A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 2 hónapja #130326 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Zlomb Legolas írta: Tévedés! Azt Gollam tette... :wink: :D


Valóban!Bocs!!!
de ha Frodó nem viszi oda Gollam nem pusztitotta volna el,és igy is "véletlen" volt.... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130323 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem pont attól ilyen hatásos ez a poszter, mert egyszerű, semmi nem vonja el a figyelmet a "király" alakjáról. (Nem úgy néz itt Aragorn ki, mint egy kereszes lovag?)

Az első poszteren Frodó dominált, nem?
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130280 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: A végleges poszteren szerintem tutui látható lesz Frodó-mert ugye ő pusztitotta el a Gyűrűt.....


Tévedés! Azt Gollam tette... :wink: :D

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130253 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem ez teljesen megfelel ilyen nem végleges poszternek,pont azért mert Aragorn igen nagy szerepet játszik a könyvben.A végleges poszteren szerintem tutui látható lesz Frodó-mert ugye ő pusztitotta el a Gyűrűt.....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130252 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De ez így nem fair. Mégis csak Frodó vitte azt a Gyűrűt, és nem Aragorn.
Bár a filmben biztos nem ezen lesz a hangsúly. :evil:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130247 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil: nekem pont ugyanaz a poszter jutott eszembe erről!
Amúgy sztem a harmadik rész igenis nagyrészben Aragornról szól... vagyis nem ez a jó szó, h róla szól... ő van előtérben, stb...
Az ő "karrierje", élete felemelkedőben van a történet ezen részében, amíg mondjuk Froddóé éppen h leáldozóban :cry:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130239 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: SZVSZ Aragornnak nem csak az ölébe hullt a királyság. Sőt. Épp ma gondolkoztam el azon, hogy ő is hajlandó volt feláldozni mindent, csak hogy Frodó küldetése sikerüljön.


Viszont ha nem sikerül Frodó küldetése, neki is befellegzett! :)

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130238 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
SZVSZ Aragornnak nem csak az ölébe hullt a királyság. Sőt. Épp ma gondolkoztam el azon, hogy ő is hajlandó volt feláldozni mindent, csak hogy Frodó küldetése sikerüljön. :cry: Többek között belenézett a palantírba, csak hogy elvonja Szauron figyelmét. És kivonult ellene egy szánalmasan kicsi sereggel, aminek esélye sem volt, amikor nem is tudhatta, hogy Frodóék egyáltalán élnek-e még. :roll:

És havonta lesz új poszter, egy-egy szereplőről, szeptemberben meg egy olyan, ami egyesíti őket. :wink:

Egyébként ez a poszter engem arra emlékeztet, amit legelőször láttam a LotR-ról (2001 nyarán, Ausztriában). Azon csak Frodó volt, meg a tenyerében a Gyűrű, és hasonlóan sötét volt, mint ez. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130236 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aragorn-Szauron viadal? Hát azt megnézném! Ahogy Isildur egyik sarja kiáll a Sötét Úr ellen.... :biggrin2:

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130234 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Aranymag írta: Végülis, ha úgy nézzük, akkor Aragornról szól nagyrészben a könyv, a cím is erről árulkodik.


Szerintem nincs iagazd abban, hogy nagyrészben Aragornról szól a könyv. Az, hogy ,,A király visszatér'' , Középfölde minden lakosának sorsára kihat, nem csak arról van szó, hogy a kósza végre megkapta hőn áhított királyságát... Tulajdonképpen neki csak ,,az ölébe hullik'' Gondor királysága (jó, persze, tudom, ez nem teljesen így van). Aki viszont elérte hogy Szauron megsemmisüljön, s Elesszár király trónra kerüljön, az Frodó, a gy

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130229 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igaz a cím Király visszatér, és logikus hogy Aragorn van a plakáton, az is igaz hogy lesz még jó pár plakát és korántsem biztos, hogy ezt a képet fogjuk látni a mozikban majd éjfélkor mikor megkezdődik a bemutató.
Csupán az zavar hogy csak és kizárólag ő van rajta és még a háttérben sincs senki.
De ha minden szereplőről ki fog jönni ilyen plakát akkor egy szót sem szóltam.
Remélem igazad lesz Aranymag :wink: !

Egyébként mi lett a vége az Aragorn-Szauron viadal híresztelésnek? Lesz, nem lesz ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130226 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végülis, ha úgy nézzük, akkor Aragornról szól nagyrészben a könyv, a cím is erről árulkodik. De lehetne másmilyen is az a pószter, és biztos vagyok benne h lesz olyan is amin csak Frodó :D van.

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130220 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Szép ez a poszter (főleg egyes hölgyek szemében :wink: ), de azért mégis miről szól ez a film? Aragornról ? Nem ártana valami Fordóval kapcsolatos dolog is a poszteren, vagy pedig Barad-dur-bár az már volt a TTT-n.


Az is előfordulhat, hogy a következő poszteren Frodó és Samu lesz. Vagy csak Frodó.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130213 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Szép ez a poszter (főleg egyes hölgyek szemében :wink: ), de azért mégis miről szól ez a film? Aragornról ?

Nos, a címe: A Király Visszatér. :wink: Szóval SZVSZ Aragorn logikus és jó választás első poszternek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130211 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szép ez a poszter (főleg egyes hölgyek szemében :wink: ), de azért mégis miről szól ez a film? Aragornról ? Nem ártana valami Fordóval kapcsolatos dolog is a poszteren, vagy pedig Barad-dur-bár az már volt a TTT-n.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130135 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: A poszter nagyon Aragorn!!!!!! :aragorn3:
És azok alapján amit Ulmo irt már igazán jöhetne egy tailer is....

Remélem, nem várják meg a trailerrel azt a Comic-Con-t (júli 16-20.), amiről a hivatalos honlapon írnak... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130122 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A poszter nagyon Aragorn!!!!!! :aragorn3:
És azok alapján amit Ulmo irt már igazán jöhetne egy tailer is....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130119 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért annyira ne reménykedj, hátha P. J. az utolsó pillanatban mégis tolja.
Nem elképzelhetetlen.
A poszter jó, de jobb lett volna, ha többen vannak rajta.
Mondom ezt én, de azért tetszik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130086 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rabyn:

Ulmo írta: Teaser Trailer - The short trailer prepares for start in middle of the summer. From the point of view of general campaign of representation of film it is important, that it differed from impression made by a working trailer of "Two Towers".


Vagyis nyár közepére várható. Én nagyon drukkolok, hogy jövő szerdán (júli 2-án) kijöjjön ez az előzetes. Ennél biztosabb infom jelenleg sajna nincs :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130079 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na vééégre valami!!!

Nagyon jo ez a poszter!! Egy kicsiti félelmetes de nagggyon joo!!!! Nekem nagyon bejön!!!!

Ulmo előzetesről még mindig SEMMIT nem tudni? :(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130074 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lara: erre vártunk, köszi! :hello:

Az Előzetesek, bemutatót topicban szerepel egy "ütemterv":

A TheOneRing.net írta: Return of the King media release schedule:

Teaser Poster - First of a series of characters posters is supposed to start in middle of June. The first of them will be Aragorn. Then approximately monthly begin to occur the working posters with other characters. The cinemas will or replace already hanging posters with everyone by subsequent creative, or, that is more probable, will collect all collection down to autumn."

Teaser Trailer - The short trailer prepares for start in middle of the summer. From the point of view of general campaign of representation of film it is important, that it differed from impression made by a working trailer of "Two Towers".

Final Poster - Idea in connecting all teasers together and to connect them in a final one-sheet, which will appear at the end of autumn. On the final poster there will be not so many characters, as it was on last poster of "Two Towers"

Final Trailer - Full-length final trailer with special effects for the first time will appear in September pasted to copies of "Secondhand Lions"


Ez lenne az a bizonyos első Teaser Poster. Állítólag minden főbb karakterről lesz egy ilyen, havonta.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130073 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lara írta: Megjelent a hivatalos poszter!!!!! :D :D :D katt ide


Nagyon tetszik. :) Bár sajnálom, hogy más szereplők nincsenek rajta. [size=9:38mh68h1](Tudom, hogy itt most Aragornon van a hangsúly, de akkor is.)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #130067 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megjelent a hivatalos poszter!!!!! :D :D :D katt ide

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129893 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: A másik képet sajnos nem találtam meg :(

A másik kép:
katt ide

Maga az a legelső előzetes meg letölthető a www.hardwired.hu -ról.

Egyébként én arról se vagyok meggyőződve, hogy a Narsil felé közeledő alak csuklyás... [size=9:3zcc7a13](Miért is viselne egy épületben csuklyát? :roll: ) [/size][size=9:3zcc7a13]Lehetne éppen Elrond is azzal a hosszú, egyenes, fekete hajával... A haja kétoldalról szépen hátrafogva... Vagy csak odaképzelem...[/size] :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129889 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azóta az előzetes óta 1000% is megváltozhatott

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129887 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil, az Elrond-féle változatot csak pár hete ismerjük, az előzetes pedig majdnem egy éves! (Egyébként tényleg lehet másik csuklyás alak :roll: )

Arwena: Csuklyás alak
A másik képet sajnos nem találtam meg :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129883 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
az én bővítettemhez nincs két extra lemez csak a film

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129882 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Mellesleg a TTT első előzetesében volt egy jelenet, amiben egy csuklyás alak odament a Narsil darabjait tartó szoborhoz. Korábban, ez a csuklyás alak egymásik jelenetben felemeli a fejét: és Arwen arca látszik...

De miért ne lehetne az két különböző csuklyás alak? :roll: Hiszen azt is tudjuk, hogy Elrond is meglátogatja Aragornt a sátrában, méghozzá csuklyásan. (Mindenesetre ennek a változatnak jobban örülnék... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129880 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ehhez talán meg kellene nézni az előzetest (pl a GyU bővített DVD-n), ugyanis a TTT moziváltozatából kivágták ezt a részt :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #129876 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
meik jelenetben?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.110 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére