Tolkien Tábor 2024

A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 10 hónapja #128452 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mae govannen!
lázadó: én persze hogy mennék!!! Mikor indulunk? :P :wink: :confused2:
A Banyapókhoz visszatérve én olyan érveket is hallottam, hogyha azt nem a 3. részre hagyják, túl eseménytelen lett volna Frodó és Samu bolyongása Mordorban. És ebben lehet, hogy van vmi, mert azokat a részeket filmen elég nehéz érdekesen megcsinálni.

Az igaz lehet, hogy a Rotk 3 óra 10 perces lesz(vhol olvastam)?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128448 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem ennek az extra extra dvd-nek akkor is mindenki örülne ha marha drága és nagyon hosszú lenne ? Netán nem így van :D ?
De azt nem hiszem hogy reklámfogás lenne az hogy kiadják a simát és a bővítettet is dvd-n. HA nem adnak ki bővítettet akkor mi hőzöngtünk volna ha meg csak azt adják ki sokan nem vették volna meg mondván minek 4 lemez.
Mondjuk ez már rohadtul nem ide tartozik.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128447 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem már elég gazdagok. Nem rajtam múlt, semmi extrát nem vettem meg. Nincs is DVD-léjátszónk. De megnézném a bővítményeket. Viszont még forgatnak, nem jön velem valaki Új-Zélandra?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128256 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én pedig nagyon is el tudom képzelni, hogy kiadnak egy ilyen extra-extra változatot pár éven belül.
Gondolom azért PJék is meg akarnak gazdagodni a filmekből, még ha annak idején nagy kockázatot is vállaltak vele. Ha nem így lenne, nem adnának ki egy évben két filmváltozatot, a másodikat ráadásul két dvdn, teljesen szükségtelenül. Ha a pénztárcánkra gondoltak volna, egyszerűen novemberben kiadják a filmet bővítve, extrákkal, és talán a moziváltozattal együtt, ráférne így 4 cdre rossz esetben. De nincs így. Ezért gondolom, hogy egyszer kirukkolnak azzal a 16 órás forgatási anyaggal, a filmekhez körítve. Nem beszélve a kivágott jelenetek közül kivágott jelenetekről.


Az Alien filmeket is kiadják mostanában bővítve, 9 dvdn. Hurrá!!! :hello:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128232 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja, erre a párhuzamra nem is gondoltam, de igaz. A mozi-maratonban viszont benne lennék. Hi-hi.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128219 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!
a TT végén én nagyon szurkoltam hogy ne legyen vége,de csak befejezték.de igazatok van a párhuzamokkal,na meg az időhatár

az extra-extra változattal 2 gáz lenne:
:arrow: az ára
:arrow: és nehéz lenne végigülni(9óra-bővités nélkül)--de maratoni videozásra jó lenne :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128215 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
sziasztok!

nagyon le vagyok maradva fórumügyileg, képileg, ezért bocsi, ha már voltak:

www.bagendinn.com/group/costumed/rotk.asp

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128180 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát igen... Szerintem is hosszabb lesz. A TTT végén is már nagyon láttam, ahogy Frodóék mennek abban erdőben, hogy milyen End feelingje volt. Mondtam magamban, hogy itt nem lehet vége. Aztán moziból hazamenet dühöngtem, hogy milyen rövid stb. Aztán ugye nekem is eszembe jutott a párhuzam... Gondoljatok bele! Mikor Frodóék a Morannonhoz érkeznek, Gandalfék már Szarumánnal vívódnak Vasudvardban... :roll: Tényleg nem lehetett ügyesebben megoldani.

Ezekkel az "extraextra" változatokkal az a gond, hogy rohadt hosszúak lesznek. :? Nekem meg van egy olyan mániám, hogy A Gyűrűk Urában nem tekerek. És őszíntén szólva azért a végére már egy kicsit lefáradok. :P :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128115 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ebbe fognak az eddig felhajtott Grímás és Szarumán halálán kívül olyan dolgok amik nincsenek a könyvben, de itt lesz?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128097 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lara írta: Az már a rajongókkal is nagy kitolás lenne ha megjelenne egy ilyen változat,mert vki pl. rengeteget spórolhat mire megtudja venni a novemberben megjelenő bővített változatot,úgyhogy remélem nem lesz ilyen.Egy pár számomra eddig nem látott kép: 1.sorozat
2.sorozat

Igazad van... :(
ha lecc önuralmam kivárni a novembert, én gutát ütnék egy ilyen extra-extra kiadástól...[size=9:288pwks5]hátmég kedvenc szülejim...[/size]
A képeket köci->Rotk,ugyi?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128091 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az már a rajongókkal is nagy kitolás lenne ha megjelenne egy ilyen változat,mert vki pl. rengeteget spórolhat mire megtudja venni a novemberben megjelenő bővített változatot,úgyhogy remélem nem lesz ilyen.Egy pár számomra eddig nem látott kép: 1.sorozat
2.sorozat

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128043 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért nem örülnék egy extra-extra-extra változatnak... nem vagyok olyan gazdag, hogy minden kiadást felvásároljak... amúgy meg elég gáz, ha egy film százféle vágásban van meg...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128022 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Van ott egy kerék, ami erősen hasonlít arra a bizonyos tüskés kerékre...

Hmm, tényleg hasonlít... :?
az eredeti kép, ha valaki még nem ismerné

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128016 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

lázadó írta: Azt mondták, a pókos rész azért maradt ki, mert a Potter filmben is volt ilyesmi. Marha jó kifogás. Pedig jó lezárása lett volna a résznek. Bonyolult ez a dolog.


Én úgy tudtam, azért maradt ki, mert bár a második könyvben van, de a harmadik könyv eseményeihez tartozik időrendben.
Az események párhuzamosan zajlanak ugyebár a filmben is, és ezt nem akarték megbontani.

Azért remélem, ha a filmben nem is a bővített DVDn rajta lesznek ezek a részek... Vagy talán - a remény örök - kiadnak egy extra-extra változatot, egyben a 3 filmet, még különlegesebb nyalánkságokkal, és a kimaradt jelenetek közül kimaradt jelenetekkel... Hmmmmm..... 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #128002 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

lázadó írta: Csak nehogy kiderüljön a végén, hogy Tolkien a hibás, miért írta olyan hosszúra...talán ez is kitelik tőlük...


Nem hiszem :shake: Legalábbis nem ajánlom nekik :nono: :nono:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127972 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
P. J. mondta, hogy nagy hagsúlyt ad a végének, mert az szerinte fontos, Neki az tetszett a legjobban, stb...
Hát nekem a "vége" sok mindent takar: két esküvő, koronázás, megtisztítás, Frodó rohamai, Szürkerév, a Szövetség tagjainak távozása.
Vagy ez sok? Csak nehogy kiderüljön a végén, hogy Tolkien a hibás, miért írta olyan hosszúra...talán ez is kitelik tőlük...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127967 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

lázadó írta: Körkérdés: szerintetek hogy fog beleférni a harmadik részbe mindaz, amit a másodikból kihagytak, és ami tényleg a harmadik rész. Mert ez nekem egyszerűen nem áll össze. :confused2:


Hát kimarad a:
:arrow: Megye megtisztitása
:arrow: valamint az Ispotályos jeleneteket leröviditették
:arrow: néhány "nem túl fontos rész" (szerintem pl. Théoden tor-ja is rendesen le lesz röviditve,+mivel Szarumán és Gríma idő elött meghal
a haza vezető ut is rövidebb lesz)
:arrow: lehet hogy több mint 3órás lesz a film(másképp szerintem sem fog beleférni...)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127965 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt mondták, a pókos rész azért maradt ki, mert a Potter filmben is volt ilyesmi. Marha jó kifogás. Pedig jó lezárása lett volna a résznek. Bonyolult ez a dolog.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127960 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
jó kérdé


esetleg kihagyják a felét :evil:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127957 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Körkérdés: szerintetek hogy fog beleférni a harmadik részbe mindaz, amit a másodikból kihagytak, és ami tényleg a harmadik rész. Mert ez nekem egyszerűen nem áll össze. :confused2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127956 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Épp ez az! Akkor viszont előbb kell megszületnie, vagy Frodónak kell később mennie... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127952 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
lehet itt bepótolják az elejéből kimaradt 17 évet
:wink:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127948 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!!

Szméagol írta: Biztosan nem Szürkerévvel fog befejeződni. Hiszen van egy kép, amin Samu hoz odarohan a kis Elanor ő meg fölkapja. Egyértelműen a "haza érkezéskor" van. De várjunk csak! 8O A hat, azaz 6 hónapos Elanor, hogy tud rohanni? :o 8O Csodagyerek... :roll:


Én személy szerint nem bánám ha a hazaérkezéssel lenne vége... :wink:
Egyébként szerintem egy 6 hónapos gyerek kicsit kisebb,meg futkosni sem tud.....de hát mindegy--lehet hogy tényleg csodagyerek :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127866 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért a Szilmarilok bizonyos részeiből lehetne filmet készíteni, például a Lúthien és Beren-ből vagy Húrin gyermekeiből jókis filmeket lehetne csinálni... :roll: :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127843 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát, igen. VÉGE lesz. De sem egy negyedik (ötödik, hatodik) rész, sem egy Hobbit nem tudna kárpótolni. Talán egy Szilmarilok, de azt CT nem fogja eladni (bár lehet, hogy igaza van :wink: ), meg nem is nagyon filmszerű... :roll:
Menthetetlenül VÉGE lesz. :cry: [size=9:2zm5tn2n]Bocsi.[/size]

Biztosan nem Szürkerévvel fog befejeződni. Hiszen van egy kép, amin Samu hoz odarohan a kis Elanor ő meg fölkapja. Egyértelműen a "haza érkezéskor" van. De várjunk csak! 8O A hat, azaz 6 hónapos Elanor, hogy tud rohanni? :o 8O Csodagyerek... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127823 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gandalf: mint láttuk korábban, az előzetesekben szereplő jelenetek egy része be sem kerül a moziváltozatba. PJ módosítgathat a forgatókönyvön, ettől még lehetne előzetes.

Sil írta: Mostanában azon filózok, hogy tulajdonképpen hogyan is löki le Gríma Szarumánt arra a tüskés kerékre, amikor ott az összes gépet elsodorta és gyufaszálként törte össze a víz...


Sil, láttad a WETA makettjét a lerombolt Vasudvardról? Ők eléggé ragaszkodnak a film látványvilágához.
Nézd meg ezt a képet: Klikk ide
Van ott egy kerék, ami erősen hasonlít arra a bizonyos tüskés kerékre...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127799 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem veszem be azt a dumát, hogy a TTT-BV miatt késik az előzetes. Az igazi ok az lehet, hogy P.J. már megint az utolsó pillanatban változtatta meg a forgatókönyvet, gyorsan új koncepciót dolgozott ki, s az utóforgatások miatt még nincsenek készek a trailerbe szánt jelenetek. :?
Nem jó, ha túl sokat variálja.... a TTT-t is 2 héttel a premier előtt fejezte be, s meg is látszik rajta...

De ha már volt egy előzetes, amit zárt körökben levetített már, akkor miért nem azt rakja fel? Vagy a módosítások ezeket a jeleneteket is érintik? :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127738 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én a Szürkerévvel fejezném be a filmet, amikor már csak a távolodó hajót látni... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127736 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Nilraen: Arwen halálában nincs semmi plusz. Én Szürkerévvel zárnám a filmet... :roll:


csak annyi hogy elvégre is nem minden tünde hal meg,azért elég kivételes...Én Samuval zárnám.("Hát hazaértem.")

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #127733 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Van még egy újabb RotK játékelőzetes. Képek + magyarázatok németül: katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.094 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére