Könyv kerestetik

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 7 hónapja #353800 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! :)

Orson Scott Card Fajirtás c. könyvét keresem, megfizethető áron. Mikor még volt a boltban akkor is vmi 5000 körül volt...
A könyv a Végjáték 3. része (Magyarországon kvázi 4., mert a 2. kötet, a Holtak Szószólója, két kötetben jelent meg). Angol eredetiben is jó lenne. Ha esetleg valaki látta, hallott róla... neten vagy Budapesten... :P ussinBootseyes: ;) :)

Tudom, hogy a Gugli a haverunk ;) és közben keresem ott is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353309 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Jaj, köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!! Nagyon hálás vagyok!!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353305 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Nem, sajnos nem tudom, a sötétben tapogatózok. Annyi az egyetlenegy távpontom, hogy készült belőle film...ööö...Judi Dench és ha jól emlékszem Maggie Smith főszereplésével. Sajnos ennyi... :oops: :(

Ehh... a google meg a wikipedia még mindig a barátunk. Kábé öt percembe telt ráakadni. :)
A keresett mű a Faraway Stories című novelláskötetben jelent meg 1916-ban, úgy tűnik, hogy magyarul nem adták ki, viszont angolul fent van a neten, katt ide.

szerk.: Á, látom, Sil már "intézkedett" közben. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353304 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Attila: Angolul letölthető az egész novelláskötet többféle formátumban is (pl pdf, txt), innen:
www.archive.org/details/farawaystories00lockuoft
vagy:
www.archive.org/details/farawaystories00lockiala

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353303 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Rabyn írta:

Attila írta: Olyan könyvet szeretnék kereseni, amit, nos sem az Alexandra sem a Libri sem a bookline oldalá nem láttam. Valószínűleg már nem adják ki. De azért megkérdezem hátha valakinek megvan...szóval Kérdezném, hogy meg van-e valakinek William J. Locketól a Hölgyek levendulában novella. Esetleg ilyen címmel is lehetséges, hogy a Levendula illata...Akinek megvan magyarul esetleg angolul, az mindenkiéépen dobjon meg egy privivel! Nagyon hálás lennék érte. :nagyonagyonszépennéz:


rákerestem neked de sehol sincsen. nem tudod esetleg melyik novelláskötetben jelenhetettmeg?


Nem, sajnos nem tudom, a sötétben tapogatózok. Annyi az egyetlenegy távpontom, hogy készült belőle film...ööö...Judi Dench és ha jól emlékszem Maggie Smith főszereplésével. Sajnos ennyi... :oops: :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353248 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Olyan könyvet szeretnék kereseni, amit, nos sem az Alexandra sem a Libri sem a bookline oldalá nem láttam. Valószínűleg már nem adják ki. De azért megkérdezem hátha valakinek megvan...szóval Kérdezném, hogy meg van-e valakinek William J. Locketól a Hölgyek levendulában novella. Esetleg ilyen címmel is lehetséges, hogy a Levendula illata...Akinek megvan magyarul esetleg angolul, az mindenkiéépen dobjon meg egy privivel! Nagyon hálás lennék érte. :nagyonagyonszépennéz:


rákerestem neked de sehol sincsen. nem tudod esetleg melyik novelláskötetben jelenhetettmeg?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353247 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Alyr Arkhon írta: Bármelyik Alexandrában.

Én legalábbis a múltkor még láttam.

Melyikben, és mikor volt ez a "múltkor" pontosabban? LEP-re pl nem tudtunk szerezni se Gyűrűk Urát, se Szilmarilokat, és többen keresték akkor is, ők is mondták, hogy már egy csomó boltot végignéztek, és nem lehet kapni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353245 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

bakoflora írta: Sziasztok!
Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Gyűrűk ura illusztrált kiadását (Alan Lee rajzaival) ?
Már mindenhol kerestem de sehol nem találtam. :cry:
Ha valaki tudná nagyon szépen kérem írjon erre a címre: bakoflora@freemail.hu

Nagy-nagyon-nagyon hálás lennék érte!!!!!!! :D


Bármelyik Alexandrában.

Én legalábbis a múltkor még láttam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353238 Írta: bakoflora
bakoflora válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Gyűrűk ura illusztrált kiadását (Alan Lee rajzaival) ?
Már mindenhol kerestem de sehol nem találtam. :cry:
Ha valaki tudná nagyon szépen kérem írjon erre a címre: bakoflora@freemail.hu

Nagy-nagyon-nagyon hálás lennék érte!!!!!!! :D

Bakó Flóra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353052 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof újabb eltévedt hozzászólása / az Óhaj, sóhaj topikban írta: ha valakinek kell a Szilmarilok az keresse az egységáras könyveknél a Libribe én is ott vettem 1 hete az enyémet :D :D:D:D:D + még a Hobbit a díszkiadásos is annyi sérülés volt bennuk hogy abba a védő lapba volt egy centis szakadás és így megtuttam venni a hobbitot 5700ft helyett 3500ft-ér
A szilmarilokat pedig 2000ft-ér :D Tegnap megvette a sonkádi egyedgazdát 500ft-ér az alexandrába és ma meg sikerült megvennem a Gyűrűk urá-t 3900ft-ér vadiúj csomagolásba :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #353047 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Olyan könyvet szeretnék kereseni, amit, nos sem az Alexandra sem a Libri sem a bookline oldalá nem láttam. Valószínűleg már nem adják ki. De azért megkérdezem hátha valakinek megvan...szóval Kérdezném, hogy meg van-e valakinek William J. Locketól a Hölgyek levendulában novella. Esetleg ilyen címmel is lehetséges, hogy a Levendula illata...Akinek megvan magyarul esetleg angolul, az mindenkiéépen dobjon meg egy privivel! Nagyon hálás lennék érte. :nagyonagyonszépennéz:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352971 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kristof!

Próbáld meg a www.alexandra.hu-n vagy a www.libri.hu-n vagy a www.bookline.hu-n... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352968 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
egy eltévedt hsz :)

Kristof az Ohaj Sóhaj topicban írta: nem tudná valaki megmondani hogy lehet-e pesten kapni a Gyűrűk ura I-III kötetes lehetőleg 2000-után kiadott könyvet?
Vagy valaki nem tudja hogy hol lehet megrendelni?
Vagy valakinek nincs egy eladó példánya reális ároN?


'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352811 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szeretnék érdeklődni... Nővérem mesélget egy könyvről, amire még régről emlékszik, és azóta is vágyik rá, de már a címét sem tudja... :D
Szóval ez egy ilyen vicces utikönyv Budapestről, és pölö az van benne, hogy az Alagutat azért csinálták hogy a Lánchidat bele lehessen tolni amikor esik az eső...
Valaki tudja a címét esetleg, sőt hogy hol lehetne megszerezni?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352809 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Meglehetősen hiányvcikk, mmint magyarul, Vaterán szokott lenni néha, meg antikváriumokban érdemes keresgélni (online is, mint bookline meg antikvarium.hu).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352808 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
[size=9:19dz8s0t]Ez most nagyon fárasztó kérdés lesz...:[/size] Manapság merre felé lehet beszerezni az ELVESZETT MESÉK KÖNYVÉT(lehetőleg nem milliárdokért... :) )?( :twisted: )
leginkább az utolsó mese érdekelne(leginkább digitális formátumban, mivel a többi megvan a gépen) :D

üdv:
Lainor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352668 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ejha. Irigyellek. Az tényleg jó fogás. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352647 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
jaja, a 3 rész borítóval együtt! köszi :) egy-két helyen ugyan meg van kopva a borító(de télleg cask egy NAGYON kicsit), de így is jól néz ki:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A 3 rész, védőborítóval együtt, 3000-ért? Az tényleg jó vétel, gratulálok.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352644 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
na, megkaptam a régi (1981, első magyar kiadás) GyU-t, eléggé jó állapotban ugye keménykötéssel, 3000 forintért(sztem megérte nagyon, a neten 10000 az ilyen kiadás...)! a kárász utcán lévő antikváriumban volt meg egy példányban(éppen felujítják, most a kárász u. 6 számon van az euro éxerbolt mellett), az összes többi könyvesboltban nem volt(és azt monták h nem is lesz...) köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352620 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Természetesen van keméynkötéses verzió is. :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352618 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
köszi a válaszokat. sajnálom h nem lehet kapni.... :cry: :cry: :cry: :cry:
és akkor létezik európás keménykötéses LotR? (olyan mint a silmarillion)
és nektek is törik a régi fajta ragasztott kiadás?(amelyiken nincsenek rúnák, de európás....)
most ezeket azért kérdeztem mert nem szerenék azért tdatlanul menni vásárolni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352616 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
frc0032: Sajnos az "alapkönyvek" (Gyűrűk Ura, Szilmarilok) az egész országban hiánycikknek számítanak jelenleg. Mi sem tudtunk szerezni a múlt heti Tolkien Születésnapra bizományba több nagy áruházlánctól sem. (Az Alexandrának sem volt, és a netes oldalukról sem lehet rendelni, pedig ők a tulajdonosai az Európa Kiadónak egy ideje.) A látogatók közül is többen keresték a Gyűrűk Urát, és mondták, hogy már egy csomó könyvesboltot végigjártak, és nem kaptak sehol. De sok sikert, lehet, hogy Szegeden még van valahol dugiban.

Ha nem jönnek be a könyvesboltok, próbálkozz nyugodtan antikváriumban, vagy neten (Vaterán, antikváriumok oldalain, a Silverland oldalán, stb).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352615 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Pályaudvaron 1-es villamos. Azzal a Széchenyi térig elmész, ott a Kárász utcán végigsétálva van egy Alexandra, valamint, ha elnavigálod magad (2-es busszal, ami a Széchenyin is megáll) a Centrum Áruházig, ott a környéken három könyvesbolt is van, Libri, Alexandra meg ilyenek, de ha ott sincs, akkor az 1-es villamossal végállomásig mész, ott a Pláza, ott is van egy Alexandra.

Jó vásárlást. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352612 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! én nagymamámtól kértem külgyön az 1995-ös kiadást, de holnap megyek fel szegedre, hogy megvegyek egy újabb kiadást(azért, mert a régiben sajnos úgy van kötve hogy az enyv eltörik, és ezt a törést sajnos az 1. résszel sikerült bemutatni magamnak, és a könyv nem az enyém.... :'( )tehát úgy láttam, hogy létezik európa kiadós KEMÉNYkötésű is(mint az európás silmarillion). én ilyet szeretnék venni, mivel az ugye nem törik el, meg tartósabb is, mint a sima ragasztás/varrás(vagy hogy mongyák :D ). hol lehet kapni szegeden a gyűrűkura trilógiát?(európa kiadó, keménykötés(ha nem létezik akkor sima....)) csakmert itt vásárhelyen már minden könyvesboltot végignéztem, de sehol sem volt.... az antikváriumokban s zokott lenni JÓállapotú? amúgy a Ti gyűrűkurátok(régi enyvvel ragaszttott) is enyire törik? ja és azok is úgy néznek ki, hogy a tetején és az elján nincsennek rúnák, hanem egy sima aranyszínű csík van??? ez most lehet h offtopic volt, moderátor törölje, ha úgy tetszik.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351101 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta:

Sil írta:

Attila írta: Megjegyezném, hogy ami az Interneten fennt van az nem mindig van összahangban azzal ami a boltban van. Erre jó példa az, hogy a www.libri.hu -n nem volt fennt a CoH 2008 naptár de Pesten az egyik LIBRI boltban viszont volt...

Az Alexandrának viszont össze van kötve a netes rendszere a boltokéval (akkor csinálták meg, amikor bevezették az egynapos szállítási határidőt), szóval náluk elég valószínűtlen, hogy legyen a boltban olyan, ami nem rendelhető neten.


Igen, ez igaz.

ezt most kell megcáfoljam.
akartam rendelni egy japán festmények 2008 naptárat az Alexandra.hu-n, és ki volt írva, hogy utolsó példány de még bele tudtam tenni a kosárba. viszont a visszaigazoláskor közölték, hogy elfogyott. majd ezután ezt elmeséltem anyumnak, aki közölte, hogy bement az egyik üzletükbe és ott viszont kapható :P namost ez azért elég bosszantó, mert a netes ár 20% kedvezményt ad, és ha 10,000 felett vásárolok (amit tettem karácsony miatt) akkor nincs postaköltség sem. ha most külön meg tudnám rendelni (de azóta már nincs a neten se) akkor ugyanannyi lenne a postaköltséggel, mint a bolti ár, illetve így meg megvehetem boltban. de kedvezményhez nem jutok. csak akkor azt nem értem, hogy ha van a boltban, akkor miért nem lehet neten rendelni??
egyébként nagyon szeretem az Alexandrát de vigyázni kell vele, múltkor rendeltem több könyvet is, de a kolléganőm regjéről mert együtt rendeltük az imént említett postaköltség miatt, és az egyik könyvem végéről hiányzott az utolsó 18 oldal. a kollegina akinél a netes bizonylat van, szabin van, anélkül meg nem tudok reklamálni, gondolom januárban meg már nem fogják elfogadni a panaszomat :P hát csak kiolvasás után tűnt fel a dolog (több könyvet rendeltem és pechemre ezt olvastam ki utoljára), sajnos, de ezentúl óvatosabb leszek..

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351090 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Attila írta: Megjegyezném, hogy ami az Interneten fennt van az nem mindig van összahangban azzal ami a boltban van. Erre jó példa az, hogy a www.libri.hu -n nem volt fennt a CoH 2008 naptár de Pesten az egyik LIBRI boltban viszont volt...

Az Alexandrának viszont össze van kötve a netes rendszere a boltokéval (akkor csinálták meg, amikor bevezették az egynapos szállítási határidőt), szóval náluk elég valószínűtlen, hogy legyen a boltban olyan, ami nem rendelhető neten.


Igen, ez igaz.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351089 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Megjegyezném, hogy ami az Interneten fennt van az nem mindig van összahangban azzal ami a boltban van. Erre jó példa az, hogy a www.libri.hu -n nem volt fennt a CoH 2008 naptár de Pesten az egyik LIBRI boltban viszont volt...

Az Alexandrának viszont össze van kötve a netes rendszere a boltokéval (akkor csinálták meg, amikor bevezették az egynapos szállítási határidőt), szóval náluk elég valószínűtlen, hogy legyen a boltban olyan, ami nem rendelhető neten.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351084 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megjegyezném, hogy ami az Interneten fennt van az nem mindig van összahangban azzal ami a boltban van. Erre jó példa az, hogy a www.libri.hu -n nem volt fennt a CoH 2008 naptár de Pesten az egyik LIBRI boltban viszont volt...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351083 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Buldozerjoe írta: Most lehet, nagy hülyeséget kérdezek, de nem vagyok még jártas itt. Hol tudok A gyűrűk ura könyvet venni? Mert kerestem az Alexandrán, de ott nincsen.

Az Alexandránál nincs (se Gyűrűk Ura, se Szilmarilok), épp tegnap néztem át az egész listájukat. De nincs a Bookline-nál és a többi nagyobb webáruháznál sem.
Esetleg Silverland:
www.silverland.hu/shop/rendellink.php?II=862
www.silverland.hu/shop/rendellink.php?II=863
Vaterán csak régebbi kiadások fordulnak elő általában, elég drágán.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.762 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére