A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #170894 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

No, igen megint az van, hogy Aragornék száláról sokkal többet tudunk... :D :wink:
Volt róla szó ugyebár, hogy sokkal hosszabb lesz Frodó és Samu mordori útja. De arról is volt szó, hogy benne lesz, mikor elkapják őket az orkok. Vagy ez csak pletyka szintjén maradt? Mert képet semmiképp nem láttam róla... :roll: Viszont van az a híres John Howe kép és ezeket (erre gondolok www.szif.hu/~bcsabi/pic/tolkien/mordor.jpg ) gyakran megfilmesítik. (Úgy mint Alan Lee-nek, ahogy előmászik Banyapók. (Még mindig kiráz a hideg.)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170888 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vadiúj Decipher kártyák, lehetséges spoilerekkel a bővített verzióhoz... :wink: (érdemes lesz megjegyezni ezt az oldalat, mert mindennap új kártyákat tesznek közzé...):
shop.decipher.com/TCG/CardLists. ... &listID=25

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170865 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
sztem azért elég yó volt Pippin.az igaz,h Trufának sokkal többet kellett vna szerepelnie.a bővített változat biztos 100000x yobb.én alapyábavéve elégedett vok az egésszel.ennél yobban ilyen körülmények között nem lehett vna megcsinálni.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170853 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Trufától nem a dicsőséget vették el, hanem a semélyiségét. A filmet moziban láttam, és ott szegény alig jut szerephez. Lehet, h a bővített változatban azért csinál is valamit, de a mozis változatban nem sok szerepe volt.
Pippintől viszont elvették a dicsőséget, mert azt a trollt azért meg kellett volna ölnie. Azt nagyon hiányoltam.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170850 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Palimir írta: kép [size=9:3v9oct9h](most nézem csak, fejjel lefelé raktam volna? :oops: :) )[/size]


Nekem be se jön a kép csak a felső sáv amiből nem látszik semmi :( Mi van rajta?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170842 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

mocca írta: Sziasztok!Lenne egy kérdésem:Magyarországon lehet kapni olyan gyűrűt mint a Gyűrűk Urában van?Mert Csehországban ( www.lordoftherings.cz )lehet és sztem baromi jol néz ki.Szal segiítsetek plz!Thanx

budavarishop.freeweb.hu/ :wink: (Egyéb termékek menüpont.)

Kétféle Gyűrű kapható: natúr felirattal és vörös zománcozott. Nekem speciel jobban tetszett volna vörös felirattal, de annak a fajta Gyűrűnek a belső fele matt... :cry: (ja, és a felülete 24 karátos...)
Azt mondták, hogy kb. jövő héten érkezni fognak kisebb méretű kardok is (kb. levélvágó kés méretben :) ) (Glamdring, Fullánk, Lidérc kard)

kép [size=9:1cl6qkgz](most nézem csak, fejjel lefelé raktam volna? :oops: :) )[/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170824 Írta: nagymanitu
nagymanitu válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

nagymanitu írta: A kép, ahol Aragorn Faramirt gyógyítja az index.hu-n, a mozi rovatban található. A filmről csak annyit, kár, hogy Trufától elvették a dicsőséget, nem? :(

A kép nálunk is fenn van hónapok óta, az index is tőlünk vette :wink: :
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=4429

Milyen dicsőséget vettek el Trufától? Ha a Boszorkányúr megölésére gondolsz, őt a könyvben is Éowyn öli meg, csak hibás a magyar fordítás.
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 973#167973
(Fel kellene ezt már rakni a főoldalra, jól láthatóan, mert már vagy huszadszor magyarázhatom... :roll: )


Bocsesz Sil! Én csak most találtam rátok. Egyébként köszi az infót!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170813 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Az már régóta köztudott, hogy az ispotály és Faramir - Éowyn románca benne lesz a bővítettben.


Mostmár számomra is nyilánvaló :oops: , és ez nagyon feldobott :D [size=9:78uz6z1z] Eddig csak találgattuk, hogy benne lesz- e, ha jól emlékszem...[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170811 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Az, hogy Edorasban játszódik az egészen biztos. Láttam róla forgatási képeket, és ott látszott, hogy az Aranycsarnok "stúdióban" forgatták.

Ha jól emlékszem, az ABC werkfilmben is van egy forgatási részlet erről a jelenetről.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170806 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Gandalf írta: Faramirt tényleg az ispotályban gyógyítgatja ezen a háttérképen, de Éowyn Edorasban fekszik, ezt a fotót már láttam egészben is, s ott egyértelmű volt.

Az Éowynes kép nagyban (egyébként tényleg Edoras, látszanak az oszlopok a háttérben... az ünnepség után van, indulás előtt, amikor mindenki alszik, és Aragorn felébreszti Éowynt, hogy beszéljen vele valamiről...):
img-nex.theonering.net/images/sc ... 1_orig.jpg


Az, hogy Edorasban játszódik az egészen biztos. Láttam róla forgatási képeket, és ott látszott, hogy az Aranycsarnok "stúdióban" forgatták.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170796 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Faramirt tényleg az ispotályban gyógyítgatja ezen a háttérképen, de Éowyn Edorasban fekszik, ezt a fotót már láttam egészben is, s ott egyértelmű volt.

Az Éowynes kép nagyban (egyébként tényleg Edoras, látszanak az oszlopok a háttérben... az ünnepség után van, indulás előtt, amikor mindenki alszik, és Aragorn felébreszti Éowynt, hogy beszéljen vele valamiről...):
img-nex.theonering.net/images/sc ... 1_orig.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170794 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nagymanitu írta: A kép, ahol Aragorn Faramirt gyógyítja az index.hu-n, a mozi rovatban található. A filmről csak annyit, kár, hogy Trufától elvették a dicsőséget, nem? :(

A kép nálunk is fenn van hónapok óta, az index is tőlünk vette :wink: :
www.tolkien.hu/galeria.php?mode=view&img=4429

Milyen dicsőséget vettek el Trufától? Ha a Boszorkányúr megölésére gondolsz, őt a könyvben is Éowyn öli meg, csak hibás a magyar fordítás.
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 973#167973
(Fel kellene ezt már rakni a főoldalra, jól láthatóan, mert már vagy huszadszor magyarázhatom... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170792 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta:

Timona írta: Rendezgettem a régebben leszedett Gyu képeimet és ráakadtam egyre amin Aragorn éppen meggyógyitja Faramirt!!! 8O :D 8) [size=9:2e89q7u9]Viszont nem találom azt az oldalt ahonnan szereztem igy nem tudom belinkelni nektek, de ha valaki elmeséli nekem, hogy kell berakni a képtárba szivesen megosztom mindenkivel! :) [/size] :arrow: Ezek szerint benne lesz a bővitett Rotk- ban!!! :lol: :dance:


Itt van háttér formájában. A kép egyik felén Aragorn Faramirt, a másik felén Éowynt gyógyítja.


Faramirt tényleg az ispotályban gyógyítgatja ezen a háttérképen, de Éowyn Edorasban fekszik, ezt a fotót már láttam egészben is, s ott egyértelmű volt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170791 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Timona írta: Rendezgettem a régebben leszedett Gyu képeimet és ráakadtam egyre amin Aragorn éppen meggyógyitja Faramirt!!! 8O :D 8) [size=9:qhulehur]Viszont nem találom azt az oldalt ahonnan szereztem igy nem tudom belinkelni nektek, de ha valaki elmeséli nekem, hogy kell berakni a képtárba szivesen megosztom mindenkivel! :) [/size] :arrow: Ezek szerint benne lesz a bővitett Rotk- ban!!! :lol: :dance:


Itt van háttér formájában. A kép egyik felén Aragorn Faramirt, a másik felén Éowynt gyógyítja.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170788 Írta: nagymanitu
nagymanitu válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A kép, ahol Aragorn Faramirt gyógyítja az index.hu-n, a mozi rovatban található. A filmről csak annyit, kár, hogy Trufától elvették a dicsőséget, nem? :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170786 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Elza Eldaniella írta: Jó hírek - [size=9:e9xlg2vb]remélem tényleg így lesz:[/size]
:arrow: Király visszatér bővitett: 4 óra 10 perc :!: :up: :dance:
:arrow: május 25-én jönn a 3. film szimpla DVD-je :itscool: :bounce:
:arrow: egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül, és még néhány, újabb kihagyott résszel :hello: :mrgreen:


Hát ha még forrást is tudnál adni a hírekhez, az lenne az igazi :roll:

Az utolsó hír 99,99%, hogy nem igaz. És mi az, hogy "egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül" :hein:

Ő tulajdonképpen csak összefoglalta az eddig elhangzottakat. Bár a harmadikat nem tudom, honnan vette. A másik kettőhöz viszont eredetileg volt forrás, amikor elhangzottak, bár meglehetősen bizonytalan források. :roll: (Az első PJ-től származik, de nem lehet tudni, hogy pl a stáblista is benne van-e ebben... A második meg a Blockbuster hálózat egy alkalmazottjától származik, több kereskedelmi lánc is megerősítette, de nem hivatalos.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170783 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Timona írta: Rendezgettem a régebben leszedett Gyu képeimet és ráakadtam egyre amin Aragorn éppen meggyógyitja Faramirt!!! 8O :D 8) [size=9:2bbovetq]Viszont nem találom azt az oldalt ahonnan szereztem igy nem tudom belinkelni nektek, de ha valaki elmeséli nekem, hogy kell berakni a képtárba szivesen megosztom mindenkivel! :) [/size] :arrow: Ezek szerint benne lesz a bővitett Rotk- ban!!! :lol: :dance:


Az már régóta köztudott, hogy az ispotály és Faramir - Éowyn románca benne lesz a bővítettben.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170782 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta: Jó hírek - [size=9:3m36ll61]remélem tényleg így lesz:[/size]
:arrow: Király visszatér bővitett: 4 óra 10 perc :!: :up: :dance:
:arrow: május 25-én jönn a 3. film szimpla DVD-je :itscool: :bounce:
:arrow: egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül, és még néhány, újabb kihagyott résszel :hello: :mrgreen:


Az, hogy néhány kihagyott résszel az mit takar? Mármint a moziban kiadják újra a filmet, csak éppen visszaillesztenek néhány részt, ami a bővítettben lesz majd benne? Vagy ezt most hogy kell értenem?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170781 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rendezgettem a régebben leszedett Gyu képeimet és ráakadtam egyre amin Aragorn éppen meggyógyitja Faramirt!!! 8O :D 8) [size=9:1vvcvmdj]Viszont nem találom azt az oldalt ahonnan szereztem igy nem tudom belinkelni nektek, de ha valaki elmeséli nekem, hogy kell berakni a képtárba szivesen megosztom mindenkivel! :) [/size] :arrow: Ezek szerint benne lesz a bővitett Rotk- ban!!! :lol: :dance:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170763 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta: Jó hírek - [size=9:mxmvn4em]remélem tényleg így lesz:[/size]
:arrow: Király visszatér bővitett: 4 óra 10 perc :!: :up: :dance:
:arrow: május 25-én jönn a 3. film szimpla DVD-je :itscool: :bounce:
:arrow: egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül, és még néhány, újabb kihagyott résszel :hello: :mrgreen:


Hát ha még forrást is tudnál adni a hírekhez, az lenne az igazi :roll:

Az utolsó hír 99,99%, hogy nem igaz. És mi az, hogy "egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül" :hein:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170756 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
a 4:10 remelem stablista nelkul!!!

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170739 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó hírek - [size=9:3u4cbmy1]remélem tényleg így lesz:[/size]
:arrow: Király visszatér bővitett: 4 óra 10 perc :!: :up: :dance:
:arrow: május 25-én jönn a 3. film szimpla DVD-je :itscool: :bounce:
:arrow: egybe kiadják a 3 filmet, megszakítás nélkül, és még néhány, újabb kihagyott résszel :hello: :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170726 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igaz, hogy két hónapos hír (és talán már rá is cáfoltak azóta), de elég érdekes (és az én fantáziámat már be is indította alaposan... :D ):

Mindeddig azt hittük, hogy a fantasztikus bővített változatok a trilógia részeinek végleges verziói, és a hivatalos nyilatkozatok eddig nem utaltak arra, hogy ez másként lenne. Egy kanadai magazin (The Gazette) szombati számában azonban egy hosszú interjú jelent meg A Gyűrűk Ura trilógia és a hamarosan mozikba kerülő Az utolsó szamuráj újzélandi jelmeztervezőjével, Ngila Dicksonnal, aki véletlenül elszólta magát. A két torony forgatásával kapcsolatban elmondta, hogy még júliusban is új jelmezeket kellett terveznie néhány pótfelvétel kedvéért, és máris hallott pletykákat arról, hogy jövőre újra szükség lesz a munkájára. A riporter természetesen nem hagyta annyiban és faggatni kezdte a jelmeztervezőt arról, hogy vajon mi szükség van jelmeztervezőre egy már elkészült film esetében. Erre Ngila csak annyit mondott, hogy állítólag egy a későbbiekben megjelentetni tervezett, a teljes trilógiát tartalmazó gigantikus DVD-kiadás miatt lesz szükség rá.

Természetesen ez a nyilatkozat nem garancia semmire, hiszen – mint azt a jelmeztervező is mondta – csupán pletykáról van szó. Az sem elképzelhetetlen, hogy vagy Ngila, vagy a riporter félreértett valamit, és a jelmeztervezőre “csak” A király visszatér bővített változatához szükséges esetleges pótforgatás miatt lehet szükség.

Azért ne hagyjuk veszni a reményt, hogy egyszer esetleg elkészülhet egy gigantikus tovább-bővített változat, amelynek köszönhetően újabb perceket (órákat?) tölthetünk Középföldén, de személyes véleményünk szerint erre egyelőre kevés az esély. Valószínűleg a következő sajtótájékoztatókon Jacksonnak is felteszik majd a kérdést, és akkor talán majd megtudjuk az igazat.


Hmmm. Nem lenne rossz, ha mondjuk összevágnák a három részt egyetlen 12 órás filmmé...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170693 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem belerakják a kimaradt Ispotályt, azt, hogy Aragorn végülis miért lett Király, egy kevés palantíros dolgot, mert arról alig pár szó esett, meg csupa értelmes részeket, és az 50 plusz perc nem csak a Pelennori csatát gazdagítja... :roll:

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170641 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Timona írta: www.theonering.net/staticnews/1075238680.html

Ezt Sil linkelte be lpár oldallal korábban a Rotk bővitett változat terveiről... 4 óra 10 perc!!! :D


Húhúú! :D Hát, ahogy látom a megnézése egész napos program lesz, mivel én SOHA nem tekerek bele. Sőt! Egyes jeleneteket gondolom többször kell megnézni. :wink:

Hét végén megyek megint. :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170627 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
jaaaaj de yo! lehtne egy fél napos is :) ))

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170593 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A terveket azt én is tudtam, de a végleges verziót nem.
:smokin:

:itscool:

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170583 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.theonering.net/staticnews/1075238680.html

Ezt Sil linkelte be lpár oldallal korábban a Rotk bővitett változat terveiről... 4 óra 10 perc!!! :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170555 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát vagy 4 és fél óra biztos lesz. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170553 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt tudja, már valaki hogy milyen hosszú lessz végülis a bővített verzió?

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.075 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére