A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 6 hónapja #179837 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: Találtam egy jó kis cikket az egyik tegnapi újságban. Röviden a tartalma: Jún. 17-20 között először rendezik meg Mo.-on a "mozi ünnepét", ebben az időszakban országszerte számos moziban egységesen 290Ft lesz a jegyek ára. Lesznek soron kívül vetített filmek, előrehozott premierek, régi filmek újra, stb. A legfontosabb: leadják a GYU-t egyben :lol: Én mindenképpen ott leszek, bár nem tudom végig fogom e tudni ülni. Bár lehet, hogy lesz a részek között szünet. Én minden esetre nagyon örülök neki! :biggrin2: És mindezt 290ért, vagy lehet, hogy 3x ennyiért? Ez nem derült ki a cikkből, de mindegy is.


Melyik újságban volt szó erről?? Nem tud valaki még valami infot ezzel kapcsolatban? Én személy szerint nagyon szívesen megnézném egybe a három filmet, ha kell, kibírom együltömben (na, jó, azért filmenként tarthatnak szünetet....). Vajon lehet majd jegyet rendelni előre? Erről nem szeretnék lemaradni! 8O

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179828 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igaz, hogy A Passió premieri bevétele meghalatta A Király visszatér-ét. Kissé meglepett, mikor ezt olvastam... 8O

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179823 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Haldírnak már úgysincs szüksége rá... :wink: (Arwen meg Elrond kardját nyúlta le, biztos valami tünde szokás...)


Legalább a tündék csak a másik halála után nyúlják le a cuccot... :lol:
Engem megnyugtatna, ha bármelyikük kardja lenne nálam...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179743 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Haldírnak már úgysincs szüksége rá... :wink: (Arwen meg Elrond kardját nyúlta le, biztos valami tünde szokás...)

No meg Glorfindel lovát. :lol: Köszi Aldarion! :) Szvsz Radagast tök jól néz ki. :itscool: Egyébként az nem Arwen kardja? Az elvish.org szerint az.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179704 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Sil írta: Még egy hely, ahol ez az újdonsült Glorfindel látható a filmben: Arwen zászlója előtt...

Az hagyján, de a kis tejfelesszájú Glorfindel lenyúlta Haldír kardját!

www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... swords.jpg
www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... mpare2.jpg

Haldírnak már úgysincs szüksége rá... :wink: (Arwen meg Elrond kardját nyúlta le, biztos valami tünde szokás...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179702 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Még egy hely, ahol ez az újdonsült Glorfindel látható a filmben: Arwen zászlója előtt...

Az hagyján, de a kis tejfelesszájú Glorfindel lenyúlta Haldír kardját!

www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... swords.jpg
www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... mpare2.jpg
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179687 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Én biztos ott leszek, csak nem igazán leszek itthon, úgyhogy nem tudom tudok-e jegyet szerezni, de majd megbízok valakit.
Tényleg, a filmben volt érzékeltetve, hogy az egész küldetés körülbelül egy évig tartott? Mert nekem valahogy csak éjszakákból és nappalokból állt, nem tudom értitek-e mire gondolok. De abból nem jön össze az egy év. Én tudom, hogy melyik esemény között mennyi idő telik el, de... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179673 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nefadar, talán még úgy tudnám elképzelni ezt az egymás utáni vetítést, hogy egy egész napos program keretében.Elősször az első film ... annak vége azután valami kis program 2-3 óra hosszúságú, aztán a második és így tovább. De azt, hogy végigüljek 10 órát a filmek között egy KIS szünettel azt nem bírnám ki.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179672 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Még egy hely, ahol ez az újdonsült Glorfindel látható a filmben: Arwen zászlója előtt...
www.theonering.net/scrapbook/view/12658
img17.photobucket.com/albums/v50 ... k3_136.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179671 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Én nem tudom, hogy megszeretném-e nézni egybe a három filmet, mert akkor úgy tűnne mintha fél nap alatt vége lenne annak amit a szövetség hónapok alatt vitt véghez. Inkább hetente nézném meg a filmeket(értitek, hogy, hogy értem).



Persze, hogy értem, de nem tudom miért én nem gondolom így, szvsz tényleg jobb egyben, mert az olyan mint amikor a könyvet olvasod, nincs benne szakadás, hogy várni keljen a folytatásra...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179670 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem tudom, hogy megszeretném-e nézni egybe a három filmet, mert akkor úgy tűnne mintha fél nap alatt vége lenne annak amit a szövetség hónapok alatt vitt véghez. Inkább hetente nézném meg a filmeket(értitek, hogy, hogy értem).

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179632 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: A legfontosabb: leadják a GYU-t egyben :lol: Én mindenképpen ott leszek, bár nem tudom végig fogom e tudni ülni. Bár lehet, hogy lesz a részek között szünet.

Ha végre meglesz ez a vetítés, biztosan lesz a részek között szünet, két okból: 1: nincs az a vetítőgép, amelyik 9 órát egyhuzamban működni tud, túlmelegszik, tekercset kel cserélni, stb. 2: nincs az a néző, aki 9 órát ülvekibír, és nem hord pelenkát :) Egyszer majd mi is csinálunk egy ilyen bulit esetleg a táborban :roll:
Mornambar: ha tudsz termet szerezni, én hozom a közönséget és a filmeket, mehet a 3 bővített egyben :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179620 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Luineheciel írta: Obi:
www.theonering.net/scrapbook/view/12628 ;)

Hm... Én barna szakállal képzeltem el, ha már barna mágus. Mondjuk ez egy kicsit hülyeség is, mivel a kék mágusoknak sem volt valószínüleg kék szakálluk :D (Bár a babóban pár törpöt asszem úgy jellemeztek :roll: 8O )
Mornambar: Három bővített egybe... Érdekes lenne. Mondjuk a szüleim úgysem engednék, hogy ennyit mozizzak :)

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179598 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
S a három bővítettet nem adják le mondjuk jövőre egybe'? :cheers: :smokin:
Szünet nélkül...?

Az volna a Szörvájvor, nem ami az RTL-n megy! ;) :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179595 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
akkor fogok idegbajt kapni,ha benn lesznek hülye kis prücskök is, akik majd 2 óra után elkezdenek nyávogni..........az a halálom lesz.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179583 Írta: Lyara
Lyara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát nem tudom... nekem semmi bajom Glorfindellel! :cool2: Valahogy így képzeltem...jó, lehetne egy kicsit idősebb is, de azért szerintem nem olyan rossz, mint ahogy egyesek állítják! :wink:
Viszont az tény, hogy Aranymag igazán "érdekes" lett. 8O :up:
Állati, hogy levetítik a három részt egyben ( de az is biztos, hogy egy életre elegem lesz a mozikból, ha végig nézem) :itscool: :up:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179564 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Haebrethilien írta:

Lin írta: Találtam egy jó kis cikket az egyik tegnapi újságban. Röviden a tartalma: Jún. 17-20 között először rendezik meg Mo.-on a "mozi ünnepét", ebben az időszakban országszerte számos moziban egységesen 290Ft lesz a jegyek ára. Lesznek soron kívül vetített filmek, előrehozott premierek, régi filmek újra, stb. A legfontosabb: leadják a GYU-t egyben :lol: Én mindenképpen ott leszek, bár nem tudom végig fogom e tudni ülni. Bár lehet, hogy lesz a részek között szünet. Én minden esetre nagyon örülök neki! :biggrin2: És mindezt 290ért, vagy lehet, hogy 3x ennyiért? Ez nem derült ki a cikkből, de mindegy is.


nem lehet vhol megnézni, h milyen mozikban lesznek ilyenek????????????
remélem szegeden is lesz, de ha nem, akkor nem érdekel, én felmék pestre is!!!!! de jó lenne!!


egyben? de yo lesz!!

(a moziárrol meg csak annyit h a "mi" mozinkban (mmint a városiban) amugy 350 egy jegy..)

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179561 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: Találtam egy jó kis cikket az egyik tegnapi újságban. Röviden a tartalma: Jún. 17-20 között először rendezik meg Mo.-on a "mozi ünnepét", ebben az időszakban országszerte számos moziban egységesen 290Ft lesz a jegyek ára. Lesznek soron kívül vetített filmek, előrehozott premierek, régi filmek újra, stb. A legfontosabb: leadják a GYU-t egyben :lol: Én mindenképpen ott leszek, bár nem tudom végig fogom e tudni ülni. Bár lehet, hogy lesz a részek között szünet. Én minden esetre nagyon örülök neki! :biggrin2: És mindezt 290ért, vagy lehet, hogy 3x ennyiért? Ez nem derült ki a cikkből, de mindegy is.


nem lehet vhol megnézni, h milyen mozikban lesznek ilyenek????????????
remélem szegeden is lesz, de ha nem, akkor nem érdekel, én felmék pestre is!!!!! de jó lenne!!

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179554 Írta: Luine Baenre
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179540 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem Radagastot nem hozza be... :? Nem tudná vlki elküldeni mailben, aki lementette? :) ( obiwan1@freemail.hu ) Bombadil szó-szó, Glorfindel borzadály, Aranymag háát...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179500 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem is jobb a filmbeli "Glorfindel". De más tündének teljesen rendben volna. Mondjuk Gildor Inglorionnak, vagy Lindírnek. :wink:
Barna Radagast nem rossz, bár a nagy szakáll mögött majdhogynem mindegy, hogy ki lapul. :roll:
Aranymagról nem igazán tudom, hogy mit gondoljak. A szépsége túl "emberi", nincs benne az az idegenszerű vonás, mint ami pl. Galadrielt vagy Arwent számomra "tündéssé" teszi. Ugyanakkor van benne valami nyugodt, közvetlen kedvesség, ami viszont illik Aranymaghoz. Abban viszont egyetértek, hogy fiatalabbnak kellene lennie, itt egy érett asszony van, nem "Folyó-asszony Lánya". Összességében nem a legjobb választás.
Bombadil tetszik, bár a szakáll őt is takarja, elvileg bárki lehet... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179478 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bombadil SZENZÁÁCIÓÓS!!
Radagast úgyszintén.

Glorfi szvsz túl kölyök, de iszonyú édes az tény..

Aranymag valami borzadály! :roll:


Hű, de kíváncsi leszek az ikrekre!!!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179476 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: A WETA neki állt és megcsinálta a filmből kimaradt karakterek szerepjáték-kártya váltztatát. Azt mondják, hogy ezek a karakterek gyakorlatilag így néztek volna ki a filmben.

Bombadil Toma:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12632

Aranymag:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12631

Barna Radagast:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12630

Glorfindel:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Egyenlőre még csak ezeket találtam, de még lesz több is (pl.: Elrond fiai, Cirdan stb.)

Szerintem Radagast lett a legjobb. Főleg a kismadárral a kezében.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179458 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ugyanezt a cikket raktam be az "előzetesek, bemutatók" topicba, de senki nem vette észre.... :?
Egyébként igaz!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 6 hónapja #179439 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ó, Eru! De jó lenne...
A kérdés az, hogy mennyire hiteles a cikk... én már semmin nem lepődöm meg...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179427 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Találtam egy jó kis cikket az egyik tegnapi újságban. Röviden a tartalma: Jún. 17-20 között először rendezik meg Mo.-on a "mozi ünnepét", ebben az időszakban országszerte számos moziban egységesen 290Ft lesz a jegyek ára. Lesznek soron kívül vetített filmek, előrehozott premierek, régi filmek újra, stb. A legfontosabb: leadják a GYU-t egyben :lol: Én mindenképpen ott leszek, bár nem tudom végig fogom e tudni ülni. Bár lehet, hogy lesz a részek között szünet. Én minden esetre nagyon örülök neki! :biggrin2: És mindezt 290ért, vagy lehet, hogy 3x ennyiért? Ez nem derült ki a cikkből, de mindegy is.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179367 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak ez az egy kép lehetett ismerős, ezen mindketten rajta vannak:
www.theargonath.cc/cast/jbenzon/parade2.jpg
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179365 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja, persze... :oops: Bocs, keverem a neveket, Jarl is ismerős volt...
www.theargonath.cc/cast/jbenzon/jbenzon.html
[size=9:y807f82n](Bár nekem gyanús, hogy ezek közül a képek közül némelyik mintha még a Glorfindel oldalon lett volna múltkor...)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179364 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem, a filmben ugyanis nem volt Glorfindel, legalábbis hivatalosan. Egy másik srácról volt nemhivatalosan köztudott, hogy ő Glorfindel:
www.theargonath.cc/glorfindel/
Én csak annyit mondtam, hogy ez az arc Jarl Benzoné.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.055 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére