A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hónapja #127246 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Amilyen szerencsém/nk van még a végén mindketten megjelennek. Én mondok jobbat: Mi lenne, ha Elladan és Elrohir, meg Halbarad jönne, a marcona dúnadán sereggel? :lol: Hát nem jó ötlet... *sóhaj* :wink:
És ha már annyira szeretne női egyenjogúságot PJ, hát húzza ki Galadriel szerepét. Az legalább egy jó színész és minbdene rendben van (nem úgy, mint mondjuk Arwen hangja, szeme stb., stb)
A vizuális effektek nagyon jók lesznek! Éljen a Weta Digital, amiben sosem csalódunk...

Morgul: Köszi a híreket!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127243 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezt a hivatalos oldalon olvastam:

Prewiew the August 26th DVD and VHS release of The Two Towers, which includes a 10 minute prewiew of The return of the king!

Lesz a TTTvideón 10perc Rotk előzetes!!!
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127230 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rabyn: egyetértek veled.
Elanor: köcci

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127228 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta: Arra kiváncsi leszek, hogy Eldarion benne lesz e filmban... :roll:


Hát, végülis Elanor (khm) is benne lesz 8)
Főleg, ha Aragorn és Arwen halála benne lesz, akkor említés szintjén bizti benne kell, h legyen!!

Rabynnal meg egyetértek... :roll:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127227 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
arwenes cuccozhos egy kicsit:

egyszerűen azért útáljuk szeginykimet mert tul sok lett belőle a filmben. Az még oké, hogy Glofindel helyett ő menti meg Frodot de az már kicsit sokk volt nekem amit a TTTben művletek vele.. (grrr)
szal csak ezé.. (nomeg mert szerintem Liv egy kicsssit tehetségtelen, és különben is kiráz a hideg a hangjátol..)

nem tudja valaki azt a cikket teljesen magyarr forditani ás berakni ide?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127221 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arra kiváncsi leszek, hogy Eldarion benne lesz e filmban... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127150 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lalaith: Khmm, tényleg... :oops: Ez bizony elkerülte a figyelmemet... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127149 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil: több gyereket is csinálnak.
GYU függelék:
"Aztán búcsút mondott Eldarionnak, a LÁNYAINAK, és mindazoknak, akiket..."
Sorel: Én személy szerint ki nem állhatom Livet, de akkoris zavarna a túlszerepeltetés, ha egy tehetséges színésznő lett volna Arwen, mivel sokat rabol el a jeleneteivel a filmből.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127143 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: Megkerestem, ez még a legeslegelső, márciusi előzetesben van. Hát... Ez még talán inkább az "Arwen Helm-szurdokban" verzióval függhet össze, de meglátjuk. :wink:
A "csuklyás alak közelít a Narsil felé" jelenetről viszont én Elrondra asszociálok, nem tehetek róla... :roll: Meg valahogy ilyenkor előttem van az a kép a TTT-ből, amikor Galadriellel beszél, és ránéz a faliképre... :wink:

Sorel: Nem utáljuk, csak azért talán mégse kéne belőle Xénát csinálni... :roll: Az igen jó döntés volt PJ-től, hogy kivágta Arwent a Helm-szurdokos részből.
A RotK-ban Arwen nem visz Aragornnak az égvilágon semmit, szépen ül otthon apuci mellett, ahogy az jólnevelt tündehercegnőhöz illik. :roll: A zászlót küldi. Csak az esküvőkor jelenik meg. Az a "csomó gyerek" meg 1 db, Eldarion... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127137 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ebben egyet értek Sorellel. lehethogy PJ kicsit többet szerepeltette mint a könyvben de ha nem akkor aki nem plvasta a könyvet mégis hogy a fenébe érti meg hogy ki ez "p***a" aki ott lóg Gorni oldalán.
pedig elég fontos szerepe van főleg Aragorn szempontjából.

sorry ez kicsit hosszú lett

ja és nem szeretném ha ebből vita indulna ki de mindenkinek lehet saját véleménye az enyém ez és már nem bírtam magamban tartani

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127130 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Meg kell hogy mondjam, számomra hátborzongató, hogy utáljátok Livet. Igazából nem értem miért. A ROTK-ban valóban megjelenik Arwen, zászlót visz Aragornnak. Zászló vagy kard, valóban olyan nagy különbség?

És azt hogy fogjátok elviselni, hogy Aragorn feleségül veszi Arwent, és megkoronázzák? (Aztán csinálnak egy csomó gyereket, ...stb)
Ugyanis ez is benne van a könyvben....
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127121 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: És a cikk mellett, ami van kép a TTT-előzetesből, szerintem az nem Arwen, hanem Elrond.


Sil, akkor biztos emlékszel az előzetesből arra a jelenetre, amikor egy csuklyás alak felemeli a fejét, és Arwen arca jelenik meg... Valahogy nekem az az érzésem, amit Gandalf is megfogalmazott. PJ fél a rajongók haragjától (jogosan! [size=9:2x6cj3ry]Minerva az élő példa :twisted: [/size]) ezért az utolsó pillanatban még egyszer változtatott a sztorin.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127108 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127105 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na igen, de ezt a csuklyás dolgot már írtam tegnap az Elrond topicban... :wink: És a cikk mellett, ami van kép a TTT-előzetesből, szerintem az nem Arwen, hanem Elrond. Minden forrás azt mondja, hogy Arwen, de én már akkor Elrondra tippeltem. :roll: Szóval reménykedjünk... [size=9:38ldwc3j]Bár tulajdonképpen Elrondnak se kéne kitennie a lábát Völgyzugolyból, de még mindig jobb megoldás, mint Arwen... [/size]:roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127093 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért Morgul "kissé" tömören foglalta össze a cikk tartalmát. Pl van benne egy rész, amikor Elrond csuklyával a fején belép Aragorn sátrába, hátraveti a csuklyát, és látszik, hogy Smith ügynök napszemüvege van rajta 8) :)
A cikk lényege tényleg az, hogy valószínűleg Elrond viszi el Andúrilt Aragornnak. De a kérdéses jelenet helyszíne még mindig nem biztos. Ha Rohanban van, akkor Aragorn Elrondtól kapja meg a kardot + Elrond felidézi Malbeth szavait a Holtak Ösvényéről (ez eredetileg Legolas szerepel lett volna). Ha a pelennori csata után van, akkor Elrond valószínűleg csak tanácsot hoz, kardot talán nem. Sok még a homályos pont :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127065 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Hmmm... nektek már semmi sem jó Nefadar? Mindig csak panaszkodtok... mámár jóhíreket és észrevételeket sem merek ezekbe a fórumokba beírni, mert félek a sok savanyú "arckifejezéstől" (ott volt pl. a Faramir topic)...


Azért nem mindenki panaszkodik.....Továbbra is várjuk a hireket és észrevételeket.... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127062 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!

Morgul írta: Új hírek a Király visszatérről!
"Kevesebb Arwen - Több Elrond"
A cikk angolul van, de lényegében arról szól, hogy PJ az eredeti koncepcióval ellentétben Elronddal viteti el Narsilt Aragorn-hoz és ő viszi majd el Arwen üzenetetét és a lobogót is neki... Arwen csak a végén megy Gondorba (addig Északon marad és ott kap epizódszerepet, ahogy a TTT-ben). Itt a link:

www.theonering.net/perl/newsview/2/1055138350



VÉGRE VALAMI JÓ HÍR!!!!! :bounce: :bounce: :bounce: 3x-os hurrá PJ.nek... :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127061 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Hmmm... nektek már semmi sem jó Nefadar? Mindig csak panaszkodtok... mámár jóhíreket és észrevételeket sem merek ezekbe a fórumokba beírni, mert félek a sok savanyú "arckifejezéstől" (ott volt pl. a Faramir topic)...


Na, azért ez nem így van :P
Énis örülök, hogy livp*csa kevesebbet fog szerepelni, és Elrond érvényesülhet. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127026 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: ÉLJEEEN NEM LESZ BENNE ECTRA ARWEN!!!
de lesz extra Elrond!!!!-)

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Igeen, igeeen!!!!!!! Jippi-jippi-jé!!!! :dance:
Ezért mindent megbocsátok PJ-nek!! :roll:
Csak remélem, hogy szimpibb lesz itt, mint a TTT-ben!(Ámbár nekem ott is szimpi volt :oops: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127018 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Uram atyám! Ha komolyabban kevesebb lesz benne, és több Elrond, én megcsókolok vagy 100 oldalt a könyvből! :lol: :lol: :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126999 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ÉLJEEEN NEM LESZ BENNE ECTRA ARWEN!!!
de lesz extra Elrond!!!!-)

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126982 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta:

Arwena írta: Nem. Mordornál amikor Aragornék odamennek elvonni szauron figyelmét a gyűrűről : király visszatér V.könyv A fekete kapu kitárul utsó oldal amikor troll ráesik

[size=9:1f8gdwpq]ugye?[/size]


Nem elvonni mennek, mert ők nem tudják, hogy Frodóék bejutottak. A háborút indítják meg...


A háborút Szaurmán indította a Helm szurdok megtámadásával, és 7000 emberrel Mordort megtámadni őrültség.
Azt akarták elhitetni Szauronnal, hogy a Gyűrű Aragornnál van aki végtelen magabiztosságában a Gyűrű új Uraként le akar számolni a régivel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126977 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Hmmm... nektek már semmi sem jó Nefadar? Mindig csak panaszkodtok... mámár jóhíreket és észrevételeket sem merek ezekbe a fórumokba beírni, mert félek a sok savanyú "arckifejezéstől" (ott volt pl. a Faramir topic)...


De jó, de így is sokat kell benne lennie. [size=9:1daod36k]Én Livet nem birom...[/size]

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126975 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hmmm... nektek már semmi sem jó Nefadar? Mindig csak panaszkodtok... mámár jóhíreket és észrevételeket sem merek ezekbe a fórumokba beírni, mert félek a sok savanyú "arckifejezéstől" (ott volt pl. a Faramir topic)...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126971 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: "Kevesebb Arwen - Több Elrond"
A cikk angolul van, de lényegében arról szól, hogy PJ az eredeti koncepcióval ellentétben Elronddal viteti el Narsilt Aragorn-hoz és ő viszi majd el Arwen üzenetetét és a lobogót is neki...


Ez is valami, mivel Elrond ügynök sem semmi a szemöldökráncolásával...
Amikor feltűnik a vásznon, majd megint hallani a sziszegéseket a nézőtéren: Smith..... :roll: :D

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126968 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De még így is elég sokat kell Arwennek szerepelnie... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126966 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre, kicsit legalább kivonják Arwent a forgalomból.
:D
De nem lett volna egyszerűbb, hogy megtartják azokat a jelenteket, amelyek VALÓBAN az övé, és nem rakni hozzá újakat (gázló,TTT-s nyáljelenetek) :?:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #126961 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Új hírek a Király visszatérről!
"Kevesebb Arwen - Több Elrond"
A cikk angolul van, de lényegében arról szól, hogy PJ az eredeti koncepcióval ellentétben Elronddal viteti el Narsilt Aragorn-hoz és ő viszi majd el Arwen üzenetetét és a lobogót is neki... Arwen csak a végén megy Gondorba (addig Északon marad és ott kap epizódszerepet, ahogy a TTT-ben). Itt a link:

www.theonering.net/perl/newsview/2/1055138350

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126956 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De azt tudják Faramírtól hogy merre indultak Frodóék, és azért mennek Mordorhoz: ugye amig Szauron velük foglalkozik addig nem Frodóékkal így van esélyük bejutni ugyhogy elvégre azért mennek hogy az a randa szem ne Frodóékat figyelje

nekik se ment el az eszük hogy az össz sereg egy kissebb részével mordor ellen támadjanak háborúindítás céljábol

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126942 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arwena írta: Nem. Mordornál amikor Aragornék odamennek elvonni szauron figyelmét a gyűrűről : király visszatér V.könyv A fekete kapu kitárul utsó oldal amikor troll ráesik

[size=9:1c0ftoh5]ugye?[/size]


Nem elvonni mennek, mert ők nem tudják, hogy Frodóék bejutottak. A háborút indítják meg...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.046 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére