BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #260823 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jaja vágom én a Fzssy re szavaztam

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260822 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: én beg dem is szavazdab.


Megvagy fázva?:)
A hugom szerintem tuti, hogy a HPket írta volna, nekik nem is tudom, hogy kellett-e szavazni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260820 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk itt az egyik suliban szerencsétlen általános iskolás másodikosoknak mondták, hogy szavazzanak... Valószínű, hogy az Anna Kareninát jelölik be :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260816 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk is körbe járt a levlap... a fél osztály kötelezőkre szavazott a másik fele meg semmire

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260815 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én beg dem is szavazdab.

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260813 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Arra is gondoljatok, hogy ide a 12 legolvasotabb könyv került be. A leginkább híresek. És azért a Hp-t csöppet többen olvasták mint pl.: a Bűn és Bűnhődést. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg sok gyerek szavazott.


Ha nem is többen, de az utóbbi időben többen.

A sok gyreek szavazottról: Sokaknak a magyartanára adta fel a szavazatát levlapon és emiatt nem arra szavaztak amire szerettek volna. (Az én hugom pl ezért nem szavazott a GyUra)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arra is gondoljatok, hogy ide a 12 legolvasotabb könyv került be. A leginkább híresek. És azért a Hp-t csöppet többen olvasták mint pl.: a Bűn és Bűnhődést. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg sok gyerek szavazott.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260811 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csupán arra akartam célozni a klasszikusos mondattal, hogy a Bűn és bűnhődést kevesebben olvassák, mert:
- Nehezebb olvasni, így egy nyaralásra pl nem viszi magával az ember
- Ajánlott/kötelező olvasmány és ez sokat levon a népszerűségéből
- Gondolkodni kell rajta (ez megterhelő manapság :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260809 Írta: Cinderella
Cinderella válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szvsz azért egy Harry Potter sehol nincs pl. egy Bűn és bűnhődéshez vagy egy Nyomorultakhoz képest. Tudom, hogy itt nem irodalmi értékekre meg stb-re megy, de még történetben is vannak jobbak mint a HP. :wink:
Na mindegy, végülis a kedvencet keresik nem a jót... :?
A jó meg relatív... 8O


Véleményem szerint teljesen fölösleges a HP-t a pl. Bűn és bűnhődéshez hasonlítani... teljesen más műfajt képviselnek ugyebár, meg értékeket.

De én azért a HP védelmére kelnék, mert egy remek alkotómunka eredménye, szövevényes, fordulatos és izgalmas. Az irodalmi rangja könnyen meglehet, nem olyan magas, mint az általad említett műveké.
Dehát ez inkább szórakoztató könyv,mint értékeket képviselő...

És Tolkien zsenialitása közelébe sem ért Rowling :D

Elen síla lúmenn' omentielvo.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260808 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
<Alyr> 2nem elég, ha az ókori forum definícióját mondom?
<Alyr> 2mert egyébként bizonyos értelemben abból származik
<Alyr> 2a forum a városok vásártere a régi római városokban
<Alyr> 2ahol a közösségi élet folyt
<Alyr> 2és mindenki beleszólhatott
<Alyr> 2és az internetes fórum ennek áttétele virtuális térbe
<Alyr> 2ahol egymástól messze lévő emberek, nem feltétlernül egyidőben jelenléve
<Alyr> 2eszmecserét folytathatnak meg mindent amit hv mondott


*Alyr nevében, mert ő nem tudja kimásolni chatről*

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260806 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg!
Ez így nem igaz, hanem decemberben egy szavazó műsorban fog eldőlni, ki lessz a győztes!

Már a legjobb tucatba kerülés is nagyszerű eredmény, és ott sem volt az utolsó... :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260804 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Egy iilyen reklámozófilm a könyvnek. mind a 12nek lesz ilyen filmje.
Amúgy a felolvasott 12 mondatból csak azokat nem tudtam amiket nem olvatam..

Ja, és majd párosával mutatják be ezeket októbertől, és minden adásban a kettő közül az egyiket... hogy is mondjam, kiszavazzák! Már látom előre, hogy összerakják a GYU-t meg a HP-t. :cry:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260802 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a fórum egy olyan létesítmény melyben a fórum látogatói -közismert nevükön a fórumozók- eszmét cserélnek, beszélgetnek, áramoltatják az információt, vitatkoznak, őrzik a Tudást, vagy hülyéskednek

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260798 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki legyen olyan rendes és mondjon nekem egy szép, hivatalosnak hangzó definíciót arra h mi is egy fórum!
Köszi! :nagyonszépennéz:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260793 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy iilyen reklámozófilm a könyvnek. mind a 12nek lesz ilyen filmje.
Amúgy a felolvasott 12 mondatból csak azokat nem tudtam amiket nem olvatam..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260788 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: A műsorban nem közöltek sorrendet, de még a honlapon sincs sorrend, nehogy befolyásolják a jónépet. Jómagam egy havi tagdij összegével járultam hozzá a győzelemhez.


lefizetted a közjegyz&#337;t?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260784 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Válasz egy korábban felvetett kérdésre: Ha minden jól megy, akkor lesz közünk a filmhez.


:oops: Elárulnátok nekem tudatlannak, hogy milyen filmről van szó? (Sajnos nem tudtam nézni szombaton :cry: )

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260772 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Művészeti pályázat

Meghosszabbított jelentkezési határidő

" ...Ám Sauronnak nem volt halandó teste, s bár elveszítette azt az alakját, amelyben oly sok gonoszat cselekedett, s többé soha nem tudott emberi szemnek tetsző alakot ölteni, szelleme felemelkedett a mélyből, s mint a tengerre boruló árnyék és fekete felhő, visszatért Középföldére, Mordorba, mert az volt az otthona. Ott ismét elfoglalta Barad-dur erős várát, s ott lakozott sötéten és csöndben, amíg új alakot nem készített magának, a láthatóvá vált gonoszság és gyűlölet képét, és Sauron, az iszonyatos tekintetét kevesen tudták elviselni... "
/J.R.R.Tolkien: Szilmarilok/

Szauron testét numenori elpusztulása és Barad-durba való visszavonulása óta valós mivoltában nem láthatta senki, vagy csak kevesen, így láthatatlan volt Középfölde lakói számára, s mivel Tolkien sem részletezte hogyan is nézett ki, így az olvasók és rajongók képzeletét azóta is foglalkoztatja milyen alakot is ölthetett. Az MTT Kreatív Művészeti Csoportja pályázatot hirdet "Szauron árnyékban" címmel, melynek témája a Sötét Úr harmadkori testetöltésének ábrázolása. A versenyre rendhagyó módon egyetlen kategóriában bármilyen ipar,- és képzőművészeti alkotást vagy ezen kategóriákba hagyományosan be nem sorolható bármilyen anyagból készült síkbeli vagy térbeli formaalkotást várunk. A téma megközelítése éppúgy lehet humoros, mint ahogy komoly is.

Beérkezési határidő: 2005 augusztus 31

Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani. Egy személy maximum 3 alkotással pályázhat.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személyek! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.


A pályázat formátuma :
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás. A pályázó ( neve, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe ) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Értékelés:
A beérkezett pályaműveket a www.tolkien.hu forumozó közönsége szavazással fogja elbírálni. A legjobbakat díjban és oklevélben részesítjük.
A legnépszerűbb művekből az MTT Tolkien Klub helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás:
A díjátadás és a kiállítás helyszínéről és az időpontról a pályázókat időben értesítjük.

A nevezés módja :
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79.
Ne felejtsd megadni a nevedet, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260749 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éljen! Bejutott! Gratula Tolkiennek és az ő csodálatos regényének!!! :bounce: :hello:
Köszönet mindenkinek, aki szazazott.
Amúgy a felolvasás sorrendje biztos, hogy nem jelent helyezési sorrendet! Ezt szerintem nem fogják elárulni, különben már vége is lehetne a versenynek.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260745 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Beleg írta: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szvsz azért egy Harry Potter sehol nincs pl. egy Bűn és bűnhődéshez vagy egy Nyomorultakhoz képest. Tudom, hogy itt nem irodalmi értékekre meg stb-re megy, de még történetben is vannak jobbak mint a HP. :wink:
Na mindegy, végülis a kedvencet keresik nem a jót... :?
A jó meg relatív... 8O


Erre csak azt tudom válaszolni, hogy "a klasszikus az a könyv, amit mindenki dícsér, de senki nem olvas"

Tovább, hogy egy Bűn és bűnhődés meg egy Nyomorultak messze nem olyan könnyű olvasmány, mint egy HP.

Az első mondatra azért nem bólintanék rá! :)
A másodikkal egyet értek, de attól mert könnyebb még nem jobb, sőt! :roll:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260741 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szvsz azért egy Harry Potter sehol nincs pl. egy Bűn és bűnhődéshez vagy egy Nyomorultakhoz képest. Tudom, hogy itt nem irodalmi értékekre meg stb-re megy, de még történetben is vannak jobbak mint a HP. :wink:
Na mindegy, végülis a kedvencet keresik nem a jót... :?
A jó meg relatív... 8O


Erre csak azt tudom válaszolni, hogy "a klasszikus az a könyv, amit mindenki dícsér, de senki nem olvas"

Tovább, hogy egy Bűn és bűnhődés meg egy Nyomorultak messze nem olyan könnyű olvasmány, mint egy HP.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260739 Írta: Cinderella
Cinderella válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az első 12 sorrendjét még nem árulták el természetesen, csak 13-100ig lehet tudni a helyezéseket...
De a HP-könyvek közül miért a Bölcsek köve jutott a 12-be??? MIÉRT? :D

Elen síla lúmenn' omentielvo.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260738 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta:

cortez71 írta: Lehet, h én vok hülye, de sztem ahogy felolvasták, az a sorrend volt! Eddig is úgy volt, szal... Ezért is vok elkeseredve! de végülis majd kiderül, de sztem sajnos amit mondtak, a sorrend volt!


lehetetlen, eddig mindig a 3. volt a GYU.. nem csúszhatott le a 11. helyre... :/ Nyerni fogunk! egytértek :) )

[size=9:3vfbcc7r]és 1984 is bejutott, yesss ^^[/size]


A műsorban nem közöltek sorrendet, de még a honlapon sincs sorrend, nehogy befolyásolják a jónépet. Jómagam egy havi tagdij összegével járultam hozzá a győzelemhez.

Válasz egy korábban felvetett kérdésre: Ha minden jól megy, akkor lesz közünk a filmhez.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260736 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

cortez71 írta: Lehet, h én vok hülye, de sztem ahogy felolvasták, az a sorrend volt! Eddig is úgy volt, szal... Ezért is vok elkeseredve! de végülis majd kiderül, de sztem sajnos amit mondtak, a sorrend volt!


lehetetlen, eddig mindig a 3. volt a GYU.. nem csúszhatott le a 11. helyre... :/ Nyerni fogunk! egytértek :) )

[size=9:2qusz7vk]és 1984 is bejutott, yesss ^^[/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260732 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szvsz azért egy Harry Potter sehol nincs pl. egy Bűn és bűnhődéshez vagy egy Nyomorultakhoz képest. Tudom, hogy itt nem irodalmi értékekre meg stb-re megy, de még történetben is vannak jobbak mint a HP. :wink:
Na mindegy, végülis a kedvencet keresik nem a jót... :?
A jó meg relatív... 8O

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260730 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

+Earendil+ írta: Szerintem nem sorrendet jelent a felolvasás.Az ugyanis lehetetlen,hogy a GyU 11. legyen :P :P
Decemberbe győzni fogunk. :clown:

Hát, viszont nézd meg a többi könyv helyezését... sajna ez volt a sorrend. a következőnél, ha kell, négy feltöltőkártyát szánok a lotr-re, csak nyerjen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260729 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem nem sorrendet jelent a felolvasás.Az ugyanis lehetetlen,hogy a GyU 11. legyen :P :P
Decemberbe győzni fogunk. :clown:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260728 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, h én vok hülye, de sztem ahogy felolvasták, az a sorrend volt! Eddig is úgy volt, szal... Ezért is vok elkeseredve! de végülis majd kiderül, de sztem sajnos amit mondtak, a sorrend volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260727 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Olosta (Aelalin) írta: Öööö.... most én vagyok hülye, vagy tényleg nem mondtak konkrét sorrendet?

Nem mondtak sorrendet ;)


Öhöm, akkor mégsem én vagyok a hülye. Most megnyugodtam. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260726 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg! :D Az MTT-nek lesz köze a film forgatásához?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.503 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére