BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #261128 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!

(hozzászólás főleg efkúnak :) )
Jártatok mostanság a 161E-vel? Vagy legalábbis láttátok? :)
Csak azért, mert a rendszáma kb. ilyen :)
FKU-253 :)

[size=9:2anpcd1c]Bocsánat, csak sehova máshova nem fért be ;) [/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261109 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt MTT-tagok!

A vezetőség döntésének értelmében a Magyar Tolkien Társaság minden aktív (vagyis nem felfüggesztett tagságú) tagja jogosult e-mail postafiókot kérni a tolkien.hu levelező-rendszeréhez.
Kérlek titeket, akinek még nincs ilyen postafiókja (név@tolkien.hu), és szeretne ilyet, az juttassa el hozzám az erre vonatkozó igényét mailben az ulmo@tolkien.hu címre, a következő formában:

- Valódi név
- fórumon használt nicknév (ez lesz a postafiók neve is)
- egy e-mail cím, ahol értesíteni lehet, ha elkészült a postafiók

A beérkezett igényeket a lehető legrövidebb időn belül teljesítem, és értesítést küldök az igénylésben megadott címre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261104 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: No, bescanneltem az Asterix képregény részletet latinul, ez így eredeti méretben 60 mega.


Tessék felpakolni valahova! Akár kaphatsz hozzáférést a tolkien.hu-hoz is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261092 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta:

elodyke írta:

Toma gazda írta: www.startlapjatek.hu/

morbit kategória és az első játék


Toma egész délután ezzel játszottam meg ettem.. télleg morbid.. de a negyedik pálya utánra sehogyse jutok el...


level 10 37890 begyűjtött arany


Én letöltöttem a játékot, 40 000 felett volt hogy nem sikerült összegyűjteni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261091 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, bescanneltem az Asterix képregény részletet latinul, ez így eredeti méretben 60 mega.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261059 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Toma gazda írta: www.startlapjatek.hu/

morbit kategória és az első játék


Toma egész délután ezzel játszottam meg ettem.. télleg morbid.. de a negyedik pálya utánra sehogyse jutok el...


level 10 37890 begyűjtött arany

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261025 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

:arrow: A RELAX TÁBOR JELENTKEZÉSI HATÁRIDEJE HOLNAP, JÚNIUS 15-ÉN JÁR LE! AKI MÉG NEM TETTE, LEHETŐLEG MÉG MA TEGYE MEG, HOGY JELENTKEZIK, DE LEGKÉSŐBB HOLNAP!

:arrow: A MŰVÉSZETI PÁLYÁZAT HATÁRIDEJE MEG LETT HOSSZABBÍTVA, ÚJ HATÁRIDŐ: AUGUSZTUS 31.!

:!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261017 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: nekem sem sikerlut
de valakinek 4000000 pontja volt a végén


Gyanítom, hogy beírta magát a nyertesek közé... :evil:
Én is szoktam... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261001 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bejutott a Gyűrűk Ura? Nahát, de érdekes...! :lol:

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260983 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen az emberek befolyásolhatóak. Söt, "programozhatóak", különben mi szükség lenne a reklámra, pontosabban reklámfilmekre. + azt is fontos, hogy 1 kép többet érhet 1000 szónál. Bár ez a könyvek értékéből semmit sem von le. A könyvek mellett a filmeket is szeretem. A GYU filmtrilógia nélkül ki tudja mikor olvasom a könyvet el.
Magam is kíváncsi vagyok ki kapja a GYU filmfeladatát, netán Xavér? :) Nem lesz könnyű dolga, mégha én ennek az egész cécónak nem tulajdonítok hatalmas jelentőséget. Azért remélem találóan sikerül felkelteni a történet iránti érdeklődést.

Egyébként az tetszik, hogy irodalommal foglalkozunk, foglalkoznak főműsoridőben, vagy épp reklámként, mégiscsak jobb, mint sok egyéb szemét, amit válogatás nélkül leadnak. Igaz válogatni neked, nekem kell.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260977 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ille / Lórien írta: [size=9:23kboinz]Bár az emberek eléggé befolyásolhatóak[/size].


Erre azt hiszem, hogy jó példa volt a szombati Nagy Könyv műsor: ha valamelyik könyvet feldicsérték, vagy sírt az egyik jelenlévő nemtomki, hogy "jutassák már be a kedvencemet", akkor tuti, hogy a következő percekben azokra a könyvekre szavaztak a legtöbben. :roll:

Azon gondolkodtam közben, hogy vajon ki fogja elkészíteni a filmet a GYU-hoz? Mármint ugye az "eredményhirdetés" után bemutattak 12 híres embert, akik segítenek majd a kampányfilmek elkészítésében, és az adott művek mellett érvelnek. Már nem emlékszem pontosan, hogy ki volt a 12, de szerintetek, kié lesz a GYU?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260972 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudjátok mi a hasonlóság a könnyűbúvár meg a tartóselem között?
Ha összekötöd a sarkait, mindegyik lemerül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260971 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem sem sikerlut
de valakinek 4000000 pontja volt a végén

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260970 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öcsém eljutott. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260968 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: www.startlapjatek.hu/

morbit kategória és az első játék


Toma egész délután ezzel játszottam meg ettem.. télleg morbid.. de a negyedik pálya utánra sehogyse jutok el...

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260952 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Panni írta: De ha nem a HP-vel fogják egyberakni, akkor szvsz valamelyik kötelező olvasmánnyal. Mondjuk pl. az Egri Csillagok...

Szerintem ennek kicsi a valószínűsége, nem igazán összehasonlítható a kettő, 99% hogy a HPval lesz párban ;)


Én nem értem, mit változtatnak ezek a filmek a regények szeretetén. Nem ezekre a kisfilmekre kell majd szavazni, hanem a regényekre. Szerintem senki nem fog csak azért az általa kevésbé kedvelt műre szavazni, mert az arról készült bemutató film jobban tetszett neki, mint a másik regényé, amit egyébként sokkal jobban szeret.
[size=9:2xzslbus]Bár az emberek eléggé befolyásolhatóak[/size].

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260898 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez az végre vége a sulinak, és a vizsgáim is sikerültek (kisérettségi). Lehet gratulálni. :D
Nagy könyv: Ha a GyU a HP-val kerül össze, nagy menet lesz bár egyértelmű kigyőz :) Na jó sajna nem egyértelmű, de győzni fogunk 8) Egyre jobban hiszek a magyar olvasókban 8)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260895 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ollé, bejutott a GyU! :) )) /me kicsit megkésve, de örül. A műsort néztem, szvaztam is, ennek köszönhetően a kártyám összege csökkent is eléggé. :D De sebaj, megérte. Az a nemtudomhogyhívják Miklós viszont eléggé hm, lekicsinyelte a GyU-t :? Nem is tetszett a stílusa, pl. amikor olvasta fel az Egri csillagokból a részletet, előtte megjegyezte: "Ez a pedofiloknak tetszeni fog." :? :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260890 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.startlapjatek.hu/

morbit kategória és az első játék

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260883 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Köszönöm a segítséget HV és Gil. Az aluljárót így már meg fogom találni, de onnan hogyan tovább? Ki van írva, hogy merre van a vonat pályaudvar?


Az autóbusz pályaudvrról már látod a vasutit. Kb 200 méter, az aluljáróból közvetlenül a vágányokhoz tudsz felmenni...
El sem lehet tévedni.

Az a lényeg, hogy át kell menned a felszálló helyeken, a buszpályaudvaron, váróval átállenes oldalon van az aluljáró...
Ha mégis eltévednél, akkor te még a lakásban is képes lennél rá... :D :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260873 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a segítséget HV és Gil. Az aluljárót így már meg fogom találni, de onnan hogyan tovább? Ki van írva, hogy merre van a vonat pályaudvar?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260864 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Arra is gondoljatok, hogy ide a 12 legolvasotabb könyv került be. A leginkább híresek. És azért a Hp-t csöppet többen olvasták mint pl.: a Bűn és Bűnhődést. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg sok gyerek szavazott.


Ha nem is többen, de az utóbbi időben többen.

A sok gyreek szavazottról: Sokaknak a magyartanára adta fel a szavazatát levlapon és emiatt nem arra szavaztak amire szerettek volna. (Az én hugom pl ezért nem szavazott a GyUra)


Megjegyzem tudomásom szerint a GYU a második helyen van az Egri csillagok után... ;)
Szóval nincs nagy veszély :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260854 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kissé lemaradtam, mert hétvégén nem voltam errefelé.

Ízisz írta: Reklámozzuk a csetet! :D ez jó ötlet, támogatom
Úgyis kevesen vagyunk mindig.. :roll:

nem véletlenül hoztam szóba ;)

Gandalf írta: NAGY KÖNYV! TESSÉK DRUKKOLNI!

Hát igen, erről is lemaradtam, sajnos :cry: De távollétem azért drukkoltam ;) és persze szavaztam is... és nem hiába.. :D :hello: :bounce:

Lora írta: Nyerni fogunk! egytértek :) )

[size=9:2wp6o6b3]és 1984 is bejutott, yesss ^^[/size]


Úgy legyen! :bounce: :bounce: :bounce:

Brisa írta: A győriek segítségére lenne szükségem. Én a buszpályaudvarról szeretnék majd szombaton fél órán belül átjutni a vonatpályudvarra úgy, hogy egyiket sem ismerem. Hogy csináljam? :D


Brisa: Bár én sem vagyok győri, de remélem nem késtem el. Amit Hv mondott az teljesen rendben van. Nem tudom, hogy konkrétan hova érkezik a buszod, de ha az aluljárót nem is látod ezt ( www.tolkien.hu/images/mtt/gyor20 ... or_079.jpg ) a "szellem kastélyt" bizttosan észre veszed majd, és az aluljáró ott van mellette (a képen előtte). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260852 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta: De ha nem a HP-vel fogják egyberakni, akkor szvsz valamelyik kötelező olvasmánnyal. Mondjuk pl. az Egri Csillagok...

Szerintem ennek kicsi a valószínűsége, nem igazán összehasonlítható a kettő, 99% hogy a HPval lesz párban ;)

Amúgy meg részemről az Egri Csillagok az egyik kedvenc! :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260846 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ha nem a HP-vel fogják egyberakni, akkor szvsz valamelyik kötelező olvasmánnyal. Mondjuk pl. az Egri Csillagok... Most melyik este a jobb?? :? [size=9:2krg7fpu]Most lett feltöltve a kártyám, úgyhogy most nem dumálok, és a következő sms szavazós cuccba én is aktívan beszállok...[/size]

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260839 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már látom magam előtt
Harry Potter vagy Gyűrűk Ura? Rowling vagy Tolkien? Ki marad bennt? ki lesz a győztes? Rowling vagy Tolkien? Rowling vagy Tolkien?
Éééés a győőőőzteeeees....

Juj neee:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260834 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: ugyan nem vagyok Győri, de fél órán belül kúszva is átjutsz :) menj előre, ott van valami aluljáróféleség, grafitis falakkal, csak abban ne tévedj el. de azért beszélj egy győrivel is :oops:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260829 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A győriek segítségére lenne szükségem. Én a buszpályaudvarról szeretnék majd szombaton fél órán belül átjutni a vonatpályudvarra úgy, hogy egyiket sem ismerem. Hogy csináljam? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260828 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megnéztem:

:!: A Nagy Könyves szavazás októbertől folytatódik, amikor a TOP 12-be bekerült regények kampányfilmjeit tekinthetjük meg. Egy alkalommal két filmet vetít majd az mtv, melyek közül az egyik kiesik, a másik pedig tovább jut. Ez azonban még messze van. Itt nyár, lehet sokat olvasni, ősztől pedig folytatni a játékot. :!:

Ez a www.anagykonyv.hu -ról lett kimásolva!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260827 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: Beleg!
Ez így nem igaz, hanem decemberben egy szavazó műsorban fog eldőlni, ki lessz a győztes!

Már a legjobb tucatba kerülés is nagyszerű eredmény, és ott sem volt az utolsó... :roll: :D

Ezt tegnap mondták a műsorban!
Tehát lesz 12 kisfilm, októbertől indul a műsor, amiben adásonként 1-1 regény, kisfilm "küzd" egymással, és az egyiket a szavazók továbbjuttatják.
De azért még utánanézek! :roll:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.402 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére