A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 6 hónapja #179359 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pennie: Azt mondod, a kártyán levő szörnyű Glorfindel megegyezik a filmbelivel? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179357 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hihi, Glorfindelt ismerem :D Legalábbis tudom, hogy kicsoda :lol: Ő Jarl Benzon, aki különböző tündék mellett Legolas dublőr is volt, mellesleg Jorn Benzon (Rúmil) öccse :D De tényleg nem ő a legjobb választás Glorfindelnek...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179354 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta:

Morgul írta: A WETA neki állt és megcsinálta a filmből kimaradt karakterek szerepjáték-kártya váltztatát. Azt mondják, hogy ezek a karakterek gyakorlatilag így néztek volna ki a filmben.

Bombadil Toma:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12632

Aranymag:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12631

Barna Radagast:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12630

Glorfindel:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Egyenlőre még csak ezeket találtam, de még lesz több is (pl.: Elrond fiai, Cirdan stb.)


8O 8O 8O
Azt hiszem nem olyan nagy baj,hogy kihagyták őket.Egyedül Glorfindel az amelyik nagyjából ok,mondjuk idősebbnek hittem.... :? És úgy jobb is lenne.


Szerintem pont Glorfindel nem jó, Bombadil egész jó, Aranymag... hááát...
Radagast erősen hajaz Bombadilra.

Círdan benne van a filmben...


Az igaz hogy Círdan benne van a filmben!
Toma meg Aranymag egészen türhető, Radagast is elmegy még! :up:
De Glorfindel nagyon gagyi lett :down:
Már inkább az a tünde, amelyik Arwen mögött áll a zászlóval! :up:
Ugylátszik a kártya készítők nem olvasták el a könyvet... :crazy:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179325 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, Glorfindel tényleg elég fiatalnak néz ki.. Fiatalnak?! Olyan az arca, mint egy kisgyereknek!
Aranymag se lett túl jó, szvsz hiányzik belőle az a "Folyó Asszony lánya" jelleg, az az üdeség, könnyedség, vagy mi, nem tudom megfogalmazni, mit hiányolok benne.
De Bombadil és Radagast nem lettek olyan rosszak, bár kicsit tényleg hasonlítanak.... :?

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179324 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, Glorfindel tényleg elég fiatalnak néz ki.. Fiatalnak?! Olyan az arca, mint egy kisgyereknek!
Aranymag se lett túl jó, szvsz hiányzik belőle az a "Folyó Asszony lánya" jelleg, az az üdeség, könnyedség, vagy mi, nem tudom megfogalmazni, mit hiányolok benne.
De Bombadil és Radagast nem lettek olyan rosszak, bár kicsit tényleg hasonlítanak.... :?

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179316 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Ezek a kártyák! Nekem egyik sem tetszik. Bár lehet, hogy csak a fénykép torzít... :twisted: ki tudja, lehet, hogy nem is rossz színészek. Végülis csak azért nem tetszenek, mert az elképzelésemtől annyira külömböznek. Én Radagastot fiatalnak képzelem el. Nem tudom miért, talán a tapasztalansága miatt, pedig tudom, hogy minden másus öreg ember képében jár Középföldén, de erre csak a kártya megszemlélése közben jöttem rá. :P

Köszi az infót Ulmo! őszintén csak megkerestem az első dátumot, aztán kérdeztem. :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179294 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hmm... Glorfindel nemhivatalosan benne volt a filmben, azt a nonametüncit ugyanis, aki a koronázáson Elrond mögött áll (és a világpremieren is ott volt a felvonuláson a tündék között), a rajongók kinevezték Glorfindelnek... :wink:
De a Decipheres verzióban tényleg Glorfindel az, aki nem sikerült túl jól, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179288 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szent Eru! Aranymag szerintem botrányosan néz ki... 8O Én fiatalabbnak és szebbnek képzeltem...Glorfindel, meg olyan mint egy 5-6 éves kisfiú... Én nem annyira bánom, hogy nincsenek benne.... :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179287 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Morgul írta: A WETA neki állt és megcsinálta a filmből kimaradt karakterek szerepjáték-kártya váltztatát. Azt mondják, hogy ezek a karakterek gyakorlatilag így néztek volna ki a filmben.

Bombadil Toma:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12632

Aranymag:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12631

Barna Radagast:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12630

Glorfindel:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Egyenlőre még csak ezeket találtam, de még lesz több is (pl.: Elrond fiai, Cirdan stb.)


8O 8O 8O
Azt hiszem nem olyan nagy baj,hogy kihagyták őket.Egyedül Glorfindel az amelyik nagyjából ok,mondjuk idősebbnek hittem.... :? És úgy jobb is lenne.


Szerintem pont Glorfindel nem jó, Bombadil egész jó, Aranymag... hááát...
Radagast erősen hajaz Bombadilra.

Círdan benne van a filmben...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179286 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: A WETA neki állt és megcsinálta a filmből kimaradt karakterek szerepjáték-kártya váltztatát. Azt mondják, hogy ezek a karakterek gyakorlatilag így néztek volna ki a filmben.

Bombadil Toma:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12632

Aranymag:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12631

Barna Radagast:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12630

Glorfindel:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Egyenlőre még csak ezeket találtam, de még lesz több is (pl.: Elrond fiai, Cirdan stb.)


8O 8O 8O
Azt hiszem nem olyan nagy baj,hogy kihagyták őket.Egyedül Glorfindel az amelyik nagyjából ok,mondjuk idősebbnek hittem.... :? És úgy jobb is lenne.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179284 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A WETA neki állt és megcsinálta a filmből kimaradt karakterek szerepjáték-kártya váltztatát. Azt mondják, hogy ezek a karakterek gyakorlatilag így néztek volna ki a filmben.

Bombadil Toma:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12632

Aranymag:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12631

Barna Radagast:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12630

Glorfindel:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Egyenlőre még csak ezeket találtam, de még lesz több is (pl.: Elrond fiai, Cirdan stb.)

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179186 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Március 12 csak az a dátum, amikortól lehet előrendelni a filmet. Május 25-én jelenik meg, talán nálunk is. Legalábbis a Warneres ismerős kaján mosolyából a telefonban erre következtettem :)

Milyen lehetett az a kaján mosoly a telefonon keresztül? :roll: :twisted: :evil3:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179136 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most jött a Blackstar hírlevele, náluk már megrendelhető a ROTK, viszont május 25-re írják a megjelenést...

www.blackstar.co.uk/video/promot ... f_the_king
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179130 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Akkor hát megejelenik, de ez csak az amerikai, ez a március 12. , mikor jelenik meg Magyarországon? Gondolom erről még nincsen információ. (A bővítettről meg még sehol sincs, igaz?)
De ez a fejezetre osztás vicces... A film minden 4 percének adtak címet. De valahol még ez is hangulatot kölcsönöz a filmnek, nem tudom értitek-e mire gondolok, hogy nem csak úgy odavágják a dolgokat... :wink:


Március 12 csak az a dátum, amikortól lehet előrendelni a filmet. Május 25-én jelenik meg, talán nálunk is. Legalábbis a Warneres ismerős kaján mosolyából a telefonban erre következtettem :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179109 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Akkor hát megejelenik, de ez csak az amerikai, ez a március 12. , mikor jelenik meg Magyarországon? Gondolom erről még nincsen információ. (A bővítettről meg még sehol sincs, igaz?)
De ez a fejezetre osztás vicces... A film minden 4 percének adtak címet. De valahol még ez is hangulatot kölcsönöz a filmnek, nem tudom értitek-e mire gondolok, hogy nem csak úgy odavágják a dolgokat... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179084 Írta: Leeluu_rage
Leeluu_rage válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagyon jó a film! :D
És most bele se tudok gondolni, hogy nem lesz több!!! :( :cry:
Soha se.... már nem tudja senki folytatni... NEEEEE!!!! :cry:
De azért az Éowyn hogy elbánt a nazgullal! 8O Ezt nem gondoltam volna.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179079 Írta: Raistlin lánya
Raistlin lánya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hű, hát elképesztően jó volt! Én sírtam is rajta....

Hit, remény, szeretet
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179057 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a moziverzió (ha jól látom), akkor mennyi lesz a bővítetté?? 8O Jupí kb. 70 fejezet... :D Engem már az is meglepett, hogy a Két Torony bővített fejezetei kb. a duplája volt a FotR-énak. :D A FotR bővítettjét én is úgy néztem meg, hogy nem tudtam, hogy mi lesz új benne, a TTT-ét már tudtam, viszont épp emiatt annál jobban vártam. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179051 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

Sil írta:

Gandalf írta: Hm, nekem ez a DVD-s lista hiányos...
Miért nincsen rajta semmi a bővített változatról, mint a korábbi részeknél? 8O

Mert ez hónapokkal korábban jelenik meg, mint az előző részek esetén. És bár a bővített verzió vágásával már kész vannak, mint PJ mondta, a trükkök még csak most következnek, anélkül meg nem sokat tudnának mutatni, szvsz...


Pár félkész jelenetet, vázlatrajzokat mutathattak volna... vagy pár szót mondhattak volna... :cry:


Így szerintem sokkal örömtelibb lesz megnézni a filmet majd, amikor kézhez kapod. Meg is fogadtam magamban, hogy addig amig a filmet nem kapom eredetiben kézhez nem nézem meg semmilyen formában. Az első résznél sokkal örömtelibb volt megnézni a bővítettet úgy, hogy nem is tudtam milyen jelenetekre számítsak, amig a TTT bővítettje nem volt egyáltalán meglepetés. Nem is volt olyan nagy kunszt amikor megnéztem. Már alig várom, hogy megjelenjen. Gondoljatok bele, több, mint 50 percnyi jelenet kerül vissza a filmbe! Ez rengeteg. Mennyit fog ez dobni a már így is hangulatos filmen. A TTT-t nálam például a bővített jelenetek mentették meg. A nem bővített filmet már nem bírnám végignézni.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179044 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Gandalf írta: Hm, nekem ez a DVD-s lista hiányos...
Miért nincsen rajta semmi a bővített változatról, mint a korábbi részeknél? 8O

Mert ez hónapokkal korábban jelenik meg, mint az előző részek esetén. És bár a bővített verzió vágásával már kész vannak, mint PJ mondta, a trükkök még csak most következnek, anélkül meg nem sokat tudnának mutatni, szvsz...


Pár félkész jelenetet, vázlatrajzokat mutathattak volna... vagy pár szót mondhattak volna... :cry:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #179040 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Hm, nekem ez a DVD-s lista hiányos...
Miért nincsen rajta semmi a bővített változatról, mint a korábbi részeknél? 8O

Mert ez hónapokkal korábban jelenik meg, mint az előző részek esetén. És bár a bővített verzió vágásával már kész vannak, mint PJ mondta, a trükkök még csak most következnek, anélkül meg nem sokat tudnának mutatni, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178997 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hm, nekem ez a DVD-s lista hiányos...
Miért nincsen rajta semmi a bővített változatról, mint a korábbi részeknél? 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178959 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szisztok!
Amikor tegnap beültem a moziba megnézni a ROTK-ot, a jól ismert bemutatók alatt azon gondolkodtam, hogy vajon létezik-e valahol
"Bakiparádé" a forgatásról.
Az rendben van,hogy állítólag a szinészek megkapták videon a saját bakijaikat... de hozzáférhetünk ezekhez mi is, alantas rajongók?
Tudtok valami ilyet?

Arra is gondoltam, hogy esetleg a ROTK extráiba bele lehetne tenni egy ilyen kis mazsolát, de közben rájöttem, hoigy ilyeneket igazából csak vígjátékoknál szoktak csinálni, ez pedig, ugye 2004 legjobb filmje!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178948 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Morannoni csata = cormalleni csata (szvsz)


Aha, biztos. A Morannon Mordor északnyugati csücskénél van, Cormallen pedig Ithiliában, a Henneth Annun közelében. Van köztük pár mérföld távolság.

Kicsit más: a hivatalos oldalra felkerült a RotK szimpla DVD-jének tartalma.

Klikk ide

Rajta lesz a 3 in 1 LotR szuper-trailer, meg a National Geographic szörnyűsége is...

Emellett megtekinthető a DVD fejezeteinek listája. Csekély 60 fejezetre osztották a filmet 8O
Klikk ide
Majd vessétek össze a magyar fordításokkal ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178947 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Áfonya írta:

Ulmo írta:
Áfi, neked melyik a cormanlleni csata? 8O Ahol a népek letapossák egymást, hogy köszönthessék Frodót? :) Nem a morannoni csatára gondoltál? :)



Oookééé, ebből látszik, hogy nem kéne félálomban fórumozni... :oops: Nem tom ez a Cormallen honnan jött, természetesen a morannonira gondoltam. :D Bocsesz! (Bár Cormallennél is elég nagy tülekedés volt, valóban... :twisted: )


Morannoni csata = cormalleni csata (szvsz)


Naah, akkor mégis igazam van? :hein: Nem is néztem meg, csak gondoltam Ulmo úgyis jobban tudja.... :oops:
Akkor Könyv, Cormallen mezeje c. fejezet:
"A két halom között ott tomboltak Mordor seregei. Aragorn és Kapitányai körül összecsapott a viharzó tenger. A nap vörösen izzott, a nazgúlok szárnya alól a halál árnya hullott a földre." :arrow: igen, ez a csata. 8)
És akkor Frodóék köszöntése már Ithiliában van, ugye?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178940 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Áfonya írta:

Ulmo írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...


Nyáron BIZTOS, hogy nem jelenik meg a bővtíett, akkor kezdődik a bővített részek szinkronizálása ;)

Áfonya írta: Melyik csatára gondolsz, a pelennorira v. a cormallenire?


Áfi, neked melyik a cormanlleni csata? 8O Ahol a népek letapossák egymást, hogy köszönthessék Frodót? :) Nem a morannoni csatára gondoltál? :)




Oookééé, ebből látszik, hogy nem kéne félálomban fórumozni... :oops: Nem tom ez a Cormallen honnan jött, természetesen a morannonira gondoltam. :D Bocsesz! (Bár Cormallennél is elég nagy tülekedés volt, valóban... :twisted: )


Morannoni csata = cormalleni csata (szvsz)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178901 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...


Nyáron BIZTOS, hogy nem jelenik meg a bővtíett, akkor kezdődik a bővített részek szinkronizálása ;)

Áfonya írta: Melyik csatára gondolsz, a pelennorira v. a cormallenire?


Áfi, neked melyik a cormanlleni csata? 8O Ahol a népek letapossák egymást, hogy köszönthessék Frodót? :) Nem a morannoni csatára gondoltál? :)


Oookééé, ebből látszik, hogy nem kéne félálomban fórumozni... :oops: Nem tom ez a Cormallen honnan jött, természetesen a morannonira gondoltam. :D Bocsesz! (Bár Cormallennél is elég nagy tülekedés volt, valóban... :twisted: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178898 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Morgul: én konkrétan még nem hallottam Lippait énekelni, de a szinkronosoknál féélfüllel hallottam, hogy az énekhangja volt az akadály. Majd meglátjuk, mi lesz ebből.

Itt a valóra vált rémálmom: Gy.U. moziváltozatok egyben kiadva:

klikk kide

Semmi extra, semmi újdonság, csak újabb bőr szegény rókáról :( :shake:

Miért lenne újjabb bör? Szvsz épp' azért nem az mert nincs extrája. :roll: (Hála Eru... :arrow: így nincs semmi késztetés hogy megvegyem) Szóval ez csak egy karton(vagy mit'om én milyen)bodoz. Azoknak különösen akik csak most kezdtek el annyira érdeklödni a filmek után hogy eldöntsék hogy megveszik. így egybe ott van az elejétöl a sztori ha elöbb nem ismerték , nekik praktikus...
kicit off--> Ki énekelte akkor a "Hol vagy hazám..."-ot?

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178895 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Morgul: én konkrétan még nem hallottam Lippait énekelni, de a szinkronosoknál féélfüllel hallottam, hogy az énekhangja volt az akadály. Majd meglátjuk, mi lesz ebből.

Itt a valóra vált rémálmom: Gy.U. moziváltozatok egyben kiadva:

klikk kide

Semmi extra, semmi újdonság, csak újabb bőr szegény rókáról :( :shake:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #178873 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Jó lenne, ha nyáron megjelenne, csak ne menjen a minőség rovására...


Nyáron BIZTOS, hogy nem jelenik meg a bővtíett, akkor kezdődik a bővített részek szinkronizálása ;)

Áfonya írta: Melyik csatára gondolsz, a pelennorira v. a cormallenire?


Áfi, neked melyik a cormanlleni csata? 8O Ahol a népek letapossák egymást, hogy köszönthessék Frodót? :) Nem a morannoni csatára gondoltál? :)


Hajrá és kérjétek meg Lippait, hogy ugyan énekelje már ő ezúttal Pippin énekét! A filmben kicsit zavaró volt, hogy nem ő énekelte. Nagyon érződött a két hang közötti különbség. Az énekhang meg nem kifogás, mert állítólag jó énekhangja van. :wink:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.109 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére