A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 7 hónapja #168222 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
a képek nagyon jók! Nem tudnád kivágni a garfikákat a stáblistákból? Már egy csomóan keresték, szal sezrintem ez közkívánat.... nem? :roll:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168220 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Leguanember írta: A legjobb szórakozást nyújtó GYU-ról szóló írás és vélemény, ami az elmúlt három évben született. 8) :D Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

Keletkezés időpontja: 2002. január


Jaj! :lol: :lol: Halálra röhögtem rajta magam.

Különösen ezen:

Rokon lelkek azok a trollok, akik "mekkora szar volt a varázsló, negyedik szinten jobbat tud a karakterem" jellegű észérvekkel dobálóztak a fórumokon, csak hogy valaki észrevegye őket. Vagy lehet, hogy barlangi fajtársuk szomorú sorsa miatt orroltak meg?


Amúgy én inkább az ilyen "trollokon" idegelem fel magam, nem a primitív, orklelkű fajtákon, mert azoknak (mint ahogy Murphy is mondja) hiába magyarázod, hogy primitívek, ugysem értik meg, hiszen primitívek.

A RotK után a buszmegállóban is egy ilyen magyarázta, hogy "hááát, amiko Gollam beleesett a vulkánba, na azon tökre láccott, hogy compúteres trükk...".

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168202 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta: Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)



de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz


KÖSZI! :D Mindegyik igen. Nagyon jók a képek különben... az összes ilyen Frodost megnéztem... fuh, az mikor nincs meg az ujja... nagyon brutál, de jó...
Hát nem tudom... kicsit hasonlít a vigyora, de szerintem ne Ő... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168192 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

nathalee írta: Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D


Hol? Milyen? Letöltött? Akkor linket ide! :)
Ha videókazi (LEP-es), tessék bedigitalizálni :)


Egyik haveromnál néztem. Ha ma már nem is, de holnapra megpróbálom megoldani. Amúgy max mennyi Mbyte-ot bír ki ez a fórum?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168190 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D


Hol? Milyen? Letöltött? Akkor linket ide! :)
Ha videókazi (LEP-es), tessék bedigitalizálni :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168189 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta: Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)



de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz

Jók a képek, csak egy darab Aragornos nincs benne.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168185 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Gyöngyszem:nekem vmiért nem hozza be a képeket,vagyis azt írja ki,h feldolgozás alatt... :( Pedig úgy megnéztem volna pl azt a lovas képet,mert az a mosoly télleg nagyon édes... :P


Kattincs rá a képekre. Nekem úgy bejött :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168184 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gyöngyszem:nekem vmiért nem hozza be a képeket,vagyis azt írja ki,h feldolgozás alatt... :( Pedig úgy megnéztem volna pl azt a lovas képet,mert az a mosoly télleg nagyon édes... :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168183 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168173 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja, és az elnevezéseid is haláli, Frodócica meg Faramircica :biggrin2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168165 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tök jók :)
Ugye hogy Orlando jobb hosszú hajjal :wink: :lol: :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168161 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gyöngyszem: NAGYON jók a képek!! Csomó olyan képet találtam köztük, amelyet eddig máshol nem láttam!
Köszi. ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168157 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)


de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168134 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem, hogy az a kép is felkerül ezek közé a Rotk-os képek közé, mikor Frodo ül a lovon, és olyan nagyon aranyosan mosolyog, mert imádom azt a részt! :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168132 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Harmadjára is fantasztikus volt a film! :D
Viszont az a tökös hobbit szerintem nem Andy. :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168129 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem, a "háááát" jót jelent! :wink: Mert nekem nagyon tetszik az Into the West.

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168127 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: És hallottátok a film zenéjében az utolsó számot? Háááát


Ez a "Háááááát" most jót v. rosszat jelent? SZVSZ nagyon jó lett az Into the West! Márha arról van szó......... :oops: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168123 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
És hallottátok a film zenéjében az utolsó számot? Háááát

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168117 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

A szinkronhoz: No igen, én most már jobban meg vagyok békélve a szinkronnal, mint január 3-a előtt. Nem tudom, de amióta élőben is láttam azt a néhány színészt a hangjuk is sokkal szimopatikusabb lett. :D Igaz Kerekes József és Csöre Gábor hangja eddig is nagyon tetszett. :roll: De mondjuk tényleg van a szinkronban pár fura dolog. Ennek ellenére nagyon várom már, hogy feliratosan nézzem meg és legközelebb olyanra is megyek. Már annyit áradoztatok róla... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168096 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nyárson végzi?? fuuuj

a közönségrol: én már nem mondok semmit, de amikor moziban voltam osztálytársam ult mogottm vmi bnojével és végig csorgették a fulembe a popcornos zacsit... :roll:

ja és asszem már elérhetok a képek ha érdekelnek vkit: kep.tar.hu/nessa és itt a Saját Rotks képek-et nézzétek

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168094 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gondolom, Gandalffal szenved aztán segítséggel vagy anélkül kirepül...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168087 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mae govannen!

(az utóbbi öt oldalhoz:)
áfi meg a többiek: köszi a képeket, nagyon jók, csak valamiért nem menti le rendesen a gép, mint a többit szokta... :roll:
Közönséges téma: elég közönséges közönség szokott lenni...a röhögcsélés már megszokott dolog, vannak "jobbak" is: egyszer TTT-t néztem barátnőmmel, kivételesen nem a Plazában, hanem egy lerobban, fa székes moziban ( :roll: ), mögöttem ült egy nő a kisfiával; a nő mindig ha megöltek valakit, elkezdett sziszegni, meg "hú, szegény", meg egyéb hasonlók (Haldirnál ugyanúgy, mint akár egy uruk-hainál... :? ), most meg 2-szorra néztem ROTK-ot, én tesóm és barátnőm közt ültem, tesóm mellett egy pasi nyitott szemmel horkolt, barátnőm mellett egy másik bizonyos időközönként olyanokat tüssszentett, hogy szinte beleremegett a terem... :roll:
Szerintem olyat kéne csinálni, mint annak a pasinak volt, aki a Simpson családot kitalálta, az a magyar emberke; otthoni házimozi, úgy értve, hogy egy saját, különbejáratú moziterem, csak berak egy DVD-t, és leül megnézni...nincsenek zavaró tényezők, és mégis moziminőségben látja... :roll:
Eldarionhoz: nagyon aranyos, és tényleg hasonlít a "szüleihez"; tök olyan szeme van, mint Viggonak... :D
Nálunk sajnos csak szinkronnal játszák. Van egy-két személy, akinek egész elmegy a szinkronja (pl: Gríma vagy Szarumán), sőt, samué még tetszik is, de a többi...Pl: mikor Frodó felébred, és megpillantja Gandit, na ott hülyébben ki se lehett volna mondani a nevét, meg utána jön "Gemli"...vááááááá :)
DVD: jó, hogy hamarabb lesz. Szarumán hogy fog kiesni, én azzal viccelődtem, hogy Gríma majd őt dobja ki, mert ugye a palantír már valahogy kiesett... :P

(Bocs, hogy ilyen hosszan írtam, néhol biztos hülyeségeket is, de most 5 oldalon keresztül megint nem fogok írni semmit...)

Ja, és tényleg vicces a sisakja...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168084 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

erwianne írta: Ja és még valami, Faramir fején marha fura a sisak!


miért? sztem tök jo.csak másfajta mint a többi gondorié

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168080 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.


Én is úgy tudom hogy benne lesz. Nyárson végzi... :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168078 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Obi-Wan (Ben) Kenobi1\n

A film korhatáros volt. 14 éven aluliak elvileg nem is mehettek be. Ehhez képest mindenkit beengednek, még az 5 éves kisgyereket is (mint mondtad :) ). quote]

off:

Öt??? Én PELENKÁS másfél körüli kisgyereket láttam a FotR egyik szegedi vetítésen. Anyuka kb öt percenként rohangált ki vele.

A TTT- re meg síkrészegek jöttek be, de szerencsésen kimentek fél óra múlva, majd az egyik nagy hangosan vissazjött azzal, hogy merre mentek a barátai, merthogy az ő kocsiját vitték el.

Nem értem, ha valakit valami nem érdekel, miért megy be, és ha egy film korhatáros, miért visz be kiskölyköt. Főleg: miért engedik be? És ha a gyerek elkezd üvölteni, mert megijed?


"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168075 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.


Benne lesz, kb 7 percben. Hogy Gandalf eltöri-e Szarumán botját, azt nem tudom (Gandalf botját viszont eltörik :) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168072 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168068 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A film korhatáros volt. 14 éven aluliak elvileg nem is mehettek be. Ehhez képest mindenkit beengednek, még az 5 éves kisgyereket is (mint mondtad :) ). Úgy látszik egy-két oda nem illő ember mindig van a közönségben... a amikor én láttam akkor azon kezdett el röhögni a legalsó sorban ülő közönség egy része, amikor a Banyapók beszőtte Frodót. :roll: Aztán azon, amikor a Banya elüldözése után Samu odarohan Frodó élettelen testéhez. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem, ez bunkóság, hogy a film felénél az egész terem hangos a nevetésüktől (pedig nem voltak sokan, kb. öten).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168058 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

erwianne írta: Ja és még valami, Faramir fején marha fura a sisak!


Miért?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168050 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre én is láttam,igaz a hétvégén,de sikerült megnéznem,mivel elkellett valahogy Szegedre a legközelebbi normálisabb moziba.
Nagyszerű film volt.
Szinte nagyon felsem lehette dolgozni.
Amikor ahazértem,lefeküdtem,és akkor gondoltam át mit is láttam. :)
a közönség?
Erről jobb nem szólni.(azért itt egy kis adalék)
Kritikán aluli!
Az 5 éves gyerektől(nemtudom,a szülők azthitték Disney film?)kezdve a nemérdekelmicsaküljekbeészabáljamapopcornt réteg. :evil:
Különösen egy szemüveges csóka tetszett(én is az vagyok)
"Ez akkora szar film,ha tudom el sem jövök"hozzászólással volt a szünetben,mert ugye volt 10(20!)perc.Simán kibartam anélkül,hogy felálltam volna.
Persze voltak azért akik ki-ki mendegéltek közben is.
Ezt itthon nyugodt körülmények között kell majd megnézni.
Vagy egyszer egy rendes hozzáértő közönséggel!
Miért nem volt ez korhatáros?Manapság már nemdivat?
Anno a 80-as évek filmjei,akkor nemengedtek be mindenkit a moziba!
Sok kedves rész volt benne!A látvány az szuper volt!
Nemcsak Lucas van már a világon
:D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.142 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére