Tolkien Tábor 2024

A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 10 hónapja #129527 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ragoran írta: Nilraen:Egyenlőre még csak most lépett színre Éowyn,nem akarok pesszimista lenni,dehát...nem!Éowyn szerepét nem ronthatja el!


nem hiszem hogy PJ annyira béna lenne,hogy minnél többet szerepeltet valakit annál jobban elrontja a szerepét...(bár ha Arwent nézzük,tökre igy néz ki)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129526 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen:Egyenlőre még csak most lépett színre Éowyn,nem akarok pesszimista lenni,dehát...nem!Éowyn szerepét nem ronthatja el!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129524 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ragoran írta: lázadó:Ha lenne másik női szerep azt is kihangsúlyoznák.. :? v talán akkor nem lenne oan feltünő,mert nem egy nőszemély szerepelne.


De nem csak 1 női szerep van ,ott van pl. Éowyn,akkor őt mér nem hangsúlyozzák?????

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129521 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem én mondtam,h szilikon,csak ha már két 20év körüli csávó is röhög a csajon az már jelent vmit.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129517 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt nem mondanám, hogy szilikon, de furcsa, az tény. Biztos valami egészen csodásat akartak kihozni belőle, csak nem sikerült. Ez olyan, mintha Lúthient akarták volna vászonra vinni, az sem sikerült volna. Végül is Arwen hasonlított rá.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129509 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Amikor én néztem és megjelent a vásznon Arwen elkezdtek röhögni,h tiszta szilikon és h néz már ki...ezt kellett volna hallani PJ-nek,talán észre térne.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129506 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igazad van, bár ha valaki nem magáért a filmért nézi meg, az meg se nézi végig. Legalábbis amikor én láttam, a fél közönség kivonult fél óra után. Baromi pofátlan dolog. Akkor inkább be se jöjjenek.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129504 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
lázadó:Ha lenne másik női szerep azt is kihangsúlyoznák.. :? v talán akkor nem lenne oan feltünő,mert nem egy nőszemély szerepelne.Elhiszem,h PJ a kedves férfi nézőknek is meg akar felelni,de sztem nem csak Liv miatt nézik meg a Filmet,sőt a legtöbben 1általán nem Liv miatt nézik meg a Filmet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129503 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt hiszem, csatlakoznék ahhoz a klubbhoz. Ez valami szörnyű. A végén még a csatát is Arwen nyeri meg, és őt fogják megkoronázni.
Jobban örültem volna, ha kevésbbé hangsúlyozzák azokat a női szerepeket, pontosabban csak azt az egyet.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129500 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nimrodellel 1etértek!Arwen szép,jópofa,h így odavan Aragért meg minden,de most már sok lesz a jóból. :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129496 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ne jusson eszébe! :x Vagy ha eszébe is jut, tartsa meg azt a jó szokását, hogy kivágja. [size=9:95zo5d9l](Persze ez csak magánvélemény...)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129481 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De ha túltettük magunkat drága Arwen feltünési viszketegségén ( ami a Narsilt illeti), akkor jön az újabb kérdés:
Vajon PJ-nek nem jut-e eszébe, hogy szerves részévé tegyee Arwent a Pelennori csatának ? Mert ugye miért ne ? Hisz a Helm-szurokból is utólag vágta ki...

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129478 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwenből egy kicsit már kezd elegem lenni,kicsit nagyon!!! :evil: Ha még a Holtak utján is ott lesz én nem is tudom mit csinállok...Ha lesz klubb én megyek :twisted:

Ragoran írta: Ha kihagyja őket akkor...!Hú de naon dühös(el)leszek/szünk! :evil:
Sztem az lehet,h csatlakoznak Aragornékhoz simán,kard nélkül,csak úgy "jöttünk segíteni"alapon.Remélem.V naon nasiv elgondolás?


Jó lenne ha igy lenne,de szerintem PJ nem igy csinálta meg...

Az az Aragorn VS Szauron dolog biztos????

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129453 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwen már megint a pasik rovására megy, az elsőben Glorfindel, a Rotk-ben meg valszeg Elladan és Elrohir nem lesz... :evil: :evil: :evil:
Ulmo:nemrossz a klub ötlete :twisted:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129428 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha kihagyja őket akkor...!Hú de naon dühös(el)leszek/szünk! :evil:
Sztem az lehet,h csatlakoznak Aragornékhoz simán,kard nélkül,csak úgy "jöttünk segíteni"alapon.Remélem.V naon nasiv elgondolás?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129425 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: szvsz PJ kihagyta őket. :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129424 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lassan tényleg meg lehet alapítani a "We hate Arwen" klubot :) [size=9:1d5tt04s](javasolnám elnöknek Minervát) [/size] Azt azért nem hinném, hogy a Holtak Ösvényére elkísérné Aragornt. Korábban voltak ilyen elképzelések, de emlékeim szerint ezt elvetették. Az még nem egészen tiszta, hogy az Andúrilt ki viszi el Aragornnak. Voltak hírek, hogy esetleg Elrond (ebben több a logika), de a Tolkien Online listája szerint Arwen lesz a kézbesítő.
Nekem is nagy gondom, hogy a dúnadánokról, Elladan és Elrohír érkezéséről semmi hír. PJ, ugye nem hagytad ki őket :hein:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129415 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kezd már nekem naaaon elegem lenni Arwenből... De komlyan.. ok ő a "tündehercegnő" meg minden DE AKKOR IS! Milyen dolog má ez??
Nadefuj..

Lenne már egy előzetesünk.. de neeeem.. huuuzzáák.. Grr..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129412 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz Elladant és Elrohirt kihagyják, mert az első filmben is csak egy pillanatig látszottak... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129411 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwenke kezd kissé sok lenni. De akkor mellette nem lesz ott Elladan, Elrohir meg a többiek ? Hogy lesz ez a rész ?
ÉS utána mi lesz ? Majd Arwen támasztja fel a holtakat ? És Arwen is ott lesz a hajókon és majd mikor Szauron testet ölt és Aragorn megküzd vele ( ha ez igaz ) akkor is Arwen majd a kezét fogja ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129402 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lara: köcci szépen. :wink:
Igen érdekesen fog alakulni az egész... Amúgy eszerint Arwen is Aragornékkal tart a Holtak Útján? Mert kétlem, hogy ezekután otthagyná... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129384 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mésem Elrond viszi a kardot Aragornnak :?: :evil:
Már megint Arwen... :evil: :disagree: :crap:
Rabyn:attól tartok, igen :evil: , legalábbis az eddigi infók alapján...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129365 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
na ezek után már NAGYON kiváncsi vagyok a 3.filmre..
Van egy olyan rossz megérzésem, hgy annyira fog elütni a könyvől mint a 2. film..(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129355 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hozzászokhattunk már, hogy P.J. mindig mindent szó szerint értelmez és megjelenít... :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129352 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Tolkien Online nem írja, hogy Frodó nyaka véres lenne. Egyszerűen arról van szó, hogy megnő a Gyűrű súlya, és a lánc belevág Frodó nyakába:

A Tolkienonline.com írta: The Ring chain cuts into Frodo's neck due to the growing weight of the Ring as he nears Mount Doom.


(Szvsz ez teljesen értelmetlen dolog. Nem így kellene érzékeltetni a növekvő terhet)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129346 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én úgy tudom, nem véres lesz a nyaka, hanem a Gyűrű lánca megégeti...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129338 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Frodó nyaka véres a gyűrűtől? Ezt már nem bírom feldolgozni! Ilyen nincs!!!!!!!!!!!! :cyclops: :rmad2: :down:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129323 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az a Gyűrű nemhogy szimbolikus, de szerintem csak Frodó érezte nehezebbnek, tehát nem lehet véres a nyaka. Jól nézünk ki. Ez már nem is a 3. rész lesz, hanem valami új, őrült fantáziafilm. P. J. új fantáziafilmje. Marha jó. :evil:
Sztori felforgatva. Remélem, az effektek legalább hozzák a színvonalat. Szauronra állati kíváncsi vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129299 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lara írta: Mielőtt Aragorn a Holtak Útjára lépne,belekeveredik egy csatába(?)
Híresztelés:15 %


Remélem hogy nem igy lesz...Különben is milyen csatába keveredhetne?Csak nem a holtakkal fog csatázni??? mert azt inkább ne :nono:

Lara írta: A Gyűrű egyre nehezebbé válik

Míg a regényben a Gyűrű súlyáról egyre szimbolikusabban van szó,a filmben valóban nehezebb lesz,hogy a lánc lassan Frodó nyakát véresre "vágja". Híresztelés:60 %


Hát ez szerintem tök hülyeség..a Gyűrű csak szinbólikusan lett nehezebb!!

Lara írta: Aragorn koronázása

Ellentétben a regénnyel,Arwen már Aragorn koronázásán is jelen lesz,és nem csak két hónappal később találkoznak.Megerősített:40 %


Mintha eddig nem szerepelt volna már eleget.....(bocs Arwen rajongók)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #129295 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lara írta: Trufa felajánlja kardját Théoden királynak

Ez a jelenet a regényel ellentétben az Arany Csarnokon kívül fog lezajlani egy megható(?) jelenetben


A könyvben a Kürtvárban kínálja a kardját Trufa Théodennek nem Meduseldben, nem ?

Boccs hogy nem nézek utána a fórumban gondolom már le volt írva, kicsit kevés az időm. Szóval végülis lesznek dúnadánok ? Lesz Elladan, Elrohir, és Halbarad ? VAgy valami ügyes csellel ők is kimaradnak?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.128 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére