A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 7 hónapja #98437 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Thaurwathiwen írta: Másrészt ne felejtsük el a filmet akkor forgatták, mikor még nem történtek meg bizonyos események
És nem hiszem, hogy PJ beleesne abba a hibába, hogy politikai nézeteit beletegye a LOTR-ba
S végül sztem, aki ienekre figyel ieneket talál, az nem is élvezi igazán
a filmet :P


Teljesen egyetértek veled! A Gyűrűk Ura pont, hogy nem a politikai hovatartozásról szól... nem rasszizmust hirdet, hanem pont az ellenkezőjét. Különböző népek fiai fognak össze és válnak nemcsak bajtársakká, hanem barátokká is egy magasabb cél érdekében!
Követendő példa lenne!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98436 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Prisca írta:

birefi írta: Szóval senki se tud semmit arról a GYU paródiáról! :(
Gondolom ezért tűnik úgy mintha meg se jelent volna a hozzászólásom.
Kérem jelezzen már vki. Mert kezdem magam úgy érezni, mint a láthatatlan ember. :(


Bocsi, de én spec. semmit sem tudok arról a paródiáról... de ha majd valaki tud, az biztosan jelezni fogja! :D


Hát én csak a DVD-n lévő Easter Egg-ről tudok, az MTV-Elrond-tanács paródiáról...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98432 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
birefi írta:
Lenne egy kérdésem.
A filmben, ha jól emléxem a Helm szurdokban kizárólag orkok ostromolnak. Jól emléxem?
Ugye a könyvben emberek is voltak?
Másrészről a 'barbárok' akik a gonosz oldalt segítő emberek, a könyvben egész jól le vannak írva, de burnuszról szó se esik.
Ellenben a filmben a gonosz emberei szépen arabnak vannak öltözve.

Ha stimmelnek a meglátásaim, akkor kérdem én van olyan aki szerint ez puszta véletlen?
Illetve ha a 60'as években csinálták volna a filmet, akkor ferdeszeműek lennének és még vörös csillagjuk is lenne?

Őszintén ekkora be... szóval szíveség hollywood felé szvsz túlzás. Kérdés jelent ez legalább +1 oscart?


Prisca írta:
Való igaz, hogy a könyvben Helmnél hegyi emberek is voltak, a filmből pedig kimaradtak. De ki beszélt itt burnuszokról A gonosz emberek pedig nem arabnak vannak öltöztetve. Ők azon egyszerű okból vannak így öltözve, mert ők déli emberek (annál a bizonyos mondatnél a Fekete Kapun átvonuló seregre gondoltál, gondolom).
Amúgy nem hiszem, hogy PJ bármilyen politikai álláspontot, oldalon való állást belevitt volna a filmbe... ha valaki mágis ilyt vesz észre, az csak a tudatalattijából feltörő buta gondolatokat nézi bele a filmbe!

Másrészt ne felejtsük el a filmet akkor forgatták, mikor még nem történtek meg bizonyos események
És nem hiszem, hogy PJ beleesne abba a hibába, hogy politikai nézeteit beletegye a LOTR-ba
S végül sztem, aki ienekre figyel ieneket talál, az nem is élvezi igazán
a filmet :P

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98425 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

birefi írta: Lenne egy kérdésem.
A filmben, ha jól emléxem a Helm szurdokban kizárólag orkok ostromolnak. Jól emléxem?
Ugye a könyvben emberek is voltak?
Másrészről a 'barbárok' akik a gonosz oldalt segítő emberek, a könyvben egész jól le vannak írva, de burnuszról szó se esik.
Ellenben a filmben a gonosz emberei szépen arabnak vannak öltözve.

Ha stimmelnek a meglátásaim, akkor kérdem én van olyan aki szerint ez puszta véletlen?
Illetve ha a 60'as években csinálták volna a filmet, akkor ferdeszeműek lennének és még vörös csillagjuk is lenne?
8)
Őszintén ekkora be... szóval szíveség hollywood felé szvsz túlzás. Kérdés jelent ez legalább +1 oscart?



Való igaz, hogy a könyvben Helmnél hegyi emberek is voltak, a filmből pedig kimaradtak. De ki beszélt itt burnuszokról :?: A gonosz emberek pedig nem arabnak vannak öltöztetve. Ők azon egyszerű okból vannak így öltözve, mert ők déli emberek (annál a bizonyos mondatnél a Fekete Kapun átvonuló seregre gondoltál, gondolom).
Amúgy nem hiszem, hogy PJ bármilyen politikai álláspontot, oldalon való állást belevitt volna a filmbe... ha valaki mágis ilyt vesz észre, az csak a tudatalattijából feltörő buta gondolatokat nézi bele a filmbe!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98421 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lenne egy kérdésem.
A filmben, ha jól emléxem a Helm szurdokban kizárólag orkok ostromolnak. Jól emléxem?
Ugye a könyvben emberek is voltak?
Másrészről a 'barbárok' akik a gonosz oldalt segítő emberek, a könyvben egész jól le vannak írva, de burnuszról szó se esik.
Ellenben a filmben a gonosz emberei szépen arabnak vannak öltözve.

Ha stimmelnek a meglátásaim, akkor kérdem én van olyan aki szerint ez puszta véletlen?
Illetve ha a 60'as években csinálták volna a filmet, akkor ferdeszeműek lennének és még vörös csillagjuk is lenne?
8)
Őszintén ekkora be... szóval szíveség hollywood felé szvsz túlzás. Kérdés jelent ez legalább +1 oscart?
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98415 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

birefi írta: Szóval senki se tud semmit arról a GYU paródiáról! :(
Gondolom ezért tűnik úgy mintha meg se jelent volna a hozzászólásom.
Kérem jelezzen már vki. Mert kezdem magam úgy érezni, mint a láthatatlan ember. :(


Bocsi, de én spec. semmit sem tudok arról a paródiáról... de ha majd valaki tud, az biztosan jelezni fogja! :D

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98414 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szóval senki se tud semmit arról a GYU paródiáról! :(
Gondolom ezért tűnik úgy mintha meg se jelent volna a hozzászólásom.
Kérem jelezzen már vki. Mert kezdem magam úgy érezni, mint a láthatatlan ember. :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98408 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Megtaláltam PJ-t és gyerekeit mind a két részben ! Hát a TTT-ben fel nem ismertem volna abban a láncingben, de Bríben nagyon felismerhető...

Szarumán: Szerintem nem csak egyszerűen "felhúzódik" arra a kerékre. Van egy kép, ahol Gríma az Orthanc tetjén figyel féltérden van asszem éppen felkel valahonnan kezében egy görbe tőrrel és ádázul vigyorog. Szóval simán lehet, hogy klasszikusan hátba is szúrja Szzarumánt...

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98406 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem tom h hová illik legjobban

A TTT 2 lemezes DVD megjelenik aug. 5.-én
A 4 lemezes nov 4.-én
:)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98404 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Swen írta:

Sesy Olórea írta:

Egy kis "szemezgetni" való:
www.lba.hu/hirlevel/hirlevel002.htm


Ahhoz képest, hogy bakivadászok, azt nem vették észre, hogy minden hobbitnak hegyes a füle, és már a FotR-ban is oan volt... :shake:


Az a liste egy szenny, a többség nem is baki hanem eccerűen nem tetszés amit nem tudnak megmagyarázni mert nem értenek a GYU-hoz..

pl: "6atan kilovagolnak a több ezres ellenség közepébe"

Nekem ez az egyik kedvenc jelenetem, aki nem érti a súlyát máris bakinak stituálja..gratula...


pl."A Helm-i csatában Gimli megfújja a kürtöt. Hogy érte fel, mikor fixen oda volt rögzítve és nyilván normál emberek magasságához igazították, nem őhozzá, aki a várfal mögül sem látott ki."

Ezt először mi is bakinak tartottuk, de másodszorra már tiszta, hogy Gimli elég sokat "mászik" és kapaszkodik, mire feléri...
Nem is tudom, hogy mit értenek ezek a bakikhoz!!!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98402 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Sziasztok!

Peter Jackson gyerekei szerintem nagyon aranyosak. Már az első nézés alkalmával kiszúrtam azt bájos pofikát. Hogy hívják azt a gyerkőcöt? Billy?
Nem is említitek Petr Jacksont, mint ...höm... "illetlen" Brí-beli embert. :D :wink:

Christopher Tolkien nem is fogja eladni a jogokat. Gondolom hallottátok már mit művelt magával és a családjával a film miatt. :?
Lehet, hogy most gonosz leszek, de kezd olyan lenni, mint Milne fia. :?


Őszintén szólva én nem vettem észre PJ-t a FOTR-ben... :( De meg fogom nézni! Amint lehet!
És tulajdonképpen mit is csinált Christopher Tolkien???

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98375 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elza írta: Ebbe a topicba már rég irtam, de tegnap a Neten belebotlottam egy külföldi Gyűrűk Úra honlapon a Két torony szerplőinek felsorolásába. A végén egy egész érdekes dolgot találtam:
CUTE ROHAN REFUGEE CHILDREN: Billy Jackson & Katie Jackson.
Elég érdekes egybeesés, hogy mind a két gyereket úgy hívják mind a rendezőt. Ezek nem véletlenül Peter Jackson gyerekei akik a filmben szerplő két kisgyereket játszák - ők azok akik hozzák a hírt Edorasba, hogy az orkok megtámadták a falujukat.
Ha tényleg PJ gyerekei, akkor már az egész Jackson család benne van a Gyűrűk Úrába. Papa rendező-forgatókönyvíró. Mama-forgatókönyvíró. Gyerekek- Rohani gyerekek a filmben. Egész érdekes kis családi válalkozás.
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Ki lesz még a családból benne esetleg a 3. filmben?


Kéne még egy kicsit bogarászni a teljes stábban, és biztos kijönne a JACKSON5 he-he.

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98373 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ezüstliliom írta:

Szméagol írta: Nem is említitek Petr Jacksont, mint ...höm... "illetlen" Brí-beli embert. :D :wink:


Mit csinált a bríbeli részben?

Lili a tudatlan :oops:


PJ böffentett egyet szépen, egyenesen a kamerába, mint Brí-beli lakos :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98367 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Nem is említitek Petr Jacksont, mint ...höm... "illetlen" Brí-beli embert. :D :wink:


Mit csinált a bríbeli részben?

Lili a tudatlan :oops:

Szméagol írta: Christopher Tolkien nem is fogja eladni a jogokat. Gondolom hallottátok már mit művelt magával és a családjával a film miatt. :?
Lehet, hogy most gonosz leszek, de kezd olyan lenni, mint Milne fia. :?


Én sem hallottam. :roll: Mesééélj! :)

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98363 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ööö... elnéztem. Szóval a TTT-ben? Akkor tényleg rejtély... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98362 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Penngaladiel írta:

Áfonya írta: Még egy kis csemege az audiókommentárból: PJ állítása szerint Trufa és Pippin használják a TTT-ben a Galadrieltől kapott tőröket :!: Feltenném a kérdést: HOL? :hein: Hogy PJ nekünk ellentmond, azt már megszoktuk, no de saját magának is? :shake: Ezt végképp nem tudom hova tenni, mert sztem a bővített TTT jelenetei között sincs ilyen. (Lehet. meggondolták magukat. :D )

Hát, ha a könyv alapján csinálják, akkor a tőrök Aragornéknál vannak (a csata helyszínén az orkok elvették tőlük, és elhajigálták), és akkor tőlük kapják meg majd, amikor találkoznak...


Tééényleg, az le se esett, hogy a FOTR-ben azokat elhagyták! Még így se tiszta teljesen, de egy fokkal érthetőbb. Viszont a TTT-ben nem találkoznak Aragornékkal, még a bővítettben sem... (És ezt nem tudták előre, amikor a bővített FOTR-t csinálták? Hiszen akkor a TTT már majdnem full kész volt...)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98361 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

hódica írta: ...meg ha úgy vesszük 1 hónap késés nem olyan nagy idő :roll: :? :?


Nekem MINDEN EGYES MÁSODPERC, amivel később láthatom eszméletlenül hosszú!!! :cry: :bawling: :rmad2:

Swen írta: A TTT meg a neten biztos fönt van, csak meg kell kereseni és le kell tölteni, igaz nem árt egy szélessávú internet kapcsolat, én speciel megse próbálom az 56kmmal:)))

bye


Ezzel meg én sem vagyok kisegítve. Ez csak azoknak vígasz, akik nagyon értik a netet, és szuper gépük is van hozzá.

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98360 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Teron írta: Megye megtisztítása nem lesz !! Szarumán nem fogja élve otthagyni az Orthancot !!


Nem feltétlenül kell ehhez Szarumán, elég ha a banditái ott vannak - simán megoldható. (Igaz, hogy Szarumán könyvbeli halála kissé szánalmas, de a kerékre felszúródás sem éppen egy nagyjelenet... :roll: Kis homage C. Lee Drakulájának? :lol: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98358 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Áfonya írta: Még egy kis csemege az audiókommentárból: PJ állítása szerint Trufa és Pippin használják a TTT-ben a Galadrieltől kapott tőröket :!: Feltenném a kérdést: HOL? :hein: Hogy PJ nekünk ellentmond, azt már megszoktuk, no de saját magának is? :shake: Ezt végképp nem tudom hova tenni, mert sztem a bővített TTT jelenetei között sincs ilyen. (Lehet. meggondolták magukat. :D )

Hát, ha a könyv alapján csinálják, akkor a tőrök Aragornéknál vannak (a csata helyszínén az orkok elvették tőlük, és elhajigálták), és akkor tőlük kapják meg majd, amikor találkoznak...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98355 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Megye megtisztítása nem lesz !! Szarumán nem fogja élve otthagyni az Orthancot !!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98352 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Áfonya!
Hol találtad ezeket az audiókat? Én is szívesen meghallgatnám.


Szméagol, ez a bővített FOTR DVD egyik audiókommentárja a filmhez.

Bwahaha, a "cute hobbit" gyerekek "cute rohan refugee" gyerekekké avanzsáltak, nem is tudtam, hogy a stáblistán így vannak feltüntetve. :mrgreen: PJ-t viszont nekem nem sikerült felfedeznem! De jó szemetek van! 8O (Én még a FOTR-nél is csak negyedjére vettem észre, pedig Bríben kevesebb a tumultus, mint a Helmnél.. :oops: )

Sesy írta: Fele Minas Tirithnél fog játszódni??? Na nehogymár! És, ha még benne lesz a palantír, Szarumán, Megye megtisztítása, Szürkerév meg ienek, akkor Frodóék csak úgy átrohannak Mordoron?? Na nehogymár... És Cirith Ungol tornya lesz egyáltalán?


Első reakcióm nekem is ez volt. De ha logikusan átgondoljátok, Szarumánt és a palantírt negyed óra alatt el lehet intézni, Gandalf egy perc alatt elvágtat Pippinnel Minas Tirithbe, több TTT-be való dolog már nincs. Akkor a fele Minas Tirth (Pelennor, Éowyn vs. nazgúl, egy kis Denethor, ispotály, Aragorn megkoronázása) - ha a másik fele csak (!) Frodó/Samu, Mordor (ide véve a Banyapókot és Cirith Ungolt is), én azzal tökéletesen kiegyezek. :mrgreen:
(Egyébként PJ az audiókommentárban nagyon felhívta a figyelmet Galadriel üvegcséjére - a ROTK-val kapcsolatban - szóval sztem a Banyapók és Cirith Ungol miatt nem kell aggódnunk.)

A Galadriel monológ ismeretében pedig úgy vélem, hogy a vége olyan lesz, mint a FOTR prológusa - tehát Galadriel beszéde alatt fognak mutatni dolgokat, esetleg a Megye megtisztítását röviden, illetve Szürkerévet.

Még egy kis csemege az audiókommentárból: PJ állítása szerint Trufa és Pippin használják a TTT-ben a Galadrieltől kapott tőröket :!: Feltenném a kérdést: HOL? :hein: Hogy PJ nekünk ellentmond, azt már megszoktuk, no de saját magának is? :shake: Ezt végképp nem tudom hova tenni, mert sztem a bővített TTT jelenetei között sincs ilyen. (Lehet. meggondolták magukat. :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98351 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bocsi, de én nem tudom mit csinált Christopher Tolkien. Mit csinált a film miatt?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98350 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sesy Olórea írta:

Egy kis "szemezgetni" való:
www.lba.hu/hirlevel/hirlevel002.htm


Ahhoz képest, hogy bakivadászok, azt nem vették észre, hogy minden hobbitnak hegyes a füle, és már a FotR-ban is oan volt... :shake:


Az a liste egy szenny, a többség nem is baki hanem eccerűen nem tetszés amit nem tudnak megmagyarázni mert nem értenek a GYU-hoz..

pl: "6atan kilovagolnak a több ezres ellenség közepébe"

Nekem ez az egyik kedvenc jelenetem, aki nem érti a súlyát máris bakinak stituálja..gratula...

bye
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98299 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Egy kis "szemezgetni" való:
www.lba.hu/hirlevel/hirlevel002.htm


Ahhoz képest, hogy bakivadászok, azt nem vették észre, hogy minden hobbitnak hegyes a füle, és már a FotR-ban is oan volt... :shake:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98294 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
PJ gyerekei tényleg naon aranyosak! Csak azért fura, hogy a hobbitok ien gyorsan emberré fejlődnek :)
Kiváncsi vaok, mi lesz PJ a RotK-ban... Fanyűvő? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98288 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Nem is tudom, miért, de nekem egyáltalán nem tettszik ez a sorozatos dolog. Majd még gondolkodom, hogy miért is és megindoklom. :?

Peter Jackson gyerekei szerintem nagyon aranyosak. Már az első nézés alkalmával kiszúrtam azt bájos pofikát. Hogy hívják azt a gyerkőcöt? Billy?
Nem is említitek Petr Jacksont, mint ...höm... "illetlen" Brí-beli embert. :D :wink:

Christopher Tolkien nem is fogja eladni a jogokat. Gondolom hallottátok már mit művelt magával és a családjával a film miatt. :?
Lehet, hogy most gonosz leszek, de kezd olyan lenni, mint Milne fia. :?

Egy kis "szemezgetni" való:
www.lba.hu/hirlevel/hirlevel002.htm
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98238 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha sorozatban csinálnám meg a Gy.U-t, 100 perces részek lennének, kb. 7-8 részes. Ennél jobban nem szabad elnyújtani.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98237 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem örülnék egy GyU sorozatnak, mégha oan részletes is lenne, mint a könyv. Pláne más szereplőkkel nem, hamár ezeket megszoktam... Na meg a könyvet is egyhuzamban lett volna jó elolvasni, nem 25-30 perceket olvasni belőle... az úgy nem GyU feelinges :P

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98236 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szinte biztosra vettem, hogy Galadriel zárja le majd a 3. részt. Logikus dramaturgiai elem. De örülök, hogy hivatalosan is be lett jelentve.

Telcontar: Az Óidőkből még egy jó ideig nem lesz film. Amíg Christopher Tolkien él, nem lesz. Ott ücsörög a film jogai felett és nem hajlandó eladni. A Hobbit és a Gy.U. jogait még J.R.R. Tolkien adta el életében. Ez a mi szerencsénk. Tehát egyenlőre max. Hobbit-film és/vagy Hobbit-Gy.U. sorozatok várhatóak...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #98234 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Áfonya írta: PJ elmondása szerint:
:arrow: Minas Morgul teljes pompájában látszani fog a ROTK-ban
:arrow: a ROTK csaknem fele Minas Tirithnél fog játszódni

Na jó, mondhatnánk, ez evidens, de az elosztás elgondolkodtató... így már lehet arra spekulálni, hogy mennyi palantír, mennyi Szarumán, és mennyi Megye megtisztítása, stb....

Jah, és állítólag a ROTK Galadriel monológjával zárul, pont úgy, mint ahogy a FOTR kezdődik.
(Ha ezt már mind tudtátok, akkor bocs, de nekem bizony új volt! 8O)


Fele Minas Tirithnél fog játszódni??? Na nehogymár! És, ha még benne lesz a palantír, Szarumán, Megye megtisztítása, Szürkerév meg ienek, akkor Frodóék csak úgy átrohannak Mordoron?? Na nehogymár... És Cirith Ungol tornya lesz egyáltalán? :rmad2:

Sztem egy Samu-monológ is jó lett volna a végére (vhogy úgy, mintha az egészet a Piros Könyvből olvasta volna, és a végén lett volna egy szép kis monológ, mint ennek a végén...) De hát ez van :P :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.825 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére