Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35380 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Old Hawk:<br> És a zenei oldal?:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35379 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Tandori nagyon jó! Csak türelem kell hozzá.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35378 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ha már mindenki, akkor ki ha én nem.<br> <br> Ákos vagyok és köztetek SZILSZAKÁL korú, ugyanis már 27 múltam. Ez mit sem változtat a hozzáállásomon Tolient érintően. <br> <br> Pár szót rólam.<br> <br> Első szakmám szakács, a második informatika szakos tanító (ELTE), aztán rendszergizda és végül informatikai tanácsadó. Ezen kívül nagy szerelmem a New Country. Én mindennap bebuszozok Tatabányáról, úgyhogy lehet sajnálni. Szeretem a fantasy-t és a XX. századi mindenféle irodalmat (még Tandorit is).<br> <br> Üdv: Hawk<br> <br> Annyira sokoldalú vagyok, hogy az már gömb. :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35377 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa: en Vecsesrol jarok be vonattal, a vonaton szoktam olvasni, de a Pesti tomegkozlekedes viszonyai kozott mar nem tudok olvasni. Tiszta stressz meg ileysmi, meg a metrozas is. Nem tudok rendesen odafigyelni, ugy meg nem szeretek olvasni hogy egy oldal utan abba kell hagynom. Ha leulok, altalaban 100 oldalig meg sem allok :) , nem szeretem elaprozni, ugy nem tudom elvezni igazan.<br> <br> Laegolas
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35376 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Brisa: jó lenne, mert télleg eléggé elvestznek az igazi bemutazkozások!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35375 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szyasztok!<br> Mivel mindenki felkerült ide asszem nekem se ártana. Krisie vagyok de van hogy ^^Angel^^ nicken szoktam mircen lenni. 22 éves vagyok jelenleg másodéves műszaki infos. Imádom a távol keletet, jelenleg is probálkozom kínaiul tanulni (enyhe tulzással hív6juk igy is). Imádom a Forma 1-et. Kedvenc zenekarom a Scooter (mond6ni fan vagyok).Van egy sheltie kutyusom és 2 ciccem. Alapjáratban eléggé romantikus típus vagyok imádom a fantasyt és mindent ami hozzá kapcsolódik. Néha irogatok verseket most egy regénnyel bajlódom. Ja és mellesleg imádom a GYU-t :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35374 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!<br> Miután vagy egy hónapja olvasgatom ezt a fórumot, illene ismertetnem magam is.<br> Szóval a nevem Dorottya (Dori) és szerdán (márc. 27.) leszek 22 éves. Csupán két éve olvastam először a Könyveket - egy sikertelen fiatalkori próbálkozás után -, de Középföldéről azóta nem tudok kikeveredni. Nem mintha nagyon próbálkoznék... Barna a hajam, kék a szemem. Lélekben kósza vagyok (könyvolvasás), de a gyakorlatban inkább a Tuk család kalandvágyóbb tagjaira hasonlítok: kalandok csak mértékkel, de azért kellenek. Három testvérem van, két kutyám és egy tengerimalacom, de rágcsálókból és cicákból régebben több is volt. Óbuda felett lakom, nagyon jó helyen. Most éppen árad a Duna, különben imádok arra sétálni. <br> Két éve voltam Erdélyben, és hihetetlen módon hasonlít Középföldéhez természetközeliségével, vadságával. Ott nem kell egy Ádáz Tél, hogy farkasokat lásson az ember! <br> Egyébként jogot tanulok.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35373 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Laegolas: Én szinte az összes kötelező olvasmányt elolvastam, és nekem is az első helyen áll a Tragédia (kedvencem, fejből tudnék idézni belőle). De azért ezen és az Egri csillagokon (nagyon élveztem, és többször kiolvastam) kívül más remekmű is volt kötelezőként feladva: pl. a már többször emlegetett, zseniális Mester és Margarita, az Aranyvirágcserép (szuper!), a Bűn és Bűnhődés, az Anyegin és persze a Tüskevár meg az Aranyember.<br> Sajna amúgy nekem sincs annyi időm olvasni, mint amennyit szeretnék. Én úgy oldom meg, hogy utazás közben (értsd: tömegközlekedés) költözöm el e világról - most éppen - Középföldére. Korábban utáltam a tömegközlekedést, most viszont alig várom, hiszen közben végre tudok olvasni!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35372 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
???jóóóó!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35371 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nos, engedjétek meg, hogy kifejtsem a véleményemet a topikkal kapcsolatban. Én - sokakkal ellentétben - örülök neki, ha beszélgetés indul meg a Tolkien-világtól egy picit eltérve, a személyes témákról. Hogy miért? Mert így ismerjük meg egymást. És én pontosan e célból hoztam létre ezt a topikot.<br> De hogy a bemutatkozások ne vesszenek el, megint összeírom és ABC-be rendezem az újakat. (Mihelyst lesz időm.) Ők lesznek a Második Nemzedék. :) Így csak az összefoglalásokat kell átnézni és nem kell keresgetni.<br> Jó lesz így?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35370 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nekem rengeteg állatom(lásd.lejjebb)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35369 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nekem egy kutyám és egy macskám van,ha már itt tartunk.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35368 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ja!:-((
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35367 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
SZEGÉNY PAPAGÁJ!!!! :( (
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35366 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én régen beképzelt voltam, de már tökéletes vagyok!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35365 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na jó, ha már mindenki, akkor én is. Petra vagyok, 18, Bp-ről, és imádom a könyvet, filmet egyaránt - a könyvet azért jobban - szeretek kutyázni, moziba járni, és úristen, mennyire óvódás stílusú lett ez a szöveg!<br> Ja, a külső... Nops, csak annyit mondanék, hogy Elijah után én vagyok a legszebb ember a világon. (Írtam, hogy beképzelt és egoista vagyok?)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35364 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Változás: az egyik papagájom a múlt héten meghalt!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35363 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nah ha már itt vagyok ,én is bemutatkozom.<br> <br> Szóval eredetileg a szüleimtől nem a manó nevet kaptam hanem az Andit (az Andreát nem szeretem) de itt maradok manó.15 éves vagyok-egyre közelebb kerülök a 16-hoz . Nyíregyházán élek kis családommal,és gimibe járok.A külsőt hagyjuk...<br> Most nem sportolok de sokáig versenyszerűen sportoltam.És persze szeretek olvasni :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35362 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
mate
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35361 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
júúúj...ez kissé hosszú lett:-(((((((
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35360 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szijasztok!<br> Megpróbálok újra,kicsit sészletesebbem bemutatkozni.Ne számítsunk semmi fantáziadús dologra...<br> ssszóval:mostmár abszolúte 14éves vagyok,ojjé.From Budapest.Külsejemet ne nagyon részletezzük...SZŐKE,idétlen,göndör hajú(ráadásul az anyám levágta!!!majdnem rövidre...),kékszemű, 3dioptriás fejű,neméppensovány...<br> Nem a külsőség a lényeg,na!!!uccse látjuk 1mást:-)))<br> Most éppen fijúból kifolyólag letargikus állapotban található emberke lennék,no konkrétum.<br> Mit is szeressünk csinálni?<br> Elsősorban olvasni.Most éppen Tolkien-korszakomat élem,de imádom Rejtő Jenőt.<br> Aztám szeretek kirándulni(módjával!!!!!) meg úgymond geocachingolni/elni egyszem apámmal.<br> Van 1 papagájom meg egy öcsém.Az utóbbi szerintem hülye.De lehet,hogy én vagyok az...mindenesetre épp most tört be egy kirakatot,nem annyira véletlenül.<br> Nnnnyos,még szeretünk -ki hinné-internetezni.(most éppen beteges tojáskeresésben vagyok...NYERNI FOGOK!!!)<br> Meg zenét hallgatni.(csak ne-mai- magyar pop-ot!!!)<br> Meg tvt nézni.<br> Nem sportolok:-((((((szégyellem magam!<br> Élőben kissé kuka vagyok.Nem azért mert bármi bajom lenne-csak semmi mondanivalóm...<br> REMÉLEM nem vagyok egoista...merthogy éppen mindenkit halálra untatok magammal...<br> Ezennel leállok!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35359 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
netrunner: Azt javaslom nezz be idonkent a Tolkien Cafeba! Ott szoktunk a talalkozokrol ertekezni!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35358 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!<br> Akkor én is bemutatkoznék:<br> Tamás vagyok, 21 éves és programozóként dolgozom, valamint esti tagozatos vagyon az ELTE-n programozó-matematikus szakon.<br> Igazából csak most olvasom a könyvet, de annyira tettszik (mind a film mind a könyv), hogy bátorkodtam magam máris Tolkien rajongónak nevezni. :) <br> Az érdeklődésemet a film leginkább azért keltette föl, mert kb. 6-8 éve szerepjátékozom, és mindig is érdekeltek a fantasy témájú művek (a Gyűrűk Ura valamilyen különös oknál fogva elkerült engem ezek alatt az évek alatt :( ). Szóval mindig is hiányoltam egy igazán igényes és jó fantasy filmet.. a folytatás a szokásos... :) <br> <br> Olvastam a fórumon, hogy volt egy Tolkien rajongói találkozó, itt Pesten, ami engem is nagyon érdekelne. Szóval ha legközelebb lesz olyan akkor nagyon örülnék neki ha valami jól látható helyen ezt fel lehetne tűntetni ezen a honlapon. <br> Köszi :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35357 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Lamorak baratom :) <br> <br> Utso OFF tolem itt:<br> <br> A sertodes messze all tolem :) <br> En hala Istennek elmondhatom hogy azzal foglalkozom amivel szeretek :) ijaszat, szineszmesterseg (igaz hogy meg csak most kezdtem), utazas.<br> Ezert is nem erzem hogy szegenyebb lenne az eletem. A kulcsszo abban van amit te irtal: 'az embernek arra van ideje ... amire akar (szakitani)'.<br> <br> Laegolas
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35356 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Cicafül:<br> <br> ez nagyon off.<br> <br> Inkább nyissunk egy külön topikot neki, de a Bemutatkozások közé nem való.<br> <br> Kérek mindenkit, hogy itt ne kezdjünk Tragédiát elemezni.<br> <br> köszi<br> Olórin<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35355 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Lehet hogy off, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre, hogyha m,ár it szóba került Az ember tragédiája - hogy tetszett a színdarab? (csak pár mondat erejéig válaszoljatok)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35354 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nos, igazából lehet, h. nem kellene írnom, mert kissé kötekedős kedvemben vagyok, de szerintem (és ez nálam is hosszú tapasztalaton nyugszik) az embernek arra van ideje, amire csinál magának, tehát nagyjából amire akar, kisebb méretekben. Aki akar, az igenis tud olvasni. De meg ne sértődj, Laegolas, hülyeség ezen veszekedni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35353 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szerintem nincs semmi bepanikolni valo a nem olvasasban.<br> Ha dolgozol, megerted. Az ember vegiggurizi a napi minimum 8 orat (vagy tobbet), aztan ki tudja mikor hazaer (en pl este 8-nal elobb nemigen szoktam), aztan orul ha van ereje furodni, esetleg kajat csinalni masnapra, agyazas, es aztan mar bele is ajul a tompa alomba. Kesz. Ennyi a munkaselet. Akinek csaladja is van, annak meg tobb. Nos, en ilyen korulmenyek kozott igencsak meggondolom mit veszek a kezem koze es mire 'pazarolom' az eromet es idomet. A sok nagyon okos kozepiskolai kotelezo mu kozul is csak 2 volt amirol ugy gondoltam, hogy igen, erdemes volt elolvasni: Egri Csillagok, Az ember tragediaja. Kesz.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35352 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nm kaptam választ Sil-től a Tolkien-video ügyében. Aki találkozna vele, értesítse, legyen szives. Köszi!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35351 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hi mindenki!<br> Így utoljára bemutatkozok.<br> A nevem B.Péter, 17 éves vagyok. Tiszavasváriban lako és itt járok egy középiskola 3. osztályába, informatikát tanulok. magasságom 181 cm, 60-63kg vagyok. Szemem sötét-, hajam világos barna. Kedvenc hobbim a számítógépezés, olvasás, szerepjáték játszás, ezek mellett a gillgames studió tagjaként programozgatok.<br> Röviden kb. ennyi, kérdésekkel, ha van, várjatok meg amíg újra jövök, vagy írjatok milt.Sajnos szerveződésekben nem nagyon tudok résztvenni, főleg Budapesten nem(messze van). <br> <br> Nagyon jó ötlet ez a szoba.<br>
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére