Könyv kerestetik

Több
16 éve 11 hónapja #344695 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: OFF: Hát akinek nincs Jókai meg Krúdy összese :P (igen, sznob vagyok a könyveinkre :oops: :D ) én anno nemtommelyik évben a Temesi Ferenc: Port nem tudtam megszerezni, bár a magyartanáruom meg Apu szerint nem sokat vesztettem vele... :P ON

OFF
Valahogy a Jókai meg Krúdy gyűjteményem sosem izgatott. Jókai 10 regény után ellaposodik. Valamint amennyit én anyáztam drága "városunkszülötte" Krúdyt a Boldogult úrfikoromban miatt... :roll: :D
Egyébként tényleg nem veszítettél a Porral semmit, maga a mű erős közepes, viszont formailag kifejezetten érdekes (mondjuk Martin és Beagle nézőpontos dolgai azért mégis jobbak).

Attila, te meg majd szólj, hogy kéred-e a szkennelt Nagyidai cigányokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344694 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
OFF: Hát akinek nincs Jókai meg Krúdy összese :P (igen, sznob vagyok a könyveinkre :oops: :D ) én anno nemtommelyik évben a Temesi Ferenc: Port nem tudtam megszerezni, bár a magyartanáruom meg Apu szerint nem sokat vesztettem vele... :P ON

hogy ne legyek teljesen OFF, a második könyv a fészekben (gyk. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár) több helyen is megvan, hozasd meg onnét: klikk szerintem ha megkéred a városi vagy megyei könyvtárat, könyvtárak közötti kölcsönzéssel is lehet h. meg tudják Neked vinni... (Arany összest meg csak találsz ;) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #344691 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: - Arany János: A nagyidai cigányok
- Dobos László: Hólepedő

A nagyidai cigányok benne van az Arany összesben, nem is hosszú, ha gondolod, beszkennelem Neked ;)
A Hólepedőt meg a mi elsőseink meg másodikosaink sem tudják beszerezni. Az Arany János Versenynek ez egyébként régi problémája. Mikor elsőben döntőztem, akkor A jövő század regényét volt kínszenvedés beszerezni (más kérdés, hogy elolvasni is, utána meg leelemezni :D ), másodikban meg A szegény gazdagokat és a Boldogult úrfikorombant. Megyei könyvtárban esetleg van a Hólepedőből, vagy ha más nem, akkor kérd meg őket, hogy hozzák le neked a pesti könyvtárból.

Amúgy sok sikert a versenyhez, csak ügyesen. Nem megoldhatatlan feladat amúgy, másodikban sikerült megnyernem! :P

Szerk.: én pedig Neil Gaiman: Tükör és füst című novelláskötetét keresném megvételre. A könyvet a Benefícium kiadó adta ki, ami sajnos nemrég megszűnt. Ha esetleg valaki látná ezt a könyvet reális áron (800-1500 Ft között), akkor gondoljon rám és vegye fel velem a kapcsolatot. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344681 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Azt hiszem ez lesz a legjobb hely ennek szóval...idén rendezik meg a 15. Országos Irodalmi versenyt melyre 7 könyvet el kell o,vasni na már most ebből a 7 könyvből már 5 meg van de 2 könyvet egyszerűen nem találok sehol se könyvtárba se könyvesboltba szóval...akinek esetleg meglenne ez a 2 könyv és esetleg odatudná adni kb. December elejéig azt nagyon megköszönném...Vagy aki tud olyan helyet ahonnan ezeket be tudnám szerezni azt is nagyon megköszönöm. Tehát ez a két könyv pedig:

- Arany János: A nagyidai cigányok
- Dobos László: Hólepedő



Előre is mindenkinek köszönöm a segítséget! :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344407 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bocs, hogy ide írom, de nem találtam jobb helyet. Keresek egy filmet, konkrétan Moliére: Scapin furfangjai feldolgozását. TV film, úgyhogy nincs sok esélye, hogy videón megjelent volna. Valaki esetleg tud róla valamit, hol találhatom meg, netről le tudom e tölteni, etc. ? Eléggé fontos lenne, szóval ha valaki segíteni tudna, azt nagyon megköszönném.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Vaterán van megint "kék" Gy.U. olcsón (3000Ft-os villámár...), két '91-es Szilmarilok, és első kiadású Gy.U. is meglepően jó állapotú védőborítóval (csak épp elég drágán).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342515 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Altaris írta:

Sil írta: Édesvíz? 8O Jajj...


nekem is ez volt az első reakcióm.. jajj... 8O...
"aki a katolicizmus fogságában vergődik" khm.. legalább legyen már pártatlan kritikus aki ezeket írja.. *bocs off end


Hát igen...JAJ! De nekem tök mindegy, melyik kiadó adja ki, és mit írnak a fülszövegbe, lényeg, hogy végre megjelenik magyarul... :wink:
Csak jó legyen a fordítás... :roll:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342462 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Édesvíz? 8O Jajj...


nekem is ez volt az első reakcióm.. jajj... 8O...
"aki a katolicizmus fogságában vergődik" khm.. legalább legyen már pártatlan kritikus aki ezeket írja.. *bocs off end

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342433 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: Hoppá!
Képzeljétek, végre megjelenik magyarul!!! 8O
KATT
Iszonyú rég szerettem volna már elolvasni, de nem mertem belevágni angolul. Most már viszont egyre felcsigázottabban várom a szeptember végét... :wink:

Édesvíz? 8O Jajj...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342432 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Serrana/Taurin írta: Hali!

Esetleg nem tudja valaki honnan szerezhetném meg a Mists of Avalon című könyvet? (idegennyelvű könyvesbolt stb.) :)


Hoppá!
Képzeljétek, végre megjelenik magyarul!!! 8O
KATT
Iszonyú rég szerettem volna már elolvasni, de nem mertem belevágni angolul. Most már viszont egyre felcsigázottabban várom a szeptember végét... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341727 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: az Alexandra megint kihozza ;)

OFF Mióta hallgatjuk már ezt... :D ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete - 17 éve 3 hete #341723 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Liliom írta: Sziasztok!
Keresek egy könyvet. William Nicholson: The Firesong (a magyar címe úgy tudom Lángoló Szél, ez egy trilógia harmadik része).


Jól tudod. Lángoló szél.. Aramanth-trilógia... 8O "Szeretlek titeket, drágáim." Kestrel

Avalonnal kapcsolatban.. hm.. tényleg.. én azonban másra gondoltam először... Köszi, Serrana!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341722 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Menelvagor írta: Sziasztok!

Sürgősen keresem megvételre a Tűz és jég dala trikógia első kötetét!

Aki tud valahol egy eladó példányt az kérem jelentkezzen!

06702600892
metalli.cat@freemail.hu
Vagy itt is írhat üzit!

Köszi szépen!
Menelvagor

Nem trilógia... És várd meg a szeptember végét, az Alexandra megint kihozza ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341699 Írta: Menelvagor
Menelvagor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Sürgősen keresem megvételre a Tűz és jég dala trikógia első kötetét!

Aki tud valahol egy eladó példányt az kérem jelentkezzen!

06702600892
metalli.cat@freemail.hu
Vagy itt is írhat üzit!

Köszi szépen!
Menelvagor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341545 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Altaris írta:

Serrana/Taurin írta: Hali! Esetleg nem tudja valaki honnan szerezhetném meg a Mists of Avalon című könyvet? (idegennyelvű könyvesbolt stb.) :)


Avalon? ez csak nem az amire én gondolok? ki/mi ez az Avalon??


Avalon? Az a köd mögé rejtett, szent sziget, ahol a legenda szerint gyóyító papnők éltek és tanultak. Vezetőjük a Tó Hölgye volt, tőle kapta Arthur az Excaliburt és ő volt Lancelot anyja...
Mellesleg a mai Glastonbury helyén volt (van?)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341501 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

dorwinion írta: Mi az, hogy nem szállít vmt Magyarországra? 8O )

Nem szállítanak olyan cuccokat, amiket pl a Marketplace-en lehet venni (használt könyveket pl), még azok az eladók sem, akik egyébként szállítanak külföldre, mert Magyarország nincs benne az Amazon Payments által lefedett országok közt (úgy néztem, ez valami PayPal-szerűség lehet). Olvastam a feltételek közt. (Egyébként egy csomó cuccot nem szállítanak még hozzánk, pl játékokat sem, csak az Amazon.de, de az se mindent.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341497 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

dorwinion írta: beszerzik, akár az amazonról is, ha kéred.

Rendeltél már így tőlük? Milyenek az áraik? Tudnak szerezni olyan könyveket is, amiket az Amazon amúgy nem szállítana hozzánk (pl Marketplace)?


Rendeltem már, a postaköltség fix, ha jól emlékszem fenn van az oldalon. Szerintem korrekten számolnak, legalábbis én még nem fizettem többet, mintha az amazon számolta volna a szállítást, de olyat még nem kértem amit ide ne szállítanának. (Ez utóbbit nem is értem. Mi az, hogy nem szállít vmt Magyarországra? 8O ) Ha megérkezett a cucc, kapsz egy üzit, hogy személyesen is átveheted, ha tudod/akarod.
Szerintem egy reget megér a dolog, vagy csak simán megkérdezed őket.
(Bár mivel ritkaságokat is forgalmaznak, talán van rá esély.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341478 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Liliom: Nem tudom, hogy most hol vagyol éppen helyileg(értsd külföld vagy éppen nem), de pl. Amazon. com. Ha jól tudom Sil szokott rendelni onnan, tehát, ha itthon vagy, akkor is megoldható a dolog.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341473 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Keresek egy könyvet. William Nicholson: The Firesong (a magyar címe úgy tudom Lángoló Szél, ez egy trilógia harmadik része). Nem találtam hazai könyváruház oldalán, illetve csak magyarul, de nekem angol kiadás kéne. Ha tud valaki olyan üzletet, ahonnan be tudnám szerezni, légyszi szóljon.
Köszönöm szépen.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341447 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok! Nem tudja esetleg netántán valaki, hogy honnan lehetne beszerezni Jonathan D. Spence Matteo Ricci emlékezetpalotája című könyvét? Előre is köszönöm.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341408 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Serrana/Taurin írta: Hali! Esetleg nem tudja valaki honnan szerezhetném meg a Mists of Avalon című könyvet? (idegennyelvű könyvesbolt stb.) :)


Avalon? ez csak nem az amire én gondolok? ki/mi ez az Avalon??

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341405 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

dorwinion írta: beszerzik, akár az amazonról is, ha kéred.

Rendeltél már így tőlük? Milyenek az áraik? Tudnak szerezni olyan könyveket is, amiket az Amazon amúgy nem szállítana hozzánk (pl Marketplace)?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341401 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Serrana/Taurin írta: Hali!

Esetleg nem tudja valaki honnan szerezhetném meg a Mists of Avalon című könyvet? (idegennyelvű könyvesbolt stb.) :)


www.bookstation.hu

Ha nincs és megrendeled, beszerzik, akár az amazonról is, ha kéred. Jó hely, szeretem.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341195 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta:

Sil írta: Megjöttek a Vinyar Tengwar-os köteteim, és nagyon jók. :D Azt se tudom, hol kezdjek neki, vannak benne nagyon érdekes cikkek...


OKOK, lemaradtam...ez mi is... :oops: :oops::oops:

Egy folyóirat, ami főleg a tolkieni nyelvekkel foglalkozik. Olyan írások, töredékek szoktak benne megjelenni, amik még a HoME-ból is kimaradtak, vagy amiket azóta találtak a kéziratokban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341193 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Cím alapján ki lehet következtetni szvsz... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341183 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Megjöttek a Vinyar Tengwar-os köteteim, és nagyon jók. :D Azt se tudom, hol kezdjek neki, vannak benne nagyon érdekes cikkek...


OKOK, lemaradtam...ez mi is... :oops: :oops::oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341168 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nóli i linantea írta: Emberkék, már GyIK-ben is benne van hogy miért ne lehet újra kiadatni a HoME-ot.
Olvassátok el, és törődjetek bele. KLIKK


Szomorúan, de beletörődtem :cry: :cry: :cry:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341138 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megjöttek a Vinyar Tengwar-os köteteim, és nagyon jók. :D Azt se tudom, hol kezdjek neki, vannak benne nagyon érdekes cikkek...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340227 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Emberkék, már GyIK-ben is benne van hogy miért ne lehet újra kiadatni a HoME-ot.
Olvassátok el, és törődjetek bele. KLIKK

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340224 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Azt nem leetne, hogy...nem a Holló és Társa iadó adta ki az Elveszett Mesék Könyvét???


Attila, az Elveszett mesék könyvét a Holló és Társa adta ki, vagy arra gondolsz, hogy más kiadó esetleg kiadhatná, lentebb írtam, hogy az sem lehetséges sajnos :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.638 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére