A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #168372 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

nathalee írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta:

nathalee írta: Ha már úgyis arra jársz, puszilom Figwit :lol:
Aztán ne ad át neki, csak szóban :tongue:
Tudni fogja ki vagyok... :wink:
Ja igen! Meg hogy hamarosan talizunk :cheers:
Köszike! :D
Jó szórakozást!


Oké! De ki az a Figwi?????????? Már bocs, de sajna nem tom.... :oops: :roll:


Egy tündibündi, barnahajú, Arwennel beszél majd, miután Arwen látja a fiát :hello:


Biztos egismered majd :wink:


Ahaaa! Szóval őlenne az... Eddig nem volt egyértelmű. Mutogatták róla a tanácsos képeket, de azt hiszem mindig félreértettem, hogy kitől ül jobbra vagy balra. :lol: De mindenesetre most már értem miért vannak úgy oda érte. :wink:


NANA!!! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168366 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Ahaaa! Szóval őlenne az... Eddig nem volt egyértelmű. Mutogatták róla a tanácsos képeket, de azt hiszem mindig félreértettem, hogy kitől ül jobbra vagy balra. :lol: De mindenesetre most már értem miért vannak úgy oda érte. :wink:

Nem Figwi, hanem Figwit. :wink: A Tanácsban pedig Aragorntól jobbra ül. (Könnyű megtalálni, mert Aragorn a szélén ül, a másik oldalán nincs senki...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168365 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

nathalee írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta:

nathalee írta: Ha már úgyis arra jársz, puszilom Figwit :lol:
Aztán ne ad át neki, csak szóban :tongue:
Tudni fogja ki vagyok... :wink:
Ja igen! Meg hogy hamarosan talizunk :cheers:
Köszike! :D
Jó szórakozást!


Oké! De ki az a Figwi?????????? Már bocs, de sajna nem tom.... :oops: :roll:


Egy tündibündi, barnahajú, Arwennel beszél majd, miután Arwen látja a fiát :hello:
Biztos egismered majd :wink:


Ahaaa! Szóval őlenne az... Eddig nem volt egyértelmű. Mutogatták róla a tanácsos képeket, de azt hiszem mindig félreértettem, hogy kitől ül jobbra vagy balra. :lol: De mindenesetre most már értem miért vannak úgy oda érte. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168356 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta:

nathalee írta: Ha már úgyis arra jársz, puszilom Figwit :lol:
Aztán ne ad át neki, csak szóban :tongue:
Tudni fogja ki vagyok... :wink:
Ja igen! Meg hogy hamarosan talizunk :cheers:
Köszike! :D
Jó szórakozást!


Oké! De ki az a Figwi?????????? Már bocs, de sajna nem tom.... :oops: :roll:


Egy tündibündi, barnahajú, Arwennel beszél majd, miután Arwen látja a fiát :hello:
Biztos egismered majd :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168355 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Ha már úgyis arra jársz, puszilom Figwit :lol:
Aztán ne ad át neki, csak szóban :tongue:
Tudni fogja ki vagyok... :wink:
Ja igen! Meg hogy hamarosan talizunk :cheers:
Köszike! :D
Jó szórakozást!


Oké! De ki az a Figwi?????????? Már bocs, de sajna nem tom.... :oops: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168354 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta:

nathalee írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nathalee: Biztosan, mert ez tök valószínű...... :wink: Egyébként ma rászántam magam, hogy megnézzem a ROTK-ot szinkronosan ! Még nem néztem meg , majd 17:30-kor! Nagyon izgulok, hogy milyen lett a szinkron.... :wink:


Szerintem nagyon jól fogod magad érezni. Csak abba a hibába ne ess, hogy arra koncentrálsz "nem is ezt mondják" :wink:


Köszi! Majd ügyelek rá!!!


Ha már úgyis arra jársz, puszilom Figwit :lol:
Aztán ne ad át neki, csak szóban :tongue:
Tudni fogja ki vagyok... :wink:
Ja igen! Meg hogy hamarosan talizunk :cheers:
Köszike! :D
Jó szórakozást!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168353 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nathalee: Biztosan, mert ez tök valószínű...... :wink: Egyébként ma rászántam magam, hogy megnézzem a ROTK-ot szinkronosan ! Még nem néztem meg , majd 17:30-kor! Nagyon izgulok, hogy milyen lett a szinkron.... :wink:


Szerintem nagyon jól fogod magad érezni. Csak abba a hibába ne ess, hogy arra koncentrálsz "nem is ezt mondják" :wink:


Köszi! Majd ügyelek rá!!!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168352 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nathalee: Biztosan, mert ez tök valószínű...... :wink: Egyébként ma rászántam magam, hogy megnézzem a ROTK-ot szinkronosan ! Még nem néztem meg , majd 17:30-kor! Nagyon izgulok, hogy milyen lett a szinkron.... :wink:


Szerintem nagyon jól fogod magad érezni. Csak abba a hibába ne ess, hogy arra koncentrálsz "nem is ezt mondják" :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168350 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nathalee: Biztosan, mert ez tök valószínű...... :wink: Egyébként ma rászántam magam, hogy megnézzem a ROTK-ot szinkronosan ! Még nem néztem meg , majd 17:30-kor! Nagyon izgulok, hogy milyen lett a szinkron.... :wink:

Nekem is volt rá alkalmam,hogy megnézzem szinkronizálva,de nem mertem rászánni magam... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168349 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nathalee: Biztosan, mert ez tök valószínű...... :wink: Egyébként ma rászántam magam, hogy megnézzem a ROTK-ot szinkronosan ! Még nem néztem meg , majd 17:30-kor! Nagyon izgulok, hogy milyen lett a szinkron.... :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168345 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Supersonica írta:

nathalee írta: Ki tudják szűrni?


Ki. Amerikában már mennek az első kalózperek.
Illetve konkrétan tudom vkitől - vhonnan ;) , hogy rámentek pl. a Gyűrűk Ura kalózkópiáira is, van külön megbízott ember, akinek a fórumokat kell figyelni... (Bár nem hinném, hogy pont a magyar GyU fórumokat figyelnék...)


Lehet, többen is vannak :eek2:
És minket is figyelnek 8O
Talán pont most is :eek4:
Ááááááááááááááá!!! :bawling:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168344 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.pbase.com/image/25425270
Ezt a képet nem tudja valaki jobb minőségben belinkelni,mert be szeretném rakni háttérnek,de ez így elég furcsán néz ki... :?
Plííííííz.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168340 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Emlékeztek még Áfonya screencap- jeire hát most már fennt van az EGÉSZ Szürkerévestül, mindenestül együtt!!! 8) :) :D :lol: :P

www.pbase.com/calico/rotkcaps&page=27

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168327 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta:

Nimrodel Melian írta: www2.warnerbros.com/web/wb_trailers/home...icktime&speed=300000
Ezt már láttátok? Van esetleg (vagy lesz) magyar változata?


Épp most reklámozták a National Geographicon. Asszem van magyar is. A reklámban van egy budapesti telefonszám is, ott lehet megrendelni.

A National Geographic DVD? Mintha azt hallottam volna, hogy valamelyik újsághoz most az a DVD-melléklet... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168325 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Ki tudják szűrni?


Ki. Amerikában már mennek az első kalózperek.
Illetve konkrétan tudom vkitől - vhonnan ;) , hogy rámentek pl. a Gyűrűk Ura kalózkópiáira is, van külön megbízott ember, akinek a fórumokat kell figyelni... (Bár nem hinném, hogy pont a magyar GyU fórumokat figyelnék...)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168324 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel Melian írta: www2.warnerbros.com/web/wb_trailers/home...icktime&speed=300000
Ezt már láttátok? Van esetleg (vagy lesz) magyar változata?


Épp most reklámozták a National Geographicon. Asszem van magyar is. A reklámban van egy budapesti telefonszám is, ott lehet megrendelni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168302 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www2.warnerbros.com/web/wb_trail ... eed=300000
Ezt már láttátok? Van esetleg (vagy lesz) magyar változata?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168299 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most lehet,h hülyeséget kérdezek,de:
A rohírok mióta tudnak könnyű ügetni??? :eek2:

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168283 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Neframíel írta: Ja, és az elnevezéseid is haláli, Frodócica meg Faramircica :biggrin2:


mostanában imádok cicázni :) ) ja de amugy orülök neki h bejönnek a képek mert nekem mindgi azt irja ki h feldolg. alatt
---
Orlando hosszú hajjal sexy :)
---
Lili: amikor Frodo a lovon van és mosolyog, az z utolsó kettő, kattnits rá nyugodtan és behozza ;)
----
igen majd jelzem ha bővitem, és csinálok Argornosat is ;)

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168277 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Azért ne feledd, hogy a HP gyerekfilm, a karácsonyi szezonban beült rá apuka, anyuka, meg a csemeték... :roll: A Gy.U. közönségének eléggé más az összetétele... :wink:


Már ahol...Mert én láttam nyolc éves gyerekeket is a moziban, csak azt nem tudom, mit kerestek ott. Mert hogy sokat nem értenek belőle, az biztos. Anyuka biztos azt képzelte, hogy valami HP féle gyerekfilm. :? És akkor a nyolc éves gyerekek pénzes szüleinek el lehet adni a GyU babákat (amik szvsz nagyon rondák :evil: ) és egyebeket...

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168269 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

nathalee írta:

Sil írta: A RotK bevétel tekintetében már a 9., megelőzte a Pókembert is... Szépen jön fölfelé:
www.boxofficemojo.com/alltime/world/


A HP megelőzi?!?!? :eek2:

Azért ne feledd, hogy a HP gyerekfilm, a karácsonyi szezonban beült rá apuka, anyuka, meg a csemeték... :roll: A Gy.U. közönségének eléggé más az összetétele...
És pl a HP2 már jóval kevesebb pénzt hozott, mint a HP1, a Gy.U-val ellentétben... :wink:


Ja jó. Megnyugodtam :wink: :D :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168267 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta:

Sil írta: A RotK bevétel tekintetében már a 9., megelőzte a Pókembert is... Szépen jön fölfelé:
www.boxofficemojo.com/alltime/world/


A HP megelőzi?!?!? :eek2:

Azért ne feledd, hogy a HP gyerekfilm, a karácsonyi szezonban beült rá apuka, anyuka, meg a csemeték... :roll: A Gy.U. közönségének eléggé más az összetétele...
És pl a HP2 már jóval kevesebb pénzt hozott, mint a HP1, a Gy.U-val ellentétben... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168264 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: A RotK bevétel tekintetében már a 9., megelőzte a Pókembert is... Szépen jön fölfelé:
www.boxofficemojo.com/alltime/world/


A HP megelőzi?!?!? :eek2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168262 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A RotK bevétel tekintetében már a 9., megelőzte a Pókembert is... Szépen jön fölfelé:
www.boxofficemojo.com/alltime/world/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168261 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A csoportosítás tényleg jó, de a többi...?!?!? :confused2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168249 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Leguanember írta:
A legjobb szórakozást nyújtó GYU-ról szóló írás és vélemény, ami az elmúlt három évben született. Hatalmas!

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

Keletkezés időpontja: 2002. január

Klassz film, na.

:arrow: Ezzel teljesen egyet értek!!! 8)

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy azért nem tartom minden idők legjobb filmjének, mondjuk úgy az első 10-15-ben (pontos pozíció hangulatfüggő, nameg nem elfelejteni, hogy rpg-s véleményéről van szó) benne van. Azért a Conan szvsz még mindíg jobb a fantasy kategóriában.

:arrow: Na azért ez nem járja még, hogy a Conan, ne má!!! :x

(És csak zárójelben: csak én hiányoltam a Brí-beli cementdisznós jelenetet, a birkán lovagló hősöket, valamint a sztepcipőjébe dőlő Baromurt? [Nem, nem csak te! :) -Petrus] Néha azon kaptam magam ugyanis, hogy a Gyűrűkúra elemeit várom...)

:arrow: Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem volt "szerencsém" olvasni a Gyűrűkúrát. [size=9:2izu63mx](Születésnapomra kaptam egy kedves barátomtól, aki ismert annyira, hogy tudja mennyire oda meg vissza vagyok a Gyu trilógia könyvért\filmért és ki akart tolni velem.)[/size]Kis vacilálás után [size=9:2izu63mx](1 hónap)[/size] elolvastam, voltak olyan részek amiket még viccesnek is találtam, de a legtöbb része fergetegesen vacak volt (szvsz), nem tudom eldönteni, hogy olyanok irták akik szeretik az eredeti könyvet, vagy csak unaloműzőként akarták kifigurázni. Azt hiszem van már a Babóról is, de magamtól nem fogom elolvasni az tuti.
[size=9:2izu63mx]Bocsánat, ha túl Off voltam)[/size]

Gyöngyszem a képek tényleg nagyon tetszenek (ugye jelzed majd, ha még bővited)!!! :D


Sorry, ha túl hosszú voltam! :oops:


"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168244 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
szerintem borzaszto vicces ez az iromany! :P

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168233 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát eldobom magam... igen király ez a kiritika! A rajongók rendszerezése.... :lol: :lol: :lol:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168229 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Leguanember írta: A legjobb szórakozást nyújtó GYU-ról szóló írás és vélemény, ami az elmúlt három évben született. 8) :D Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

Keletkezés időpontja: 2002. január


Nem azért, de fikázott is rendesen ez az Attila... :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168223 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta: Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)



de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)


Ezt részemről is nagyon köszi!!! Imádom azt a részt...
Legszívesebben a film összes kockájáról nézegetnék képeket. :)

Az szerintem sem Andy...Azért ekkora butaságot nem követne el PJ...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.066 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére