A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #172718 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem azt mondtam, h hátulról szúrja le, csak hogy épp abban a pillanatban, a leszúrás pillanatában hátulról mutatják Frodót.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172705 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Lehet h felhúzta előtte. Vagy megkérte Frodót h vegye le...

Hja, "húzza fel az ingét... sóhajtson... ne habozzon! sóhajtson!" :lol:

A sebhelyekről annyit, hogy sz a nyaka környékén a nyaklánc vágott a húsába.
És mi van akkor, ha átszúrt a mithrillen? A Banya elég ősi lény ahhoz, hogy meglegyen ez a tulajdonsága. De ez csak egy 5let. :) ehhez nem figyeltem meg eléggé az inget... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172698 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Timona írta: Nem hátulról szúrja le, csak Frodó háta mögött settenkedik, majd mikor Frodó zajt hirtelen megfordul, igy szemből szúrja le a Banyapók- itt nem látszik, hogy pontosan hol találja el, de amikor az orkok fogságában van és a meztelen felsőtestét mutatják két sebhely is látszik rajta. Egyik amit a nazgúl király kardja hagyott a másik meg ahol beleszúrt és ez a mellkasa jobb oldalán látható... ezek szerint átszúrt a Mithrillen v nem?!


Lehet h felhúzta előtte. Vagy megkérte Frodót h vegye le...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172696 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem hátulról szúrja le, csak Frodó háta mögött settenkedik, majd mikor Frodó zajt hirtelen megfordul, igy szemből szúrja le a Banyapók- itt nem látszik, hogy pontosan hol találja el, de amikor az orkok fogságában van és a meztelen felsőtestét mutatják két sebhely is látszik rajta. Egyik amit a nazgúl király kardja hagyott a másik meg ahol beleszúrt és ez a mellkasa jobb oldalán látható... ezek szerint átszúrt a Mithrillen v nem?!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172694 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Drowse írta: Én úgy emlékszem, mikor megszúrja, hátulról mutatják, és utána váltanak át az arcára. (de lehet, h rosszul tudom)


Hmmm...
meg kéne nézni gyorsan...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172690 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én úgy emlékszem, mikor megszúrja, hátulról mutatják, és utána váltanak át az arcára. (de lehet, h rosszul tudom)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172685 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta: ] mert Frodó arcát mutatják
Tehát tuti nem a nyakán.

Ne vegyétek szőrszálhasogatásnak, tényleg nem tiszta.
A pók mozdulatából ítélve hason találja a szúrás. Akkor viszont Banya mehet fullánkot köszörülni.


Hát hason tuti nem, mer hátbaszúrja, ha jól emlékszem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172671 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

" írta: mert Frodó arcát mutatják


Tehát tuti nem a nyakán.

Ne vegyétek szőrszálhasogatásnak, tényleg nem tiszta.
A pók mozdulatából ítélve hason találja a szúrás. Akkor viszont Banya mehet fullánkot köszörülni.

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172668 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A filmen nem látszik, hogy hova döf. A könyv sem írja konkrétan, úgy emléxem...

Ha a fantáziánkra van bízva, akkor miről beszélünk? :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172665 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta:

Eldafinde írta:

Cerebrum írta:

Dún, a dán írta: Üdv, mindenek!!

Hadd kérdezzek valamit.
Nem tudom, hogy a történet szerint így van-e, de számomra fontos kérdés, hogy Frodó viselte-e a Mithrillt, amikor Banya megcsípte? Tudja valaki konkrétan?
Mert ha igen, az további súlyos kérdéseket vet fel...


Persze, hogy viselte. Sagrat és Gorbag is azon veszett össze...


Milyen kérdéseket vet fel?
Hogy hogyan döfte le? (asszem itt nem lehet csípésről beszélni, mert ez annál brutálisabb volt)
A nyakába szúrt, nem? Odáig nem ér a mithril-ing.

Vagy mire gondolsz?


Én is úgy emlékszem, hogy rajta volt..
A filmben Banya hasbadöfi őt.
A kérdés: hogyan. :?:


Lehet hogy a láncing vége alatt szúrta meg, vagy tényleg nyakon, a filmben nem látszik konkrétan hova szúr, mert Frodó arcát mutatják amint ízlelgeti a pezsgőtablettát.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172661 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Eldafinde írta:

Cerebrum írta:

Dún, a dán írta: Üdv, mindenek!!

Hadd kérdezzek valamit.
Nem tudom, hogy a történet szerint így van-e, de számomra fontos kérdés, hogy Frodó viselte-e a Mithrillt, amikor Banya megcsípte? Tudja valaki konkrétan?
Mert ha igen, az további súlyos kérdéseket vet fel...


Persze, hogy viselte. Sagrat és Gorbag is azon veszett össze...


Milyen kérdéseket vet fel?
Hogy hogyan döfte le? (asszem itt nem lehet csípésről beszélni, mert ez annál brutálisabb volt)
A nyakába szúrt, nem? Odáig nem ér a mithril-ing.

Vagy mire gondolsz?


Én is úgy emlékszem, hogy rajta volt..
A filmben Banya hasbadöfi őt.
A kérdés: hogyan. :?:

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172593 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta:

Dún, a dán írta: Üdv, mindenek!!

Hadd kérdezzek valamit.
Nem tudom, hogy a történet szerint így van-e, de számomra fontos kérdés, hogy Frodó viselte-e a Mithrillt, amikor Banya megcsípte? Tudja valaki konkrétan?
Mert ha igen, az további súlyos kérdéseket vet fel...


Persze, hogy viselte. Sagrat és Gorbag is azon veszett össze...


Milyen kérdéseket vet fel?
Hogy hogyan döfte le? (asszem itt nem lehet csípésről beszélni, mert ez annál brutálisabb volt)
A nyakába szúrt, nem? Odáig nem ér a mithril-ing.
Vagy mire gondolsz?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172592 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Hát szerintem csak idő kérdése és a Titanicot is lekőrözi...Hajrá! :D


Rajtam igazán nem múlik: holnap, ill. már pár órája ma van... nézem meg hatodszor.

Tegye ugyanezt minden kis japó is, és akkor nem lesz gáz!!! :wink: :roll: 8) :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172591 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Dún, a dán írta: Üdv, mindenek!!

Hadd kérdezzek valamit.
Nem tudom, hogy a történet szerint így van-e, de számomra fontos kérdés, hogy Frodó viselte-e a Mithrillt, amikor Banya megcsípte? Tudja valaki konkrétan?
Mert ha igen, az további súlyos kérdéseket vet fel...


Persze, hogy viselte. Sagrat és Gorbag is azon veszett össze...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172589 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv, mindenek!!

Hadd kérdezzek valamit.
Nem tudom, hogy a történet szerint így van-e, de számomra fontos kérdés, hogy Frodó viselte-e a Mithrillt, amikor Banya megcsípte? Tudja valaki konkrétan?
Mert ha igen, az további súlyos kérdéseket vet fel...

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172537 Írta: Euthymia
Euthymia válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Amikor a filmet megnéztem, nagyon depis lettem, még kicsit most is az vagyok, annyira szomorú (hogy) vége!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172536 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
És ha a három rész bevételeit összeadjuk? :P

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172508 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta: Úgy van, előzze csak le a Titanicot. Mérföldekkel jobb a GYU.
[size=9:3nbdqqtw]A Titanicot, eddig 2x próbáltam megnézni videón - mind annyiszor elaludtam rajta -, a Király visszatért meg már 3x láttam moziban és mindannyiszor élveztem - ennyit csak a két film közötti külömbségről[/size]


[size=9:3nbdqqtw]Hát ízlések és pofonok [/size]:roll: [size=9:3nbdqqtw], amikor kijött a Titanic nekem tetszett és videón is láttam többször... [/size]De a GyU trilógia Rulz főleg igy együtt a 3 meg se tudom számolni hányszor láttam már, de sose fogom megunni az tuti!!! :D :D :D Előre is bocs a HP rajongóknak, de szerintem azt kell elsősorban lekörözni, mert sokkal- sokkal- sokkal jobb nála, aztán természetesen a Titanicot utána már kötelező felülmúlni!!!!!!!!!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172377 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Úgy van, előzze csak le a Titanicot. Mérföldekkel jobb a GYU.
[size=9:szzmd6jv]A Titanicot, eddig 2x próbáltam megnézni videón - mind annyiszor elaludtam rajta -, a Király visszatért meg már 3x láttam moziban és mindannyiszor élveztem - ennyit csak a két film közötti külömbségről[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172352 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát szerintem csak idő kérdése és a Titanicot is lekőrözi...Hajrá! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172330 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A RotK már a 3. a legtöbb bevételt hozó filmek között, és a hétvégén valószínűleg megelőzi a HP-t is, és átlépi az 1 milliárdos határt... (Mivel Japánban még csak most fogják bemutatni...)
www.boxofficemojo.com/alltime/world/


Tegnap aszondták a fixpötty tv-n hogy már át is lépte az egymilliárdot...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172321 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A RotK már a 3. a legtöbb bevételt hozó filmek között, és a hétvégén valószínűleg megelőzi a HP-t is, és átlépi az 1 milliárdos határt... (Mivel Japánban még csak most fogják bemutatni...)
www.boxofficemojo.com/alltime/world/


Húúúúúúúúúúúúúú, amióta utoljára néztem jól megszaladt , csak tényleg előzze meg a HP- t!!! A próféta szóljon belőled Sil!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172293 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A RotK már a 3. a legtöbb bevételt hozó filmek között, és a hétvégén valószínűleg megelőzi a HP-t is, és átlépi az 1 milliárdos határt... (Mivel Japánban még csak most fogják bemutatni...)
www.boxofficemojo.com/alltime/world/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172222 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Morgul írta: A kártyán (és a film több jelenetében) szereplő, a kártya által Imrahilnak titulált személyt játsza Ian Hughes. Tehát Imrahil és Beregond "egy és ugyan az" :) .

A filmben ott volt Faramirék Minas Tirithbe érkezésénél és ő volt az, aki felvitte a sebesült Faramirt Denethorhoz. Nameg a várfalon is lehetett párszor látni.


:cry: :cry: :cry: Na ennyit erről... Speciel én jobban örültem volna Beregondnak, mint Imrahilnak, bár elismerem, hogy fontosabb szereplő a történelem szempontjából. :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172220 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csináltam pár screencap-et a behind-the-scenes videókból:
hugoweaving.uw.hu/multimedia/caps/index.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172216 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Imrahilról jutott eszembe, drága szereplőm Beregond! :D Most már talán többet lehet tudni róla is, mert csak kósza hír volt, hogy szerepelni fog a bővítettben, de most már ugye lehet tudni, hogy esetleg biztosabb-e? (Cépen kérdeztem...)
Mindenesetre találtam egy sokat használt oldalt, amelynek az alján van egy Ian Hughes nevezetű emberke (nem is lenne rossz Beregondnak, nem is lenne rossz 8) ), de hogy a filmben hogy néz ki azt ők sem tudják. :roll:
www.quintessentialwebsites.com/l ... e3.htm#top
Szóval benne lesz vagy sem? Esetleg Beregil? Vagy ne legyek maximalista? :lol:


A kártyán (és a film több jelenetében) szereplő, a kártya által Imrahilnak titulált személyt játsza Ian Hughes. Tehát Imrahil és Beregond "egy és ugyan az" :) .

A filmben ott volt Faramirék Minas Tirithbe érkezésénél és ő volt az, aki felvitte a sebesült Faramirt Denethorhoz. Nameg a várfalon is lehetett párszor látni.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172209 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Imrahilról jutott eszembe, drága szereplőm Beregond! :D Most már talán többet lehet tudni róla is, mert csak kósza hír volt, hogy szerepelni fog a bővítettben, de most már ugye lehet tudni, hogy esetleg biztosabb-e? (Cépen kérdeztem...)
Mindenesetre találtam egy sokat használt oldalt, amelynek az alján van egy Ian Hughes nevezetű emberke (nem is lenne rossz Beregondnak, nem is lenne rossz 8) ), de hogy a filmben hogy néz ki azt ők sem tudják. :roll:
www.quintessentialwebsites.com/l ... e3.htm#top
Szóval benne lesz vagy sem? Esetleg Beregil? Vagy ne legyek maximalista? :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172037 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Azog írta: Kösz Penngaladriel!

R nélkül, ha kérhetném ;) Köszönöm!
Amúgy egész sok szerepe volt, megjegyeztem az arcát, mert olyan érdekes... Többször is felbukkant itt-ott. Viszont nem gondoltam volna róla, hogy ő Imrahil. Imrahil sokkal nemesebb, tündésebb, magabiztosabb, szelídebb, de keményebb... Ez a srác szerintem nem alkalmas arra, hogy Imrahil legyen...


Ő elvileg nem Imrahil, hanem Beregond. Legalábbis a szereplői listában (theoneringnet) az a név volt feltüntetve a fickónál. Mára sajnos törölték a nevét, de a szereplő képe az megvan.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172020 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Azog írta: Kösz Penngaladriel!

R nélkül, ha kérhetném ;) Köszönöm!
Amúgy egész sok szerepe volt, megjegyeztem az arcát, mert olyan érdekes... Többször is felbukkant itt-ott. Viszont nem gondoltam volna róla, hogy ő Imrahil. Imrahil sokkal nemesebb, tündésebb, magabiztosabb, szelídebb, de keményebb... Ez a srác szerintem nem alkalmas arra, hogy Imrahil legyen...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #172016 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Azog írta: Kösz Penngaladriel!
Sajna csak egyszer láttam, ezért nem emlékeztem rá. :cry:
De talán a bővítettben majd többet szerepel! :)


Itt a hiba, hogy még csak egyszer láttad ;)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.093 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére