A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 6 hónapja #178858 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...


Nyáron BIZTOS, hogy nem jelenik meg a bővtíett, akkor kezdődik a bővített részek szinkronizálása ;)

Tavaly is nyáron szinkronizálták a bővítettet? Tehát ugyanebben az időben?
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178856 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...


Nyáron BIZTOS, hogy nem jelenik meg a bővtíett, akkor kezdődik a bővített részek szinkronizálása ;)

Áfonya írta: Melyik csatára gondolsz, a pelennorira v. a cormallenire?


Áfi, neked melyik a cormanlleni csata? 8O Ahol a népek letapossák egymást, hogy köszönthessék Frodót? :) Nem a morannoni csatára gondoltál? :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178793 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Ulmo írta: Vagyis a RotK normál DVD kiadása május 25-én jelenik meg.

Ez jól hangzik, szerintem van esély rá, hogy akkor bővítettet nyáron kiadják...Mert vajon a "holidays"-t nem érthetik a nyárra is? :D



Eddig mindegyik dvd nyáron jelent meg, és a bővített meg novemberben!
Nem hiszem hogy ezen változtatni fognak!
Vagyis csak türelem! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178777 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Természetesen kék lesz, a RotK hivatalos színe a kék.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178768 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Old Hawk: Mindez naon szép és jó, de a piacgazdaság nem egészen így működik... A forgalmazók versenyeznek. S szegény SW ÉS GyU rajongónak nincs feltétlenül annyi zsebpénze, hogy mindkettőt megvegye... elég drága luxus lenne.... ezért először csak az egyiket fogja megvenni, a másikra meg gyűjtöget...


Pontosan. :( Mert a bővítettek ára egy tizes körül van, ami éves viszonylagban még elfogadható (értsd: egy év alatt össze lehet kaparni egy tizest).
A Trilógia pedig várhatóan 16 ezer körül fog mozogni. :( :? :evil: És mindkettő 4 korongot tartalmaz... :roll:
Kicsit más: szerintetek milyen színe lesz a ROTK bővítettjének? :D Szvsz tengerkék. Nem tudom, miért, de kezdettől fogva kéknek képzeltem el. :)
Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178748 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Weta behind-the-scenes videócska (29,42MB):
Klikk ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178722 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Old Hawk: Mindez naon szép és jó, de a piacgazdaság nem egészen így működik... A forgalmazók versenyeznek. S szegény SW ÉS GyU rajongónak nincs feltétlenül annyi zsebpénze, hogy mindkettőt megvegye... elég drága luxus lenne.... ezért először csak az egyiket fogja megvenni, a másikra meg gyűjtöget...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178666 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Nem, ezt kifejezetten a karácsonyi időszakra szokták használni... :wink:

Aha értem, akkor most már ezt is tudom. :)

Szerintem pont megfelelő hosszúságúak voltak a csatajelenetek, se nem túl rövid, se nem túl hosszú/ ami nálam nagy szó, mert én az ilyeneket sose szerettem... :D /

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178645 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Hát ezútal figyelembe kell majd venniük egy igen komoly vetélytársat: szeptemberben jelenik meg a klasszikus Star Wars trilógia felújított változata DVD-n... Muszáj igazodni ehhez, különben nem lesz meg a várt bevétel.


Nem hiszem, hogy konkurencia lesz, Én speciel meg fogom nézni a Star Wars-t is, és meg fogom venni a ROTK bővítetettet is. Aztán szeretném a teljes Star Wars sagat megvenni DVD-n, egy az egyben.

Szerintem sokan vannak úgy, hogy csak bizonyos "kultusz" filmekért mennek moziba, vagy veszik meg DVD-n, videón. ezek nem fogják kihagyni egyiket sem.

És akkor meglesz a GYU is, meg a SW is. ÉS mindenki boldogan él, míg meg nem hal. De a szívem akkor is a GYUé. :wink:

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178539 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Szerintetek a filmben a csatának nem lett túl hamar vége?
Nekem úgy tűnt, mintha 1 nap alatt zajlott volna le az egész.


Melyik csatára gondolsz, a pelennorira v. a cormallenire?
Pelennor a filmben egy nap és egy éjszaka, a könyvben éjszaka kezdődik, és az azt követő nap estéjén ér véget. Tehát ha úgy nézzük, kb. egyforma ideig tart, csak persze a könyvben hosszabban van leírva. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178536 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintetek a filmben a csatának nem lett túl hamar vége?
Nekem úgy tűnt, mintha 1 nap alatt zajlott volna le az egész.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178506 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Gandalf írta: Gondolod, hogy ezúttal később jelenne meg a bővített változat, mint eddig? Nem hinném... Legkésőbb novemberben tuti kiadják, de akár előbb is.

Az "as planned in time for the holidays" novemberi megjelenést valószínűsít, az ajándékvásárlási szezon miatt... Szóval nem arról van szó, hogy később jelenne meg. :wink:


Igen, a "holidays" kifejezéssel a Hálaadással (nov. 25.) kezdődő időszakot szokták jelölni.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178500 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, én tulajdonképpen nem hiszem, hogy bármi komolyabb konkurenciát jelentene a RotK bővítettnek... még az SW se, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178497 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát ezútal figyelembe kell majd venniük egy igen komoly vetélytársat: szeptemberben jelenik meg a klasszikus Star Wars trilógia felújított változata DVD-n... Muszáj igazodni ehhez, különben nem lesz meg a várt bevétel.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Gondolod, hogy ezúttal később jelenne meg a bővített változat, mint eddig? Nem hinném... Legkésőbb novemberben tuti kiadják, de akár előbb is.

Az "as planned in time for the holidays" novemberi megjelenést valószínűsít, az ajándékvásárlási szezon miatt... Szóval nem arról van szó, hogy később jelenne meg. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178495 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Tarathradiel írta: Ez jól hangzik, szerintem van esély rá, hogy akkor bővítettet nyáron kiadják...Mert vajon a "holidays"-t nem érthetik a nyárra is? :D

Nem, ezt kifejezetten a karácsonyi időszakra szokták használni... :wink:

Gondolod, hogy ezúttal később jelenne meg a bővített változat, mint eddig? Nem hinném... Legkésőbb novemberben tuti kiadják, de akár előbb is.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178482 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Ez jól hangzik, szerintem van esély rá, hogy akkor bővítettet nyáron kiadják...Mert vajon a "holidays"-t nem érthetik a nyárra is? :D

Nem, ezt kifejezetten a karácsonyi időszakra szokták használni... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178456 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178441 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Vagyis a RotK normál DVD kiadása május 25-én jelenik meg.

Ez jól hangzik, szerintem van esély rá, hogy akkor bővítettet nyáron kiadják...Mert vajon a "holidays"-t nem érthetik a nyárra is? :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178418 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Szerintetek kifoglyák adni reális áron mind a három DVD-t, a bővítettet?


Nagyon remélem, hogy kiadják, már epedve várom. :) Szerintem egy kétlemezes kiadás ára körül fog mozogni az ára.
De félek attól is, hogy nem... :cry:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178415 Írta: sahd_2
sahd_2 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szuksegem volna az eso-rtkb.r33 fajlra. Ha valaki tud segiteni, kerem, privatban szoljon!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178377 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: ez a rendes diplomatikus megfogalmazás, így senki sem sütheti rájuk hogy késnek... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178354 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Immáron hivatalos info:

WITH A RECORD BREAKING ACADEMY AWARDS
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178264 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
OK, sorry, nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren. :oops: Nem hittem volna, hogy ez ilyen szinten megy( mármint az ügynökös dolog). Még egyszer SORRY.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178258 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178245 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ilyeneket nem árt úgy kérdezni, hogy profilban válaszoljunk!
Ügynökök járják a netet, s lecsapnak a hamisitókra! :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178218 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintetek kifoglyák adni reális áron mind a három DVD-t, a bővítettet?

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #178179 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A RotK DVD menüképei :wink: :
www.warofthering.net/photoforum/ ... ppuser=323

Néhány közülük kicsit nagyobb változatban:
www.moviepublicity.com/he/ROTK_art.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178148 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó, de Ulmo már szelíden elirányított ez ügyben a Szil topicba! :D Ott én is eltöprengtem a saját kérdésemen.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178145 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Suhifarok\n

Gondoljátok, hogy a Szilmarilok mindegyik történetét filmre lehetne vinni úgy, hogy az hű maradjon Tolkien szép elgondolásaihoz? :confused2:
És pl. a valák? :wink
:? Ezek után belevágni nagy merészség volna!
Így is sokan fanyalogtak, de ha belegondolok mennyire át kellene dolgozni a Silmarilokat hogy filmrevihető legyen, akkor szvsz a fanyalgok tábora is a többszörösére nőne...
Habár ha valaki rendesen megcsinálná, akkor egy gyönyörű történetet lehetne belőle készíteni! :P


"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.027 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére