A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hónapja #126941 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwena: Jól emlékszel. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126913 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem. Mordornál amikor Aragornék odamennek elvonni szauron figyelmét a gyűrűről : király visszatér V.könyv A fekete kapu kitárul utsó oldal amikor troll ráesik

[size=9:2gmlew0j]ugye?[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126910 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Pippin "halála" szerintem benne lesz.. BENNE KELL legyen!!


Most lehet, hogy teljesen hülyén hangzik, de miféle "Pippin haláláról" van szó???

Arról, amikor eléri a Fekete Lehellet?

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126907 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pippin "halála" szerintem benne lesz.. BENNE KELL legyen!!
Bár a könyvben én is nagyon sirtam mikor elolvastam....
Szerintem azért lesz majd még mire várni.. Talán lesznek másféle Tolkien filmek is aztán majd várhatjuk azokazt-))))))

összegezve mit tudunk eddig?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126870 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Levágott fejek: Attól függ, milyen módon lesznek megjelenítve... Ez már P. J.-n és csapatán múlik... Sokféle hatást el lehet érni filmes eszközökkel.

ROTK Bővített (Extra) Változat: 2004. november.


Szóval 2004 november ahogy az várható volt. Most elvileg azt kéne mondani dejó már annyira várom. De ehelyett a kiváncsíságtól eltekintve inkább azt mondom nem várom hogy vége legyen. Hisz akkor mit várunk majd ? PErsze ott vannak a könyvek amik talán még nyújthatnak újjat, de a mozi (Tolkien szempontból) azután már nem.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126849 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát pedig ahogy PJ-szokásait figyelem át fogod

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126848 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arwena írta: Levágott fejek szerintem benne lesznek,


Pippin "halála" már mértne lenne PJ-nek igy kevés volt a könyvbéli halálesetek száma lásd Aragorn


Kizárt, hogy Pippet megőljék. Bár ha megteszik, én odavágok nekik. :evil:

Nem elég, hogy a könyvet végíg bőgtem, és halálosan rettegtem, hogy Pippin esetleg meghalt...... nem akarom mégegyszer átélni........ :cry:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126837 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Levágott fejek szerintem benne lesznek,


Pippin "halála" már mértne lenne PJ-nek igy kevés volt a könyvbéli halálesetek száma lásd Aragorn

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126819 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Levágott fejek: Attól függ, milyen módon lesznek megjelenítve... Ez már P. J.-n és csapatán múlik... Sokféle hatást el lehet érni filmes eszközökkel.

ROTK Bővített (Extra) Változat: 2004. november.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126817 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!

Szméagol írta: Ez lelki terror, nem horror (persze az is egy kicsit).


Hát a könyvben valóban az de PJ képes belőle horrort csinálni... :twisted:

Ennek ellenére nem bánom ha benne lesz,sőt szerintem kell bele,nem mondtam komolyan az előbbit,szóval szerintem PJ képes lesz megcsinállni normállisan azt a részt.(a normállis alatt azt értem h. lelki terror jellege lesz és nem horror)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126815 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem igazán félek ettől a jelenettől. Eddig is tökéletesen meg volt oldva, hogy a Film ne legyen véres. Az tény, hogy volt benne egy-két nem annyira esztétikus pillanat, de szerintem nem volt eltúlozva és nem erről szólt az egész. Véleményem szerint benne lesz, és ezt nem is bánom, meggyőződésem, hogy jól fogják megoldani.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126799 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Ghargoqurk írta: Bár a fejek dobálása elvileg szinte csak a brutalitásról szól, szerintem pont ezáltal fejezi ki a lelki és szellemi ráhatást Gondor embereire. A Helm- szurdoknál vagy akárhol, szinte csak a nagy sereg és a megállíthatalanság az úr. (A gyűrű most más téme). Viszont ennek a jelenetnek eszmei értékei szvsz óriási, és nem hiszem hogy Tolkien pusztán azért írta bele hogy szemléltesse milyen ocsmány ez a mordori sereg


Igen, igen, pontosan! Ez lelki terror, nem horror (persze az is egy kicsit).
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126778 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Adelard írta:

Vilya írta: Üdv Mindenkinek!

Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny, de a 3. részből kihagyhatnák a levágott fejek bedobálását Gondor ostrománál. :oops: :roll:


Sztem is... de amilyen horror-mániás PJ, lehet hogy benne lesz.. :?


Talán azért mégsem lenne jó ha kihagynák.
Bár a fejek dobálása elvileg szinte csak a brutalitásról szól, szerintem pont ezáltal fejezi ki a lelki és szellemi ráhatást Gondor embereire. A Helm- szurdoknál vagy akárhol, szinte csak a nagy sereg és a megállíthatalanság az úr. (A gyűrű most más téme). Viszont ennek a jelenetnek eszmei értékei szvsz óriási, és nem hiszem hogy Tolkien pusztán azért írta bele hogy szemléltesse milyen ocsmány ez a mordori sereg

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126681 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen: Kösszi!
[size=9:avz6yhzb]/Semmi baj, hogy átszerkeztetted a színemet, hiszen tényleg furcsa lett volna fehéren fehér. :D /[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126677 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Vilya írta: Üdv!

Honnan szereztetek olyan visszaszámlálót? :confused2:


www.clockdown.com


off:bocs h. átszerkesztettem a betűszined,de fehér alapon a fehér betű valahogy nem megy...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126664 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv!

Honnan szereztetek olyan visszaszámlálót? :confused2:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126594 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!

Szméagol írta: Sziasztok!

Nilraen írta: nekem van egy viszaszámlálóm ami azt irja ki h. 255nap van hátra,de ezt nem magyar honlapról töltöttem le ugyhogy lehet h. még több is (és lehet h. csak a bemutatónak a visszaszámlálója-de szerintem nem...)


Te szegény... :lol: Nálam már 192! :P Márpedig azért 63 nap még január 8-ához is sok lenne. Bár lehet, hogy ilyen hosszúnak fogjuk látni, nem? :wink:

Pippin "halála" vajon benne lesz?


Valóban ,már nekem is annyit mutat!!!időközben kiderült hogy az idő egy kicsit át volt állitva a gépemen(hogy ne járjon le a CDiró...)HOPSZ. :oops: :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126584 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Vilya írta: Üdv Mindenkinek!

Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny, de a 3. részből kihagyhatnák a levágott fejek bedobálását Gondor ostrománál. :oops: :roll:


Sztem is... de amilyen horror-mániás PJ, lehet hogy benne lesz.. :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126564 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Nilraen írta: nekem van egy viszaszámlálóm ami azt irja ki h. 255nap van hátra,de ezt nem magyar honlapról töltöttem le ugyhogy lehet h. még több is (és lehet h. csak a bemutatónak a visszaszámlálója-de szerintem nem...)


Te szegény... :lol: Nálam már 192! :P Márpedig azért 63 nap még január 8-ához is sok lenne. Bár lehet, hogy ilyen hosszúnak fogjuk látni, nem? :wink:

Pippin "halála" vajon benne lesz?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126523 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: kár,nagy kár
nekem van egy viszaszámlálóm ami azt irja ki h. 255nap van hátra,de ezt nem magyar honlapról töltöttem le ugyhogy lehet h. még több is (és lehet h. csak a bemutatónak a visszaszámlálója-de szerintem nem...)

Az enyém 193 napot mutat,ami reálisnak tűnik egy december 17.-ei bemutatóhoz... :roll: (ami ugye nagy valószínűség szerint nem ránk vonatkozik... :evil: :( )
De viszont az a 255 nap mindenképpen sok sztem... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126519 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv Mindenkinek!

Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny, de a 3. részből kihagyhatnák a levágott fejek bedobálását Gondor ostrománál. :oops: :roll:
Nem tudom, hogy ki ért velem egyett, de ha mégis benne maradna, akkor is megnézném. 8)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126501 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
hi!!

Alyr Arkhon írta: Szerintem MO-n január 8-án lesz, ha megmarad a jelenlegi tendencia...


kár,nagy kár :bawling:
nekem van egy viszaszámlálóm ami azt irja ki h. 255nap van hátra,de ezt nem magyar honlapról töltöttem le ugyhogy lehet h. még több is (és lehet h. csak a bemutatónak a visszaszámlálója-de szerintem nem...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126456 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta:

Szméagol írta: Én annak is örülnék, ha tudnám mi, hogy lesz az alap Király visszatérben... Ezzel ráérek december 17 (VAGY???) után is.



Igazat megvallva én is. :wink:


És én is...

Szerintem MO-n január 8-án lesz, ha megmarad a jelenlegi tendencia...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126454 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Én annak is örülnék, ha tudnám mi, hogy lesz az alap Király visszatérben... Ezzel ráérek december 17 (VAGY???) után is.



Igazat megvaqlva én is. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126452 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Nefadar írta: Még mindig nem tudni kb. milyen hosszú lesz a bővítettje a RotK-nak?


Nem rohantunk előre egy kissé? :roll: :twisted:
Én annak is örülnék, ha tudnám mi, hogy lesz az alap Király visszatérben... Ezzel ráérek december 17 (VAGY???) után is.

Nem vettem komolyan ezt a negyedik részes dolgot... :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126420 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Még mindig nem tudni kb. milyen hosszú lesz a bővítettje a RotK-nak?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126230 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: Bocsesz... nem állt szándékomban felborzolni a kedélyeket!
Ami a rajzfilmet illeti, azért nem volt olyan borzalmas... a kor technikai színvonalához képest azért rengeteg újat hozott. A történetet hűen követte, ha jól emlékszem, bár tényleg nevetséges volt mai szemmel az élő emberek játszotta orkok futása, kiszínezett piros szemfogakkal...

A Hobbitot pedig... és ezt most komolyan mondom, minden félreértés elkerülése végett, nagyon szívesen látnám a moziban!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126226 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát akkor itt az ideje, hogy valaki csináljon egy normálisabbat. Szerintem modjuk már a Babótól kellene kezdeni, ha az a Filmben úgysem volt benne - még...
:bilbo1:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126223 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Prisca: azért jól felbolygattál mindenkit ezzel a negyedik résszel :)
Az senkinek nem jut eszébe, hogy az a plusz rész lehetne a GyU előtörténete, mondjuk Hobbit címmel? ;) Van rendező, aki már csinált így filmet...

Prisca, még egy dolog: eddig 2 GyU rajzfilmet láttam, a Bakshi-féle borzalom mellett (Király Visszatér + Hobbit). Mindegyik ugyanolyan rettenetes volt :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #126215 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel O Lorien írta: A Gyűrűk Urában pont az a jó, hogy nem azért van három része, mert így több pénzt lehet bezsebelni vele! Az egész egyszerre készült, nem várták ki, hogy vajon bejön-e a Film, vagy sem. :!:
Ha lenne egy negyedik rész, akkor már a Gyűrűk Ura is a Mátrix és Star Wars kategóriájú filmek közé tartozna, amit NAGYON NEM SZERETNÉK! :shake:


Mondjuk azért akkora kockázat nem volt, ismertve a könyv rajongótáborának nagyságát... :roll:

A negyedik résznek szerintem semmi értelme nincs, mivel el sem tudom képzelni, mi lehetne a történet...órákig nézhetnénk Arwent, amig üldögél és kötöget :x nagyon élvezetes lenne :? Arról nem is beszélve, hogy Pj-t ekkor már tényleg meglincselnék :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére