BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #263326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valaki tud Egerben vagy Nyíregyházán olcsón diákszállást az sikítson rám. Nyíregyházára holnap kéne, Egerbe pedig még ma.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263317 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De egy picit igen de pont ez a célja.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263245 Írta: Enock
Enock válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)


Egyél Aktiferint, az kapszula - a Maltofertől mindig rosszul voltam :roll:
Meg a vashiányosonak sok cékla, calamint a vasszög se rossz ötlet, főleg alma nélkül :mrgreen:

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263244 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow.. De az nem rozsdásodik? Vagy oan sokáig nincs benne? :oops: Perme ien téren tudatlan..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263243 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beleg: tényleg és hatásos volt. Anyukámmal is etettek vasszöges almát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263242 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beleg írta:

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Lehet, hogy végtelenül egyszerű emberkének nézel majd, de: TÉNYLEG? Ugye ez csak vicc!

Ez nem vicc, erről már én is hallottam, és néha még jobb mint vmi szar tabletta

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263239 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Lehet, hogy végtelenül egyszerű emberkének nézel majd, de: TÉNYLEG? Ugye ez csak vicc!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263236 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTV-n LIVE 8 koncert!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263224 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lenne egy kérdésem, kérésem!
Láttam a Dunatvn egy műsort amiben volt egy (asszem) viktoriánus kori kép, amin egy szőke nő volt akit egy kígyó tekert körbe és így takarta a takarni való részeit. Ha jól láttam akkor olajfestmény volt. Nem tudja valaki, hogy hol tudom megtalálni ezt a képet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263220 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is Maltofert szedek, de bár nem vagyok finnyás gyerek, az íze szvsz elég borzalmas... :P Vízzel kell bevenni.
Mikor anya kiskorában vashiányos volt, szöggel átböktek egy almát, hagyták egy kicsit állni, aztán meg kellett ennie. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263218 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én a pezsgőtabeltáttol mindig rosszul lettem.
Viszont a cékla nagyon hatékony a vashiány ellen. Mondjuknekem anno írtak fel maltofertablettát, de annyira nem voltam ode érte.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263211 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: (vastabletta gondot okozhat, a pezsgőtabletta szelídebb módszer, és elég hatékony)

[size=9:2opn10xq]Meg könnyebb lenyelni is és jobban oldódik egy pohár vízben... :D Bocs... :oops: [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263208 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolom így: www.tolkien.hu/page.php?p=./mtt/ ... etel&m=135

De majd egy MTT-s kiokít! :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263207 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy lehet belépni az MTT-be?

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263206 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


jajj... egyél sok piros gyümölcsöt meg céklát, és ha lehet, valami vastartalmú pezsgőtablettát. (vastabletta gondot okozhat, a pezsgőtabletta szelídebb módszer, és elég hatékony9

nekem is szokott lenni vashiányom, és iszonyúan utálom, mert örökké csak aludnék meg kiinám az Esgalduint...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263199 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Meg ezt is: kozepfolde.uw.hu ;) :)

thx :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263196 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Meg ezt is: kozepfolde.uw.hu ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263182 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény Angwen sem játszhat a Vasasban ^_^ de nem is fognak annyit zaklatni a fémdetektoros kapuknál :P

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263181 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Igyál sok vért.

És ne félj, majd jól ki vas-alunk... ;) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263178 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Menelcar írta: Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

Akad bizony, pl. ezt is melegen ajánlom:
volgyzugoly.uw.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263176 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi mindenki új vagyok a fórumon asszem ez az 1. hozzászólásom. Nem is tudtam h van Tolkiennel foglalkozó honlap de úgy tűnik tévedtem. :hello:

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263175 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Mák helyett esetleg vasreszeléket szórj a tésztára ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263163 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:

Azért a lakáskulcsot ne edd meg, arra még szükséged lehet. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263158 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, ha ez vigasztal, én is vashiányos vagyok/voltam... :roll: És Olorin már nekem is ajánlotta a vörösbort... :P :D ;) [size=9:1sp5axfw]Más tészta, hogy már a bor szagától is undorodom... 8O[/size] Vannak rá kassa gyógyszerek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263131 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:


Az gáz! :eek2:
Elsődleges gyógyszerként ajánlom a jó vörösbort, de csak egy pohárral naponta, mondjuk ebéd után...
Aztán sok vasat kell magadhoz venni, és zene is csak metal lehet :wink: és a zsebbe sok vasszeget... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263127 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, ezt meg kell osszam veletek. Tegnap tudtam meg, hogy VASHIÁNYOS vagyok. 8O Úgyhogy Iron Maidenből átvedlettem Iron Majdnemmé... :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263111 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hékás, ezeknek a jókívánságokban van a helyük...
hónapok óta nem jártam ebbe a topikban, idejövök, erre meg már itt is ungabunga, meg emotikondömping... hátejnye... :nono:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263109 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Kérekcépen holnapra sok ungabunga!!! :oops:

Most már ugyan ma van, de azért minden jót!
Menni fog! :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263098 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_newra írta:

Artemisz (Erenya) írta: Kérekcépen holnapra sok ungabunga!!! :oops:




[size=9:wpw9cen4]Én is tető alá bújtam a vihar elől. Félelmetes volt, mert amint elállt az eső egyből kisütött a nap és rendesen éreztem, hogy éget. Panni nagyon eláztál?[/size]


Ungabunga Artemisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

newra: csak annyira, amennyire esett ;) A legtöbbet a kapuban kaptam, de mire beléptem az ajtón már sütött a nap :P

És csakazért is lehagyom a toszt a neved elől :lol:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #263096 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*szerkeztve by _newra (Bocs Aeglos csak tegnap siettem és azt hittem a jókivánságokban vagyok)

[size=9:3h2xcgim]Én is tető alá bújtam a vihar elől. Félelmetes volt, mert amint elállt az eső egyből kisütött a nap és rendesen éreztem, hogy éget. Panni nagyon eláztál?[/size]

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.057 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére