BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #261708 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mer'? mitörtént???

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261692 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tim, meg mindenki aki ugyanígy elvesztette az állát.. Ez borzalmas!! (600ezer felkiáltójel) De azért ha nagyon keresték volna biztosan megtalálták volna a megfelelő megoldást a problémára.. :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261690 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Aztarézfánfütyülősrézangyalát!!!! 8O 8O 8O

Gyerekek, aki kicsit is szereti a F1et az most szteritem velem együtt vesztette el az állát... Én ezt nem hiszem el :roll: Komolyan mondom ilyen nincs!

Gumibojkott wazzz



Ennyit erről: Ez vicc!
:disagree: :down: :disagree: :down: :evil:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261685 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hivatalos pályázat a Lassi Laurië főszerkesztőségi posztjára


A Magyar Tolkien Társaság Vezetősége pályázatot hirdet a Lassi Laurië főszerkesztői posztjára. A pályázatot (és a szerkesztőségi csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást*) a vezetoseg@tolkien.hu címre várjuk 2005. július 24. éjfélig .

Tudnivalók: A Lassi Laurië lapigazgatója (aki a lap szerkesztéséért, kiadásáért felelős) a Vezetőség döntése értelmében Királyházi Csaba (Gumipók). A főszerkesztő és csapata a Lassi tartalmáért felelős.

A főszerkesztőnek és csapatának az alábbi szerkesztőségi elvek alapján kell majd dolgoznia:
1. Az MTT-rovaton belül tudósítani kell a Társaságunk tevékenységéről,
2. Minden számban kell lennie legalább egy tudományos cikknek (tudományos rovat),
3. A Lassi kb. 1/3-át az ismeretterjesztő cikkek,
4. a másik 1/3-át pedig a (nem humoros) kreatív alkotások tegyék ki,
5. Valamint legyen egy külön Humor-rovat is.

A Lassit évente kétszer (bővített tartalommal) kell megjelentetni október és április elején.

A kijelölt főszekesztőnek és a 4-6 fős csapatának* kell előkészíteni a Lassi alapfeltételeit, megírni, megrendelni és begyűjteni a cikkeket, valamint a többi anyagot a szerkesztőségi elveknek megfelelően. Feladatuk, hogy biztosítsák a lap határidőre való megjelentetését. A következő Lassi lapzártája szept. 15.!!!

* A szűkös időkeretek miatt javasoljuk, hogy a főszerkesztőjelöltek állítsák össze a csapatukat mielőbb. A pályázatnak azonban nem kötelező része a csapat megléte és bemutatása.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261681 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát.... Én elvesztettem... ;) Ez már naggyon nevetséges, amit művelnek....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261680 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aztarézfánfütyülősrézangyalát!!!! 8O 8O 8O

Gyerekek, aki kicsit is szereti a F1et az most szteritem velem együtt vesztette el az állát... Én ezt nem hiszem el :roll: Komolyan mondom ilyen nincs!

Gumibojkott wazzz

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261653 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

RÓZSA írta: Kedves Nagy Táborozók!

Jónéhányan még nem fizettétek be az első részletet, noha június 10. , a befizetési határidő már jócskán elmúlt. :evil: A SZEM mindent lát!! :evil3:
Akinek pedig nem inge, ne vegye magára! :P


Kérek mindenkit a tábvezek nevében is, és mint az MTT pénzügyi vezetője, akinek sara van, sürgősen fizesse be az I. részletet!!!

:nono:
Csipkedjétek magatokat!

Azoknak, akik fizettek, emilben küldünk a jövő hét elején egy visszaigazolást. (Csak azért nem most rögtön, mert a segítségem, Kincső Sopronban van az MTT szülinapon :P , és holnap már én is ott leszek!! :hello: )

A táborban találkozunk!

Üdv Rózsa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261647 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olosta, ezek _nagyon_ jók!!! :mrgreen:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261640 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha avatarból ítélünk akkor én nem is látszom.
Viszont van koronám...
Hmmm...

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261615 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Te még nem találkoztál velem személyesen.. :P Addig örülj! :twisted: :D


Csatlakoznék Nimjandijhoz, mert ő megmondja az igazat. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261609 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enock írta: Uhh 8O ennyi reakcióra nem számítottam, de nagyon köszönöm szépen.. igyekszem majd aktív lenni, ha máshol nem, hát ebben a topicban.

Namarie, azért remélem elfogadsz egy kis nyers húst helyettem.. :) vagy nem harapsz?:)

Ethuil, ezek szerint állatfarmra tévedtem? Egy hárpia, egy csirke... mik vannak még itt?:) A ketchupon kívül... :roll: kész ebéd...

Orwellnek van Állatfarmja, inaska. Amúgy esetleg kakas lehetek, csirke semmi féle képpen. Egy vicc: bemegy a kiskakas az Rtl Klubba: - Anyukámat keresem!
-Itt dolgozik???
-Szerntem! Szerinted???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261600 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olosta: köszi, ez most kellett. Jó kedvre derített! :D

Silima: mi már találkoztunk személyesen is, és én örültem, hogy találkoztunk.. :) és nem mellékes, hogy sokkal szebb vagy az avatarodnál ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261594 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Silima írta:

PiciRigó írta:

Beleg írta: Valszeg az avatarod tévesztett meg... Mert az ugye egy férfi, nemde? :?


:lol: :lol: :lol: Én is így jártm egyszer, de azóta megtanították velem, hogy avatarról/ból nem ítélünk ;)


Ez alól én természetesen kivétel vagyok :twisted: :D


Miért? :P


Te még nem találkoztál velem személyesen.. :P Addig örülj! :twisted: :D

Olosta, tényleg nagyon jók :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261591 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

PiciRigó írta:

Beleg írta: Valszeg az avatarod tévesztett meg... Mert az ugye egy férfi, nemde? :?


:lol: :lol: :lol: Én is így jártm egyszer, de azóta megtanították velem, hogy avatarról/ból nem ítélünk ;)


Ez alól én természetesen kivétel vagyok :twisted: :D


Miért? :P

Olosta: Ez rúlz.. ám először nem esett le a dolog :D De mostmár képben vagyok. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261586 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta: There's a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on.

Nagyon rúlzak, főleg ez! De a többiiiiis! :D ;) :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261585 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Beleg írta: Valszeg az avatarod tévesztett meg... Mert az ugye egy férfi, nemde? :?


:lol: :lol: :lol: Én is így jártm egyszer, de azóta megtanították velem, hogy avatarról/ból nem ítélünk ;)


Ez alól én természetesen kivétel vagyok :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261581 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta: Valszeg az avatarod tévesztett meg... Mert az ugye egy férfi, nemde? :?


:lol: :lol: :lol: Én is így jártm egyszer, de azóta megtanították velem, hogy avatarról/ból nem ítélünk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261579 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olosta ez nagyon jó! :itscool: :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261578 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt most kaptam emilben:

Egy kis angol

Az egyenlőségjel után szereplő angol szöveget angol kiejtéssel
olvasd, de magyarul értelmezd!!!

Where's the rabbit? = Hole a new see?
I have two cats. = One kate much come.
It's cold outside. = He dag one keen.
I have six pocket knives. = One hut bitch come.
T-shirt in holes. = Luke ash tree cow.
The pony is slipping. = Chew seek a cheek cow.
I have sixty two goats. = One hut one Kate catch came.
Seagull egg = Sheer I toy ash.
There are two men over the bushes. = Kate fare fee one a bock Ron tool.
I like you! = Beer lack!
Mother's calling you! = A new soul!
There's a shredded crow on the iron. = Tape at war you one a wash on.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261576 Írta: Enock
Enock válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uhh 8O ennyi reakcióra nem számítottam, de nagyon köszönöm szépen.. igyekszem majd aktív lenni, ha máshol nem, hát ebben a topicban.

Namarie, azért remélem elfogadsz egy kis nyers húst helyettem.. :) vagy nem harapsz?:)

Ethuil, ezek szerint állatfarmra tévedtem? Egy hárpia, egy csirke... mik vannak még itt?:) A ketchupon kívül... :roll: kész ebéd...

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261550 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: meg egy külön bejáratú hárpia a személyemben.. :P

Hárpia?
Nem vagyok egy túl egyszerű lélek, de eddig meggyőződésem volt, hogy a férfiúi nemet erősíted! :oops:
Valszeg az avatarod tévesztett meg... Mert az ugye egy férfi, nemde? :?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261531 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: meg egy külön bejáratú hárpia a személyemben.. :P


Namarie.. ejnye.. nem ismerlek ugyan, de eddig egyáltalán nem vagy hárpia. Sztem csak Te érzed úgy :P De az nincs úgy, ebben sztem akik jobban ismernek biztosíthatnak.. Pl. Shongoku is. Bár ő egy külön akármi, de ha már emberismeret, szerintem őt baromira félreismerted.. és sajnos azt kell mondjam, hogy amiket elmondtál róla az mind szép és jó, de spec permi nagyot csalódott benne....... :( :cry: OFFom vége

Enock: Sztem jó helyen jársz, ha jó társaságot keresel ;) És ha megkérdezed, amit nem tudsz abból baj sosem lehet. Szal csak nyugodtan vannak itt sokan okos emberek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261526 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv Enoc! Én is mai csirke vagyok még, de majd belejössz! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261500 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

<Silima> (OFF: honnan ered a ketchup szó?)
<Silima> (azon kívül, hogy az amcsi kultúrából?)


National Geographic

:D


Köszönöm, Ben! :) :) Megnyugodam :P 8) :D

Halihó, Enock! :D Egészségedre! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261498 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enock írta: Sziasztok!

Eléggé ismeretlen vagyok errefelé (nemrég regisztráltam, s csak most bátorkodom megtenni első bejegyzésemet :) ), de remélem jó társaságba keveredem. :) (Már ha befogadtok....)

A nyuszikás viccek jók! :D (bár az utolsó kicsit durva)


kövesse még sopk- sok bejegyzés!!

Miért ne fogadnánk be? ne félj, nem harapunk... csak van vagy nyolc modi meg egy külön bejáratú hárpia a személyemben.. :P

komolyra fordítva: légy üdvözölve minálunk, és teljék a fórumban és a társaságban sok örömed!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261484 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

<Silima> (OFF: honnan ered a ketchup szó?)
<Silima> (azon kívül, hogy az amcsi kultúrából?)


National Geographic

:D


(Elnézést, ezt elszúrtam, ha lehet, tessék törölni. :oops: :oops: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #261483 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

<Silima> (OFF: honnan ered a ketchup szó?)
<Silima> (azon kívül, hogy az amcsi kultúrából?)


National Geographic

:D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261482 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
<Papsajt> Hé! Noba! Hol vagy, te ólomlábú lajhár? Noba!
* Noba has joined #tolkien_hu

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261476 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enock írta: Sziasztok!

Eléggé ismeretlen vagyok errefelé (nemrég regisztráltam, s csak most bátorkodom megtenni első bejegyzésemet :) ), de remélem jó társaságba keveredem. :) (Már ha befogadtok....)

A nyuszikás viccek jók! :D (bár az utolsó kicsit durva)

Üdvözlet!!!
Méghogy durva!? :? Mit tegyünk! A nyuszikák már csak ilyen végtelenül egyszerű lények! :wink:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261458 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Enock írta: Sziasztok!

Eléggé ismeretlen vagyok errefelé (nemrég regisztráltam, s csak most bátorkodom megtenni első bejegyzésemet :) ), de remélem jó társaságba keveredem. :) (Már ha befogadtok....)



Üdvözlünk köreinkben Enock! Örülünk, hogy idetévedtél.
Jó társaság? Hm... Mit értesz te jó társaság alatt? :D :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére