A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168931 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nekünk nincs HBO-nk, de a b.nőimmel február 29-én virrasztani fogunk a hírtv melett. Az állítólag minden díjosztás után leadja, ki nyerte..... már alig várom.... :D
a 11. Oscarral kapcs. álmodozni még szabad.... és az álmok egyszer valóraválhatnak....
húú... ha megnyerné mind a 11-et.... *semmiberévedőtekintet* sikítpzva ugrálnék az ágyon, kirohannék az utcára, és az ordítanám: Megcsinálták, megcsinálták!!!! :D

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168927 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sudhia írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Az nagyon atom lenne, ha mind a 11-et megnyerné...asszem lekörözné a Titanicot v. pont ugyan annyit kapna??? Tényleg, a Titanic hány oscart kapott,??? :wink: :?


Ha jól tudom, a Titanic is 11-et kapot...

Tényleg 11-et kapott... Meg a Ben Hur is. :roll: Óriási szenzáció lenne, ha Gy. U. is megkapná. :D De én nem nagyon hiszek benne, hogy ez megvalósul, bár megérdemelné :(

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168926 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rengeteg interjú, és szöveg a RoTkról angolul, mert
ez egy ausztrál újság:
kep.tar.hu/ringnemmaci/index.phtml?aid=27624121&beginnum=0
Sil, a theoneringnetre is el lehetne küldeni :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168913 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagyon örülök a 11 jelölésnek, viszont ebből tényleg minél többet be kéne gyűjtsön!! Kár hogy a Titanicot már nem tudja lekőrözni... :D /off: bár én annak idején azt a filmet is szerettem/
Bánom hogy Seant nem jelölték...Reménykedtem benne pedig... :(

Elijah-hoz még muszáj hozzászóljak...Ha úgy vesszük hogy semmi sem tökéletes akkor nem volt az. :D De én nem hiszem hogy lett volna még valaki aki ilyen jól játszotta volna el Frodót...Számomra nagyszerű volt, tökéletes...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168888 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az előbb az mtv1-en a híradóban,említették az Oscar díjat,és mondták,hogy a 4 Golden Globe díjas Gyűrűk ura 11 jelölést kapott... :)

Február 29!!!Már várom!És nagyon szurkolok..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168863 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Az nagyon atom lenne, ha mind a 11-et megnyerné...asszem lekörözné a Titanicot v. pont ugyan annyit kapna??? Tényleg, a Titanic hány oscart kapott,??? :wink: :?


Ha jól tudom, a Titanic is 11-et kapot... Szóval most hajrá RotK!! :D :D

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168856 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az nagyon atom lenne, ha mind a 11-et megnyerné...asszem lekörözné a Titanicot v. pont ugyan annyit kapna??? Tényleg, a Titanic hány oscart kapott,??? :wink: :?

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168841 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

nathalee írta:

Nilraen írta:

nathalee írta: Nilraen: vetesd fel videora.. :wink:

De németül még mindíg nem tudok... :?


Az már a kisebb problema, nem? :wink:
Szerintem angolul mondják a szövegüket PJ-ék :wink:
A németre meg próbálj nem figyelni... :wink:


Végülis nem vettem fel... :? DE!Az aktívban(asszem) mutattak egy keveset a Golden Globról!Azt láttam! :wink:

11 jelölés???Nem semmi!!!
Én nagyon drukkolok.Nyerjék meg MINDET!!! :D :D :D :wink:


Na én meg 3-szor mentem végig a csatornákon mire rájöttem hogy nincs is pro7-em :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168839 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta:

Nilraen írta:

nathalee írta: Nilraen: vetesd fel videora.. :wink:

De németül még mindíg nem tudok... :?


Az már a kisebb problema, nem? :wink:
Szerintem angolul mondják a szövegüket PJ-ék :wink:
A németre meg próbálj nem figyelni... :wink:


Végülis nem vettem fel... :? DE!Az aktívban(asszem) mutattak egy keveset a Golden Globról!Azt láttam! :wink:

11 jelölés???Nem semmi!!!
Én nagyon drukkolok.Nyerjék meg MINDET!!! :D :D :D :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168837 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Elza Eldaniella írta: Igen 11 Oscar jelölést kapott.
És végre a forgatókönyvet is jelölték. Én már régen ennek szorítok.

És mi az a 11?


A Díjak topicban megtudhatod. :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168835 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldaniella írta: Igen 11 Oscar jelölést kapott.
És végre a forgatókönyvet is jelölték. Én már régen ennek szorítok.

És mi az a 11?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168822 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen 11 Oscar jelölést kapott.
És végre a forgatókönyvet is jelölték. Én már régen ennek szorítok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168818 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha még valaki nem tudná 11 jelölés t kapott az Oscarra! :mrgreen: :up: :dance: :bounce: :hello: Remélem ezek nagyrészét neki is fogják itélni!
[size=9:3v5g2qmd]A Díjak topicban megnézhetitek, hogy pontosan melyik kategóriákban! [/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168803 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocsi, de nem találtam ,,A Gyűrű Szövetsége" fórumot.
És a Gandalf topicban sem lehet feltenni ezt a kérdést, mert ezt ő mondta a filmben.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168797 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Endóre: A kérdésedet a Középfölde fórumokon, mondjuk a Kérdések vagy a Mordor-orkok témában kellett volna föltenned.
Egyébként ash nazg durbatuluk.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168795 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudja valaki, hogy van mordori nyelven az egy gyűrű mind felett?
:cheers:

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168781 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tudjátok, nekem kifejezetten tetszett Elijah alakítása. Szerintem hihetetlen jól el tudta játszani a Gyűrű súlyától megtört és elgyötört Frodót. Én nem találok kivetni valót az alakításában. Persze, ez az én szerény véleményem, de nekem nagyon tetszett.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168774 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Kar'sa: Szerintem eltúlzod egy kicsit... :? Tényleg nem szerepelt olyan fantasztikusan, de azért nem ennyire rosszul. Pedig ez tőlem nagy szó, mert én hatalmas Frodó fan vagyok. :D A Végzet-hegye például úgy ahogy van tökéletes minden változtatás ellenére. És például mikor visszaemlékezik a Megyére. És az, hogy be tudom ismerni, hogy nem szerepelt azért olyan nagyon jól mutatja, hogy tudok elfogulatlanul ítélni. :wink: :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168764 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egyrészt megkönnyebbült hogy sikerült, vége ,másrészt magán kívül van és álomnak tűnik hogy repül....
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168744 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Ezzel nem nagyon értek egyet...Szerintem nagyon hiteles volt Frodó a filmben és hogy érted azt hogy végigokádja? Hol? :?:

Hát például az első film kétharmadát, a második utolsó negyedét, meg a harmadikban azokat a részeket, amik róla szólnak (mellesleg képletesen értem: Végig olyan, mintha bármelyik pillanatban elhányná magát, kifordulnak a szemei, elzöldül, stb. stb...) (bár a harmadik tényleg kevésbé olyan borzasztó)

Tarathradiel írta: Mellesleg lehet hogy egy kicsit nagyobb hangsúlyt fektettek a szenvedéseire, végülis filmben hogy hatna ha csak magában szenvedne? Azért elég nagy teher nehezedett rá már a végefelé, és ezt a filmben egy kicsit sem túlozták el, nagyon jól átjött...


Egy KICSIT?!?!?!?! Iszonyúan! Én P.J. helyében fejbevágtam volna, és akkor olyan lenne, mint aki "belül" szenved, nem olyan, mint akinek gyomorrontása van (nem hinném, hogy a Gyűrűnek hashajtó hatása lenne.) A vége, ismétlem nem olyan borzalmas (kivéve a sasos részt, amikor olyan furin kifordul a feje...)

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168691 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát ezt zaztán nem gondoltam volna! 8O Azt hiszem megérte álpesszimistának lenni. Ez azt jlentette, hogy tulajdonképpen teljesen elhitettem magammal, hogy semmi esélye nincs, de a szívem legmélyén (de bevallom nagyon mélyen, mer én csak a rendezőiben bíztam) tudtam, hogy nyerhet! :hello: Éljen! Éljen! Vivát!!! :D :D :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168672 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

nathalee írta: Nilraen: vetesd fel videora.. :wink:

De németül még mindíg nem tudok... :?


Az már a kisebb problema, nem? :wink:
Szerintem angolul mondják a szövegüket PJ-ék :wink:
A németre meg próbálj nem figyelni... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168663 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
az előbb volt a híradóban, ahogy PJ elvette a Golden Globot, és azt mondta: "Ezzel akarok tisztelegni Tolkien Professzor előtt, és a könyve előtt..... :hello: :cheers: :itscool: :fight:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168656 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nagyon nagyon happy vagyok, vagyunk mind [size=9:1f76zqp2](gondolom)[/size] :D :D Ez a 4 díj, sok jót sejtet az Oscarra 8) 8) .PJ aranyos volt és Tolkien- nak köszönte meg, hogy ilyen jó könyvet irt!!! :up: :bounce: :dance: :hello:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168622 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezek NAGYON yo hírek :hello:
Érzem, hogy az idei Oscar-gála is más lesz, mint az eddigiek... bár hozzá kell tennem, egyáltalán nem tulajdonítok jelentőséget az Oscar díjnak.
A Rotk-werkfilmben mondja Miranda, hogy ez egy cinikus világ, míg ebből a filmből teljes mértékben hiányzik a cinizmus. Ezért nem díjazzák sokan.

Egyébként ma láttam harmadszorra :dance: Szuper volt! Hozzá kell tennem hogy olyan ˝könnyfakasztó˝ hatással már nem volt rám, mint első két alkalommal, de most igazán tudtam figyelni a részletekre!!!!!
Sőt, volt alkalmam megfigyelni a közönséget is :) Szürkerévnél alaposan körülnéztem, az emberek nem győzték törölgetni a szemüket :) Ez igen.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168621 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Neframíel írta: DE a film nyertmár más díjat is, nem? A Brit Filmakadémia díját, úgy tudom. De vmit még biztos!! :P

Szerencsére sok-sok díjat nyert már. Nézd meg pl. ezen az oldalon, vagy a Díjak topicban.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168615 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Neframíel írta: Sil: a legteljesebb köszönet :D nagyon jók az oldalak!!
DE a film nyertmár más díjat is, nem? A Brit Filmakadémia díját, úgy tudom. De vmit még biztos!! :P

A Brit Filmakadémia díjait február 15.-én osztják ki. A RotK 12 jelölést kapott. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168613 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Nilraen: vetesd fel videora.. :wink:

De németül még mindíg nem tudok... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168612 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil: a legteljesebb köszönet :D nagyon jók az oldalak!!
DE a film nyertmár más díjat is, nem? A Brit Filmakadémia díját, úgy tudom. De vmit még biztos!! :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168598 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen: vetesd fel videora.. :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.130 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére