A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hónapja #124712 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
És Szürkeréves képet nem tudtok? :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124681 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Minas Morgulról van kép valahol?


www.fantasyplanet.cz/lotr

itt ha jól tudom van :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124679 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Minas Morgulról van kép valahol?

Szerintem Cirith Ungol tornyában is lehet de bármikor lehet azután hogy leszállt a Homály...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124672 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Először is azt, hogy talán a Filmzene topicba jobban illik a felvetés ;) Sil nagyon örülne ott egy ilyen témának.

Bizony ám. :roll: Bár az a helyzet, hogy jelenleg bármilyen témának nagyon örülnék, mert elég nagy a pangás. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124659 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát Arwentől a hideg kiráz...

Egyébként szerintem a szürkerévnek olyan a szyne mint amikor Galadriel tükrénél vannak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124641 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Így utólag jobban megnézve Ulmo felvetésével értek egyet.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124640 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ellana írta: Van egy nagyon hülye kérdésem (bocsesz érte): Mi az az offolás???! :oops: :oops: :oops:


Amikor olyan hozzászólást írsz, aminek semmi köze egy adott topic témájához (mint pl ez is :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124637 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Van egy nagyon hülye kérdésem (bocsesz érte): Mi az az offolás???! :oops: :oops: :oops:

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #124635 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Prisca írta: Szvsz nem a Banyapóknál van a kép... túl nyugodt arcot vág Frodó... vagy ez még az a pillanat, amikor nem tudja, mi vár rá? :?

Amúgy én nagyon kíváncsi leszek a zenére. A Fotr fantasztikus volt, a TTT még jobb, visszatérő Fotr elemekkel, és csodás Rohani témával... vajon milyen lesz a Rotk zenéje? Mert ugye itt a nagy csaták lesznek az események középpontjában... legjobban a Holtak Ösvényének zenéjére vagyok kíváncsi.

Mit gondoltok?


Először is azt, hogy talán a Filmzene topicba jobban illik a felvetés ;) Sil nagyon örülne ott egy ilyen témának.

Az a bizonyos kép valahol Cirith Ungol előtt lehet, talán Minas Morgul környékén, a morguli sereg megjelenésekor (Frodó lassan megfordul, mint aki megpillantott valamit...) A Végzet Hegye azért nem passzol, mert a hobbitok még túl élénken mozognak, semmi elcsigázottság nem látszik rajtuk.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124607 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz nem a Banyapóknál van a kép... túl nyugodt arcot vág Frodó... vagy ez még az a pillanat, amikor nem tudja, mi vár rá? :?

Amúgy én nagyon kíváncsi leszek a zenére. A Fotr fantasztikus volt, a TTT még jobb, visszatérő Fotr elemekkel, és csodás Rohani témával... vajon milyen lesz a Rotk zenéje? Mert ugye itt a nagy csaták lesznek az események középpontjában... legjobban a Holtak Ösvényének zenéjére vagyok kíváncsi.

Mit gondoltok?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124604 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem is Végzet-hegye...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124546 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a kép akár a Végzet Hegyénél is lehet. Olyan, mintha fölfele másznának. :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124519 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
OFF : Boccs Nilraen én nem olvastam végig rendesen mert eléggé sietek.

Őszintén szólva szerintem ez a trailer sokkal kevesebbet ér mint bármelyik kép eddig a Rotk-ból

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124513 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Azzal a képpel kapcsolatban meg elképzelhető hogy Nilraennek igaza van és az a Toronyban van. De az eddigi képek alapján meg inkább Banyapók oduja


ugylátszik nem tudok fogalmazni :oops:
a kép szerintem is a Banyapóknál készült

szóval azt a benyomást keltette bennem hogy ott a Banyapók is....


"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124496 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith írta: Aiya ilquen!
Énsem értek egyet Arwen túlszerepeltetésével, a szövetség többi tagjának sorsa sokkal érdekfeszítőbb (legalábbis számomra). Az már mindennek a teteje, hogy vele akarják befejezni a filmet! :evil:
Az igaz, hogy "könyvünk Esthajnalcsillag elmúlásával fejezi be a hajdanvolt idők históriáját", de egy Szürkeréves zárójelenet sokkal stílusosabb lenne.


Egyetértek, mivel Tolkien nem véletlenül tette Arwen halálát a Függelékbe, és a magát a regényt nem véletlenül Szürkerévvel, illetve Samu hazaérésével fejezte be...
Amúgy ezt azt hiszem, már eléggé túltárgyaltuk, és amíg nem látjuka filmet, addig úgyse jutunk dűlőre... :roll:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #124494 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az már nem kérdéses hogy Arwenke szerepével a Rotk-ban is túlzásba esnek, de hogy a halálával fejezzék be az nagyon sok lenne, és könnyen lehet hogy felvezetőben is ott fog sündörögni, ami azt jelenti hogy már tényleg kegyetlen amorf lenne így hogy vele kezdenék és végeznék is. Ez már lehetetlen

A Szürkerév meg biztosan szürkés-kék alapszinekkel fog rendelkezni...elképzelhetetlen más szín. Most gondoljatok bele mi lehetne ? Zöld pázsit a környezetben esetleg türkizzöld tróousi tenger...egyikse. Csak szürke és szép mélykék lehet.

Azzal a képpel kapcsolatban meg elképzelhető hogy Nilraennek igaza van és az a Toronyban van. De az eddigi képek alapján meg inkább Banyapók oduja

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124491 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aiya ilquen!
Énsem értek egyet Arwen túlszerepeltetésével, a szövetség többi tagjának sorsa sokkal érdekfeszítőbb (legalábbis számomra). Az már mindennek a teteje, hogy vele akarják befejezni a filmet! :evil:
Az igaz, hogy "könyvünk Esthajnalcsillag elmúlásával fejezi be a hajdanvolt idők históriáját", de egy Szürkeréves zárójelenet sokkal stílusosabb lenne.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124488 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Szerintem egyértelmű, hogy Banyapóknál van...
Az osgiliathi csatornában mi lehet olyan rémisztő? Nekem futkározik a hátamon a hideg tőle. Úgy bele tudom élni magam az ilyesmibe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124487 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: hát az van oda írva hogy Frodó egy sötét szobában (kamra?)
nem lehet a Mordori Torony ahol Frodó rboskodott?
kinyitottam egy könyvet és pont ott,és az volt írva hogy Frodó arca vörös lett a lámpa fényében!
szerintem a kép is vöröses!


köszi!.
lehet hogy valóban a Mordori Torony az,csak azért gondoltam hogy a Banyapóknál vannak mert a tailerben ugy nézett mintha valakit észrevett volna a sötétben amint követi.mármint szerintem.szóval azt a benyomást keltette bennem hogy ott a Banypók is...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124486 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: szerintem a kép is vöröses!

A kép azért vöröses (meg lilás), mert videokamerával lett felvéve egy nagy monitorról azon a bizonyos E3 nevű, számítógépes játékokkal foglalkozó kiállításon... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124481 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
hát az van oda írva hogy Frodó egy sötét szobában (kamra?)
nem lehet a Mordori Torony ahol Frodó rboskodott?
kinyitottam egy könyvet és pont ott,és az volt írva hogy Frodó arca vörös lett a lámpa fényében!
szerintem a kép is vöröses!

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124478 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudok németül,ezért kérdezem:ez az Osgiliath-i csatorna vagy a Banyapók barlangjában van?
www.herr-der-ringe-movie.de/images/die_r...s/e3-messe/frodo.jpg

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124476 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Sorel írta: Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Arwen halálával legyen vége a filmnek. Egyrészt mert már láttuk, másrészt borzasztó szomorú, és egyébként sem olyan érdekes a szövetség többi tagjának sorsához képest.


hát azért egy nagyon kicsi köze van a Szövetséghez,elvégre is ő volt Aragorn felesége,ő varrta Aragornnak a zászlót és Frodónak megadta azt a lehetőséget ,hogy elmenjen helyette Szürkerévnél. De persze ezek kicsi dolgok és szerintem ettől még nem kell feltétlenül látnunk a halálát azt meg tök hülyeség hogy azzal legyen vége a filmnek :evil: Úgy legyen vége ahogy azt Tolkien megírta :!: :!:


Szürkerév szerintem is legyen szürkés-kék :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124473 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt láthatók kikockázások a "trailerből": klikk ide

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124464 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Emlékeztek még a hivatalos oldalon található új RotK képekre?
Most mindegyik letölthető nagy felbontásban (akár több megás méretben is), mindenféle rárakott szöveg nélkül.

Klikk ide

Juppííí!!! :lol: :dance:

Arwen-jelenség: :heu: jáááj... :down:
HarcosArwennel cak annyi a bayom,h. ezzel ténneg csökkenti Éowyn jelentősségét...
Túlhangsúlyozás:tőlem...[size=9:3gw24mzo]Csak ne Livet!!!:-([/size]
Aragorn haldoklása:ennyire nem lehet fontos az a szerelmi szál... :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124457 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Én ezt az Arwen kihangsúlyozása dolgot nem értem. Az ilyen fanatikus feministák biztos dühösek lettek volna, de akkor is itt volt például Éowyn. Tolkien így is több szerepet adott a nőknek, mint általában az ilyen középkori filmekben/regényekben. A Gyűrűk Ura nem lányregény...(Hááát :P )

Az "extra halállal" kapcsolatban annyit, hogy azért kellett Aragornnak meghalnia a TTT-ben, mert a másik két fő-főszereplő is "meghal" egyszer(FotR-Gandalf, RotK-Frodó). Nehogy már Gorni maradjon ki... :twisted:

Alyr Arkhon írta: Móriában is teljes sötétség van, mégis megoldották.
A Banyapóknál ott lesz Galadriel üvegcséje, a Holtak Ösvényén pedig fáklya. (meg a holtak pirosan világító szeme, és ugye PJ horrorfilmes...)


De azért a Banyapók Odujában nagyon sokáig mennek sötétben és az a sötétség nem olyan, mint Móriában. Nem tudom, de nekem arról az a fojtogató feketeség maradt meg. Remélem azért legalábba valami szürke, nehéz homály lesz. :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124452 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szürkerévnek szürkés-kéknek kell lennie! Az mutatja ki a legjobban az elmúlást, és a véget, és hogy nem heppiend...

Arwen halálát meg tényleg hüeség lenne mégegyszer mutatni, főleg befejezésként! Mintha ő lenne a főszereplő...csak mert nő :x

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124433 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Viszont érdekes, hogy a trailerben pl. Rohan mezei sokkal zöldebbnek látszottak, mint a filmen.


A mozivásznon mindig halványabbak a színek, mint a TV-ben, vagy a trailerekben.
Amikor meglett videókazin a FotR, akkor le kellett venni a színt egy kicsit, mert golyózott a szemem. :D

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124432 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:
Hát ha igazak a hírek,miszerint Arwen halálával lesz vége a tört.nek akkor szomorú vége lesz a filmnek és akkor nem lesz túl gazdag a szinvilága.....


Nemááááááááááá!!!!!!!!!!!!
Arwen most már maradjon egy kicsit háttérben! Örüljön neki, hogy megkapja Gornit! :mrgreen:
Nem elég ez neki?!!! :roll:
Igaz, hogy eddig azért kellett a kelleténél többet szerepelnie, mert akkor az egyszeri mozinéző a 3. rész végén les, mint a Toncsi a moziban: Ki ez a csaj? Miért veszi el Gorni?!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #124429 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szürkerév színvilága?
Hááát, tényleg egy kicsit szomorkásnak kell lennie, elvégre a tüncik itthagynak minket.... :cry:
De: ezt is meg lehet oldani: a kissé komor színek világosodni kezdenének, és mittomén kisütne a nap, vagy vmi naplemente-feeling (na nem giccsesre gondolok), elvégre győztünk, nincs többé sötétség, újra él a remény!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.077 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére