A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #169352 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Már meg lett találva PJ?


Ha arra gondolsz, hogy hol van a 3. részben akkor azt hiszem abban maradtunk, hogy amikor először jelennek meg a kalózhajók Ő sétál a fedélzeten...

Ami azt illeti, hogy M.J. hasonlit Lijre 8O , ez egy orbitális butaság :evil: , nem tudom honnan jött ez az ötlet Kar'sa, de talán gondold át a dolgot még egy párszor!!! :nono: Tokája van!? Hol? Atya- gatya te már a kákán is csomót keresl... :? Mért bántod Frodo-t vagy ha Lij nem tetszik szived joga, de ne írj le ilyen butaságokat!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169347 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta: Michael "hímnemű"...


Ő lenne a hiányzó láncszem az ember és a majom között? :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169344 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta: Michael "hímnemű"...


Erről inkább ne nyitsunk vitát! Szerintem Mj már csúnya férfinak is nemhogy nőnek! de mindegy!!! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169293 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem nem volt túl lefogyva a harmadik részben, de nem is baj.

Már meg lett találva PJ?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169287 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, hogy engem sem igazolnak, de azért megpróbálom. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169257 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egyetértek Iowával...
A tokás dolgot sem értem / a hasonlatra meg nem tudok mit mondani, mert továbbra is értetlenül állok a dolog előtt.../, még az első részben sem vettem észre semmi ilyet, nemhogy a harmadikban...Ott nekem is feltűnt, mintha kicsit le lett volna fogyva szegény/logikusan/...A játékára meg nem tudok mást mondani mint hogy nagyszerű volt...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169256 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végülis "tök jó", hogy Frodoék az út végén már nem is esznek, Frodo is egyre soványabb, de azért még vannak akik tokát is találnak rajta, mintha olyan hájas lenne... :roll:
Ez a Michael-es hasonlóság meg egy orbitális baromság már bocsánat... a vak is látja, hogy Frodo és Michael maximum abban hasonlítanak, hogy mindketten "hímneműek", semmi másban... aki mást lát az nem tudom kit néz... vagy, hogy hova tette a szemét...
Azért ez kicsit sértő is ránézve, nem tudom miért pont Michael akit kiválasztottatok ehhez a jó játékhoz, hogy Ő hasonlítson rá... Még ha lenne valami valóság alapja o.k, de így hogy nincs még nagyobb baromság...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169254 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Áfonya írta: :lol: Ha már Michael Jacksonnál tartunk, inkább ezt nézzétek meg:

www.livejournal.com/community/lordofther.../2132197.html#cutid1

Azért itt inkább szembetűnő a hasonlóság... :tongue:

(Egyébként milyen igaz, MJ, akit megrontott a sztárság gonosz hatalma... :roll: )


:lol: :lol:
Ezen hatalmasat nevettem...Persze még ez a hasonlóság sem teljesen találó, ha komolyra fordítjuk a szót, de könyörgöm Frodó és Michael Jackson... 8O
Még viccnek is rossz...




Júúúj, cegény... :roll: Gollam ezért nem perel? :wink:
Kar'sa:igazad van. Én is megfigyeltem még az első részben, hogy nem hétköznapi az arcberendezése és ez csak a GYU-ban tünt fel nekem. A néha felbukkanó tokácskája engem sem hóditott meg... :wink: De eszméletlenül nagy szemei vannak, amik nagyon kifejezőek 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169251 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Még viccnek is rossz...

Az biztos.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169248 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Áfonya írta: :lol: Ha már Michael Jacksonnál tartunk, inkább ezt nézzétek meg:

www.livejournal.com/community/lordofther.../2132197.html#cutid1

Azért itt inkább szembetűnő a hasonlóság... :tongue:

(Egyébként milyen igaz, MJ, akit megrontott a sztárság gonosz hatalma... :roll: )


:lol: :lol:
Ezen hatalmasat nevettem...Persze még ez a hasonlóság sem teljesen találó, ha komolyra fordítjuk a szót, de könyörgöm Frodó és Michael Jackson... 8O
Még viccnek is rossz...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169244 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Kar'sa írta: Egyébként pedig szerintem Frodó a filmben tisztára hasonlít Michael Jacksonra :? ))

Ezt most viccből írtad vagy komoly? :lol:


:lol: Ha már Michael Jacksonnál tartunk, inkább ezt nézzétek meg:

www.livejournal.com/community/lordofther.../2132197.html#cutid1

Azért itt inkább szembetűnő a hasonlóság... :tongue:

(Egyébként milyen igaz, MJ, akit megrontott a sztárság gonosz hatalma... :roll: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169236 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Kar'sa írta: Egyébként pedig szerintem Frodó a filmben tisztára hasonlít Michael Jacksonra :? ))

Ezt most viccből írtad vagy komoly? :lol:


Hát ezt engem is érdekel.
Főleg, mert ez akkora baromság, hogy nagyobbat ki se lehetne találni... Michael egy falfehér, félhulla, kriptaszökevény hasonmás akinek a fél arca szinte már leesett... hol hasonlít ez Frodora?
Igaz, hogy Frodo szenved, na, de azért ennyire nem kéne elragadtatni magunkat, hogy ilyen képtelenségeket állítson valaki...
Komolyan ez csak egy vicc... a baj csak az, hogy nem most van április 1-je...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169230 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Kar'sa írta: Egyébként pedig szerintem Frodó a filmben tisztára hasonlít Michael Jacksonra :? ))


Bocs de ezen nem tudtam hirtelen nevessek vagy sírjak... :D
Ezt most viccből írtad vagy komoly? :lol:
Neked komoly problémáid vannak Frodóval a filmben ha szinte minden mozdulatába belekötsz, úgyhogy kár is vitatkoznom, mert úgysem tudnálak meggyőzni...De te sem engem az egyszer biztos!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169219 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Egyrészt megkönnyebbült hogy sikerült, vége ,másrészt magán kívül van és álomnak tűnik hogy repül....


Jaj!! Nem erről van szó! A felvétel rossz, mert úgy néz ki, mintha Frodó feje meg a nyaka egyben lenne (mármint teljesen, és semmi áll, meg ilyesmi. (Szóval EEEEEEEEEEKKKKKORAAAAAAAA tokája van látszólag. (Egyébként pedig szerintem Frodó a filmben tisztára hasonlít Michael Jacksonra :? ))

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169217 Írta: Elza Eldaniella
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169171 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Tegnap megnéztem mégegyszer a filmet, ezúttal feliratosan is. Pár dolgot lemértem, figyelem, számadatok következnek!
A film 17:43-kor kezdődött el és 20:54-kor lett vége (New Line Logótól a The End feliratig), ez ha jól számolom, 3 óra és 11 perc kb. s ezután jött egy nagyjából 9 és fél perces kredit a rajzokkal. Tehát ez utóbbival együtt jön csak ki az a majdnem 201 perc, önmagában a film olyan 191 lehetet, bár lehet, hogy tekercs-cseréknél még módosulhatott kis mértékben ez a hossz. Megmértem azt is, emnnyi ideig tart a film befejezése: a Gyűrű olyan fél kilenc körül semmisült meg kb., de azt pontosan tudom, hogy Frodó 20:34-kor ébredt fel az Ispotály ágyában, tehát ezek szerint 20 perces csak az epilógus rész.


Bővített: Igen, ez a 4 óra 10 perc nem elég, nem mondja meg, h. stáblistával és köszönetnyilvánításokkal ennyi-e, vagy pedig anélkül... Ráadásul TV-n eleve rövidebb minden film, akkor ezt most mozis vagy DVD/VHS méretekben kell érteni? Inkább azt mondja meg, mennyi új részt tesz bele, hány plussz percet, s ne azt, menyi lesz a teljes film!


Minden bizonnyal ez csak a filmre vonatkozik, hiszen a régebbi bővítetteknek is a stáb- és rajongói lista nélküli hosszát tettették közzé. Amúgyis azt mondta PJ, hogy készített már a filmről egy 4h 15 min-es verziót. Nos valószínűleg ez lesz az. Majd novemberben meglátjuk.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169107 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: De ugye az HBO is leadja az Oscar gálát? :?:
Most az egyszer mindenesetre fennmaradok, nem érdekel, kiigazoltatom magamat a suliból másnapra. ;) :D

Szerintem biztos leadja az HBO is.Elvégre minden évben le szokta adni... :roll:
Én is felleszek,de ezért nem igazolnak nekem napot,szóval aznap suli... :evil: De remélem legalább megéri föllenni. :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169097 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De ugye az HBO is leadja az Oscar gálát? :?:
Most az egyszer mindenesetre fennmaradok, nem érdekel, kiigazoltatom magamat a suliból másnapra. ;) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169069 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Supersonica írta:

Erda niire (Area) írta: nekünk nincs HBO-nk, de a b.nőimmel február 29-én virrasztani fogunk a hírtv melett. Az állítólag minden díjosztás után leadja, ki nyerte..... már alig várom.... :D
a 11. Oscarral kapcs. álmodozni még szabad.... és az álmok egyszer valóraválhatnak....
húú... ha megnyerné mind a 11-et.... *semmiberévedőtekintet* sikítpzva ugrálnék az ágyon, kirohannék az utcára, és az ordítanám: Megcsinálták, megcsinálták!!!! :D


Sztem a Pro7 leadja az egészet (legalábbis eddigi években leadták kompletten, de lehet, hogy nem a Pro7, hanem vmelyik másik nagy német adó). Igaz, német alámondással, de a kis szenvedés megéri ;) meg legalább én folyékonyan értem :twisted:


A PRO7 le fogja adni az egészet (mondták a GG után), sőt, a filmes/koraesti magazinjaiban külön is fog foglalkozni az Oscarral. Egyébként szerintem német aláduma nélkül fogják adni, most a GG-al is ezt csinálták - tavaly még nem így volt, meg is lepődtem. De okos húzás, az aládumálás mindig is zavart (sosem tudtam eldönteni, melyik szövegre figyeljek)... :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169065 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most bukkantam egy érdekességre a februári német Cinemában. Egy olvasó levelére válaszolva azt írják, hogy van rá esély, hogy 2004 végén mozikba kerül a trilógia, méghozzá a bővített változatokkal! Ha ez igaz lenne! :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169063 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most bukkantam egy érdekességre a februári német Cinemában. Egy olvasó levelére válaszolva azt írják, hogy van rá esély, hogy 2004 végén mozikba kerül a trilógia, méghozzá a bővített változatokkal! Ha ez igaz lenne! :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169052 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Ringbearer írta: Rengeteg interjú, és szöveg a RoTkról angolul, mert
ez egy ausztrál újság:
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&beginnum=0
Sil, a theoneringnetre is el lehetne küldeni :wink:

Én úgy nézem, ezek a képek, meg interjúk már voltak, pl az októberi számukban... Szóval ez már megvan a theonering-nek, szvsz...
www.theonering.net/scrapbook/aut ... e_Magazine


Jéé, ez egy ilyen hosszú sorozat? Nem is tudtam!
De akkor jó, azthittem nincs meg nekik!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169045 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Erda niire (Area) írta: nekünk nincs HBO-nk, de a b.nőimmel február 29-én virrasztani fogunk a hírtv melett. Az állítólag minden díjosztás után leadja, ki nyerte..... már alig várom.... :D
a 11. Oscarral kapcs. álmodozni még szabad.... és az álmok egyszer valóraválhatnak....
húú... ha megnyerné mind a 11-et.... *semmiberévedőtekintet* sikítpzva ugrálnék az ágyon, kirohannék az utcára, és az ordítanám: Megcsinálták, megcsinálták!!!! :D


Sztem a Pro7 leadja az egészet (legalábbis eddigi években leadták kompletten, de lehet, hogy nem a Pro7, hanem vmelyik másik nagy német adó). Igaz, német alámondással, de a kis szenvedés megéri ;) meg legalább én folyékonyan értem :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169044 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Golden Globon CSAk négyet kapott.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169040 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A New Line külön oldalat szentelt az Oscar-jelöléseknek, videókkal, interjúkkal, stb:
www.newlineawards.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168997 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tegnap megnéztem mégegyszer a filmet, ezúttal feliratosan is. Pár dolgot lemértem, figyelem, számadatok következnek!
A film 17:43-kor kezdődött el és 20:54-kor lett vége (New Line Logótól a The End feliratig), ez ha jól számolom, 3 óra és 11 perc kb. s ezután jött egy nagyjából 9 és fél perces kredit a rajzokkal. Tehát ez utóbbival együtt jön csak ki az a majdnem 201 perc, önmagában a film olyan 191 lehetet, bár lehet, hogy tekercs-cseréknél még módosulhatott kis mértékben ez a hossz. Megmértem azt is, emnnyi ideig tart a film befejezése: a Gyűrű olyan fél kilenc körül semmisült meg kb., de azt pontosan tudom, hogy Frodó 20:34-kor ébredt fel az Ispotály ágyában, tehát ezek szerint 20 perces csak az epilógus rész.


Bővített: Igen, ez a 4 óra 10 perc nem elég, nem mondja meg, h. stáblistával és köszönetnyilvánításokkal ennyi-e, vagy pedig anélkül... Ráadásul TV-n eleve rövidebb minden film, akkor ezt most mozis vagy DVD/VHS méretekben kell érteni? Inkább azt mondja meg, mennyi új részt tesz bele, hány plussz percet, s ne azt, menyi lesz a teljes film!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168985 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Újabb infó a RotK bővített várható hosszáról: 4 óra 10 perc... :D
www.theonering.net/staticnews/1075238680.html


YES! :D Ezt már szeretem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168962 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Újabb infó a RotK bővített várható hosszáról: 4 óra 10 perc... :D
www.theonering.net/staticnews/1075238680.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168949 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Ringbearer írta: Rengeteg interjú, és szöveg a RoTkról angolul, mert
ez egy ausztrál újság:
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&beginnum=0
Sil, a theoneringnetre is el lehetne küldeni :wink:

Én úgy nézem, ezek a képek, meg interjúk már voltak, pl az októberi számukban... Szóval ez már megvan a theonering-nek, szvsz...
www.theonering.net/scrapbook/aut ... e_Magazine


Tök jó! Így egy picit átláthatóbb :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168934 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: Rengeteg interjú, és szöveg a RoTkról angolul, mert
ez egy ausztrál újság:
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&beginnum=0
Sil, a theoneringnetre is el lehetne küldeni :wink:

Én úgy nézem, ezek a képek, meg interjúk már voltak, pl az októberi számukban... Szóval ez már megvan a theonering-nek, szvsz...
www.theonering.net/scrapbook/aut ... e_Magazine

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.091 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére