BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #262502 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A tetanusz inyekció amugy nem fáj, legalábbis amikor én kaptam akkor nem fájt.

Azt pár óra múlva érzed, mikor nem tudsz rendesen leülni! :lol:
A könyökhöz csak annyit: szégyenszemre egy vagyok a kilencből, és télleg nem lehet megnyalni! :(

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262493 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És mennyinek sikerül? Mit mond a statisztika? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262489 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Nekem hosszú a nyelvem mégsem tudom megnyalni :wink: :?


10 ből 9 ember meg is próbálja... :biggrin2: :sungl:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262487 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem hosszú a nyelvem mégsem tudom megnyalni :wink: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262485 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil: De meeeg lehet nyalni csak nagyon hosszu nyelv kell hozzá:DDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262480 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az eszkimó asszonyok a fej kerületéből, különböző szorzószámok alapján meghatározzák/ták az ember méreteit, és tudnak/tak neki ruhát készíteni.
Az ember végsősoron arányos... "sok van mi csodálatos, de az embernél csodálatosabb nincs semmi"

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262478 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én talpam is ugyanakkora!! :lol: És azt tudtátok hogy nem tudjátok megnyalni a könyökötöket? :tongue: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262475 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Ez nagyon beteg:
www.beastblender.com/

:mrgreen: :D :D


úristen :D DDDD ez durva :mrgreen: igen érdekesen nézett ki, mikorra befejeztem :D

Rabyn: az enyém is :) illetve.. jéé nem :D ugyanakkora wow, ez meg hogy lehet? :D pedig kisebbnek nézett ki a talpam ^^"

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262474 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én talpam kisebb mint a könyöm és a csuklom közti távolság:D
(hála égnek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262467 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez nagyon beteg:
www.beastblender.com/

:mrgreen: :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262465 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Olorin papa.. :P Igenis aranyos kis tappancsaim vannak, kicsit farkastappancsok, de amúgy igenis hogy aranyosak :P Amúgy tudtátok, ha már talptéma, hogy a talpunk akkora, mint a könyökünk és a csuklónk közötti hosszúság? :D ..Befogtam..


Biztosan imádnám a talpaidat...
Te még könnyen kipiszkáltad belőle a szilánkot, de nekem már a cipőt befűzni is nehézkes :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262462 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A tetanusz inyekció amugy nem fáj, legalábbis amikor én kaptam akkor nem fájt.

Kérlek szépen, az attól függ. :D LEgalábbis nálam, és mint minden más injekció, nem csak tetanusz. A háziorvosom például rémesen adja be az injekciót, nem csak belédszúrja, még erőből nyomja is befelé. :P Lehet, hogy ez általános, nem értek hozzá, de más orvosok, ahogy én észrevettem, nem így csinálják, és az nem is fáj. Viszont amikor legutóbb tetanuszt kaptam a háziorvostól (macska összekaparta a hátam, mintha ostorral vertek volna végig kb. :P ) akkor utána bedagatd meg lázas is lettem. Más oltásoknál, vérvételnél, meg ilyeneknél nem fordult elő. Csak régen, kiskoromban, de hol van az már. :D

Alyr: Nagyon sok gratula, és további sok sikert, illetve UNGABUNGÁt a szóbelihez! ;) Menni fog! :) :D :bounce:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262460 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olorin papa.. :P Igenis aranyos kis tappancsaim vannak, kicsit farkastappancsok, de amúgy igenis hogy aranyosak :P Amúgy tudtátok, ha már talptéma, hogy a talpunk akkora, mint a könyökünk és a csuklónk közötti hosszúság? :D ..Befogtam..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262453 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Rabyn írta: Ethuil: miért szerinted még is mit csinálunk itt? Szerintem beszélgetünk most éppen a dokikról.


Ez igaz, csak nemtom, szal nehogy valakit feszélyezzen ez a téma.. :? :oops: Az kiabáljon, persze csak szolídan..


Az urológia kicsit nehezebb téma lett volna mint PiciRigó talpa... :roll: :D
De már jöhetne egy új... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262452 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ethuil: miért szerinted még is mit csinálunk itt? Szerintem beszélgetünk most éppen a dokikról.


Ez igaz, csak nemtom, szal nehogy valakit feszélyezzen ez a téma.. :? :oops: Az kiabáljon, persze csak szolídan..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262451 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil: miért szerinted még is mit csinálunk itt? Szerintem beszélgetünk most éppen a dokikról.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262446 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Mért van olyan érzésem, hogy nem kezeled kellő komolysággal a dolgot!? :roll: Persze, a te döntésed... ;) csak itt egynéhányan aggódunk :D


Köszi Nimjandíj, nemtommilyenrokon, jah, anyucim öcsikéje :) Ari, hogy így aggódtok, tényleg. ;) De nem hiszem hogy ilyen komoly lenne a dolog. :) Ha meg mégis, akkor mondhatjátok, hogy nektek volt igazatok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262433 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel nemnaon beszélgetnek a beszélgetős topicban, hozzunk fe egy témát, ööööö, pld azt hogy a magyar nyelv a legtökéletesebb nyelv? Mit szóltok hozzá? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262426 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Picirigó!
Feldobod, és többé nem látod. Mi az?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262423 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Picirigó: most megmeredtt bennem a vér, köszi :o h:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262418 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mért van olyan érzésem, hogy nem kezeled kellő komolysággal a dolgot!? :roll: Persze, a te döntésed... ;) csak itt egynéhányan aggódunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262414 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köcönöm szépen mindenki aggodalmát, de volt már ennél rosszabb betegségem is, amit lábon kihordtam doki nélkül. Ez már semmi. :P Már egyáltalán nem fáj és mikor szombaton (akkor kezdődött a cucc) elmentem a gyógyszerés adott egy T betűs fertőtlenítő izét, amivel naponta többször is lekentem. //Csak anyuék szóltak, nehogy túladagoljam :D // Valami zöld izé, borzalmasan néz ki, de fertőtlenítős cucc. Ma már teljes a javulás, sőt, mar tegnap este is miután kiszedtem simán rá tudtam állni, egyáltalán nem fáj.

Sirgon: nem kezdett kilökődni, hanem unatkoztam. És volt a közelben egy zsákvarró tű meg olló meg ilyesmi és untam azt is hogy nem tudok lábraállni, ezért csináltam egy nagyobb sebet a régi körül, meg szal felbontottam az egészet és így megtaláltam az üveget. Ami mellesleg átlátszó volt, ezért nem vettem észre elsőnek meg másodiknak. A hülyegyerek mikor unatkozik mikre nem képes :P Jah és az orvos tényleg nem varázsló, de olvasni csak tud? :evil: Meg szal nem szeretem ha magamon kívül más játszik ilyen módon magammal, inkább magamat szúrom mintsem más szúrjon.. brr.. még belegondolni is rossz.. :?

Nimjandíj: Ez abszolút oxigénes hely, akkora seb. :P

Ethuil: pedig a sebektől, vértől nem kell félni. Nekem szinte mindennap véreznek az ujjaim, vagy volt olyan is hogy krumplipucolásnál mind a 10-et elvágtam, de nem különösebben hatnak meg ezek a dolgok, csak azt nem bírom ha más szúrkál, vagdos.. :?

Rabyn: vérvétel nagyon nem rúlz.. Anyuék is mindig piszkálnak, hogy megcsapoltat egyik szomszédunkkal (kinnt dolgozik a kórházban azon a részlegen), megejtik a dolgot itthon, miközben alszom. :P Most ahogy így belegondolok teljes mértékig körül vagyunk véve dokikkal: aki fölöttünk lakott nővér volt, van 2 mentős, 1 röntgenes, 1 vérvételi cuccos :D Anyu meg dokinak készült :P Csak nagyon pályát tévesztett..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262413 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tetanusz inyekció amugy nem fáj, legalábbis amikor én kaptam akkor nem fájt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262411 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Narmo: Egyes baktérium törzsek kifejezetten szeretik a nem túl nagy, ám egy átlagos felületi vágásnál mélyebb, anaerob (oxigénmentes) helyeket, ahol aztán osztódásnak indulnak. Ilyen pl. a tetanus-t (merevgörcs) okozó spórás baci. A tünetek (a seb feszülése, kezdeti izomrángások, nyaki fájdalom, nehezebb nyelés, szájár, komoly izmgörcsök eleinte a vázizmokon, majd átterjed a légzőizmokra, melyek görcse fulladáshoz vezethet, később a legkissebb fény és hang ill. mechanikai ingerek hatására olyan erős izomgörcsök léphetnek fel, melyek következménye izomszakadás és csonttörés lehet) csak 3-21 nap múltán jelentkeznek. A már kialakult betegség halálozási aránya magas (30-50%), ezért nagyon fontos a megelőzés...) Ezzel nem akarlak (és senki mást sem) elrettenteni, de nem túloztam a tünetek leírásánál.

Inkább látogasd meg azt a dokit potyára és mondja azt, hogy nincs semmi probléma, minthogy valami komolyabb szövődmény alakuljon ki.

Más: végeztem!!!!! meg van az élettan vizsgám is (4-es)! végre nekem is nyár van!! :bounce: :D

Akinek még hátra van 1-2 vizsgája, azoknak sok erőt, és kitartást kívánok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262403 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az orvos nem varázsló, nem isten. Egyszerüen csak százszor többet tud nálad a bajokról, és eszközei is vannak. Szóval picirigó elkezdett kilökődni, látszott a vége, de hat nap után. Biztos hogy az egész kijött? Nem gennyedt el? Nem fogsz tetanuszt kapni? Minden lehetséges dolgot észrevettél, mindenre gondoltál, amit egy orvos észrevehet és gondolhat? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262388 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, GRATULA!!!!!!! És nagy-nagy drukk szerdára, biztos menni fog!!!!
Picirigó, azért ha hat napig a lábadban volt egy szilánk, nem ártana megmutatni dokinak... inkább tetanusz mint láblevágás!
Nekem hétfőn elkezdett fájni a hátam de úgy hogy bőgtem, nem tudtam se ülni se állni, se normálisan feküdni, így még soha nem szenvedtem... De mivel kedden szigorlat, tegnap meg vizsga volt, nem mentem orvoshoz, inkább szenvedtem és begyógyszerezve tanultam.....(mondjuk ehhez képest a két hármas egész jó).
Ma elmentem dokihoz,aki közölte hogy becsípődött egy ideg a gerinc mellett, jött gyógytornász néni, kicsavarta a hátamat úgy hogy majd összepisiltem magam, kaptam egy szurit és azóta minden OK. Mintha nem is lett volna....
Szóval ha hétfőn elmegyek, nem kellett volna ennyit szenvednem, simán megoldották....
Hülye voltam. :roll:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262387 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyanmár a dokibácsitól nem kell félni: )
Én se szeretek egyébként orvoshoz járni, de ha választanom kell inkább megelőzőm a bajt minthogy kórházba menjek mert az orvosi rendelőnél csak azt utálom jobban.
Mellesleg ha valamivel sírba lehet kergetni az a vérvétel és egyéb Tűvel kapcsolatos dolgok...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262384 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én speciel rettenetesen félek a sebegtől, vértől...ha ijet látok, összeomlik a vérnyomásom, de komolyan... :? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262383 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Gandalf írta: PiciRigó: El ne fertőződjön, mert akkor csúnya lec! Csak vigyázz magadra!


Jelentem: Perme naggyon happy!!!!!!!!!!!!!!! Egy félcenti széles üvegszilánk volt a tappancsomban. :? De már csak volt!! Kiszedtem és sikerült és nem fáj és.. most meg lyukas a lábam :P Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí... más 6 napja nem tudtam ráállni és baromira szenvedtem és most megcsillant a vége :P /me nagyonnagyon happy.. !!!!!!!!!!!! 8) No tetenusz, no orvosok ;) Anyu szerint mehetek műtősnek :D Ki lecc a következő?


Drakula! De azért vigyi, és nem ártana, ha doki is láttná... :?
Én már láttam embert, akinek leesett a lába, utánna meg az álla is... :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #262368 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm azoknak akik bátorítottak, hogy ezt tették, mert

ÁTMENTEM!!!!


Mindazonáltal csatát nyertem, de a háború még nem dőlt el.
Szerdán szóbeli...
Úgyhogy mostantól ha napi (összesen) fél óránál többet láttok a neten, legyetek szívesek lerugdosni tanulni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.522 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére