Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35350 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Toma, ne aggódj, nem vagy rangidős itt a fórumon. :-) <br> Hát igen ... mi is úgy képzeltük, hogy ide mindenki csak egyszer ír be, esetleg mégegyszer, ha visszakérdeznek tőle valamit. Ehelyett nézd meg mi lett itt. <br> Én már nem szólok egy szót se. Csak néha elszomorodom, ha arra gondolok, hogy hány embert nem ismerek meg, mert nincs türelmem végig olvasni a 100 bejegyzésből azt a 90-et, ami valami másról szól. <br> ÉSzAH
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35349 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Rayan: Az olvasás hiánya egyátalán nem elfogadott tény! Legalábbis a szakemberek (pl. pedagógusok, pszichológusok, írók stb.) között. Ezek az emberek ma is kemény harcot vívnak azért, hogy ti, gyerekek (és persze a felnőttek is) minél többet olvassatok, és ne legyetek funkcionális analfabéták (= a betűket ugyan ismerik, mégsem képesek használni az olvasás képességét, nem tudnak információt szerezni az olvasottakból, nem képesek egy hosszabb szöveget - pl. egy regényt - végigolvasni, az olvasás során nem jeleni meg a történet képszerűen a fejükben stb.)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35348 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Kedves Mindenki! <br> Márc. 30-án délben (azaz 12-kor) a Margitszigeten egy ismerkedős találkozót szeretnék összehozni. A találkozás pontos helye: Margit-hídnál lévő bejárat, a sziget belsejébe menő busz megállója. (Aki nem ismeri a helyet, szóljon, s keresünk megoldást.) <br> Ez egy szombati nap, hogy esetleg a dolgozó emberkéknek és szülőknek ne legyen probléma. <br> Kicsik: ha a szülők makacskodnak, és még elkísérni sem hajlandóak, kérjétek meg a nagyszüleiteket, nagynéniket, nagybácsikat, keresztanyákat, -apákat, barátnőket, barátokat, testvéreket stb., hogy jöjjenek el veletek (legalább addig maradjanak, amíg meg nem bizonyosodnak, hogy biztiben vagytok).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35347 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is szeretnék bémutatkozni:<br> <br> Engem úgy hívnak,hogy Dávid, és már sajnos 21 éves vagyok.(nagyon öreg)<br> Most egy főiskola 2 éves akkreditált képzésére járok, ami nagyon untat.(nemsokára abba is hagyom)<br> ősszel megkezdem sorkatonai szolgálatom letöltését, de nem vonulok be, hanem polgári szolgálatos leszek, hogy egészen pontosan fogalmazzak. 182 cm vagyok, és 65-66kg. a szemem, akárcsak a hajam barna. a szakállam (inkább csak borosta) veres (de csak az államon).<br> van négy halam is, Pisti, Lali, Puki, és Maki. Volt egy Puli nevű is, de ő sajnos elhullott.<br> Ezen felül néha még muzsikálok is, sőt egy két éve még zenekarom is volt, ahol a trombitás poszton igyekeztem helyt állni. Életem legszebb időszaka volt...<br> röviden ennyi. <br> <br> Nagyon jó ötlet ez a topic, de sajnos ide csak egyszer lehet beírni...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35346 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én nem tudom elképzelni az életemet könyvek nélkül! Ez lehet, hogy azért van, mert sok időm van (bár ez, mint tudjuk relatív :) ), de nekem nagyon fontos a könyvek világa, mert hihetelen, amit el lehet velük érni: ha csak pár órára is, de kiszakadsz a viágból, és egy teljesen más világba repülsz (pl. Középföldére... :) ), és ez sztem csodálatos. (Én nem olvstam a Végtelen történetet, csak a Momo-t - az is Michael Ende - de az nagyon tetszett!!!)<br> Ja, és bocsi az offért! :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35345 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
amanibhavam: ez van. Ma már ez elfogadott tény. Ugyanúgy, mint a női emancipáció. A könyv helyét átveszi a televízió, a számítógép és a rohanó idő. Ez a világ rendje.De mi azért továbbra sem hagyunk föl az olvasással.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35344 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
szerintem pedig nagyon is le kell döbbenni, el kell szomorodni, és le kell hajtani a fejet<br> de ez csak az én magánvéleményem, és bocs az offért
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35343 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nem értem, miért nem tudjátok elképzelni, hogy az ember évekig nem vesz könyvet a kezébe? Megesik, hogy egyszerűen nem tudsz vagy nem bírsz ráállni az olvasásra, én is voltam így sokáig. Ezen nem kell ledöbbeni. Ma már az emberek 90 %-a nem olvas könyvet, miután kikerül a középiskoláról/egyetemről. A maradék 10 százalékba tartozik a díszes fórumos társaság! ;)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35342 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
A könyvekkel ugyanígy vagyok én is!<br> (Egy apró különbség: Még a fizikakönyvekkel is! Már úgy értem, a jobbakkal)<br> ;-D<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35341 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Én is állandóan olvasok,és én is szinte mindent.A Végtelen történet szerintem is tök jó!Azt szeretem a könyvekben,hogy ha a kezembe akad egy jó példány(eddig még nem túl sok rosszal találkoztam a fizikakönyveken kívül)akkor miközben olvasom egy egy egészen új és más világ jön elő amibe tök jó belemerülni.Jó tudni hogy a szürke hétköznapokon kívül van más is,akkor is ha csak a könyvekben!(Olvasás közben én is elég soxor belemerülök a hajnalokba)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35340 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Könyvek...<br> Most szokom le róluk. Sajnos az olvasás is bír kellemetlenné válni, főleg, ha az ember lányának sürgősen le kellene adnia 20 oldal dokumentációt, gépen szépen.<br> Életemről annyit, hogy Pink Floyd rulez, szerepjátékozom félévente, mellette hetente a net, és meghalt minden papagájom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35339 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hogy én is bántsam Laegolast:Én nem bírnám elképzelni az életet könyvek nélkül.6 évesen tanultam meg olvasni és azóta folyamatosan falom a könyveket a szépirodalomtól kezdve a ponyváig szinte mindent-mégsem érzem elégnek,soha!Nálam nem telhet el nap olvasás nélül és ha napközben nincs rá időm,akkor éjszakázom.Pl a Harry Pottert mindig éjjel 4ig olvastam-valahol itt kezdődtek az alvászavaraim...<br> Esbeth:én is nagyon szeretem a Végtelen történet!!<br> Ha már mindenki állatokról áradozik:nekem egy nagy keverék dög jutott(dog,labrador stb),Bagira névre hallgat és igazából egy cica kutyatastben(bár a mult héten kb a 4.macskát végezte ki-javíthatatlan...)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35338 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Egészüljön ki még: (hiába, mindig van még vmi :) )<br> Szeretnék szerepjátszani, csak sajna nincs rá lehetőségem. Vámpír vagyok, :) és IMÁDOM a farkasokat. <br> Nem jut eszembe más. Ja! Zene. Rock, de sajnos néha lecsúszik az ízlésem a mélyebb régiókba. :) ) Gitározom és éppen a Pink Floydtól az Is there anybody out there-t tanulom. Asszem ennyi. szeretem a Tankcsapdát, Tolkient és Stephen Kinget.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35337 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
És az igazi nevem Eszti.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35336 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ha valakit érdekel, hogy ki vagyok: Erdőkertesen lakom, Pestről költöztünk oda, Pestre meg debrecenből. Van 4 macskám, egy kutyám és Szeretem Aragornt. 14 és fél éves vagyok. Van még vmi? Ja, a rogue az angolul van, nem franciául, nem rúzsnak, hanem rougnak kell mondani, és azt jelenti, hogy gazember.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35335 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Szóval a valódi nevem Réka, és átjöttem Szegedről Kecskemétre egy hatosztályos gimnáziumba( a refibe)<br> és a sulinak van egy internátusa!<br> Szeretem a temészetet, a lovakat és az állatokat, de sajna nincs hosszú szőke hajam(hüpp-hüpp)!<br> Van otthon egy hörcsögöm is.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hali!<br> én egy 13 éves szegedi lány vagyok, de Kecskeméten lakom internátusban!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35332 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Off topic:Est:gyere át Cahatelős topicba!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35333 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hm, én hétvégén, ha addig hozzájutok, meg tudom nézni. Utánna természetesen továbbadhatom, ha a tulaj belemegy. Remélem, megkapta az e-mailemet...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35330 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Elég bonyolult az üzenetküldés, mit ne mondjak...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35331 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Mindjárt gondoltam...<br> ;-) <br> Majd megkapom én is, ha te már megnézted?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35329 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Persze, hogy érdekel, micsoda kérdés!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35328 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sil!<br> Ketten vagyunk Pécsiek Éowyn-nal,<br> de én csak hétvégente vagyok otthon, keresd Éowyn-t, és kérdezd meg tőle, érdekli-e az a videófilm.<br> Ha őt nem, akkor engem igen!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35327 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok, <br> akkor én is, mert ez a topic itt nagyon jó ötlet volt! <br> 24 éves vagyok, lány. Barna haj, kék szem. <br> Nem vagyok budapesti, ezért nem hiszem, hogy egyhamar eljutnék valamiféle találkozóra. <br> Talán kizárólag a Nyelvek és írások topicban fordultam elő eddig, mert még erre is kevés időm van.<br> Egy pénzintézetnél dolgozom, de minden érdekel, csak ez nem. :) Biológiát szeretnék tanulni, csak nem vagyok hozzá elég szorgalmas sajna. Imádom a farkasokat. Ha olyan helyre születtem volna, ahol élnek még szabadon farkasok, akkor farkasbiológus lettem volna. Volna, volna... <br> Szeretek verset írni és olvasni is. Olvasni másokat is. Szeretem Kovács Ákos dalait.<br> <br> A Gyűrűk Ura a szívem csücske. :) Jó, hogy vannak hasonlóan GONDORkodók. :) )<br> <br> Üdv. B.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35326 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Halihó!!!!<br> <br> Ne akarjátok ezt a topicot is szétcsetelni fiúk/lányok!!!<br> <br> Aki szeretne bemutatkozni, az nem meri megtenni, aki pedig már megtette, azt nem lehet megtalálni a sok egyéb szöveg között!!!!<br> <br> Legyen meg egy kis tisztelet a másik ember mondanivalója iránt.... Itt mégis csak magunknak írunk egymásnak.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35325 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ez off lesz, bocs, de nem tudom, hova írjam. Itt legalább sokan olvassák.<br> <br> Tehát: Pécsiek, figyelem! Van nekem egy kb. 1 órás, Tolkien című filmem videón. Úgy 1-2 éve vettem fel a Spektrumról. (Hasonlít az életrajzi könyvre, de van benne sok más is.) Ha valakit érdekel, szívesen kölcsönadom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35324 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ez a találkozo mikor volt?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35323 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Tar Ancalime: jol van na csak ajánlottam.Nem kell felkapni a vizet.Egyébként a kinai tényleg szép. Na
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35322 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
OH, köszi..
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35321 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
ÉÉÉÉÉÉÉN!!!!!!!!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére