A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 6 hónapja #177537 Írta: duhaj
duhaj válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igazad lehet. Szerintem se semmi ezt megcsinálni. :roll: És végülis én sem a folyamatos 10-11 óra mozizásra gondolok. :lol: Az elég haláli... :twisted:

De hátha mégis megoldható valahogy... :cooljump:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177534 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

duhaj írta: Üdv mindenkinek! :D

Egy elég extrém ötletem lenne - bár lehet, hogy nem uj... :(

Mi lenne, ha rászánnánk egy napot az életünkből, és egyben megnéznénk a három részt? :wink:

Na ?

Mondhatjátok, otthon csináljak ilyesmit... Hmm... :arrow:

De én inkább arra gondoltam, valami egyéb programmal is össze lehetne ezt a 10 - 11 óra mozizást hozni. :!: Ehhez kellenek a ti ötleteitek. Bár még ötlet is akad, de inkább emberkék kellenek, akik benne vannak, utána jöhet a többi. 8)



Addig is üdv mindenkinek.



Ez jó ötlet, de technikailag hogyan lehetne megvalósítani? Pl. egy mozi biztosan nem fogja lejátszani egymás után a hármat. Ti tudtok már ilyen kezdeményezésről? Szerintem ezt csak otthonilag lehet megcsinálni. Pl. nekem mind a három megvan DVD-n, de még nem próbáltam megnézni egyben. Valahogy nem volt még rá egyben 10-11 órám. Bármennyire is imádom a filmeket, azért egyben elég húzós lenne, nem??? Van az embernek egy ilyen határ, hogy mennyit képes végig ülni, koncentrálni...stb.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177524 Írta: duhaj
duhaj válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv mindenkinek! :D

Egy elég extrém ötletem lenne - bár lehet, hogy nem uj... :(

Mi lenne, ha rászánnánk egy napot az életünkből, és egyben megnéznénk a három részt? :wink:

Na ?

Mondhatjátok, otthon csináljak ilyesmit... Hmm... :arrow:

De én inkább arra gondoltam, valami egyéb programmal is össze lehetne ezt a 10 - 11 óra mozizást hozni. :!: Ehhez kellenek a ti ötleteitek. Bár még ötlet is akad, de inkább emberkék kellenek, akik benne vannak, utána jöhet a többi. 8)

Addig is üdv mindenkinek.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177511 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
EMBEREK!
NAGY KÉRÉSEM LENNE. NEM TUDNÁ VALAKI NEKEM A TTT BŐVÍTETTET, ILL. A ROTK-OT DVD-N (ASZTALI DVD LEJÁTSZÓHOZ!) MEGSZEREZNI/ÁTMÁSOLNI?
A POSTAKÖLTSÉGET, ÉS LEMEZEK ÁRÁT, MINDENT KIFIZETNÉK.
AZ A HELYZET, HOGY NAGYON ELSZÁLLTAM KARÁCSONYI AJÁNDÉKVÉTEL MEG EGYEBEK MIATT, ÉS NEM TUDTAM MÉG MEGVENNI.
DE MÁR NEM BÍROM KI, EZÉRT KÉRNÉM A SEGÍTSÉGETEKET! AKI TUD, ÍRJON, MAJD A FÓRUMON KERESZTÜL MEGDUMÁLUNK MINDENT.

ELŐRE IS KÖSZI!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177509 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Barahir írta: Az Oscarról még annyit:
sztem nagyjából várható volt minden.
Főleg a trükkök és a filmzene, e kettőben voltam teljesen biztos.
Bár a sminket nem értem, semmivel nem jobb a 2. részénél, Elrond arcán most is ugyanúgy látni a hibákat és pattanást. Inkább a maszkok miatt kapta a díját szerintem. Az operatőri munka is várható volt, néha a kamera úgy ugrál, mint egy menekülő haditudósító, máskor viszont nagyon szép megoldásokat láttunk.


Evvel egyetértek én is. Bilbo öregkori "maszkja" pedig Szürkerévnél...hát...khm....enyhénszólva színvonal alatti vót szvsz. :lol:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177508 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Még csak annyit, hogy számomra a Star Wars is hasonló örökérvényű értékeket fejez ki, és ha valaki igazán akarja, meglátja őket. :)


Milyen kár, hogy jövőre annak is vége lesz... :cry:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177507 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az Oscarról még annyit:
sztem nagyjából várható volt minden.
Főleg a trükkök és a filmzene, e kettőben voltam teljesen biztos.
Bár a sminket nem értem, semmivel nem jobb a 2. részénél, Elrond arcán most is ugyanúgy látni a hibákat és pattanást. Inkább a maszkok miatt kapta a díját szerintem. Az operatőri munka is várható volt, néha a kamera úgy ugrál, mint egy menekülő haditudósító, máskor viszont nagyon szép megoldásokat láttunk.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177429 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Még csak annyit, hogy számomra a Star Wars is hasonló örökérvényű értékeket fejez ki, és ha valaki igazán akarja, meglátja őket. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177428 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tolkien olyan dolgokat fogalmaz meg a Gyűrűk Urában, amelyek korunkra is érvényesek, bár Tolkien a II. világháború idején kezdte el írni. Sajnos a mai világban az efféle dolgokat lazán semmibe veszik. Pl.: az osztálytársaim rendszeresen járnak kocsmákba (14-15 évesek!), stb. :evil: :evil: Szvsz az ilyenek az efféle dolgokat, hogy szeretet, becsületesség nem igazán tartják fontosnak...
Akik csak a filmeket látták, nem tudják úgy átérezni Középfölde világának összetettségét. (jók a filmek, nem azt mondom, de a filmbe soha nem lehet hibátlanul átültetni a könyvet) Ahogy már előttem is írták, azok az emberek, akik csak azért ültek be a moziba megnézni a filmet, mert "most ez a menő" ( :evil: ), azok másnapra el is felejtik az egészet és nem foglalkoznak vele, azok számára vége van. De egy rajongó számára, amíg szereti Középfölde világát, addig sosem lesz vége. Számomra akárhányszor is olvasom a Gyűrűk Urát, ugyanolyan lesz, mint amikor először vettem a kezembe a könyvet, s kezdtem el olvasni egy szürke tavaszi estén... :)
Néha sokszorta szívesebben lennék Középföldén, mint ebben az elzüllött erkölcstelen világban. Aztán eszembe jut, hogy itt kell helytállnom. Samut idézve: "Van még jó ebben a világban Frodó úr, amiért ÉRDEMES küzdeni."

Azt hiszem ezt inkább a Gondolatok topicba kellett volna, de mindegy... :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177419 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nos, szerintem sem gyerekmese. Ezt általában olyanoktól hallom, akik "csak" a filmet látták és nem tudják, vagy nem akarják megérteni az igazi mondanivalóját. Sokan a környezetemben nem értik meg, hogy miért is jelent nekem a GYU olyan sokat. Nekem reményt ad, ahányszor a előveszem a könyvet, vagy megnézem a filmeket! Hinni szeretném, hogy a mai világban is maradt még valami abból az értékrendből, érzelmi világból, ami a GYU-ban van! A remény elég halovány, de én nem adom fel!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177405 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem az, hogy valami a fantázia szüleménye az nem gyerekmese. :evil:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177403 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ennyi erővel szvsz az Egri Csillagokra is rá lehetne húzni, hogy gyerekmese... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177398 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Haebrethilien írta: gyerekmese?????lehet,h a 0-12 éves gyerekeknek télleg mese, de sztem sokkal, de sokkal, de sokkal több!
amúgy én is tudom, h a GyUnak soha nincs VÉGE. de így, h yövőre nem lesz úy film, furcsa lesz, mert eddig alighogy megnéztem az egyik filmet, vártam a másikat. de most nincs mit várni, de mégis várok vmit, és hiába.
de annyira yó,h bármikor elővehetem a könyvet! komolyan, ez az egyetlen dolog, amivel mindig tudok mit kezdeni, soha nem unom meg, és nem változik, de közben mégis mindig egy kicsit más.ha értitek, mire gondolok.
bocsánat, de eléggé nem tudom megfogalmazni, h amit szeretnék.

NEM gyerekmese, ezt csak a szüleim állitják úgy, hogy ők látták azGyu1- et és ettől már szakértőnek érzik magukat a témában! Tolkien világa olyan mély érzelmeket és érzéseket, tanúságokat tartalmaz amely minden korosztály számára követendő példát nyújt a ma már kissé elkorcsosult értéket mellett!

Szerintem mind pont ugyanezt érezzük és éppe ezért olyan szép ez az egész, mert bármikor újraélhetem, ha kedvem van hozzá és mindig találok benne valamit amit előtte még nem vettem észre v csak nem figyeltem rá eléggé.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177397 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Gyűrűk Urában - Ugyanúgy a filmben és a könyvben is - az a legjobb, hogy akárhányszor elolvasom/megnézem, szinte ugyanúgy tudom élvezni, mint ha először látnám :)

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177348 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
gyerekmese?????lehet,h a 0-12 éves gyerekeknek télleg mese, de sztem sokkal, de sokkal, de sokkal több!
amúgy én is tudom, h a GyUnak soha nincs VÉGE. de így, h yövőre nem lesz úy film, furcsa lesz, mert eddig alighogy megnéztem az egyik filmet, vártam a másikat. de most nincs mit várni, de mégis várok vmit, és hiába.
de annyira yó,h bármikor elővehetem a könyvet! komolyan, ez az egyetlen dolog, amivel mindig tudok mit kezdeni, soha nem unom meg, és nem változik, de közben mégis mindig egy kicsit más.ha értitek, mire gondolok.
bocsánat, de eléggé nem tudom megfogalmazni, h amit szeretnék.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177321 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Már sokszor gondolkodtam rajta, hogy mi lesz most, hogy vége, de nincs vége és nem is lesz soha!!! Hiszen már olyan sok generáció nőtt fel ezen a könyvön és nagyon remélem, hogy még nagyon sok fel is fog nőni rajta! :D Egy biztos, hogy ha majd odáig "fajul" a helyzet én magam fogom a gyerekeim kezébe adni a könyvet és utána egyfajta bónuszként velük együtt újra és újra meg fogom nézni a filmet is! [size=9:2dmvdf6t](Nem úgy mint az én szüleim akik már a Gyu hallatán is kiborulnak és nem értik mi az ördögöt szeretek ezen a "gyerekmesén?!")[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177318 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én is mondok valamit a Gyűrűk Urának sose lesz vége, és Tolkiennek se.
Ezt jól jegyezzétek meg!

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177198 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Haebrethilien írta: tegnap amikor a nővéremmel beszélgettünk az oscarról, meg ezekről, meg h ez a 11 díy a "koronáya" a filmnek. és hirtelen belémhasított az, h VÉGE.

Na pontosan ezt éreztem én is! Borzasztóan örültem a díjaknak, de bennem is megfogalmazódott ez az érzés, de igazából azt gondolom, hogy rajtunk múlik, hogy ez mennyire hatalmasodik el...Én szeretném úgy gondolni hogy ennek végülis VÉGE sose lesz...Azoknak az embereknek akiknek az a történet nem sokat jelent, valószínűleg vége lesz és elfelejtik...De nekem, nekünk soha...
Főleg hogy még ott van a bővített is! :D


Mondjak valamit?
Nekem és remélem senkinek nem lesz egy jó ideig vége.Ha kiváncsiak vagytok, akkor hétvége felé nézzétek meg a Fan Fiction:Novellák Középföldéről... :dance: 8)

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177166 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Haebrethilien írta: tegnap amikor a nővéremmel beszélgettünk az oscarról, meg ezekről, meg h ez a 11 díy a "koronáya" a filmnek. és hirtelen belémhasított az, h VÉGE.

Na pontosan ezt éreztem én is! Borzasztóan örültem a díjaknak, de bennem is megfogalmazódott ez az érzés, de igazából azt gondolom, hogy rajtunk múlik, hogy ez mennyire hatalmasodik el...Én szeretném úgy gondolni hogy ennek végülis VÉGE sose lesz...Azoknak az embereknek akiknek az a történet nem sokat jelent, valószínűleg vége lesz és elfelejtik...De nekem, nekünk soha...
Főleg hogy még ott van a bővített is! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177110 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

gande írta: Számomra vege majd a bovített után lesz, ha már láttam a Hobbitét is :-)


Pontosan! :wink:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177096 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Előbb a King-Kong, után meg (adja Eru) A Hobbit :bounce:

[size=9:3bwlacdc]100 :) [/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177094 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iras írta:

gande írta: Számomra vege majd a bovített után lesz, ha már láttam a Hobbitét is :-)


Milyen Hobbit? Mi van? Csak nem azt akartad burkoltan közölni, hogy a Hobbitot tényleg megfilmesítik?

Már egyre valószínübb. De asszem még nem biztos... :)

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177091 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Számomra sosem lesz vége. Mert már láttam legalább százszor, de mindíg észreveszek valami újat, valami apróságot, esetleg egy addig nem látott rezdülést az arcokon, és mindíg meghatnak azok a jelenetek, amik elsőre is meghatottak. A zene pedig még inkább maradandóvá teszi az egészet. Mert ha azt meghallgatom, eszembe jut, és felidéződik erőteljesen a távolodó tünde-hajó, vagy Szméagol, amint elűzi Gollamot, de ezt csak két egyszerű példa volt. Vége, nagy betűkkel, soha nem lesz, amíg el nem felejti az ember, de az lehetetlen.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177090 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

gande írta: Számomra vege majd a bovített után lesz, ha már láttam a Hobbitét is :-)


Milyen Hobbit? Mi van? Csak nem azt akartad burkoltan közölni, hogy a Hobbitot tényleg megfilmesítik?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177089 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Haebrethilien írta: azt hiszem az lesz a legyobb, ha ezt ide írom.
tegnap amikor a nővéremmel beszélgettünk az oscarról, meg ezekről, meg h ez a 11 díy a "koronáya" a filmnek. és hirtelen belémhasított az, h VÉGE. nincs több. persze tudom, h ez nem igaz, mert itt a könyv, a filmet is bármikor megnézhetem, de valaminek vége van. valami olyasmit érzek,mint frodó:
"Elveszett, örökre - mondta - , s most minden sötét és üres."
és ez tök furcsa. maydnem elbőgtem magam.
tök furi, mert (lehet,h ez hülyén hangzik) a GyU mindig egyszerre a múlt a yelen és a yövő. úgy értem, h nem számít, 1 hónapya, 3, vagy 15 éve ismered,olyan, mintha egy történelemnél ősibb dolog a gényeidben lenne, és így születtél vna. a yelen, mert benne élsz, éppen most történik az egész körülötted, és a yövő,mert mindig lesz benne vmi úy.
nem tudom mennyire értitek,amit megpróbáltam kifeyezni.



Ezen gondolkoztam én is kb. 1 héttel ezelőtt. Mármint azon, hogy tök mindegy, hogy mikor készítették a filmet, vagy mikor írták a könyvet, olyan "örök érvényű" dolgok vannak benne, amelyek nem hagyják elavulni. Na ezt most jól megmondtam. :lol: azon szoktam filózni, hogy mi lesz vajon évtizedekkel, évszázadokkal később. Akkor is kultuszfilmként fogják kezelni, vagy csak egy régi, öreg és unalmas film lesz gyermekeinknek.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177087 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Számomra vege majd a bovített után lesz, ha már láttam a Hobbitét is :-)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177077 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
azt hiszem az lesz a legyobb, ha ezt ide írom.
tegnap amikor a nővéremmel beszélgettünk az oscarról, meg ezekről, meg h ez a 11 díy a "koronáya" a filmnek. és hirtelen belémhasított az, h VÉGE. nincs több. persze tudom, h ez nem igaz, mert itt a könyv, a filmet is bármikor megnézhetem, de valaminek vége van. valami olyasmit érzek,mint frodó:
"Elveszett, örökre - mondta - , s most minden sötét és üres."
és ez tök furcsa. maydnem elbőgtem magam.
tök furi, mert (lehet,h ez hülyén hangzik) a GyU mindig egyszerre a múlt a yelen és a yövő. úgy értem, h nem számít, 1 hónapya, 3, vagy 15 éve ismered,olyan, mintha egy történelemnél ősibb dolog a gényeidben lenne, és így születtél vna. a yelen, mert benne élsz, éppen most történik az egész körülötted, és a yövő,mert mindig lesz benne vmi úy.
nem tudom mennyire értitek,amit megpróbáltam kifeyezni.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #177004 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Összesen hány oszkárdíja van a Gyűrűk Urának?Mert a zenéje nem most elősször kapott, tehát nem 17 o.díj.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176999 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176983 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát főszereplős Oscarnal nehezen lehetett volna eldonteni h ki foszereplo...bár az jságok mind 3 résznél Ian McKellent és EW- írták/írják.... :roll:

Arwenre csak annyit, hogy : akinek tetszik, tetsszen nyugodtan h sok szerepe van.....

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.246 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére