A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 6 hónapja #175846 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Mondom, én odaképzeltem. De nem lenne ellenemre, ha Samu egy kicsit több ideig siratná Frodót. Nem is siratná. "Szívébe éjszaka költözött", így fogalmazott Tolkien. És ez olyan szívszagattó és csak ezután bugyognak fel a könnyei és veszi el a Gyűrűt végül. Ha már Szürkeréven képesek ennyit változtatni, akkor ebbe is belevághatnak, mert ez a jelenet még hibás is egy kissé. A Szürkerévvel ellentétben, ami tökéletes.
Egyébként azok, akik nem olvasták a könyvet nem képzelték oda és egy értelmesebb egyén meg is szólalt mellettem valahol legutóbb "És a Gyűrűvel mi lesz? Az orkok nem viszik el Szauronnak?" Gondolom utólag kapcsolt, de azt már nem hallottam, ki figyel arra. :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175816 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gandalf: én a sima 2DVDs kiadást kérdeztem. A Bővítettnél tudom, hisz' megvan. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175801 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ennek így kellett lennie, így mutatták meg, hogy mekkora ereje van a gyűrűnek.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175762 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem itt két különböző dologról van szó: először EL KELLETT vegye, mert jöttek az orkok, és halottnak hitte a gazdáját. Sokat vívódott, míg rá nem döbbent, hogy nemcsak Frodó, hanem a Gyűrű útitársa is, és a Tanács azért adta őt Frodó mellé, hogy a küldetés ne valljon kudarcot. Nem akarja elvenni, de muszáj megtennie.

A második:amit Tarathradiel is idézett: ekkor már nem levetet, hanem akarta VISSZADNI.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175712 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sorel írta: Ez nekem annyira fájt. Miért kellett Samut egy pillanatra is megingatni? A könyvben ilyesmiről szó sincs. Ez egy olyan változtatás, ami ellentétes a tolkieni szellemiséggel.

Én nem így gondolom...Idéznék a könyvből:

"Most hogy sor került rá, Samu valahogy vonakodott visszaadni a Gyűrűt és a terhet gazdájának."

Szerintem az hogy nem mutatják a filmben hogy elveszi Frodótól a Gyűrűt, még nem jelenti azt hogy tényleg nem veszi el...Engem egyáltalán nem zavart!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175708 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Palimir írta:

Szméagol írta: Vajon kijavítják azt a hibát, hogy Samu nem vette el a Gyűrűt Frodótól Cirith Ungolnál? Nem tudom engem nyugtalanított. Igaz, oda képzeltem. :roll: :P

Nem vette el?! Alig akarta visszaadni... :)


Ez nekem annyira fájt. Miért kellett Samut egy pillanatra is megingatni? A könyvben ilyesmiről szó sincs. Ez egy olyan változtatás, ami ellentétes a tolkieni szellemiséggel.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175679 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Vajon kijavítják azt a hibát, hogy Samu nem vette el a Gyűrűt Frodótól Cirith Ungolnál? Nem tudom engem nyugtalanított. Igaz, oda képzeltem. :roll: :P

Nem vette el?! Alig akarta visszaadni... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175614 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
OK, köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert a forgalmazó lecsekkoltatta velünk a DVD fejezeteinek magyar címét, és nem értettem, hogy eddig miért nem tette. :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175589 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Ha már Ulmo rákérdezett a menüre :) : a 2dvds kiadásban a film elején magyarul van kiírva a Gyűrűk Ura felirat, meg a rész címe (pl.: A Király Visszatér), vagy az csak a moziverzióban van benne? Tudom, hogy hogy van angolul, de valahogy hiányzik, nem tudom értitek-é. :)

A bővítettben angol a logo és a rész címe is... a FOTR-nál egy magyar hang bemondja magyarul, a TTT-nél már csak magyar felirat van.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175563 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha már Ulmo rákérdezett a menüre :) : a 2dvds kiadásban a film elején magyarul van kiírva a Gyűrűk Ura felirat, meg a rész címe (pl.: A Király Visszatér), vagy az csak a moziverzióban van benne? Tudom, hogy hogy van angolul, de valahogy hiányzik, nem tudom értitek-é. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175562 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát biztosan a bővítettet veszem meg, deszerintem aránytalanul sokat tűzdelnek bele, ha igaz ez, a végébe. Mert véleményem szerint a vége, az utolsó 20 perc tökéletes volt minden pillanatában.
Na, persze nem tudom. Erről a harmadik részről el tudom képzelni, hogy ki tudják bővíteni jól. 8) De úgyis meg tudom szerezni az eredetit is, úgyhogy mindegy.

Morgul írta: 15. benne lesz Szauron szájával folytatott beszélgetés (ezzel megváltozik a csata értelme Moranonnál) - Aragorn megöli Sz száját ***


Megöli? 8O Nos ez nagyon nem tetszik. Szerintem egyáltalán nem illik Aragorn jelleméhez és egyáltalán, a mi módszerünkhöz, ez az Ellenségre vall. Így a "Frodóért!"-mondat is olyan álságossá válik. :?

Vajon kijavítják azt a hibát, hogy Samu nem vette el a Gyűrűt Frodótól Cirith Ungolnál? Nem tudom engem nyugtalanított. Igaz, oda képzeltem. :roll: :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175517 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem pont az tetszett a 3. film végében, hogy ugyan úgy lett vége, mint ahogyan a könyvnek! Tyű, ha minden felsorolt jelenet benne lenne, ATOM lenne! Én már csak a bővítettért élek! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175417 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Palimir írta:

Ulmo írta: Akiknek megvan valamelyik (FotR, TTT) nem-bővített változat: a DVD-n magyar volt a jelenetek menüje?

Én úgy emlékszem, hogy a 2 DVD-sen minden menü magyar... (ebben most 90%-ig biztos vagyok :) )
Ha előbb nem lesz válasz, akkor holnapra bizonyosat tudok mondani :)

Nekem a Fotr van meg, és annak magyar a menüje.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175403 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Akiknek megvan valamelyik (FotR, TTT) nem-bővített változat: a DVD-n magyar volt a jelenetek menüje?

Én úgy emlékszem, hogy a 2 DVD-sen minden menü magyar... (ebben most 90%-ig biztos vagyok :) )
Ha előbb nem lesz válasz, akkor holnapra bizonyosat tudok mondani :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175400 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: A végén nem Samu történetével, hanem Galadriel lezáró beszédével ér véget a film (elmondja a szövetség sorsát) – hosszabb lesz a filmet lezáró jelenetsor...


Tyű de jó! Ez az ami nekem a legjobban hiányzott...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175344 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Eldafinde írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Apropó, a megjelenési dátumról még semmi hír?


Gondolom november... hogy a Nazgúl lehelne rá... :evil:


Utolsó infok szerint valamikor augusztus-november között. De a szimpla változat valamikor május végére várható.

Akiknek megvan valamelyik (FotR, TTT) nem-bővített változat: a DVD-n magyar volt a jelenetek menüje?
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175343 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Apropó, a megjelenési dátumról még semmi hír?


Gondolom november... hogy a Nazgúl lehelne rá... :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175287 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Hm... így leírva nem túl bízhtató a jelenet... jobban örülnék egy Erech kövének....


Sajnos ez nem kívánságműsor. Mellesleg így, hogy Aragorn "tárgyal" a halottak urával nem lenne értelme a bővítettben sem Erech kövének.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175274 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hm... így leírva nem túl bízhtató a jelenet... jobban örülnék egy Erech kövének....
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175256 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát remélem, hogy ezek a jelenetek többé-kevésbé benne lesznek. Ami jobb lenne, ha nem lenne benne:
-a már említett pelargiri jelenet, mert így Minas Tirith ostroma tényleg veszít az értékéből
-Arwen haldoklik (még mindig nem értem, hogy függ össze a Gyűrű sorsa Arwenéval??? :? :) )

A többit szívesen látnám viszont a bővítettben, és nagyon remélem, hogy benne is lesz. Apropó, a megjelenési dátumról még semmi hír?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175135 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Ezek a jelenetek összeden elég hosszúak, szvsz nem kerül mind vissza...
Amit várok:

- Szarumán halála
- Szauron Szája
- Gandalf kontra Boszorkányúr


De azt se feledd, hogy most kicsivel több, mint 50 percet vágott vissza PJ. Az azért elég sok, tekintve azt, hogy ebben a filmben több helyen át kellett vágjon - komponáljon teljes jeleneteket. Ezt maga a vágó (Selkirik) is mondta, megtoldva azzal, hogy baromi nehéz munka volt.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175133 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezek a jelenetek összeden elég hosszúak, szvsz nem kerül mind vissza...
Amit várok:

- Szarumán halála
- Szauron Szája
- Gandalf kontra Boszorkányúr

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175131 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Morgul írta: Igen. Ki zavarják őket a holtak ösvényéről. Ezért Aragorn azt hiszi, hogy kudarcot vallott. Ezért Legolas próbálja megnyugtatni, aki hátranézve megpillantja a holtak menetelő seregét, ahogy átkúszik szép lassan a völgyön (kb. mint a könyvben). Erről több helyen is olvastam. Remélem visszakerül.

Kizavarjáááák?! 8O Tudnál ehhez forrást mutatni? :? Hol olvastál ilyet?


Viggo Mortensen interjú. Majd előkeresem.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175120 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Igen. Ki zavarják őket a holtak ösvényéről. Ezért Aragorn azt hiszi, hogy kudarcot vallott. Ezért Legolas próbálja megnyugtatni, aki hátranézve megpillantja a holtak menetelő seregét, ahogy átkúszik szép lassan a völgyön (kb. mint a könyvben). Erről több helyen is olvastam. Remélem visszakerül.

Kizavarjáááák?! 8O Tudnál ehhez forrást mutatni? :? Hol olvastál ilyet?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175117 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lominas írta: Elég döbbenetes lista :) Ha mind bekerülne... nem, az túl szép, hogy igaz legyen.

Egyébként a listából kiemelnék valamit, ami a mondanivaló szempontjából is nagyon súlyos (szerintem a legsúlyosabb) kihagyás volt a filmben: a jelenet Szauron Szájával a Fekete Kapunál. Az a párbeszéd, a mithril megmutatása teljesen más értelemmel és érzéssel ruházza fel az utolsó csatát. Gondoljatok bele, mennyire mást jelent, amit Aragorn mond, miután elfordul Szauron elöl a többiek felé: ˝Frodóért.˝ A filmben ez egy célhatározó, a bővítettben pedig inkább okhatározó lesz. HATALMAS különbség. Szerintem a - egyébként így is kifogástalan - befejezést még megrázóbbá tette volna, ha ez a jelenet megmarad.

Amit viszont részben rossz ötletnek tartok, az a pelargiri ütközet megmutatása. A könyvben az egyik legjobb rész szerintem, mikor Minas Tirith ostromakor rádöbbennek, hogy a hajókon nem kalózok érkeznek. A filmen is nagyon hatásos volt. Ha viszont tudjuk előre, hogy a kalózokat már leverték, akkor ez a jelenet veszít értékéből.
Ugyanakkor érdekel, hogy Pelargirt megmutatják-e.

Még 1 kérdés: a holtak rátámadnak Aragornra??????? Ez komoly?


Igen. Kizavarják őket a holtak ösvényéről. Ekkor Aragorn azt hiszi, hogy kudarcot vallott. Ezért Legolas próbálja őt megnyugtatni, aki hátranézve megpillantja a holtak menetelő seregét, ahogy átkúszik szép lassan a völgyön (kb. mint a könyvben). Erről több helyen is olvastam. Remélem visszakerül.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175108 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elég döbbenetes lista :) Ha mind bekerülne... nem, az túl szép, hogy igaz legyen.

Egyébként a listából kiemelnék valamit, ami a mondanivaló szempontjából is nagyon súlyos (szerintem a legsúlyosabb) kihagyás volt a filmben: a jelenet Szauron Szájával a Fekete Kapunál. Az a párbeszéd, a mithril megmutatása teljesen más értelemmel és érzéssel ruházza fel az utolsó csatát. Gondoljatok bele, mennyire mást jelent, amit Aragorn mond, miután elfordul Szauron elöl a többiek felé: ˝Frodóért.˝ A filmben ez egy célhatározó, a bővítettben pedig inkább okhatározó lesz. HATALMAS különbség. Szerintem a - egyébként így is kifogástalan - befejezést még megrázóbbá tette volna, ha ez a jelenet megmarad.

Amit viszont részben rossz ötletnek tartok, az a pelargiri ütközet megmutatása. A könyvben az egyik legjobb rész szerintem, mikor Minas Tirith ostromakor rádöbbennek, hogy a hajókon nem kalózok érkeznek. A filmen is nagyon hatásos volt. Ha viszont tudjuk előre, hogy a kalózokat már leverték, akkor ez a jelenet veszít értékéből.
Ugyanakkor érdekel, hogy Pelargirt megmutatják-e.

Még 1 kérdés: a holtak rátámadnak Aragornra??????? Ez komoly?
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175090 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Hát lesz Kőkirály a Keresztútnál, Szauron Szája, Frodó és Samu mordori vándorútja (menetelnek az orkok között), Szarumán hangja és halála, Gandalf vs Boszorkányúr, Trufa esküje Théodennek, Aragorn belenéz a palantírba, Aragorn belép Minas Tirith tróntermébe stb. Morgul berakott korábban egy teljes listát, meg kéne keresni :roll:


Ezek köztudottan csak a bővített filmben lesznek benne. Egyébként a kulcsfontosságú jelenetek mind benne vannak a filmben. Ha visszaolvastok, akkor találtok itt a fórumon egy listát a kihagyott (bővítettbe visszakerülendő) jelenetekről.
Íme:

Eddig ismert bővített jelenetek:

Figyelem SPOILEREK!

1. Keresztút (király szobor)*
2. Szarumán hangja fejezet + Szarumán és Gríma halála***
3. Gimli és Legolas sörrel koccintanak / sörivásban versenyeznek Meduseldben**
4. Aragorn is belenéz a palantírba és megmutatja magát Szauronnak(Gandalffal is beszél erről) ***
5. Kiderül, hogy Denethor miért őrül meg (valószínűleg mégis lesz palantírja a bővítettben)**
6. A Holtak ösvénye hosszabb és horrorisztikusabb lesz – a HÖ-nak kapuja jelenet is ki lesz bővítve ***
7. Az umbári kalózokkal vívott csata lehet, hogy visszakerül (PJ a főkalóz szerepében :) )**
8. Minas Tirith ostroma és a Pelennor mezei csata hosszabb lesz*
9. Gandalf szembeszáll Morgullal (Morgul eltöri a botját) - ekkor hangzik fel a kürtszó***
10. Trufa esküt tesz Theodennek Meduseldben***
11. Cirith Ungol tornya valószínűleg ki lesz bővítve (Samu ruhát szerez, rájönnek, hogy a mithril páncélt elvitték)**
12. Cirith Ungol tornyánál a néma őrök fontosabb szerepet játszanak majd**
13. Legolas megnyugtatja Aragornt a Holtak ösvénye után (a holtak rájuk támadnak és a hegy ellenük fordul, ezért menekülőre fogják)***
14. Frodó és Samu mordori útja sokkal hosszabb lesz (orkok kezére kerülnek, megszöknek az orkoktól, több vándorlási jelenet, eldobják az ork páncélt és a csomagjaikat stb.)***
15. benne lesz Szauron szájával folytatott beszélgetés (ezzel megváltozik a csata értelme Moranonnál) - Aragorn megöli Sz száját ***
16. Aragorn visszatér Minas Tirithbe – felöltöztetik a királyi ruhába (palantír jelenet itt lesz) ***
17. Aragorn meggyógyítja Faramirt, Trufát és Éowynt az ispotályban (A király keze gyógyító kéz)***
18. Faramir és Éowyn románca az ispotályban**
19. Több Elrond és Arwen jelenet ***
20. Éowyn és Faramir esküvője, Arwen és Aragorn esküvője**
21. Lehet, hogy visszakerül Éomer megkoronázása**
22. Éomer rátalál Éowynre a csatamezőn***
23. Théoden siratása lehet, hogy visszakerül**
24. Gamling halála lehet, hogy visszakerül**
25. A végén nem Samu történetével, hanem Galadriel lezáró beszédével ér véget a film (elmondja a szövetség sorsát) – hosszabb lesz a filmet lezáró jelenetsor**
26. A Szürkerév ki lesz bővítve**
27. Az Esticsillag/Tündekő összetörik a trónterem padlóján – Szauron megmutatja Aragornnak Arwen állapotát (haldoklik) ***
28. Aragorn és Éowyn beszélnek egymással a meduseldi trónteremben ***
29. Pippin és Faramir barátsága (Faramir odaadja neki a gyerekkori páncélját) – így jobban alá lesz támasztva Pippin szeretete Faramir iránt és ilyen formában Beregond is benne lesz a filmben (lsd. Szilszakáll – Toma)**
30. Faramir és Denethor jelenete ki lesz bővítve (szóba kerül a Gyűrű és Frodó)**
31. Faramir elmeséli Gandalfnak, hogy Frodót Gollam kíséri.**
32. Visszakerül Gothmog (az ork kapitány) halála *

Ezek csak azok, amikről eddig interjúkból és képekből lehet tudni, ezeken kívül még lehetnek kisebb-nagyobb karakter/akció jelenetek. De az is lehet, hogy ezek nem mind kerülnek vissza a filmbe.

*képen/bemutatóban szerepel
** interjúban, cikkben szerepel
*** képen/bemutatóban és interjúban/cikkben is szerepel

Összeállította: Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 6 hónapja #175059 Írta: Arattil
Arattil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz (Celebthil) írta:

Eldafinde írta: Ha hirtelen felfedeznék az AIDS ellenszerét /jó lenne/, emberfeletti dolgokat véghezvíve, és megfilmesítenék: pá-pá "Tájtenik"....

OFF: Nem véletlenül jelölték Oscarra a Sejtjeink című magyar alkotást...

Amúgy meg:
Ki tudna spoilerezni, mik várhatók a bővítettben az Ispotályon kívül?
Remélem, Pelennort nem nyomják fel még jobban.. :evil: :roll:


Sajnos ez nem igaz, a Sejtjeink című filmet nem nominálták, csak versenyben volt az Oscar jelölésért. Bekerült a legjobb 20 (a számban nem vagyok teljesen biztos) dokumentumfilm közé, de a 6 "legeslegjobb" között nem szerepelt. Ez persze nem csökkenti az értékét - amúgy egy nagyon szuper film - csak a megfogalmazás nem volt rendben.
ui.: Nem kioktatás, csak helyreigazítás akart lenni...

"Elen sila lumenn' omentielvo!"
Fényesség ragyogjon találkozásunk óráján!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175056 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát lesz Kőkirály a Keresztútnál, Szauron Szája, Frodó és Samu mordori vándorútja (menetelnek az orkok között), Szarumán hangja és halála, Gandalf vs Boszorkányúr, Trufa esküje Théodennek, Aragorn belenéz a palantírba, Aragorn belép Minas Tirith tróntermébe stb. Morgul berakott korábban egy teljes listát, meg kéne keresni :roll:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.061 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére