó könyv, de sztem az Egri csillagok leginkább azért került be, mert kötelező, és sokan olvasták... relatíve. Mint a Pál utcai fiúk meg a Kincsereső kisködmön... (aki nem olvasott mást, az válogathat ezek közül... :roll: :? Elnézést, roszmájú vagyok :oops: )

hát igen az Egri csillagokat minden magyar ember elolvassa egyszer :)
De azért nem árt ha magyar könyv is van a listán

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263557 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: 2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert


Jó könyv, de sztem az Egri csillagok leginkább azért került be, mert kötelező, és sokan olvasták... relatíve. Mint a Pál utcai fiúk meg a Kincsereső kisködmön... (aki nem olvasott mást, az válogathat ezek közül... :roll: :? Elnézést, roszmájú vagyok :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263554 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.

2.!!?? Én azt hittem nem állítanak fel ilyen sorrendet csak benne van a 12-ben vmi vagy nincs benne.
Háát igen azért az Egri csill is jó könyv de a GyU-t nem előzi meg :wink:
Egyébként azt hallottam h Angliában és Németországban is Tolkien könyve nyert

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263539 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta:

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Egy ilyen van Szfváron is. Itt savanyú víznek nevezik, mert a vastól savanyú íze van. Ha sokat van a víz egy üvegben ilyen barna lesz tőle. 8O

Nálunk (Monoron) meg eleve a csapvíz sokszor barnás színű a rozsdától... Ha csak simán megengeded, nem is látni, csak ha pl. eldugaszolod a mosdót, és kicsit teleengeded vízzel. :? :roll:

Más: ma voltam könyvtárban, és láttam egy listát a Nagy Könyv top12-ről, helyezési sorrendben (sztem helyezési volt, neten én még mindig nem láttam :P ): szeretett könyvünk a második lett. :) Az Egri csillagok előzte meg.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263510 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Egy ilyen van Szfváron is. Itt savanyú víznek nevezik, mert a vastól savanyú íze van. Ha sokat van a víz egy üvegben ilyen barna lesz tőle. 8O

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)


Nem a vasoxid válik ki a fény/szellőzés hatására?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263430 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)


Van egy ilyen vasas forrás vagy mi Parádon is. Húsvétkor voltunk ott és hoztunk onnan vizet. 1 Nap után a víz alján sárga akrámi válik ki és az üveg, amiben volt is tiszta sárgásbarnává válik. csúcs.. Meg a szaga is teljesen más, mint az ásványvizeknek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263375 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: télleg használ a szöges alma. A gyümölcsben levő mindenféle savak vagy mik kioldják a szögből a vasat. Nem csak fakíroknak ajánlott! :P Amellett nem is rossz ;) Kicsit olyan íze van, mint a jó régi vasas forrásoknak, vagy kutakak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.427 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére