BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #265071 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Néhány napja futótűként terjedt msn-en aa hír, hogy fizetős lesz. Csak jót röhögtem magamban (forrás híján :P ), ez pedig a böngészőre vonatkozó hír.


jaaaaj :P :D csak huszonötféle változatban és vagy százszor kaptam meg, h küldjek kódot, tegyek Mbetűt meg msnjelet a nevem elé :D DD istenem..
ha akkor majd ingyenes lesz.. :roll: :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265060 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most perpill cseten vagyok! és vagyunk 5-en snowkittyvel, vagyis ő Flo00.
És valahogy Papi is szerzett @-ot!

Szóval remélem túljutunk a holtponton. Egyébként nem tudom mi történt, h Papi egy időre elvesztette @-káját.. :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265055 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem értek valamit.: hogy jön össze a Calgonit mosogatószer a Carmina Buranával???? (Elvileg nincs levédve a Carmina Burana?)

Más: most is a chaten vagyok, és csak Snowkitty van ott, és opja van. Történt valami délután, amiről tudnom kéne? (szemtelenkedő alak vagy ilyesmi)

Szvsz a fórum is mintha egy kicsit pangana.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265053 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor először a csetre keveredtem, évünk legelején, tehát januárban, és még december végén voltak vagy 10-15-en mindig.. Most meg? Én direkt estefelé, du. megyek, sehol senki... csak az elmaradhatatlan Flo00, aki most valahogy elvette Papi op-ját, és Papi kiabál 2 mp-ként.. néha Atanvarno az örök és elmaradhatatlan, na persze Papi a csúcs!!! Szóval most meghal a cset, vagy ez csak holtpont????? :roll: :roll: :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265040 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néhány napja futótűként terjedt msn-en aa hír, hogy fizetős lesz. Csak jót röhögtem magamban (forrás híján :P ), ez pedig a böngészőre vonatkozó hír.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265031 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: nemhiszem.. csak az az új verzió amiről szó van a szövegben

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265029 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pcforum.hu/hirek/?qnid=293

ezt azt jelenti, hogy az msn messenger is fizetős lesz?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265026 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: szóval a tündék azt hiszik nagyon jó fegyvereik vannak,
és jönnek az orkok mindenhonnát beáll a tél befagynak az íjak és az orkok úgy hazavágják őket hogy ihaj

értem :P


Hát, én a németekről nem éppen a tündékre asszociálnék... Donnerwetter... 8O :) De a lényeg ez. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #265018 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szóval a tündék azt hiszik nagyon jó fegyvereik vannak,
és jönnek az orkok mindenhonnát beáll a tél befagynak az íjak és az orkok úgy hazavágják őket hogy ihaj

értem :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264997 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Töriórán a hihetetlen jó fej tanárunk magyarázza a németek Oroszország ellen indított támadását. "Mennek, mennek a németek, hogy hú, nekik micsoda fegyvereik vannak... Aztán kezdenek előrajzani az oroszok. Jöttek azok mindenhonnan, de tényleg! Tisztára, mint az orkok a Gyűrűk Urában..." :lol:


Tolkient valóban a háború ihlette meg, úgyhogy vn abban igazság amit mondasz. Elvégre 49-ben fejezte be a művet, és a nyagy csaták teljesen a két világhábórút idézik benne.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264994 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

PiciRigó írta: Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:


hajhaj....ha lenne legalább ezrede akkorra létszámunk, mint az oroszoknak, nem lenne baj a darabok színpadraállításával.. (statisztéria és egyebek) 8) :wink:


Más, de kötődik a témához egy kicsit:
Töriórán a hihetetlen jó fej tanárunk magyarázza a németek Oroszország ellen indított támadását. "Mennek, mennek a németek, hogy hú, nekik micsoda fegyvereik vannak... Aztán kezdenek előrajzani az oroszok. Jöttek azok mindenhonnan, de tényleg! Tisztára, mint az orkok a Gyűrűk Urában..." :lol:

Tegnap belevágott a tévénkbe a villám... Irgalmatlan zuhé volt, fél óra alatt kb. 30 mm, és mikor már elvonult, csattant egy hatalmasat, és elfüstölt a TV. 8O Aztán kiderült, hogy csak a 16 éves videónk halt meg menthetetlenül... :roll:
Legalább veszünk végre egy újat... :P :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264954 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta: Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:


hajhaj....ha lenne legalább ezrede akkorra létszámunk, mint az oroszoknak, nem lenne baj a darabok színpadraállításával.. (statisztéria és egyebek) 8) :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264917 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: ez relatív. Most pölö egész sokan vagyunk, Ancalima, Annatar, Flo00 és persze az elmaradhatatlan, a pótolhatatlan Papiiiiiii... 8) Szerintem estefelé azért sűrűsödik a népesség, bezzeg mikor nem működött az MSN akkor mint az oroszok.. nah jó, annyian azért nem, de egész szép létszám gyűlt akkor össze. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264909 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pl. most is fenn vagyok a chaten, és aki ott van rajtam kívül, azt nem tudom, merre jár. Papi magyaráz, szegény, de azzal aztán sokra megyek... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264846 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta: Menelcar, akkor sikeresen elkerüljük egymást... :lol: Van, hogy egy óráig is dekkolok Papi felelemlő jelenlétében, várva, hogy jöjjön valaki... :roll: :mártír:


Tapasztaltam. :D Énis úgy szoktam, de valahogy bármeddig lehetek fennt, senki sehol. De tényleg, Silima egy igazi mártír. Megalakíthatnánk a THCMK-t :) Ki csatlakozik? Legyünk sokan, mert akkor nem kell megalakítani, mert sokan leszünk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264839 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Anglachel/Gurthang írta: Ja, azt is hozzá téve, hogy engem FEL SEM ENGED mostmár!!! :crazy:


Kihúztad a gyufát? Egyszer Papi is besokall, és akkor kő kövön nem marad... :nono: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264838 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, azt is hozzá téve, hogy engem FEL SEM ENGED mostmár!!! :crazy:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264829 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát, a chat már egy ideje naaaaaaaaagyon ki van halva. főleg h mindenki aki odatéved látja h nincs senki, ezért úgy gondolja h felesleges felmenni legközelebb.
mindenesetre Papi szvsz jól elvan magának ^^

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264823 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Menelcar, akkor sikeresen elkerüljük egymást... :lol: Van, hogy egy óráig is dekkolok Papi felelemlő jelenlétében, várva, hogy jöjjön valaki... :roll: :mártír:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264815 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahogy én észrevettem akárhányszor felmegyek a chatre nincs ott soha senki :? :( :)

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264796 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ki ám!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264783 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindazonáltal a cset újabban ki van halva. :P :(

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264782 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Mi a csoda van veletek, hogy fél nyoc elmúlt, és se a fórumon, se a chaten nincs senki szinte???


Erre haverom mondott egy nagyon jó dolgot, de ezt nem visszhangozom itt [size=9:2s4pyvew](nem ide való)[/size] :D Mindenki fantáziájára van bízva :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264767 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Léli írta: Eső! :) *juppí* De azért lassan egy időre, mondjuk 1 hétre elállhatna... utána megint lehet, de csakis táborig... :) az eső jó, az eső szép, az eső a barátunk... ;)


De jó lesz nektek, sarat dagasztani a Vértesben :)

Szeretném, ha jelentkezne az az elvetemült, aki az elmúlt egy hétben cucujézni mert :evil:


Én voltam, Yavanna szíves engedélyével és egyetértésével. Szvsz melkor belenyúlt a dologba.. szokása szerint.

valahogy úgy lenne az eső jó, mint Lórienben. Mindig volt annyi, amennyi kellett, de sose vitte túlzásba.

más.

Mi a csoda van veletek, hogy fél nyoc elmúlt, és se a fórumon, se a chaten nincs senki szinte??? :?: :?:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264762 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Inkább menj el te is nyaralni és ott beszélgess a kreatív energiákkal mert kinek van kedve ebbe az időbe hazajönni:)
Egyébként köszönöm a segítséget nagyon kedves tőled. nekem meg nagyon sokat jelent ez a verseny

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264752 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Panniii írta: Sziasztok regisztráltként még új vagyok a honlapon ,de már sokszor olvasgattam a humor szekció írásait, és jónéhány nevetéssel töltött percet köszönhetek nektek. Most a segítségeteket szeretném kérni.
Szerintem tudjátok, hogy A Gyűrűk Ura a nagy könyv szavazáson bekerült a legjobb 12 közé. (meg is érdemelte) és a szavazás kapcsán indítottak egy nagy bagoly névre keresztelt játékot háromfős csapatoknak. Nos én is tagja vagyok egy ilyen csapatnak, és azt is sikerült kiharconom hogy A Gyűrűk Urát válasszák csapat könyvének. Ez azzal jár hogy egy héten keresztül kampányolnunk kell a könyvért, és itt kérem a segítséget, mert nem jutnak eszembe jó szlogenek amelyek elősgítenék a csapat továbbjutását. Fontos hogy kreatív és esetleg humoros de mindenképpen megragadó legyen, ezért fordulok hozzátok.
ezenkívül örömmel veszek bármilyen más javaslatot hogy hogyan kampányoljunk a könyvért.
Emellett elmeznünk is kell a művet, esetleg ebben az ügyben is szívesen veszem a tanácsokat, de az elemzéssel azért úgy ahogy elboldogulok, inkább a frappáns szövegek hiányoznak amiket például a rádióban lehet felolvasni.
Előre is köszönöm az agytekervények megmozgatását és a segítséget.
:bounce: ilyen türelmetlenül várom a jó ötleteket:)


Köhh egy kérés a Kreatív szekció/ Humor topicból. ;) Bocs a belekontárkodásért.. :oops:


Jééé... Még egy én :D De jó!

Viccet félretéve: Megpróbálok gondolkodni rajta, bár most a kreatív energiáim épp nyaralni mentek... Majd megpróbálom haza hívni őket ;) Aztán meglátom mire jutok... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264719 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a Notredamot olvastam és a leírásokat kihagyva egész használható volt, csak valahogy nemtom... talán annak a kornak a stílusát nem szeretem amiben íródótt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264697 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panniii írta: Sziasztok regisztráltként még új vagyok a honlapon ,de már sokszor olvasgattam a humor szekció írásait, és jónéhány nevetéssel töltött percet köszönhetek nektek. Most a segítségeteket szeretném kérni.
Szerintem tudjátok, hogy A Gyűrűk Ura a nagy könyv szavazáson bekerült a legjobb 12 közé. (meg is érdemelte) és a szavazás kapcsán indítottak egy nagy bagoly névre keresztelt játékot háromfős csapatoknak. Nos én is tagja vagyok egy ilyen csapatnak, és azt is sikerült kiharconom hogy A Gyűrűk Urát válasszák csapat könyvének. Ez azzal jár hogy egy héten keresztül kampányolnunk kell a könyvért, és itt kérem a segítséget, mert nem jutnak eszembe jó szlogenek amelyek elősgítenék a csapat továbbjutását. Fontos hogy kreatív és esetleg humoros de mindenképpen megragadó legyen, ezért fordulok hozzátok.
ezenkívül örömmel veszek bármilyen más javaslatot hogy hogyan kampányoljunk a könyvért.
Emellett elmeznünk is kell a művet, esetleg ebben az ügyben is szívesen veszem a tanácsokat, de az elemzéssel azért úgy ahogy elboldogulok, inkább a frappáns szövegek hiányoznak amiket például a rádióban lehet felolvasni.
Előre is köszönöm az agytekervények megmozgatását és a segítséget.
:bounce: ilyen türelmetlenül várom a jó ötleteket:)


Köhh egy kérés a Kreatív szekció/ Humor topicból. ;) Bocs a belekontárkodásért.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264684 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: sajna ez ilyen lesz 2003 ban meg a meleg miatt sírt a szánk :)

Ez már csak így van! Soha nem jó semmi...

Silima írta: Győr-Moson-Sopron megyében pár falut elmosott a felhőszakadás (szerencsére nem minket) és valaki meghalt, mert belecsapott a villám... icon_sad.gif

Hát bizony... Hallottam én is! :cry:
Szerencsére itt Győrben nem volt vészes!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264680 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo.. :oops: Háát.. Mi még akkor amikor ez az egész esőzés kezdődött.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.922 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére