BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #261885 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HÁRMAST KAPTAM EGY MEGAGÁZ, ULTRASZÍVATÓS, NEHÉZ, ÉRTHETETLEN ÉS UNALMAS SZIGORLATON!!!!!!!!
:dance: :hello: :pimp:
(A magyar politikai gondolkodás története....... *émelygősemotikon*)
Szerintem a föld is beleremegett akkora kő gurult le a szívemről! Három éve szenvedek ezzel a tárggyal, és végre megvan! IGEN!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261850 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru: akkor mikorra élesítsük az Ungákat és a Bungákat? :wink: Jövhét megfelel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261848 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...


nu, akkor most előre is kapsz:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261837 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...

:( Fel a fejjel, legközelebb gondolunk Rád! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261827 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

+Earendil+ írta:

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted. :o
Nagyszerű sportember :itscool:


Az igaz, de szvsz kicsit túlsztárolták, és mindent bevetettek, hogy a ferrarit és csumit hozzák ki győztesnek /lásd A1ring/ és még egy csomó hely...
Az ékállú már visszavonulhatna...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261825 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Schumacher minden idők legjobb pilótája!!Nem tom miért nem szereted. :o
Nagyszerű sportember :itscool:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261820 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_newra írta: Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek :?:


Hát... legfeljebb, hogy Indianapolisban a nézők visszakövetelték a pénzüket, és visszafizették, aztán az Indianapolisi pálya vezetői beperelik a FIA-t, azok pedig a csapatokat. De ez nagyon csavart. :roll:

Vagy egyszerűen a FIA rendezkedik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261819 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, megvan a gyászhír: Bekaptam életem első uv-ját, karó lett a reneszánsz szóbelim!...mondjuk nem csodálkozom, két napom volt rá összvissz......

De nem akarom, hogy most még egy héttel elhúzodjon a vizsgaidőszak, meg még egy hetet gürizni!!!! :( :( :( :( :bawling: :bawling: :bawling: :rmad2: :down: :closed:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....hát igen, nem kértem ungabungát, itt a hiba....
tanultam belőle...

Pá, csüssz, aurevoir,...stb...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261818 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a Forma-1et még anyám is végignézhette volna szívbaj nélkül. Pedig ő aztán tényleg utálja... :D
Amúgy meg nagyon meglepődtem. Tavaly szinte az összes futamot megnéztem, de idén sajnos nem nagyon volt rá időm, így alig 2 és fél (ja a mostanival együtt 3 és fél! :P ) futamot láttam. Azt hiszem ez nem kerül be a kedvenc versenyeim közé.
Mondjuk ezt is tök véletlen láttam és nem is az elejétől. Leülök a tv elé, mert elfáradtam nagyon, bekapcsolom és mit látok? Azt hittem vmi tömegbaleset volt a rajtnál vagy valami ilyesmi.
Kiváncsi leszek mi lesz ennek a következménye vagy lesz-e egyáltalán? Szerintetek :?:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261805 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt árulja el nekem valaki, hogyha keményebbre fújt gumival biztonságos lett volna, akkor miért nem tették azt? Ja! - mert hogy akkor lassabbak lettek volna a kocsik? A Minardi érdekes módon be tudta fejezni a versenyt. Nincs igazam?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261798 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!


Ezt nem tudom elmondani. Szerintem egyébként kicsit olyan, mint a GYU. Vannak olyanok, akik megnéznek egy (néhány) futamot/elolvassák a könyvet, és az magával ragadja őket, van akire semmi hatással sincs. Én se tudom elmagyarázni, miért szeretem Tolkien prof. műveit és a F1-et, de ez tény: egy idő után "elvonási tüneteim" lesznek ha ezekből hiányom van. És ezek által találtam haverokra, barátokra. Remélem érthető voltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261793 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sztem a tegnapi futam jó bizonyítéka volt annak, hogy a főbizottságos muftik adddig-addig nyesegették a szabályokat, hogy keresztbetegyenek a Ferrarinak (megj., valahol igazuk volt) amíg szépen átestek a ló túlsó oldalára.
Én a versenyzők helyébne bojkottálnám a következő futamokat is, hátha akkor észhez térnek.


Viszont egyik induló versenyzőnek sem kellett törnie magát hogy pontszerző helyre jusson.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261790 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem vagyok Sumi párti, de szvsz nem kéne leírni! Most egy elég rossz idénye van ez tény, de azért azt se felejtsük el, hogy 7-es világbajnok. Nem védeni akarom, mert én se szeretem, de meg kell hagyni, hogy tehetséges pilóta, és aki leírja az szvsz rosszul teszi. Kitudja mit hoz a jövő? Mellesleg az, hogy ilyen gyatrán szerepel, az szvsz sokkal inkább a Ferrari hibája. Raikönnen sem azért bénázott az egész tavalyi idényben, mert rossz pilóta, hanem azért, mert a Merci nagyon elszúrt valamit... :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261789 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Moon írta: Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!


ÍÍÍÍÍÍÍÍEEEEEEÁÁÁMMMMM...
és így tovább :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261788 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megmondaná nekem vki, hogy mi a jó a Forma1-ben? :?:
De komolyan!

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261784 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elanor1 írta:

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!


Csummi már csak akkor tud nyerni, ha a mezőny java el sem indul... csak Ő a lejtőn...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261780 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem lehetne megválasztani a: Mindenbe belekotnyeleskedő, napi 2,00 hozzászólással Rendelkező Fiatal Fórumtagot? Van jelöltem: ÉN :lol: :lol: :lol: :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261772 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261750 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elanor1 egyetértek veled! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261736 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Schumi első (és remélem utolsó) győzelme ebben a szezonban!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261735 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán. 8) :D Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam. :roll: (kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi. :roll: :P )


Laci kommentárjáról ne beszéljünk (azért mégiscsak beszélek ;) )..."Szegény nézők, akik között vannak, akik talán évek óta gyűjtögetik a pénzüket csak hogy végre kijöhessenek..." fél óráig ilyesféléket karattyolt, sopánnkodott, hápogott, majd meguntam...KATT...ugye hogy jobb a csend?!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261733 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, majdnem hanyatt dobtam magam, mikor végignéztem, már lassan elkezdtem malmozni, hogy legalább valami icike izgalom bele vagy ilyesmi, de semmi.. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261730 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legalább nem kellett nagyon lökdösődniük, bőven volt helyük a pályán. 8) :D Nem néztem, csak egy részét, de a Palik beszélt össze-vissza ökörségeket, már untam. :roll: (kissé sipítozó hangon elkezdi: "Én autóversenybeteg vagyok, kérem szépen. Hol vannak az orvosok?" - vagy vmi ilyesmi. :roll: :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261729 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.


Ejnye, ez tényleg 'nagy verseny' volt. A rendezők már nem is tudták, melyik kamerát adják be, annyi történés volt... :S
A bedobálásért meg kár... lejáratták magukat...

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261723 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ffúúú hát igen :D az a nagy verseny... tövig rágtam a körmömet annyira izgalmas volt :P

a nézők meg dobálták be az üvegeket..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261716 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is végignéztem, mondhatom verseny volt a "javából"...és nem nevezném viccesnek, mert nem nevettem, de lehet, hogy a humorérzékemmel van gond ;) :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261715 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

elodyke írta: mer'? mitörtént???


20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:


6db vicces

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261714 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: mer'? mitörtént???


20 autóból 6 "versenyzett". Köszönöm, de én ebből nem kérek. :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261713 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagy volt???

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261709 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MEkkora volt ez a forma-1 :D DDDDDD. Végignéztem :) . Ezek az izgalmak. végre egy verseny :P PPPPPPP.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére