BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 4 hónapja #261455 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyissatok már egy külön topicot a nyuszikás vicceknek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261449 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Az állatok az erdőben elhatározzák, hogy viccmondó versenyt rendeznek. Megállapodnak, hogy akinek a viccén akár csak egyvalaki nem nevet, azt megeszik.
A nyuszika elmondja a viccét. Mindenki nevet, csak a medve nem. Nincs mit tenni, meg kell enni a nyuszikát. Ezután a róka mondja el a viccét. Senki nem nevet rajta, csak a medve.
- Te marha, min röhögsz? - kérdik a medvétől.
- Hát a nyuszika viccén.

szegény, szegény nyuszika :cry:


véletlen nem akkor röhög amikor épp megeszik a rókát?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261441 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az állatok az erdőben elhatározzák, hogy viccmondó versenyt rendeznek. Megállapodnak, hogy akinek a viccén akár csak egyvalaki nem nevet, azt megeszik.
A nyuszika elmondja a viccét. Mindenki nevet, csak a medve nem. Nincs mit tenni, meg kell enni a nyuszikát. Ezután a róka mondja el a viccét. Senki nem nevet rajta, csak a medve.
- Te marha, min röhögsz? - kérdik a medvétől.
- Hát a nyuszika viccén.

szegény, szegény nyuszika :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261434 Írta: Enock
Enock válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Eléggé ismeretlen vagyok errefelé (nemrég regisztráltam, s csak most bátorkodom megtenni első bejegyzésemet :) ), de remélem jó társaságba keveredem. :) (Már ha befogadtok....)

A nyuszikás viccek jók! :D (bár az utolsó kicsit durva)

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261426 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elektromos csellentyűcske, meg DVD játékos... :roll: :mrgreen:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261403 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Hogy jó kedvetek legyen:
Nyuszika megy a kocsijával az országúton és észrevesz zöld valamiket, amint stoppolnak.
- Szia! Mi vagyunk a kicsi zöld szemetek, elviszel?
- Persze! - válaszol nyuszika, és felveszi őket.
Megy tovább, és meglát valami piros dolgokat.
- Szia, mi a kicsi piros szemetek vagyunk, elviszel?
Nyuszika felveszi őket, de alig, hogy elindulnak, észrevesz valami kéket integetni. Mikor odaér, megáll és leszólítja őket:
- Sziasztok, kicsi kék szemetek!
- Na jó, akkor forgalmi engedélyt, jogosítványt...

Ezt meg azért hogy tudjátok, nem vagyok telejsen normális:
A nyuszika megy a sivatagban, és már majdnem éhenhal, mikor szomjanhal.

Ezt még muszáj:
Megy a nyuszika az erdőben. Talál egy méter előnyt. Hazaviszi. Másnap újra megy, s ezúttal öt méter előnyt talál. Harmadnap ismét az erdőben, most tizenöt méter előnyt talál. Vinné haza, de akárhogy forgatja, az ajtón nem fér be. Egyszer csak megszólal:
- Úgy látszik, behozhatatlan előnyt szereztem.
Vérfakasztó 8O 8O

[size=9:2pn5kehh]*összevonva by Ulmo*[/size]

Nyuszikás viccek?
OK:
A medve megy haza, mikor meglátja egy bokor tövében a nyuszikát, akinek nincs meg a két hátsó lába és egy ceruza áll ki a szeméből.
- Hát veled mi történt nyuszika? - kérdi a medve.
- Fogadtam a rókával a két lábamban, hogy nem meri ezt a ceruzát belenyomni a szemembe. :twisted:

Ez különben OFF? Ha az akkor bocsánat. :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261383 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph/Elentári írta: Nos hát elérkeztem 500-adik hozzászolásomhoz!!! Yippiiiiiii :bounce: :hello: :bounce:


Gratula! És csak így tovább! :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261329 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy jó kedvetek legyen:
Nyuszika megy a kocsijával az országúton és észrevesz zöld valamiket, amint stoppolnak.
- Szia! Mi vagyunk a kicsi zöld szemetek, elviszel?
- Persze! - válaszol nyuszika, és felveszi őket.
Megy tovább, és meglát valami piros dolgokat.
- Szia, mi a kicsi piros szemetek vagyunk, elviszel?
Nyuszika felveszi őket, de alig, hogy elindulnak, észrevesz valami kéket integetni. Mikor odaér, megáll és leszólítja őket:
- Sziasztok, kicsi kék szemetek!
- Na jó, akkor forgalmi engedélyt, jogosítványt...

Ezt meg azért hogy tudjátok, nem vagyok telejsen normális:
A nyuszika megy a sivatagban, és már majdnem éhenhal, mikor szomjanhal.

Ezt még muszáj:
Megy a nyuszika az erdőben. Talál egy méter előnyt. Hazaviszi. Másnap újra megy, s ezúttal öt méter előnyt talál. Harmadnap ismét az erdőben, most tizenöt méter előnyt talál. Vinné haza, de akárhogy forgatja, az ajtón nem fér be. Egyszer csak megszólal:
- Úgy látszik, behozhatatlan előnyt szereztem.
Vérfakasztó 8O 8O

[size=9:5im2xfsr]*összevonva by Ulmo*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261325 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos hát elérkeztem 500-adik hozzászolásomhoz!!! Yippiiiiiii :bounce: :hello: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261324 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

@Papsajt írta: Micsoda szép, napsütéses időnk van, nem gondoljátok? Az a sok ronda felhő végre békén hagy minket! Gyertek, ünnepeljetek velem! Noba! Szolgáldd ki a vendégeket!


Na persze itt jó idő, otthon rossz idő.......Hogy is van ez!!!!!!???????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261321 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Használati utasítás import elektromos kirakójátékhoz

Használati utmutat:
Játék neve: elektromos csellentyűcske.
Biztos nágy az öröm! Hogy a gyermek eztet a játék neki, ünneplő alkalma kezébe venni, által kissé tanulás célzatából kaptál.
Tehátakerlő sok!
1./ A doboz tetővel bír. Ez leszedés után szabad benyujtás a kéznek, négyszögalak elektrom csellentyűcske.
2./ Alapos és kézbentartva alányulva óvatos dobos fenekéről első játék bekezdését.
3./ Fugyulim! Felszólít!
A játék elektromos felnőtt nélkül teljesen uldaba!
4./ Minezután meg lehet kezdeni a játsztást a játéknak vele.
5./ Fogjátok a drót alfalát a kéz magsujja közzé és jobb kezetek föl-le mozgat, majd onnét villany bekapcsol, hirtelen smiroli erősen, különben nem jön a villany se át, se hosszu, se tyű!
6./ Egyfejű magánjáték ha vagytok egyed és nincs játszó önmagatokból is összerakni és az nyer aki előbb. mindenfejű vételembernek üzen kedves játszás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261310 Írta: @Papsajt
@Papsajt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Micsoda szép, napsütéses időnk van, nem gondoljátok? Az a sok ronda felhő végre békén hagy minket! Gyertek, ünnepeljetek velem! Noba! Szolgáldd ki a vendégeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261269 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, az urbanlegendsesek reagáltak :) :

http://urbanlegends.freeblog.hu#633560

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261256 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom kinek van mostanában ellenállhatalanul Cucuje hiánya , de mostmár befejezhetné ugyanis unom hogy folyton esik......!!!!!!!!!! :evil: :P :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261249 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sithsense.com/flash.htm
Csellindzs him... :roll: :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261227 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta:

Lora írta: rendszámokhoz annyit, hogy én sok ERY-set szoktam látni 8)

[size=9:79ghfopq]a HIM-eseket meg gyűjtöm ^^" :oops: [/size]



Karcagon is van egy ERY :)


én is szoktam látni hazafelé egyet :)
meg GYU-t is.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261224 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szisztok!

Egy nagyon nagy kéréssel fordulnék Hozzátok. Zsadányi Gergő (győri), eltűnt, 10én látták utoljára. Úgy tudom, nem járt tolkien.hu-ra, de gondolom megértitek, hogyha minden lehetséges helyen megpróbálom/juk hirdetni, hátha, mégis... csak egy apró remény.
Kicsit bővebben

Előre is köszönöm, s szerintem mondhatom azt, hogy köszönjük a segítséget.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261213 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Relatíve... :D 1:365-nél azért vannak sokkal kevésbé esélyes dolgok is... ;)

:itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261212 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...A tudósok kiszámolták, hogy ennek az esélye egy az egymillióhoz. De egyes varázslók úgy élik, hogy az egy-az-egymillióhoz esélyek tízből nyolcszor bejönnek...

(Körülbelüli idézet T. Pratchett: Mort)

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261208 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Relatíve... :D 1:365-nél azért vannak sokkal kevésbé esélyes dolgok is... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261206 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Erről azonban egyikőtök sem tehet... :D

Az igaz. De annak igen kicsi volt a esélye hogy egy napon születek vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261204 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erről azonban egyikőtök sem tehet... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261194 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg egy napon születtem Sean Bean-nel. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261192 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ehhez mit szóltok: az unokatesóm kocsijának a rendszáma így kezdődik: GYU-???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261190 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta: rendszámokhoz annyit, hogy én sok ERY-set szoktam látni 8)

[size=9:393l083x]a HIM-eseket meg gyűjtöm ^^" :oops: [/size]



Karcagon is van egy ERY :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261187 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
rendszámokhoz annyit, hogy én sok ERY-set szoktam látni 8)

[size=9:1smdrzda]a HIM-eseket meg gyűjtöm ^^" :oops: [/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261173 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kinek kell egy Moziünnep Kuponfüzet?
Le van pecsételve, meg minden, csak nem fogok ráérni moziba menni.

tele van kuponnal.

No?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261161 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bemegy a nyuszika a patikába: - Van banán?
- Nyuszika, nálunk nincs banán.
Megy másnap a nyuszika a patikába : - Van banán?
- Nyuszika, nincs banán!
A patikusnak elege lesz és kiírja egy papírra : NINCS BANÁN, majd kiteszi az ajtóba.
Harmadnap jön a nyuszika és beront a patikába: VOLT BANÁN???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261158 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor is az első rész a legjobb...
Már majdnem meghalt Boromir...de el kell kezdenem tanulni....Csak nemtom, mér vártam, hogy Darth Vader közölje Frodóval, hogy az ő fia 8) :D

Csüsszike

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261141 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:2ukp0jvz]rétegpoén ON:
a HEP-es rendszám jobb... ;)
rétegpoén OFF[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.777 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére