A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 3 hónapja #125636 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szörnyű lenne, ha kihagynák Minas Morgult! Szerintem az egy elég fontos hely, és ezt a véleményemet remélhetőleg P. J. is osztja és nem "felejti ki" a Filmből Minas Morgult. :?
Ha túl sok minden kimarad, akkor azok, akik nam olvasták a Könyvet, esetleg teljesen más képet alkotnak bizonyos dolgokról. És ezt semmiképpen nem szeretném! :shake:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125635 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv néktek!

Biztos lesz a TTTbővítettben huorncsapat a Helm-szurdokban?
Számomra nem illik be a filmbe...

Ghán-buri-ghán max egy pár másodpercre lesz látható szerintem, és Pelennor azért elégé sík csata is, nem csak várostrom...

kérdés, hogy Minas Morgul lesz-e...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125633 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith írta: Alexandra Astin-Elanor Gamgee.
Sean Astin kislánya a filmben is a gyereke lesz :)

Jaj de édes!!! :D Ez komoly? Tök szuper! PJ ezúttal 5*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125609 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Wi Kuki Kaa - Ghân-buri-Ghân
:lol: Egy benszülöttet választottak a szerepre szinésznek? :D

Miért ne? Az Uruk hai szereplők jórészét is ők alakítják.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125585 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Alexandra Astin-Elanor Gamgee.
Sean Astin kislánya a filmben is a gyereke lesz :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125579 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Wi Kuki Kaa - Ghân-buri-Ghân
:lol: Egy benszülöttet választottak a szerepre szinésznek? :D

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125534 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nilraen: A www.ninecompanions.net oldalon található névsorról van szó (Cast).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125526 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Morgul írta: PJ azt mondta egy interjúban, hogy még gondolkozik egyenlőre azon, hogy megcsinálja/beletegye a moziverzióba a fanyűvőket. Ő azt mondta, hogy van rá esély, de egyenlőre nincs tervben a dolog. A dúnföldiek is a kiadás napja előtt pár nappal lettek belevágva a TTT-be. Szóval a film még egyáltalán nincs kész. Az alapanyag nagy része ugyan megvan már, de még a film nincs összerakva.


hát én nagyon díjaznám,hogy ha beletenné :) ,és kihagyná a szokásos remekeléseit...
off:1x azt olvastam hogy lesz valamilyen Aragorn VS Szauron dolog,ez igaz?

Sergethrion:melyik szereposztás??

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125521 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
PJ azt mondta egy interjúban, hogy még gondolkozik egyenlőre azon, hogy megcsinálja/beletegye a moziverzióba a fanyűvőket. Ő azt mondta, hogy van rá esély, de egyenlőre nincs tervben a dolog. A dúnföldiek is a kiadás napja előtt pár nappal lettek belevágva a TTT-be. Szóval a film még egyáltalán nincs kész. Az alapanyag nagy része ugyan megvan már, de még a film nincs összerakva.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125504 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Mindez, amiket mondtok, szerintem benne lesz a RotK bővítettben, mert biztosan lesz az is. :D A moziba menő népeknek pedig nem túl érdekes, hogy Faramirnak milyen nehéz az apjával, Theodennnek milyen szép temetése van (és milyen bonyolult) stb. :? Ezek biztosan benne lesznek a bővítettben, csak hát...nem tudom, hogy fogom én ezt videón megnézegetni több százszor... :wink:

Sergethrion írta: Ha nem lesznek fanyűvők a filmben, miért van benne a szereposztásban a fanyűvő-főnök neve???


Erről már én is olvastam, de szerintem ők is csak a bővítettben lesznek. :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125500 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szereposztásban? Hol?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125488 Írta: Sergethrion
Sergethrion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha nem lesznek fanyűvők a filmben, miért van benne a szereposztásban a fanyűvő-főnök neve???
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125481 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Még szép, hgy benne lesz az esküvö különben eddig nem lett volna arwennek ennyi szereepe :evil:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125419 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lyana írta: De azért remélem, hogy A megye megtisztítása végig benne lesz. Szerintem az egy nagyon jó rész!

Lyana:az eddigi hírek szerint eléggé biztosnak tűnik,hogy a megye megtisztítása teljesen kimarad... :roll: Sokak sajnálatára... :oops: :cry: :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125416 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem a rendező igyekszik mindent belerakni amit csak lehet,
de ez jó hosszú könyv és a moziban úgy kell össze hozni, hogy ne ott öregedj meg a TV előtt. :|
De azért remélem, hogy A megye megtisztítása végig benne lesz. Szerintem az egy nagyon jó rész!
:)

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125407 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Rabyn írta: szerintem mivel ugye nem lesz megye ami azért elég jelentős rész!!! És kimaradnak a fanyűvők is ami megint hosszu rész és csak PELENORI csata lesz (ugy halottam)
Ezért bele fog férni mindenféle


de a Megye megtisztítása helyett lesz Banyapók, és lesz még Vasudvard.Plusz még P.J.szokásos "kibővitései"(itt most olyanokra gondolok mint az Osgiliathi kitérő..)és még bele kell hogy férjen Aragorn koronázása,Théoden halotti torja,Frodó és Samu útja,Szméágol-Gollam,a csata elötti beszélgetés Faramirral(bár biztos vagyok benne h.ez ki lesz hagyva),a Gyűrű elpusztitása utáni találkozások,Faramir és Éowyn története,és még sorolhatnám.... hogy ez mind hogy fog beleférni :hein: :hein:


U.i.:Aragorn és Arwen esküvője benne lesz?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125368 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Én mégis azt mondom, hogy jobb, ha nem egy kiváló befejezést várunk, mint már mondta valaki. :? Én már tavaly is ezt csináltam és higyjétek el, nagyon bejött. :wink:

Ghan-buri-Ghan kimarad? :cry: Ez nem lehet igaz... De akkor hogy jutnak el Theodenék baj nélkül Magosvárhoz??? Mindenesetre biztos, hogy logikátlan lesz. Vagy olyan, mint Helm-szurdokban... (Nem túl sok lovas megy ki a még mindig több ezer ork közé nagy hősiesen. Jó, jó a bővítettben lesznek huornok, de így akkor is logikátlan...)

A Pelennori csatát már nem kéne olyan skáig húzni... Volt már ostrom-csata, inkább a nyílt mezei összecsapást kéne kihangsúlyozni (ha már muszáj valamit) a salakdombokon. :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125332 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az ispotályos jeleneteket leforgatták, megvannak, erre van tárgyi bizonyítékom is (már több, mint egy éve porosodik a gépemben, a megfelelő időre várva, s arra, hogy lefordítsák), tehát max. kivághatják a filmből. Aminek nem lenne túl sok értelme. Szauron megint aljas és mocskos propagandával akarja ásni az árkokat! :wink: El akarja ültetni bennünk a kétségbeesés magjait, hogy aztán az őrületbe kergessen vele, mint Denethort! :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
szerintem mivel ugye nem lesz megye ami azért elég jelentős rész!!! És kimaradnak a fanyűvők is ami megint hosszu rész és csak PELENORI csata lesz (ugy halottam)
Ezért bele fog férni mindenféle

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125316 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem szeretnék hülyeségeket mondani, de van egy olyan érzésem, hogy ha Szürkerév nem lenne olyan fontos - mert ugye az - akkor Aragorn megkoronázásával érne véget a film.
Félek, hogy a film nagy része tényleg a csatáról fog szólni. Habár ki tudja?
És én állandóan attól félek, hogy 3 órába nem fog minden beleférni. Vagy mégis? És vajon mivel fog kezdődni, vagyis folytatódni a 3. rész? Vasudvard? Vagy megint Samu és Frodó?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125315 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ghargoqurk: énis nagyon remélem, hogy a Rotk nem lesz olyan csatacentrikus, videoklip-szerű, mint a TTT, nekem a Fotr stílusa jobban bejön... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125312 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nefadar írta: Sil ezt hol olvastad.
Ez nem igaz, hogy őket is kihagyák... :?

A német honlapon idézték a hivatalos fan club újságjából. És ide is beraktam az egészet, le is fordítottam, ha egy kicsit visszaolvasgatsz, megtalálhatod... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125307 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem már most úgy kéne hozáálni hogy az egész film a Pelennori csatáról fog szólni, és akkor csak kellemesen csalódhatunk.
Gondoljatok arra a könyvben mennyi a Helm csata aránya a többi részhez képest és a filmben mennyi. Ha ezt vesszük figyelembe akkor a lehet sejteni mennyi lesz a csata a Rotk-ban. Remélhetőleg azért nem így lesz :?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125293 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: Egy fontos jelenetben látjuk, majd az Ispotályt is.


ez egy részlet abból a cikkből amit anno beszurtam a fórumba....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125292 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
sziasztok!

Ulmo írta: Gondoljatok arra, hogy ez csak a moziváltozat. Én azzal nyugtatom magam, hogy majd a bővítettbe bekerül Ghan-Buri-Ghan. Legalábbis bízom benne :roll:

[size=9:gupn66gm]A TheOneRing.net legújabb híre szerint az Ispotály is kimarad. Legalábbis Sala Baker ezt mondja. De neki nem hiszek, hiszen ő játszotta Szauront, így minden gonoszságra képes :) [/size]


én azt olvastam hogy az Ispotályban egy fontos jelenet lesz látható...
ugyhogy nem biztos hogy kimarad
vagy ha igen lassan már ott tartunk hogy az egész film a Pelennor-i csatáról fog szólni :twisted:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125291 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
vagy esetleg aragorn koronázása marad ki? az úgyis csak fél fejezetM?,? :evil:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125289 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Gondoljatok arra, hogy ez csak a moziváltozat. Én azzal nyugtatom magam, hogy majd a bővítettbe bekerül Ghan-Buri-Ghan. Legalábbis bízom benne :roll:

[size=9:3f2s56cb]A TheOneRing.net legújabb híre szerint az Ispotály is kimarad. Legalábbis Sala Baker ezt mondja. De neki nem hiszek, hiszen ő játszotta Szauront, így minden gonoszságra képes :) [/size]


Ez kész...
Legközelebb már azt mondják, hogy kimarad a boszorkányúr megölése is... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125288 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gondoljatok arra, hogy ez csak a moziváltozat. Én azzal nyugtatom magam, hogy majd a bővítettbe bekerül Ghan-Buri-Ghan. Legalábbis bízom benne :roll:

[size=9:ijy89u8n]A TheOneRing.net legújabb híre szerint az Ispotály is kimarad. Legalábbis Sala Baker ezt mondja. De neki nem hiszek, hiszen ő játszotta Szauront, így minden gonoszságra képes :) [/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125258 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát ez van... Kevés idő, sok kihagyás. :bawling: :crying: :bawling:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #125255 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil ezt hol olvastad.
Ez nem igaz, hogy őket is kihagyák... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.059 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére