A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #167839 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Olvasom, hogy másoknak is voltak negatív élményei filmnézés közben.
Mikor én néztem meg a filmet, két kis csaj ült mellettem és az előző napi randi élményeiket tárgyalták a film első 5 percében. Már azon voltam, hogy rájuk szólok, mikor egy srác mögülük közölte velük, vagy abba hagyják a dumálást, vagy kimennek a teremből, és ha maguktól nem távoznak, akkor ő be is segít nekik. Ezután a két kis csaj csöndben maradt. A srácot meg még meg is tapsolták.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167828 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez jó! Ha vki kiváncsi a filmre miközben a moziban ülök, hívjon fel és hallgassa végig. A képeket meg képzelje oda... :D
Aztán majd megy a telefonszámla... :D
Még senki nem említette a másik legidegesítőbb dolgot. Hát a pattogatott kukorica dobálást!
Vagy csak nálunk ilyen fogyatékosak? :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167813 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Én a hangomat viszem magammal. Eddig bírtam, de mostmár nem bírom megállni, hogy ne osszam le a kis tetveket, akik csak azért mennek el a moziba, hogy baromkodjanak és osszák a fejüket. Meg kell őket fenyegetni... én ezt szoktam tenni. :twisted: Nem kell tőlük tartani. Azoktól félnek, akiken látják, hogy komolyan beszélnek. Én megmondom nekik, hogy előre kúrok egyet, ha nem fejezik be. Általában ez elég szokott lenni. Legalábbis azoknál bevállik, akik nem csoportosan csinálják.


Van egy olyan érzésem, hogy szivesen magammal vinnélek, ha moziba megyek, mert őszintén én nem szoktam oda mondogatni azoknak a primitiv embereknek akik megérdemelnék. "Kedvencem" volt amikor egy pasas felvette a telefont és még azt is elmesélte a haverjának hol tart éppen a film. Hát nagyon szivesen hozzávágtam volna a kólámat!!! :evil:

Áfonya a képek tök jók!!!!!!!!!! :up: Köszönjük szépen! Reménykedjünk, hogy frissiteni is szokták! 8) Biztató, hogy 18.án rakták fel az utolsó adagot.

Ehhez hasonló oldal nincs Fotr v TTT- ről?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167812 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nektek még szerencsétek volt, mögöttem ült három nagy s.ggfej végiganyázták az egészet, előttem meg egy szerencsétlen 6-7 éveskisfiú volt, nem tudom minek vitték el szülei, de majdnem elbőgte magát a félelemtől. Sajnáltam, de azért elég zavaró volt.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167811 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az igaz, de a monitor közel sem ugyanaz az élmény... Persze azért a film csodálatos bárhol nézi az ember. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167810 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó, persze :) technikailag igazad van. Csak otthon a zavaró tényezők kiküszöbölhetők.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167809 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért Én a moziban jobban bírtam az óriás vásznon bunkó emberek ide vagy oda. :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167806 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én ebben is szerencsés voltam. :) Mi a Corvinban néztük meg, és előtte bemondták, h kapcsolják ki a mobilokat... és véletlenül komolyan is vették az emberek.
Remélem, ha következő alkalommal elmegyek megnézni, akkor is szerencsém lesz... :roll: de ahogy hallom elég negatív a tapasztalat a vetítésekkel /na meg az emberekkel/ kapcsolatban. Ezért is jobb lesz, ha majd otthon nézheti az ember. Házimozi, dvd meg minden. :D benyomod, aztán megy.... semmilyen hülye nem tud megzavarni.
Szerintetek lesz díszkiadásba mind a 3 film??

Szméagol: teljesen igazad van. :? sajnos. Már csak ilyen a konzumidióta társadalom. Persze győzelem a kivételeknek. ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167805 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Húúú! 8O Azért nekem ENNYIRE durva dolgok nem voltak vetítés közben. Szerencsémre. Viszont a nevetgéléssel kapcsolatban igen, pedig még csak 2x láttam. Olyan dolgokon röhögnek, amik a legkevésbé sem viccesek. Amit viszont gyűlölök az a popcorn, kóla és egyéb nyalánkságok. Gyülölöm, utálom, ki nem állhatom legszívesebben kiverném még a barátnőim kezéből is. Most mondjátok meg! A filmben Frodó és Samu éppen azon tanakodnak, hogy ki egye meg a lembast, vagy hogy egyáltalán érdemes-e a visszaútra élelmet tartogatniuk. Vagy Frodó épp szomjazik a mordori pusztaságban erre meg mellettem möggöttem és előttem, egyszóval mindenhonnan csámcsogást és szürcsögést hallok, hogy a zacskó zörgésről ne is szóljak. Azt nem is említem, hogy egyesek még azt is képesek voltak kiröhögni, hogy Frodónak üres volt a kulacsa. Az ilyen normális érzésű ember? :cry:
Ezért ültetem magam középre, mert egyébként tuti vitába keverednék valamelyik agymenttel és értékes perceket pazarolnék rá...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167799 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én irtózatosan élveztem a premieren a filmet, de megszívtam Én is... előttem ült egy magasabb pasi, megkértem húzódjon le, lehúzodd kb, fél centit... mellette kettővel egy pasi elkezdett a film végén (miközben még ment!) telefonálni... (rohadjon meg)... mellettem ülő csávó is babrált valamit a telefonjával... Komolyan mondom... azért a bunkóságnak is van határa...
De volt egy pasi... valahol hátul.. nagyon bírtam a beköpéseit... Amíg nem kezdődött a film, húzták az agyunkat, bejött egy csaj fotózni, erre a pasi "Baszd meg ne fényképezzél, hanem vetítsétek már a filmet"... a másik "Mi a qrva anyukra várnak ezek?"... Szóval... ezeken jót röhögtünk anyuval azalatt a 20 perc alatt amíg várattak minket, bár 10 perc elteltével azért kezdtem ideges lenni, hogy miért nem adják már... De végülis aztán leadták és fantasztikus volt. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167796 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezek a képek naoon jók :D az egyiken, a Végzet-hegyén, Frodó teljesen úgy néz ki, mint Isildur az első részben, nem? :)
Tegnap nézem a Real-Valencia meccset és egy közeli képen mit látok az egyik hirdetőtáblán? Hát nem Aragornt? Meglepődtem rendesen! Focimeccsen a Gyűrűk Urát reklámozni? Ezt is megéltük :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167794 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Áfonya, örök hála részemről is ezekért a képekért!! Mióta kutatok már én is ilyenek után... :D

Egyébként én még nem láttam a szinkronosat, de maradok a feliratosnál...Bár ezt már párszor elmondtam azt hiszem... :)
De egyszer megnézem másképp is, mert kíváncsi vagyok milyen lett!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167764 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Amikor másodjára néztem a filmet mellettem két ,,fiatal" ült(lány, fiu).A csávó ott fogdosta a csajt, az meg sikoltozott.Mindenki tiszta ideg volt.Egy pajti szólt egy őrnek, azmeg a harmadszori felszólításra kiráncigálta őket. Utána senki sem szólalt meg.

Tök állat, amikor a szellemek kijönnek a hajóból.


Amúgy meg tök ciki lehet, nem...?!? Mondjuk én leütöttem volna a pasit, hogyha GyU alatt engem zaklat... :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167757 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arrgh... Brr... Arrgh... Brrr...
:( Vááá! Ti szegények. :evil: Ilyen izééé... utálom az ilyen embereket!!
Én a premier hét péntekén néztem meg, és hála vala, senki se volt ilyen *kisípolás*.
De ezektől olyan frankón ki tudok borulni... :(
Egyik részem örül, h mennyien megnézik a filmet, másik részem meg tudja, h sajnos ebben benne vannak ezek a konzumidióták is, akik csak azért jöttek megnézni, mert éppen ez volt a plakátokon, vagy mert vhova be akartak ülni. :( ilyenkor csak az ilyen emberkék adják vissza a lelki egyensúlyomat, mint ti. ;) h igenis vannak, akik felérnek ehhez a történethez.

A többi pedig!!... *másdoik kisíp.* :evil:


Üdv
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167746 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ugye?!? :D :D :D
Simán üti a lidérceket, egy szinten... :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167745 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Amikor másodjára néztem a filmet mellettem két ,,fiatal" ült(lány, fiu).A csávó ott fogdosta a csajt, az meg sikoltozott.Mindenki tiszta ideg volt.Egy pajti szólt egy őrnek, azmeg a harmadszori felszólításra kiráncigálta őket. Utána senki sem szólalt meg.

Tök állat, amikor a szellemek kijönnek a hajóból.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167741 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta:

nathalee írta:

Lili írta: Ami a legjobb,h mikor épp kezdtem volna elérzékenyülni(ilyen vagyok...4-edszerre is majdnem sírtam),a csaj megbökdöste a fiúnak a vállát és azt mondta,nézd már sír!És röhögtek... :evil: :evil: :oops:
Bocs,de ezt muszály volt.Befejeztem az OFF-olást. :oops:


Fogadjunk, ő meg elkezdett a Titanicon bömbölni... Mivel ez a film nem hatotta meg, csak azt mutatja, hogy mennyire szegény fantáziával van megáldva...
Én kibírtam hazáig, utána fordultam be...


Nekem annyi elég volt ahhoz,h leírjam őket,hogy a Film előtte levetített filmnek az előzetese nagyon tetszett nekik...Ez volt a Vas c. film és kb megfelel az értelmi szintjüknek. :evil: :evil:

Egy olifántot is küldhetünk nekik.De talán legjobb lenne az összes egyszerre... :evil2:


Nagy bumm! Az a motoros film?!? Miről szól?!? Motorok, ribancok...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167740 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Áfonya írta:

Iowa írta:

Alyr Arkhon írta: Csak nekem nem mutatja vagy tényleg nincs ott a film vége?


A legeslegvége tényleg nincs... :(


Sajna úgy látszik, a vége tényleg lemaradt (én is rögtön Szürkerévet akartam :evil: ), de talán még pótolják vmikor.


A Szürkerévet már le lehet menteni máshonnan... (Képek topic.) De az Ispotályt például nem. És ahhoz csak egy oldal kellett volna még. *Falba veri a fejét.* Hát most nagyon ki vagyok. :) Ajánlom nekik, hogy frissítsenek, mert ha nem...
De egyébként nagyon köszönöm, mert így is lementem a felét! :D :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167737 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Lili írta: Tegnap voltam negyedszer megnézni az RotK-t,és 3 tök ***** ember ült mellettem.Végig röhögtek és utána a csaj még be is szólt,hogy ez nem is volt olyan nagy szám.... :evil: Vhogy nem tudtam a filmet élvezni... :oops: :cry:


Naigen...
Ezért kell kardot hordani a moziba... ;)


Én a hangomat viszem magammal. Eddig bírtam, de mostmár nem bírom megállni, hogy ne osszam le a kis tetveket, akik csak azért mennek el a moziba, hogy baromkodjanak és osszák a fejüket. Meg kell őket fenyegetni... én ezt szoktam tenni. :twisted: Nem kell tőlük tartani. Azoktól félnek, akiken látják, hogy komolyan beszélnek. Én megmondom nekik, hogy előre kúrok egyet, ha nem fejezik be. Általában ez elég szokott lenni. Legalábbis azoknál bevállik, akik nem csoportosan csinálják.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167736 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta:

Lili írta: Ami a legjobb,h mikor épp kezdtem volna elérzékenyülni(ilyen vagyok...4-edszerre is majdnem sírtam),a csaj megbökdöste a fiúnak a vállát és azt mondta,nézd már sír!És röhögtek... :evil: :evil: :oops:
Bocs,de ezt muszály volt.Befejeztem az OFF-olást. :oops:


Fogadjunk, ő meg elkezdett a Titanicon bömbölni... Mivel ez a film nem hatotta meg, csak azt mutatja, hogy mennyire szegény fantáziával van megáldva...
Én kibírtam hazáig, utána fordultam be...


Nekem annyi elég volt ahhoz,h leírjam őket,hogy a Film előtte levetített filmnek az előzetese nagyon tetszett nekik...Ez volt a Vas c. film és kb megfelel az értelmi szintjüknek. :evil: :evil:

Egy olifántot is küldhetünk nekik.De talán legjobb lenne az összes egyszerre... :evil2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167734 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A holtakat! A holtakat!
Már úgyis a spanjaim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167732 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Ami a legjobb,h mikor épp kezdtem volna elérzékenyülni(ilyen vagyok...4-edszerre is majdnem sírtam),a csaj megbökdöste a fiúnak a vállát és azt mondta,nézd már sír!És röhögtek... :evil: :evil: :oops:
Bocs,de ezt muszály volt.Befejeztem az OFF-olást. :oops:


Jajj...
Ezért már nem orkot hanem nazgult küldönk rájuk...

Nem tudom mit kéne ilyen esetben csinálni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167731 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Ami a legjobb,h mikor épp kezdtem volna elérzékenyülni(ilyen vagyok...4-edszerre is majdnem sírtam),a csaj megbökdöste a fiúnak a vállát és azt mondta,nézd már sír!És röhögtek... :evil: :evil: :oops:
Bocs,de ezt muszály volt.Befejeztem az OFF-olást. :oops:


Fogadjunk, ő meg elkezdett a Titanicon bömbölni... Mivel ez a film nem hatotta meg, csak azt mutatja, hogy mennyire szegény fantáziával van megáldva...
Én kibírtam hazáig, utána fordultam be...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167727 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ami a legjobb,h mikor épp kezdtem volna elérzékenyülni(ilyen vagyok...4-edszerre is majdnem sírtam),a csaj megbökdöste a fiúnak a vállát és azt mondta,nézd már sír!És röhögtek... :evil: :evil: :oops:
Bocs,de ezt muszály volt.Befejeztem az OFF-olást. :oops:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167724 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rájukküldünk pár orkot :D
Azon vigyorogjanak :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167721 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Csak azt nem értem,az ilyenek minek jönnek el megnézni?Komolyan úgy vártam már,h lássam a filmet,erre elcseszik az élményt... :evil:
Nem tudom,h lehet pl Szürkeréven nevetni? :cry: Váááá...még most is ideges vagyok miatta... :cry:

Alyr:hát,akinek van kardja... :wink:

Amikor másodszorra néztem meg a ROTKot ,az előttem lévő sorba valami 2 paraszt,pont Szürkerévnél kezdett el beszélgetni
'Az most a Trufa,vagy a Pippin?
A Pippin...
Hülye...az a Trufa!'

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.......Ilyenektől IGAZÁN ki tudok borulni.....Gondoltam rá,hogy jól megrugdosom a széküket,de nem értem el odáig,mert nem pont előttem ültek... :evil: :evil:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167720 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Csak azt nem értem,az ilyenek minek jönnek el megnézni?Komolyan úgy vártam már,h lássam a filmet,erre elcseszik az élményt... :evil:
Nem tudom,h lehet pl Szürkeréven nevetni? :cry: Váááá...még most is ideges vagyok miatta... :cry:

Alyr:hát,akinek van kardja... :wink:


Azért mennek el megnézni, mert ez a divat, és mert ezt adják a moziban...
És aztán dicsexenek hogy ők kibírták...

Szürkeréven nevetni: mért ne, "nézd sírnak, de muris!"
Ne legyél ideges, majd ha már nem lesz ennyire premierfilm, majd kevesen lesznek bent...

Kard: megteszi helyette bármely más fegyver is... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167719 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Csak azt nem értem,az ilyenek minek jönnek el megnézni?Komolyan úgy vártam már,h lássam a filmet,erre elcseszik az élményt... :evil:
Nem tudom,h lehet pl Szürkeréven nevetni? :cry: Váááá...még most is ideges vagyok miatta... :cry:

Alyr:hát,akinek van kardja... :wink:


Gondolom divatból mentek megnézni, vagy egy jót szórakozni...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167714 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak azt nem értem,az ilyenek minek jönnek el megnézni?Komolyan úgy vártam már,h lássam a filmet,erre elcseszik az élményt... :evil:
Nem tudom,h lehet pl Szürkeréven nevetni? :cry: Váááá...még most is ideges vagyok miatta... :cry:

Alyr:hát,akinek van kardja... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167708 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta:

Endóre írta: Szerintetek hogyan a jobb a film, szinkronosan vagy eredeti hanggal?


Hát sztem jobb eredeti hanngal,de tény,hogy a szinkron is jól sikerült és kezdem megszeretni.Bár itt nálunk amúgy is csak szinkronnal megy... :( De persze itthon a DVD-ked mindig eredeti hanggal nézem,mégiscsak az az igazi... :D (ja és Pippin éneke még mindig eredetiben király... :lol: )

Áfonya:a képek... :dance:

Tegnap voltam negyedszer megnézni az RotK-t,és 3 tök ***** ember ült mellettem.Végig röhögtek és utána a csaj még be is szólt,hogy ez nem is volt olyan nagy szám.... :evil: Vhogy nem tudtam a filmet élvezni... :oops: :cry:


Átérzem a helyzeted... Mikor legutóbb néztem, kijárkáltak a mosdóba.Volt, aki párral jött, kihasználta a film hosszúságát... :lol:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.047 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére