Könyv kerestetik

Több
17 éve 1 hónapja #340145 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Azt nem leetne, hogy...nem a Holló és Társa iadó adta ki az Elveszett Mesék Könyvét???

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340108 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha a Marion Zimmer Bradley írtára gondolsz, akkor www.bookline.hu/control/producth ... 6&type=200

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #340024 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali!

Esetleg nem tudja valaki honnan szerezhetném meg a Mists of Avalon című könyvet? (idegennyelvű könyvesbolt stb.) :)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339868 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Inferno: lassú a döntőképességem, na... ;-) :) Mire eldöntötem, hogy gondolkozom rajta,addigra eladtad! Kicsit az entes formámat hozom... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339775 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Inferno írta: Acho, hát ide pedig hamarabb feltettem a hirdetést, a Vaterán adtam el, villámáron elvitte valaki viszonylag gyorsan, nagyon kellhet neki :)
Cortez71 lehet gondolkodom róla ez a Gyűrűk ura vázlatkönyve lenne ugye?

Így van, ez a decemberben megjelent vázlatkönyv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339758 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Acho, hát ide pedig hamarabb feltettem a hirdetést, a Vaterán adtam el, villámáron elvitte valaki viszonylag gyorsan, nagyon kellhet neki :)
Cortez71 lehet gondolkodom róla ez a Gyűrűk ura vázlatkönyve lenne ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339720 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Inferno írta: Először is szeretném jelezni, hogy elkelt az első kiadásos Gyűrűk Urám, ha valaki gondolkodott rajta esetleg, akkor bocsi.


Kár. Kissé későn kapcsoltam... :( /OFF ez de szép alliteráció volt! :) ON/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339699 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem meg '96 óta megvan, és? :P

Más: eladó egy vadiúj Alan Lee vázlatkönyv (ki sem volt még nyitva). Én már nyertem egy példányt a Tolkien Levelező Versenyen, de erről sajnos keresztszülők nem tudtak és megleptek még eggyel. Eme példányt szeretném féláron, 2-2500 Ft-ért eladni. Akit érdekel, küldjön privát üzit. Postázást vállalok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339696 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akkor neked szerencséd volt Tulkas, az már egészen filléres dolog! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339675 Írta: Tulkas
Tulkas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem akarok dicsekedni de én az Elveszett mesék 1-2. kihoztam 2e ft-ből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339628 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Először is szeretném jelezni, hogy elkelt az első kiadásos Gyűrűk Urám, ha valaki gondolkodott rajta esetleg, akkor bocsi.

Az elveszett mesék könyvével kapcsolatban, megkérdeztem a Szukits kiadót kiadná e esetleg újra, azt írták vissza, hogy a jogtulajdonos elzárkózása miatt nem lehetséges, szóval nem nagyon lehet rá számítani, én is a Vaterát vagy a Teszveszt tudom ajánlani, mondjuk én a 8-10eFT-os árnál jóval olcsóbban kihoztam a dolgot (4eFT:)). De türelem kell hozzá én is vadászok más köteteket és tényleg a szerencsén múlik, meg persze a pénztárcádon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339611 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Támogatom... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339609 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gyűjtsünk aláírást, hogy adják ki újra.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339543 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta:

Attila írta: Valaki nem tudna mondani nekem olyan könyvesboltot ahol meg tudnám venni az Elveszett mesék könyvét??? Felnéztem az Alexandra és a Libri oldalára valamint a helyi boltokba de nincs. :naonszépennéz:


Drága Attila!
Olvass vissza jó néhány oldalt, elég sokszor esett már szó ebben a topicban az Elveszett mesékről, valamint ajánlom figyelmedbe a főoldalon található Mi az a HOME és miért nem jelenik meg magyarul? című cikket. :roll:
Az Elveszett mesék könyvét több mint tíz éve adták ki, rendes kereskedelmi forgalomban már jó régóta nem kapható, hiába is keresed. Antikváriumba nagy néha betéved egy-egy példány, de kb. tíz perc után el is viszik... :? Vaterán szokott előfordulni viszonylag gyakran, vérre menő licitálások folynak rá, 8-10000 körüli összegért megy el általában. Elég sokan vergődünk már érte évek óta, üdv a klubban! :wink:


Oh köszönöm. Üdv mindenki!

:Attilacsendesenelmegyolvasgatnilentebbre:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339535 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Valaki nem tudna mondani nekem olyan könyvesboltot ahol meg tudnám venni az Elveszett mesék könyvét??? Felnéztem az Alexandra és a Libri oldalára valamint a helyi boltokba de nincs. :naonszépennéz:


Drága Attila!
Olvass vissza jó néhány oldalt, elég sokszor esett már szó ebben a topicban az Elveszett mesékről, valamint ajánlom figyelmedbe a főoldalon található Mi az a HOME és miért nem jelenik meg magyarul? című cikket. :roll:
Az Elveszett mesék könyvét több mint tíz éve adták ki, rendes kereskedelmi forgalomban már jó régóta nem kapható, hiába is keresed. Antikváriumba nagy néha betéved egy-egy példány, de kb. tíz perc után el is viszik... :? Vaterán szokott előfordulni viszonylag gyakran, vérre menő licitálások folynak rá, 8-10000 körüli összegért megy el általában. Elég sokan vergődünk már érte évek óta, üdv a klubban! :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339532 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Valaki nem tudna mondani nekem olyan könyvesboltot ahol meg tudnám venni az Elveszett mesék könyvét??? Felnéztem az Alexandra és a Libri oldalára valamint a helyi boltokba de nincs. :naonszépennéz:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339305 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: Hát ez határozottan falinaptár! A 20 rajz úgy értendő, hogy minden hónaphoz egy színes kép, plusz egy-két fekete-fehér rajz. De fali... :wink:
Azért remélem, hagyományt indítottak azzal, hogy végre nálunk is kapható rendes kereskedelmi forgalomban LOTR naptár, és nem kell mindenkinek külföldről rendelni. Bár lehet, hogy ez csak a friss CoH megjelenés miatt van... :?

Jé, tényleg... Akkor csak elfelejtett frissíteni az Amazon, mert még szept. 21-ét írnak, de rendelhető...

Ja, és most nézem, az Alexandrán már csak 1 példány van a Children of Húrinból, 5424 Ft, szóval ha valaki szeretne, igyekezzen...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339302 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Ilweran írta: És! Ugyanitt árulnak The Children of Hurin 2008-as falinaptárat, Alan Lee illusztrációkkal (a könyvben szereplő festmények + kb. 20 db rajz), 3790-ért. Meg is vettem, és gyönyörűszép!!!
Örömködés vége.

Már van naptár? 8O Úgy tudtam, a naptár csak szeptemberben jön ki, most még csak a határidőnapló vagy micsoda jelent meg... (Bár a 20 rajzból ítélve...)


Hát ez határozottan falinaptár! A 20 rajz úgy értendő, hogy minden hónaphoz egy színes kép, plusz egy-két fekete-fehér rajz. De fali... :wink:
Azért remélem, hagyományt indítottak azzal, hogy végre nálunk is kapható rendes kereskedelmi forgalomban LOTR naptár, és nem kell mindenkinek külföldről rendelni. Bár lehet, hogy ez csak a friss CoH megjelenés miatt van... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339297 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: Örömködni fogok... :D
Végre megszereztem a J. R. R. Tolkien: Artist and Illustratort!!!!! Nagyon-nagyon szép kiadvány, megérte az árát! Már alig várom, hogy legyen időm tüzetesen végigolvasgatni!!! :hello:

Bizony, azt érdemes megvenni. :D

Ilweran írta: Valamint tegnap betévedtem a Mammut nevezetű bevközpontba, ahol is a Libriben láttam a The History of the Hobbit első részét (Mr. Baggins). Sajna pont zárás előtt negyed órával voltunk, úgyhogy nem tudtam beleolvasni, csak végiglapoztam, de elég ígéretesnek tűnt. 7900- pénz volt, nem is túl sok.

Hát, annyiért simán meg lehet venni Amazonon is, postaköltséggel együtt. A két kötetet együtt rendelve meg már jóval olcsóbbra jön ki, mert eloszlik a postaköltség. De magyar viszonyokhoz képest tényleg nem olyan vészes.

Ilweran írta: És! Ugyanitt árulnak The Children of Hurin 2008-as falinaptárat, Alan Lee illusztrációkkal (a könyvben szereplő festmények + kb. 20 db rajz), 3790-ért. Meg is vettem, és gyönyörűszép!!!
Örömködés vége.

Már van naptár? 8O Úgy tudtam, a naptár csak szeptemberben jön ki, most még csak a határidőnapló vagy micsoda jelent meg... (Bár a 20 rajzból ítélve...)

Ja, én meg Vinyar Tengwart rendeltem a héten, egyelőre 3-szor 10 részt egybekötve. Tök érdekes, ez ilyen print-on-demand rendszerben készül, megrendelésre nyomtatják. Alig várom már. (Ja, és végre egy hely, ahol nem számítunk másodrendű EU-polgárnak, és a kedvezményes EU-s tarifa ránk is vonatkozik. :) )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339294 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Örömködni fogok... :D
Végre megszereztem a J. R. R. Tolkien: Artist and Illustratort!!!!! Nagyon-nagyon szép kiadvány, megérte az árát! Már alig várom, hogy legyen időm tüzetesen végigolvasgatni!!! :hello:
Valamint tegnap betévedtem a Mammut nevezetű bevközpontba, ahol is a Libriben láttam a The History of the Hobbit első részét (Mr. Baggins). Sajna pont zárás előtt negyed órával voltunk, úgyhogy nem tudtam beleolvasni, csak végiglapoztam, de elég ígéretesnek tűnt. 7900- pénz volt, nem is túl sok. És! Ugyanitt árulnak The Children of Hurin 2008-as falinaptárat, Alan Lee illusztrációkkal (a könyvben szereplő festmények + kb. 20 db rajz), 3790-ért. Meg is vettem, és gyönyörűszép!!!
Örömködés vége.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338888 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!

Lenne egy jó állapotban lévő első kiadásos (1981) Gyűrűk Urám, nem szakadt, minden lapja meg van, a védőborítók vannak néhol megcellukszozva, de nem vészes.
Ha valakit érdekel írjon egy privát üzit és megbeszéljük a részleteket, képeket is tudok küldeni.
Csere is érdekel, az alábbi könyvekre, megbeszélés szerint:

-A babó első kiadás 1975

-A gyűrű keresése I-II. első kiadás 1995

-J. R. R. Tolkien meséi 2000 v. 2001

-A szilmarilokból az a kiadás, amelyiknek ilyen zöldes-pirosas szine van

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338725 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hm... Ezek szerint az Excalibur. Mindig tanul az ember. :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

dorwinion írta: A Warlord nem a Saxon Stories és a másikban nem vagyok biztos (The Grail Quest ?) fedőneve? Attól meg egyenesen eksztázisba esnék... :lol:
(a .lit-tel már találkoztam, de nem emlékszem a végkifejletre. Majd meglátjuk, ki nyer.)

Ez alapján próbálom beazonosítani, hogy mi hova tartozik:
en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Cornwell

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338723 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Megnézem, pdf-e a Last Kingdom, majd ha leér (ugyanis tömörítve van). Találtam közben még Warlord 1-2-t (bár az 1. valami .lit formátumban van).


- Ki az Istennő?
- Hát Te!!
:lol:

A Warlord nem a Saxon Stories és a másikban nem vagyok biztos (The Grail Quest ?) fedőneve? Attól meg egyenesen eksztázisba esnék... :lol:
(a .lit-tel már találkoztam, de nem emlékszem a végkifejletre. Majd meglátjuk, ki nyer.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megnézem, pdf-e a Last Kingdom, majd ha leér (ugyanis tömörítve van). Találtam közben még Warlordot angolul is, nemcsak magyarul (The Winter King, Enemy of God, Excalibur). Meg a Last Kingdom folytatását (The Pale Horseman). Meg Grail Questet, ha jól látom. :keresgél:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338721 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A The Last Kingdom audiobook-ban van meg, .pdf-ben nem leltem. :( Az Excalibur és Stonehenge már megvan.

A Sharpe-filmeket nem láttam, de a könyvek valahogy nem jönnek be. Bár Sean Bean jó választásnak tűnik. :wink:

Azért köszönöm a fáradozásodat!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338719 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

dorwinion írta: Nem tud valaki olyan helyet/helyeket, ahol Bernard Cornwell - nem Sharpe könyveket - lehet letölteni? Én sajnos csak elég gyéren találtam, és már a falat kaparom a többiért. :oops:

Köcce :)

A The Last Kingdom, gondolom, megvan (angol nyelvű)... Ezenkívül találtam magyarul Excalibur-trilógiát, meg Stonhenge-et is (de az txt-ben van).
(Én a Sharpe-ot csak filmen ismerem, de jó az is. Sean Bean nyamm... :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338718 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tud valaki olyan helyet/helyeket, ahol Bernard Cornwell - nem Sharpe könyveket - lehet letölteni? Én sajnos csak elég gyéren találtam, és már a falat kaparom a többiért. :oops:

Köcce :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338456 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: Nem keresés, inkább csak egy kérdés... :D
Megvette már valaki a most megjelent kétkötetes The History of the Hobbitot? Tud róla valaki valamit? Pontosan mit tartalmaz, milyen, érdemes-e beszerezni? 8O

Én még gondolkozok rajta, hogy ezt vegyem-e meg, vagy majd szeptemberben a díszkiadást (History of the Hobbit + Hobbit egy dobozban).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338453 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem keresés, inkább csak egy kérdés... :D
Megvette már valaki a most megjelent kétkötetes The History of the Hobbitot? Tud róla valaki valamit? Pontosan mit tartalmaz, milyen, érdemes-e beszerezni? 8O

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.694 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére