Bemutatkozások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35260 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
MÁr egyszer az elejém bemutatkoztam(7.ként)de irok még pár kiegészitést:<br> Kedvenc szin:piros,kék,zöld<br> állat:ELEFÁNT<br> kaja:változo<br> pia:tonic,narancslé...<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35259 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Persze, rock és rock között is van különbség! Én sem szeretem az összes fajtát!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35258 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Táncolni én is szerettem, 3 évig jártam akrobatikus rock and rollra, de aztán abbahagytam. <br> A zenét én is szeretem, a kedvencem a GyU zenéje, de mindenféle stílust szeretek, kivévee a kemény rockot nem. :P
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35257 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nekem is eszembe jutott még pár dolog:<br> nagyon szeretek táncolni, jártam is tánctanfolyamra, csak rajtam kívülálló okok miatt abba kellett hagynom :( <br> Operatőr, vagy újságíró szeretnék lenni (inkább az utóbbi!)<br> Szeretek írni, pl. verseket, novellaszerűségeket.<br> Azt tervezem, hogy az érettségi után megtanulok finnül, mert iszonyúan tetszik ez a nyelv. <br> Inkább otthonülős típus vagyok (hát, igen, most is itt ülök a gép előtt :) ), de egyébként imádok moziba és színházba járni.<br> Van egy 14 éves kutyusom, akit imádok, két tesóm, akiket szintén!<br> Zenei téren nagyon sok mindent szeretek, most éppen a GYU zenéjét, de amúgy pl. a rockot is.<br> Régebben nagyon sok Stepehen King könyvet olvastam, de mióta a kezembe került a GYU, azóta az a kedvencem. (Egyébként az olvasás az egyik legnagyobb mániám).<br> Na, mára ennyi lenne. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35256 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Hát akkor én is hozzá fűzök néhány yalánkságot:<br> Engem legszivesebben a zene érdekel de inkább a rendezésre vagy szinészetre szeretnék menni.Majd.Van egy édesen lökött macskám aki a Szaffi névre hallgat.<br> De ezenkivul én is szeretnék egy lovat,legszivesebben egy halflandit vagy egy éjfeketetét.Meg még egy csomó állatot. Kedvenc szineim a smaragdzöld, királykék és a sötétlila.Ja és a fekete.Csatlakozom Sesyhez mert én is a 7.-et gyurom.Csak én Győrben. <br> Szeretek kornyikálni és utánozni embereket.Meg az embereket bosszantani:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35255 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!<br> Lenne kedve valakinek az új chatre jönni? El lehet érni a chatelős topicból is! Szerintem tök jó! Gyertek!!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35254 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Na még én is irok pár dolgot:)<br> Van három iszonyu édes cicám, és halaim, de legjobban egy lovat szeretnék. Lovagolni is tudok ugy.ahogy:)<br> Imádok moziba járni, nem iscsak a filmek miatt hanem szeretem magát a helyet :) <br> Legszivesebben ujságiro lennék, bár a biológia is érdekel. <br> Imádok olvasni, szinte mindent elolvasok. Kedvencem a GyU-ra, de szeretek minden könyvet, ami más, mint a valüság.<br> Kedvenc szinem a kék:)<br> Általános iskolába járok Pesten, már 7 éve. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35253 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
(off: ''aanyosnak...''
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35252 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
*Fereste iszonyúan nevet*<br> hát igen, megvan a magam stílusa, amit a többiek 'aranyosnak' találnak:)) na és persze egyre elterjedtebb használata mások által is:))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35251 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
...és tegyük hozzá Fereste jellemzéséhez azt is, hogy<br> az IRC-n miatta kaptunk rá, hogy az ilyen, olyan, nagyon stb. szavakat így írjuk:<br> ien, oan, naon...<br> <br> :) )<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35250 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
nah akkor én is mondok még pár dolgot magamról.. :) <br> van egy iszonyú gyep kutyám, egy teknősöm, és egy hörcsögöm. imádom az állatokat, ha majd felnövök velük szeretnék foglalkozni (pl biológus). <br> kedvenc könyvem az Elátkozot királyok Maurice Druontól nameg persze a GYU:)<br> zenei téren mindenevő vagyok, de télleg mindent meghallgatok, kedvencem viszont a V.I.Ny.O:))<br> a filmeket is isádom, moziba járni még yobban:)) kedvenc filmem a Joane D'Arc, és a Moulin Rouge is naon megfogott. most írhatnám, hogy 'és persze a GYU is', de hát őszintén, ez nem annyira igaz... bár elég sokszor megnéztem, mégsem értékelem annyira, mint pl a fent említett Joane D'arkot. magam sem tudom miért, talán mert a könyvhöz képest túlzottan lebecsülöm, vagy hogy egyszerűen a könyv után nem tudom értékelni azt a sok munkát, amit a megalkotásába belefektettetk:))<br> egyébként még természetileg igen makacs vagyok, és olykor yo gonosz is (a családtagjaimmal...). és egyébként szeretek szavalni is:))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35249 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok! Itt a fórumon boregerként ismertek, hivatalosan Zsuzsanna vagyok, 20 és fél éves, barna szemű, barna hajú, (többnyire elég kócos), 154 centi 'magas'. Második éve járok az ELTE-re, észt szakos vagyok, most felvételizek régészetre. Bár Tardoson lakom, a Gerecse közepén (csodaszép hely :) , kemenesaljainak vallom magam, Celldömölkön éltem 18 évig. Mostanában többnyire pesten vagyok a koliban. Van egy anyukám meg egy öcsém, kutyám és macskám is lesz nemsokára.<br> Érdekel a mitológia, főleg az északi (skandináv, finnugor),a történelem, picit a nyelvészet is, imádok olvasni (most épp Szolzsenyicint), Drizztet én is naaaagyon szeretem :) Szeretek moziba és színházba (Katona rulez!) járni, netezni, enni-aludni - hobbitbeütés- és álmodozni (sokak szerint túlságosan is, szerintem nem) Zenében majdnem mindenevő vagyok, csak a slágerzenén akadok ki. Persze szeretem az állatokat is, főleg a denevéreket és a sárkányokat és az összes többit. Nem szeretem viszont a sorozatokat, a sztárokat/sztárolást, a nagyképűséget, a méznek a szagát sem :) 7 és az amerikai dolgokért se rajongok. <br> valami ilyesmi vagyok én...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35248 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nos, akkor, Morgana vagyok, a boszorkány, éppoly titokzatosan a rontó és áldott erők határán, mint mentorom. Jó, ha vigyáztok velem... :) <br> Magasságom tünde termet, 184 cm. A szemem zölden világít, ha dühös vagyok a chatelőkre, a hajam majdnem fekete. (hol göndör, hol hullámos)<br> Civilben az ELTE-BTK-n vagyok első éves filmelmélet-magyar szakos hallgató a 19 évemmel. Pannonhalmán lakom, ahol a Gimnáziumban tanítanak a szüleim és az öcsém is oda jár. Nagyon szeretem a családomat és a barátaimat, nélkülük elfogynék, erőt adnak nekem.<br> Szívesen rajzolok és végenincs hosszan szeretek mitológiai vonatkozású témákról társalogni. A legjobban az Artus-mondakör, valamint a germán és a kelta hitvilág fogott, meg, de sokat foglalkoztam más népek történeteivel, meséivel is. Nagyon érdekel egyes archetipikus elemek, motívumok vándorlása a kúltúrákban.<br> A mozi roppant fontos részem, a kedvencem az angol és az ír film, ezzel (is) szeretnék a későbbiekben foglalkozni.<br> A Gyűrűk Urár úgy öt éve olvastam először, azóta fanatikus rajongóvá váltam. A szívem és az egész lényem a tündékhez húz, he kérdeznék, gondolkodás nélkül elmennék 'Nyugat'-ra. Kimondhatatlanul szeretem Legolast és egyre mélyeben tisztlelm Boromirt. <br> Itt a fórumon az egyik legrégebbi őskövület vagyok, előttem itt volt már Alyr, Asmodeus, Kyre, talán ennyien maradtunk az akkori társaságból..., lassan úgy másfél évvel ezelőttről. Üdv, Nektek! <br> Olvasmányélményiben meghatározó pont még a Mester és Margarita és a Száz év magány, a legjobb fim, amit életemben láttam, Tarkovszkij Andrej Rubljovja. Nagyon szeretem még az igényes fantasyt, egy debreceni barátomnak és most ÉSzAHnak köszönhetően egyre jobban odavagyok Drizzt történeteiért is. Akárki akármit mont, az elfek a legjobbak! :) <br> Valójában szinte minden egy pontban sűrűsödik össze nálam, ellenállhatatlanul vonz a különdöző népek hit- és hiedelemvilága, itt kezdődik és végződik bennem minden, ez a mozgatórugóm. <br> <br> Namarié,<br> Morgana
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35247 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztok!<br> Bár nem nagyon ismerek senkit és engem sem ismernek itt igazán azért bemmutatkozom. Most olyan bemutatkozós kedvem van.Talán mert egyedül és náthásan árválkodok itt.<br> <br> Szüleim eredetileg Dórának kereszteltek. Bár ne igy tették volna. Barna hosszú hajam, barna szemem van bla-bla-bla....az éveim száma szerint 21 éves vagyok és oroszlán, de igazából olyan 17-nál többnek nem érzem magam. Miután már három évet elb***tam az életemből érettségi óta most gőzerővel próbálok bejutni az egyetemre pszichológia szakra.<br> Természetesen nagyon imádom azt a valamit amiről itt mindig szó van. Kedvenc szereplőm azthiszem Faramir, és persze az öreg Gandalf bácsi. Kedvenc íróim még Boris Vian és Kurt Vonnegut. Van még két másik szenvedélyem amik terén nem ismerek határokat. Az egyik az anime(japán rajzfilmek, neeem, nem kizárólag Dragonball a Pokemont meg utálom)amiből jelenleg egy olyan 70 cd-ből álló gyüjteményem van. A másik pedig a forma1. Teljes mértékben JPMontoya fan vagyok.<br> Ja egyébként kertész vagyok, imádom a természetet és utálom az emberiséget, kivéve akik középföldén és egyéb hasonló helyeken laknak és semmi rosszban nem törik a fejüket. :) <br> <br> No, ez vagyok én.<br> Most már ti is biztos nagyon boldogok vagytok, hogy megismerhettetek. :) )))<br> <br> Na jól van felszívódom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35246 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Jézus Mária Szent József!! Ide se írok többet! :) )))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35245 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Okkké, akkor részemről is jön kiegészítés, ha már így benne vagyunk :D <br> Suli : BaBitS MiHálY GiMnáZiuM :) <br> Apa: van<br> Anya: van<br> Tesó: nincs<br> Nagymama: is van<br> Haj: hosszú, barna, hullámos<br> Szem: barna<br> Szemüveg: van<br> Csillagjegy: Oroszlán<br> Aszcendens: Rák<br> <I>Kedvenc</I><br> zene: rock (nem metál!),R'n'B, és minden, ami könnyen emészthető (abszolút favoritom Santana és az Aerosmith)<br> állat: háááát...nemist'om. A kékbálna és a hosszúszárnyú bálna. Hála Istennek a populációk mostanában gyarapodóban vannak, remélem még sikerül pár bálnafajt visszahoznom a kihalás széléről.<br> kaja: minden, ami rakott :) )) Abszolút kedvenc az óriás pizza minden létező feltéttel :D És nagyon szeretek mindent, ami saláta és tejtermék.<br> rágó: Zöld Orbit<br> csoki: ét<br> cukor: Werther's Original<br> pia: tonic, ásványvíz, házi Bailey's, Egri bikavér és az öt puttonyos aszú :) )<br> szín: vörös<br> sport: szumo. A legkirályabb! Minden egyéb labdajátékot is szeretek, és minden vízi sportot, a korcsolyát és toronymagasan kedvenc a torna.<br> könyv: Castner: A két Lotti (évente elolvasom!), az Adrian Mole-könyvek, A GYU természetesen, Szabó Magda: Születésnap (mert mindig emlékeztet arra, hogy tisztelnem kell a szüleimet), és inkább klasszikusokat olvasok (pl. Shakespeare drámák, magyar írók), már, ha van energiám rá, ami mostanában nem mondható el :( Amit olvasok, ha választ keresek a kérdéseimre: A Biblia és Az ember tragédiája. (OFF: Rayan szeretettel ajánlja ezeket mindenkinek!! :) )))<br> író: Shakespeare<br> költő: Ady (Legolason kívül ő a másik szerelmem :) <br> film: Bíborszín, Mátrix, Penge, Titanic, A remény rabjai, A szökevény, A suttogó, Gladiátor, blablabla...Ki ne hagyjam má' A Gyűrű Szövetségét! :) <br> színész: Al Pacino, Andy Garcia, Wesley Snipes, Syl Stallone, de a legjobb ARNOLD SCHWARZENEGGER :) )))<br> Színésznő: Jodie Foster és Angelina Jolie (más tyúkokat nem tudok elviselni a vásznon, de az ő játékukat öröm nézni, Jodie-ét különösen)<br> Szeretem a harcművészeteket (a Vörös Szonján meg a Herkulesen meg a Xenán nőttem fel tulajdonképpen), majd ha nagy leszek, szeretnék valamelyikkel komolyan is foglalkozni. Mindig lenyűgözött a keleti kultúra, a szamurájok hidegvérűsége és precíz harci modoruk, halálos mozdulataik (ugye, Legolas? :) ), és nem utolsósorban a shaolin kung-fu tökéletes harmóniája. Na, azért van még időm... :D <br> hobbi: horgászat. Havi egyszer beépülünk a Trabiba faterral, lehúzunk egy közeli kis tóra, ejtőzünk a természet lágy ölén, csatázunk a harcsákkal meg pontyokkal és keszegekkel...Én mondom, az egyik legjobb kikapcsolódás a világon!<br> További két hobbim újabban az írás és fordítás. A Könyv utólag sok mindent megváltoztatott bennem...Azon kapom magam, hogy irodalmi stílusban beszélek, és jobban megy a fogalmazás is. (Ezen viszont nagyon sokat segített a fél évig írt 30 oldalas nyelvészeti szakdolgozat. Phű :) Szóval nagyon pozitív hatással volt rám Tolkien, és egyre jobban tendálok az irodalom és a színészet felé, bár a biológusi ambícióimat továbbra sem adtam föl.<br> <br> Na azt hiszem, ez az a pont, ahol abba KELL hagynom :D DD
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35244 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Meg lettem dorgálva, amiért ezt nem hangsúlyoztam... most ideírom: Star Wars rajongó is vagyok! (thanx to Petyus a figyelmeztetésért) :D D
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35243 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Eh...mindenki írt még pluszban is, akkor most már én is!<br> Naszóval... zene terén eléggé mindenevő vagyok, de azért főként az altenatív/rock kategóriát favorizálom. :) <br> Tolkienen kívül kedvenc írom Oscar Wilde, tőle mindent hajlandó vagyok elovasni, bár általában a könyvekben sem író alapján válogatok.<br> Nagyon szeretem a keleti, főleg a japán kultúrát, és most teljes gőzzel nyüstölöm a japán nyelvet. :) <br> Híve vagyok az egészséges életmódnak, étkezésnek, a Feng Shuinak és a jógának (bár néha lustizom e téren... :) ))<br> Imádok utazni, az egyik legcsodálatosabb érzés a világon új tájakat felfedezni és más embereket megismerni. :) <br> Természet- és állatbarát vagyok, egy kutyusom és két cicám van. :) <br> <br> Fú, ez tök iskolás lett.. na mindegy. :D Valami életbölcsesség v. poén kéne ide, de az most nem megy. :) ))<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35242 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
yuyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, akkor kettő újpesti is van rajtam kívül!:)))) <br> *Fereste örül*<br> galad: én káp 1en lakom<br> rayan: télleg te jársz a Babitsba? ezt el sem hissssszem:)))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Estel Adániel:Dehogy gondolom azt mit képzelsz?:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Akkor szia Neked is!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Jé, mennyi újpesti! Én is onnan származtam el Pécsre.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Sziasztooooook!Én is arrafele lakom!(Kápmegyer2-n!)Fereste rád már korábban is gyanakodtam (matrózblúz,metró újpesti vája stb.),de nem tudtalak elérni hogy megkérdezzem!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Fereste: jah, én vagyok az :) ))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
nos, valószínűleg káprázik a szemem, vagy vmi hasonló, de mintha ma az iskolában egy oan embert láttam volna a folyosón elmenni, aki aláírta a Legolas petíciót.. ennek értelmében vhol itt fórumolnia kell, szóval szeretném megkérdezni, hgy van-e oan vki, aki a Babits Mihály Gimnáziumba jár Bp-n, a 4. kerben? mégegyszer elnézés, hogy ienekkel offolok.... meg aztán valószínű, hogy nincs iazam, és összekeverem az embereket...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Nem mintha tul regen jarnek errefele, de ebbol nem szeretnek kimaradni:)<br> <br> a hetkoznapokban Valeria, de ez olyan mintha /me komoly lenne, ugyhogy inkabb Vali:]de a kedvenc a gesztenyi:)<br> 23 ev, negyedeves egyetemista, gazdasagi mezogazdasz, amugy foallasu ember, almodozo, elvagyodo,lazadozo; mellekallasban passziv kornyezetvedo, egyesulettag, internet- es mindenfele betufuggo, szakacsneni es dolgozo. <br> Zold szem, barna haj, kerekded testalakulas.<br> Kedvenc dolgok: elet:)ha lehetne valahol mashol, maskor is.<br> E celbol vegzett tevekenysegek: olvasasa minden olyannak, amely mas mint ami most van: mult , jovo, sci-fi, fantasy...4 eves gyermekre jellemzo informacioehseg es infantilizmus.<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Értem! Igaza lehet...<br> :) ))<br> (De azért remélem, engem nem tartasz pedofilnak emiatt...)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Estel Adániel: nem csak akkor amikor kimegyünk a táblához.De akkor egész végig!Na mindegy nem a tanáromrol akarok beszélni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35232 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Ja, és Éowyn! Voltál már a könyvtárban?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Bemutatkozások
Fiona: Hát, azt bizony már ne tőlem kérdezd... Akkor is, ha épp rajta ültök? (Mármint a popsitokon.) ;-) )
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére