A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hónapja #123466 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szméagol: én azért reménykedem, hogy egyensúlyba lehet hozni a csatákat a sztori többi részével. Pelennor, a Város ostroma és a Morannon nagyon látványos lesz (remélem), de azért a Banyapók odúja, Szarumán halála, Frodó és Samu mordori vándorlása és SZÜRKERÉV ellensúlyozhat minden csatát. A Holtak Ösvényéről nem is beszélve.

PJ pedig azért van elszállva a "csata szoftverétől", mert nagyon valósághűen ábrázol egy több tízezer résztvevős összecsapást.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123459 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát... nagyon jó volt ez a trailer, de az a bevágás a számítógépes játékból... :lol: 8O Kissé ledöbbentem. Ezt se fogom megnézni. Olyan szánalmas.

Szerintem megint el fogják túlozni a csatát, de itt már lehet "ügyeskedni", nem úgy, mint Helm-szurdoknál. Itt arra gondolok például, mikor bedobálták Minas Tirith-be azokat a gömböket halott emberek fejével..., az a lelki terror...
De PJ el van szállva a "csata szoftverétől", úgyhogy... :roll:
De még mindog ott vannak Frodóék... 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123343 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta: Tegnap volt a Vivan az interaktívban a LotR-ról "beszámoló". És mondták, hogy a RotK lesz a legjobb, mert sok csata jelenet lesz benne és összeségében is ez lesz a legjobb...


Csak nehogy a történet rovására menjen a csatába fektetett munka... annak nem örülnék.

NetRunner
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123331 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Képek Minas Tirith ostromáról:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

Képek a RotK-ból:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123304 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tegnap volt a Vivan az interaktívban a LotR-ról "beszámoló". És mondták, hogy a RotK lesz a legjobb, mert sok csata jelenet lesz benne és összeségében is ez lesz a legjobb...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123302 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Hát, nem akarlak elkeseríteni, de én már letöltöttem vasárnap egy RotK trailert (a www.hardwired.hu -ról, 40 MB), és az nem az volt, csak a játék trailere, filmbejátszás nélkül... :cry: Úgyhogy szólj, ha lejön, kíváncsi vagyok, ez más-e... :wink:


most vagy én vagyok hülye... vagy... egyszerűen nem találom a trailert :bawling:

Egyébként az 576-os trailer nagyon jó, bár a minősége hagy némi kívánnivalót maga után... de még így is megnyugtató... ha csak pár kép is van benne a filmből akkor is... úgy érzem nagyon jó kis film lesz ez :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123277 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Rabyn: a palantíros részről ennyit tud a tolkienonline.com:

"Gandalf Never Takes Palantír
FILMS: After Saruman drops the palantír, Pippin picks it up and hides it until he looks into it that evening."

Vagyis Pippin magához veszi a palantírt, és nem adja oda Gandalfnak. Tehát nem is lophatja el Gandalftól. (Mondjuk ennek az infonak a hihetősége az oldal szerint 1/5, vagyis még nem túl biztos...)

Morgul: az előzetes sajna még mindig nem a filmé, csak a játéké :( Nagyon úgy néz ki, hogy a New Line komolyan gondolta azt a július 2-át :(
(Kiegészítés: a TheOneRing.net is átvette az előzetest az 576.hu oldaláról. A magyarok megint híresek lettek! :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123271 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
én arra leszek kivácsni Pippin ellopja-é a kövedt (remélem)
Bárcsak tudnánk több infot a filmről

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123256 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Ez más...

Köszi, közben már láttam az előző hozzászólásokat is... :oops: [size=9:2iikxyvz](Írja az ember a hozzászólását, aztán mire berakja, bemegy még pár elé... :roll: )[/size] Úgyhogy már töltöm, mindjárt lejön... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123255 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:

Morgul írta: Megvan!

Megint megelőztem mindenkit - ahogy a spoilerekkel szoktam :) .
Innen lehet tölteni a RoTK trailert... én már töltöm! Hossza 1 perc 43 másodperc.

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de én már letöltöttem vasárnap egy RotK trailert (a www.hardwired.hu -ról, 40 MB), és az nem az volt, csak a játék trailere, filmbejátszás nélkül... :cry: Úgyhogy szólj, ha lejön, kíváncsi vagyok, ez más-e... :wink:


Ebben vannak részletek a filmből és nem csak a játékból(abból is van)
van benne Éowyn,Legolas,Gimli,Faramir,Éomer,Frodó,Samu,Théoden és Aragorn,és Gandalf.1kis Holtak ösvénye(asszem)meg néhány Minas Tirith...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123254 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez más...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123252 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Megvan!

Megint megelőztem mindenkit - ahogy a spoilerekkel szoktam :) .
Innen lehet tölteni a RoTK trailert... én már töltöm! Hossza 1 perc 43 másodperc.

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de én már letöltöttem vasárnap egy RotK trailert (a www.hardwired.hu -ról, 40 MB), és az nem az volt, csak a játék trailere, filmbejátszás nélkül... :cry: Úgyhogy szólj, ha lejön, kíváncsi vagyok, ez más-e... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123251 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
tényleg nem tul jó de legalább már vmi!
és ez fontos és jó! :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123250 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megnéztem... valóban sokkal hosszabb, de a minőség elég gyatra és szaggat is a kép... de több mint a semmi...
Letölthetitek, de ne számítsatok valami eget rengető látványáradatra... ez még távol áll eléggé a trailer/bemutató fogalmától... :roll:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123247 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megvan!

Megint megelőztem mindenkit - ahogy a spoilerekkel szoktam :) .
Innen lehet tölteni a RoTK trailert... én már töltöm! Hossza 1 perc 43 másodperc.

www.576.hu/

mégpontosabban:
www.576.hu/upload/M_18/rek1/550/ ... 75c8a0ad42

Jó szórakozást!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123244 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Nilraen!

Ez Edorasban van... nézd meg jobban a hátteret... és itt Aragorn nincs királyi öltözékben. Ez szerintem az a rész, amikor Éowynt le akarja beszélni arról, hogy csatába menjen, illetve, hogy vele tartson a holtak ösvényére.


hopsz :oops: !!
Akkor melyikek az Ispotályos képek???? :confused2:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123242 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen!

Ez Edorasban van... nézd meg jobban a hátteret... és itt Aragorn nincs királyi öltözékben. Ez szerintem az a rész, amikor Éowynt le akarja beszélni arról, hogy csatába menjen, illetve, hogy vele tartson a holtak ösvényére.

Többiek: Köszi, de ez a részlet már megvan... a oneringnet a teljesről beszél...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123236 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
szerintem ez az Ispotályban van: klikk ide

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123232 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: RÉSZLET A ROTK-BÓL:
www.herr-der-ringe-movie.de/multi/videos/rotk_e3.mpg


Morgul!Ez lehet hogy az amit keresel,egy német honlaprol van leszedve a warofthering-re,és nem tudok németül,ugyhogy nem biztos....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123231 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Állítólag felkerült a netre RoTK játék E3-as bemutatóján közre adott pár másodperces, összevágott bejátszás a filmből. Tud erről valaki valamit?


Völgyzugolyról le lehet tölteni! :wink: Ez egy nagyobb trailerből egy pici, 15 másodperces részlet. volgyzugoly.uw.hu

Én az Ispotályról még nem láttam képet, hol van?
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123229 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Arwen Scarlett:

Leesik a tornyából és fernyársalódik az egyik gépezetére. De ha átböngészed a fórumot képet is találsz róla.

Morgul:

Te szoktál ilyeneket tudni :wink: . De nem hiszem hogy komolyan kéne venni azt a játékot. Vagy mégis ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123226 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Állítólag felkerült a netre RoTK játék E3-as bemutatóján közre adott pár másodperces, összevágott bejátszás a filmből. Tud erről valaki valamit?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123224 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aiya ilquen!
Az Ispotály biztos benne lesz, már láttam képeket is arról a jelenteről :D
Hát durva lesz ha berakják Denethor máglyahalálát a filmbe, de engem érdekelne a dolog :)
Szarumán hogy fog meghalni a filmben?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123221 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
én eleinte már a azon is izgultam hogy lesz-e egyáltalán palantír a filmben, de mivel megnyugtattak hogy lesz, ezért megnyugodtam, és szvsz ha már elkezdik a palantíros részeket szarumánnál akkor be is lesz fejezve és minden vele kapcsolatos rész talán benne lesz.

Legtöbb helyen azt mondják 3 és fél óra lesz de ahogy ismerem a híreket ez még lehet hogy csökkeni fog.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123208 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ery írta: Kiegészítés:
:arrow: Lesznek a palantírok is.


akkor gondolom ez is Aragorn,és Denethor palantirjára utal....
Ezek szerint látni fogjuk ahogy Denethor megég????

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123206 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Melyik palantíros jelenet?
Az Aragornos az benne lesz. Denethor palantírja is benne lesz.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123200 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A palantíros jelenet benne lesz??? :hein:

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123193 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Arwen Scarlett írta: Mae govannen ilquen!
A Megyét kihagyják :?: :cry: Erről még nem hallottam. Én legjobban az Ispotályos jelenetet várom :wink:


A Megye megtisztitása valóban ki lesz hagyva,ugyanis Szarumán előbb hal meg a kelleténél,meg egyesek szerint azért is kimarad mert P.J nem szerette ezt a részt( :evil: )
Az Ispotályos jeleneteket én is várom :wink: És naon reméllem ,hogy azt nem hagyják ki...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #123169 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mae govannen ilquen!
A Megyét kihagyják :?: :cry: Erről még nem hallottam. Én legjobban az Ispotályos jelenetet várom :wink:
Nekem is megvan feketén a 2 film, de már a 1 hónapja kölcsönadtam egyik barátnőmnek, azóta meg jönnek az elvonási tünetek... :(
Remélem minél hosszabb lesz a harmadik film, rossz belegondolni, hogy ez az utolsó... :(

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #123141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
én ugy tom háromésfélóra lesz!

Hát ugye a megyét kihagyják :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.057 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére